İçerik değiştir

- - - - -

Erkekler İçin Tüm Bakım Ürünleri Mutlaka Bakın!!!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 8 yanıt verildi

#1 Minnie

Minnie

Ve Güldüm Geçtim...

• Üyeler
  • 1.156 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 16:24

Sert Sakallar için Traş KöpüğüEksiksiz bakım
Son derece zengin içerikli ve yumuşak olan NIVEA FOR MEN Sert Sakallar için Tıraş Köpüğü, konforlu bir tıraş sunarken, tıraş sonrası cilde yumuşaklık ve esneklik verir.
Bakım & Koruma
İçeriğindeki yağ bileşenleri sayesinde sakalları hızlı bir şekilde yumuşatır. Tıraş bıçağının etkili bir biçimde ve yumuşak hareketlerle kaymasına olanak sağlar. Cildi tahrişlere ve tıraş nedeniyle oluşan yanmalara karşı korur.
Vitamin Bakımı
Cilde en iyi bakımı sağlamak üzere F vitamini açısından zenginleştirilmiştir.
Cilt toleransı dermatolojik olarak onaylanmıştır. Sert sakal çıkan normal ciltler içindir
Gönderilen Resim

Normal Ciltler İçin Traş Köpüğü
Tıraşta yumuşak bakım
NIVEA FOR MEN Normal Ciltler için Tıraş Köpüğü yoğun ve kremsi bir yapıya sahiptir. Güvenli bir tıraş sağlar. Cildi besler ve yumuşak bir his bırakır.
Bakım & Koruma
Ekstra kremsi kıvamı sakalı hızla yumuşatır, tıraş bıçağının yumuşak bir şekilde kaymasını sağlar ve böylece cildin tahriş olmasını önler.
Vitamin Bakımı
NIVEA FOR MEN formülü, tıraşa bağlı nem kaybının önlenmesine ve cilt sağlığının korunmasına yardımcı olur. İçerdiği F vitamini sayesinde cildin özel bakımını destekler.
Cilt toleransı dermatolojik olarak onaylanmıştır. Normal ciltler içindir.

Gönderilen Resim

Normal Ciltler için Traş Kremi

Tıraşta Yumuşak Bakım
NIVEA FOR MEN Tıraş Kremi, özel bir mikro köpüğe sahiptir. Güvenli ve cildi yıpratmayan bir tıraş sağlar. Cildinize bakım yapar ve yumuşak bir his bırakır.
Bakım & Koruma
Özellikle kremsi kıvamı sayesinde sakalları hızla yumuşatır, tıraş bıçağının yumuşak biçimde kaymasını sağlar ve cildinizin tahriş olmasını önler. Üstelik şimdi 75 yerine 100 ml.
Vitamin Bakımı
Deniz minarellleri içeren yeni NIVEA FOR MEN formülü cilde ihtiyacı olan nemi verir ve cildin sağlıklı kalmasını sağlar. İçeriğindeki besleyici E vitamini ve Provitamin B5 sayesinde cildin kendine özgü doğal bakım özellikleri desteklenir ve cildin kendisini yenilemesi sağlanır.
Cilt toleransı dermatolojik olarak onaylanmıştır

Gönderilen Resim

Normal Ciltler İçin After Shave Balsam
Tıraş Sonrası Yumuşak Bakım
NIVEA FOR MEN After Shave Balsam, tıraştan sonra tahriş olmuş cildi rahatlatır ve cilde bakım yapar. Hızla emilir ve yağlanma yapmaz. Cildin görünümünde hissedilebilir bir iyileşme sağlar. Cildinizde, uygulama sonrası uzun süre yumuşaklık ve rahatlık hissedersiniz.

Bakım & Koruma
Zengin bakım maddeleri içeriğine sahip NIVEA FOR MEN After Shave Balsam ciltte sağladığı rahatlamanın yanı sıra cildin görünümünü de güzelleştirir. Cildin tıraşa bağlı olarak tahriş olmasını ve yanmasını önler, cilde yumuşak bir bakım sağlar.

Vitamin Bakımı NIVEA FOR MEN formülü cilde ihtiyacı olan nemi verir ve cildin sağlıklı kalmasını sağlar. İçeriğindeki besleyici E vitamini ve Provitamin B5 sayesinde cildin kendine özgü doğal bakım özellikleri desteklenir ve cildin kendisini yenilemesi sağlanır.

Cilt toleransı dermatolojik olarak onaylanmıştır

Gönderilen Resim

Hassas Ciltler İçin Traş Köpüğü

Tıraşta hassas bakım
NIVEA FOR MEN Hassas Ciltler için Tıraş Köpüğü, tıraştan sonra gerilen ve tahriş olan hassas erkek ciltleri için özel olarak geliştirilmiştir. İnce kremsi kıvamı sayesinde tıraş köpüğü sakalları hızla yumuşatır, tıraş bıçağının yumuşak bir şekilde kaymasını sağlar. Kullanımdan sonra cildinizi rahatlatır ve sağlıklı bir his bırakır.

Bakım & Koruma
Hassas Ciltler İçin Tıraş Köpüğü cildi ekstra yumuşak bakım maddeleriyle tıraşın neden olduğu nem kaybına ve tahrişe karşı korur

Vitamin Bakımı
Papatya içeren yeni NIVEA FOR MEN formülü rahatlatıcı bir etkiye sahiptir ve hassas ciltleri tahrişe karşı korur. İçerdiği besleyici F vitamini sayesinde cildin özel bakımını destekler.
Cilt toleransı dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Gönderilen Resim

Hassas Ciltler için NIVEA After Shave Balsam

Tıraş Sonrası Yumuşak Bakım
NIVEA FOR MEN Hassas Ciltler İçin After Shave Balsam, tahriş olmaya eğilimli hassas erkek ciltlerinin özel ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir. Hızla emilir, tıraştan sonra cildi yumuşak bir şekilde rahatlatır ve cildin görünümünü güzelleştirir. Kullandıktan sonra cildinizin sağlıklı ve rahatlamış olduğunu hissedersiniz.

Bakım & Koruma
Zengin bakım içeriği ile cildin tıraş nedeniyle tahriş olmasını önler. Alkol içermez. Yumuşak bakımlı bir görünüm sağlar, cildi rahatlatır

Vitamin Bakımı
NIVEA FOR MEN formülü, özellikle hassas ciltleri rahatlatır ve cildin tahriş olmasını önler. İçeriğindeki besleyici E vitamini ve Provitamin B5 sayesinde cildin kendine özgü doğal bakım özellikleri desteklenir ve kendisini yenilemesi sağlanır. Cilt toleransı dermatolojik olarak onaylanmıştır. Kokusu çok hafiftir.

Gönderilen Resim

Traş Sonrası Ferahlatıcı Bakım
NIVEA FOR MEN Ferahlatıcı After Shave Balsam, her tıraştan sonra cildi rahatlatır,canlandırır ve bakımını yapar. Hızla emilir, cildinizin ferahlamış ve canlanmış olduğunu hissedersiniz. Cildiniz her kullanımdan sonra uzun bir süre pürüzsüz ve bakımlı kalır.

Bakım & Koruma
Ferahlatıcı After Shave Balsam bakım maddeleri içermektedir, cilde ihtiyacı olan nemi sağlar ve cildin traş nedeniyle tahriş olmasını önler

Vitamin Bakımı
Mentol içerikli yeni NİVEA FOR MEN formülü ciltte rahatlatıcı bir serinleme ve ferahlama sağlar. İçeriğindeki besleyici E vitamini ve Provitamin B5 sayesinde cildin kendine özgü doğal bakım özellikleri desteklenir ve kendisini yenilemesi sağlanır.
Cilt toleransı dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Gönderilen Resim

#2 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 16:25

reklam oldu bu :)
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#3 Minnie

Minnie

Ve Güldüm Geçtim...

• Üyeler
  • 1.156 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 16:27

nivea yı sponsor aldım:D

#4 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 16:28

kaça aldın :)

#5 Minnie

Minnie

Ve Güldüm Geçtim...

• Üyeler
  • 1.156 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 16:30

1 selülit kremine:D:D

#6 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 16:31

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaha :) *zong

#7 Minnie

Minnie

Ve Güldüm Geçtim...

• Üyeler
  • 1.156 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 16:33

valla işe yarıo:D

#8 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 17:53

minnie sen de olmasan bize kimse bakmicek :)

#9 Minnie

Minnie

Ve Güldüm Geçtim...

• Üyeler
  • 1.156 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 20:21

ayıpsınız herzaman erkekler de bakımlı olmalı::