İçerik değiştir

- - - - -

Erkek Modasında 10 Hata

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 Minnie

Minnie

Ve Güldüm Geçtim...

• Üyeler
  • 1.156 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 03:40

Dünya modasının önde gelen isimleri erkeklerin kıyafet ve aksesuar seçiminde yapmaması gereken 10 büyük hatayı sıraladı.

PANTOLON PAÇASI BİLEKTE BİTMELİ: Yükselişte olan bir rap starı değilseniz boyu çok kısa veya uzun pantolon giymeyin. Banana Republic `in erkek giyim uzmanı Michael Anderson `a göre pantolonun ayak bileğine tam oturması gerekiyor.

KIYAFETLERİ ÇORBA YAPMAYIN: Farklı desen veya modelde giyinmeyin. Her şey birbiriyle uyumlu olmalı.

KISA KRAVATLARA SON: Ben Silver mağazası uzmanları erkeğin kravatının boyunun 142 cm. olmasını öngörüyor. Uzun boylu erkekte ise 152 cm. olabilir.

BEL YÜKSEKTE OLMAMALI: Yüksek belli pantolonlar erkeklere göre değil. Pantolon kalça kemiğine tam oturmalı.

KADINLAR İLK AYAKKABIYA BAKAR: Baxter `a göre erkekler yanlarında her zaman ayakkabı cilası taşımalı. Kadınlar erkeklerin ayakkabısına çok dikkat eder.

RENK UYUMU ÖNEMLİ: Ayakkabı ve kemerden vazgeçmeyin. Arnold Brant ve Lanier`den Tracie Young , `Aksesuar seçiminde aynı renk familyasına sadık kalınlı` dedi.

BEYAZ ÇORAP İNTİHAR GİBİ: Sperry Topsider ürün müdürü Lee Bexter: Kızları kendinizden kilometrelerce uzaklaştırmak mı istiyorsunuz? Beyaz çorap giyin.

CEP TELEFONLARI CEPE: Erkeğin beline elektronik cihaz, anahtarlık veya uğur sembolleri asması çok çirkin.

LEKELİ GÖMLEKLER ÇÖPE : Hickey Freeman `ın ürün geliştirme bölüm başkanı Jon Morales : Her zaman yedek gömleğiniz ofisiniz bir kenarında dursun.

ÜST ÜSTE GİYİNMEYİN: T-shirtün üzerine saçaklı gömlek veya fanila giymeyin. Süveter ve ceketi tercih edin .

#2 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 03:48

Adam anlattıkları nerdeyse gençliğin giyim tarzının tam tersi.demekkine moda anlayışı farklı olmak üzerine kurulu.ama aynı beni tarif etmiş.her zaman uyumlu giyinirim,bunu başarabilmek için sürekli aynı rengin tonlarını alırım :P

#3 Minnie

Minnie

Ve Güldüm Geçtim...

• Üyeler
  • 1.156 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2008 - 03:54

hahaha ben de bir renge takarım onun acıgı koyusu hep aynı:P