İçerik değiştir

Take That - Rule The World ( Stardust Filmi Müziği )

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 GwiNdOR

GwiNdOR

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 924 Mesaj

Gönderim zamanı 09.11.2008 - 19:26

Bu şarkı Stardust - Yıldız Tozu adlı filmin, Film müziği olarakta kullanılmışŞarkıyı dinledikten sonra filminide izlemek isteyeceksiniz bundan eminim, Filmini şiddetle tavsiye ediyorum, ben DVD sini aldım ve 3 defa izledim, Film bi nevi Yetişkinler için Peri masalı, Oyuncular arasında Robert De Niro'nun da olduğunu söylersem izlemeniz için yeterli olacaktır. Unutmadan bu film beyazperde'de 8,7 puan almış, başka söze gerek yok sanırım, önce film müziğini dinleyin ve sonra filmini izleyin.Filmin sonunda içinizi salak bi mutluluk kaplıyor, :kihkih: hani çocuklar masal dinlerken mutlu olurya onun gibi, işte bu mutluluğu hissettiğiniz anda bu şarkı çalmaya başlıyor ve bahsettiğim o salak mutluluk birden inanılmaz bir romantizme dönüşüyor. Sevgilinizle yada eşinizle izlerseniz, eminimki filmin sonunda (şarkı film bittiğinde çalıyor) dans etmek isteyeceksiniz. Ben sevdiğimle, evimizde battaniyemize sarılarak izlemeyi, film bittiğindede dans etmeyi çok istiyordum. Nasip olmadı *zong

#2 GwiNdOR

GwiNdOR

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 924 Mesaj

Gönderim zamanı 09.11.2008 - 19:34

Şarkı başladığında insanların sevgi çığlıkları nasılda yükseliyor, ehu ehu güzel şarkı güzeeeel

#3 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2010 - 17:25

"Rule The World" diye aratınca vermeyen arama motoruna selam ederim.. araba motoruna da :)
konsept: bi ara bunların başlarında robin vilyıms varmış, hı hım :(