İçerik değiştir

- - - - -

Tavuğun Da Transeksüeli Olur Mu Demeyin!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 6 yanıt verildi

#1 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 25.10.2008 - 11:31

Tavuğun da transeksüeli olur mu demeyin! Oluyormuş... Bu tavuk durduk yere horoza dönüştü. Bu duruma sahibi de şaşırdı!

Gönderilen Resim

İngiltere'de ''dünyanın çivisi çıktı'' dedirtecek bir hadise yaşandı. Bir günde ibiği çıkan, kuyruğunda tüyleri büyüyen ve horoz gibi ötmeye başlayan tavuk panik yarattı.

Bu gelişme üzerine sahibi, hayvanın ismini "George" olarak değiştirdi. Artık yumurtlamayan tavuğun ibiği çıktı ve her sabah ötmeye başladı.

Transseksüel tavuğun sahibi Jane Howorth, "Georgina hep iri bir kızdı. Bacaklarında tüyler çıkınca şüphelendim. Erkeğe dönüştükten sonra, tam bir horoz gibi davranmaya başladı. Şimdi çok daha mutlu" dedi.

Uzmanlar, George’un çift cinsiyetli olabileceğini belirtiyorlar. Böyle bir değişimin gerçekleşme olasılığını 10 binde bir olarak veren uzmanlar, "Dişi yumurtaları hasar görüp de testosteron düzeyi yükselirse, cinsiyet değişimi meydana gelebilir" diye konuştular.

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#2 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 25.10.2008 - 11:32

Hey gidi testosteron sen nelere kadirsin : )

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#3 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 25.10.2008 - 12:28

"şimdi daha mutlu" demiş sahibi :D
bi de ben tavukla horozu birbirine karıştırırım hep, benim için farketmez yani , rahat olsun :D
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#4 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 25.10.2008 - 12:53

ızgarası, şişi, şinitzeli, tartaleti, salatası, grateni oluyor da neden transseksüeli olmasın :D
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#5 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 28.10.2008 - 15:16

İngiltere'de "Georgina" adlı bir tavuk, 2 yıl içinde kendiliğinden horoza dönüştü. Artık yumurtlamayan tavuğun ibiği çıktı ve her sabah ötmeye başladı.

Bu gelişme üzerine sahibi, hayvanın ismini "George" olarak değiştirdi. Transseksüel tavuğun sahibi Jane Howorth, "Georgina hep iri bir kızdı.

Bacaklarında tüyler çıkınca şüphelendim. Erkeğe dönüştükten sonra, tam bir horoz gibi davranmaya başladı. Şimdi çok daha mutlu" dedi. Uzmanlar, George'un çift cinsiyetli olabileceğini belirtiyorlar.

Böyle bir değişimin gerçekleşme olasılığını 10 binde bir olarak veren uzmanlar, "Dişi yumurtaları hasar görüp de testosteron düzeyi yükselirse, cinsiyet değişimi meydana gelebilir" diye konuştular.
(Hürriyet)

:mad1:

#6 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 28.10.2008 - 15:37

ve george,harabeye bomba gibi düştü böle aynı iki konu ile :mad1: konuya dair şunu diebilirim, spekülasyon olduğunu düşünüorum ben. bitti.

#7 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 28.10.2008 - 22:28

ızgarası, şişi, şinitzeli, tartaleti, salatası, grateni oluyor da neden transseksüeli olmasın :)

süper yorumdu eline sağlık :)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...