İçerik değiştir

- - - - -

Anneden Kızına Regl Partisi

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 22 yanıt verildi

#21 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 22.10.2008 - 21:57

konuyu dağıtmak gibi olmasında
sünnetin hastaneler de yapılmasını son derece gereksiz bir uygulama olarak buluyorum
aslında anlamsız buldugum sırf sünnet olacak aman canı yanmasın aman acı çekmesin diye ailelerin çocuklarının anestezi almasına, genel anestezi altında sünnet edilmesine izin vermeleri.anestezinin erken ve geç dönem komplikasyonlarını nasıl göze alabiliyorlar hayret, hastane enfeksiyonları da cabası. lokalle yaptırcaksan git bi fenni sünnetçiye yaptır yemin ederim daha sağlıklı.

abiş seni affettim sen yakışıklıları sünnet ettirtigin zaman beni tanımıyodun :)
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#22 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 22.10.2008 - 22:41

konu ne :)

İğrençlik işte, erkek için yapılanda kız için yapılanda :)

Ayşe arman salağının yazısıda ayrı bir iğrençlik katmış olaya... Yawfff merak eden gider sorar öğrenir yawfff :S

Sanırım sadece eğitim konusunda ailelerle sınırlı kalmak yeterli olmayacak... çok yol almamız lazım... :)

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#23 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 23.10.2008 - 08:38

konuyu dağıtmak gibi olmasında
sünnetin hastaneler de yapılmasını son derece gereksiz bir uygulama olarak buluyorum
aslında anlamsız buldugum sırf sünnet olacak aman canı yanmasın aman acı çekmesin diye ailelerin çocuklarının anestezi almasına, genel anestezi altında sünnet edilmesine izin vermeleri.anestezinin erken ve geç dönem komplikasyonlarını nasıl göze alabiliyorlar hayret, hastane enfeksiyonları da cabası. lokalle yaptırcaksan git bi fenni sünnetçiye yaptır yemin ederim daha sağlıklı.

abiş seni affettim sen yakışıklıları sünnet ettirtigin zaman beni tanımıyodun :)

:) mucks.

alinda zaten büyüğün fıtık ameliyatında yanında bonusu oldu sünnet. :girlinlove: ikincisi de sağlık ocağında lokal anestezi ile :girlinlove:

ayrıca anestezi konusundaki uyarılarını da tecrübe lazım gelen ufaklık babalarına aktarıcam :girlinlove:
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?