İçerik değiştir

- - - - -

İlk aşkınızı hatırlar mısınız?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 84 yanıt verildi

#81 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 07.01.2009 - 10:20

ben çok unutkanımdır. şu an benimle olmayan herkesi unutabilürüm. istedim mi anında kafamdan silerimmmmm...... acısını silerim yani.

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#82 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 11:05

Pek de komikmişsiniz lemler :mad1: süper kelime kazandırdım türkçeye :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#83 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 11:22

aşk değildi de, ilkokul da ilgilendiğim bi çocuk vardı. erdem korkmaz. annelerimiz çok yakın arkadaştı. sonra taşındılar bişeyler oldu filan.
okulda hep önlüğümün kemerini (kuşağını) kasten çözer ona bağlatırdım tekrar :P sonra sünnet olduğunu öğrendim bi sömestri tatilinde. ve artık kız olduğunu düşündüm hep :P
hey erdem, ben nerden bilebilirdim adamım gerçekleri :P

#84 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 11:51

ilkokulda aslı diye bir kız vardı. annelerimiz filan da tanıyordu. aynı mahallede değildik ama tanıyordu. ama ben bu kıza uyuz oluyodum. beşinci sınıfa kadar uyuz olmaya devam ettim. beşinci sınıfta aslı'yı öğretmen benim yanıma verdi. ikimiz yan yana oturmaya başladık. sonra ben aslı'nın aslında güzel bir kız olduğunu keşfettim. o da bana karşı boş değildi besbelli bir zaman sonra çıkmaya başladık. eve beraber gidiyorduk. akşamları dışarı çıkıp beraber takılıyorduk. bisikletiyle tur veriytordu bana. :) birkaç ay sonra aslı ile aramız bozuldu. arka sıralarda oturuyorduk. aslı öğretmene gitti benim gözlerim bozuk tahtayı göremiyorum dedi. yanımdan ayrıldı. sınıfın en çalışkan çocuğu ceyhun'un yanında oturmaya başladı. benim yanıma da sınıfın en güzel kızı meryem geldiydi. :) sonra aslı ceyhun'un yanında oturmaya başlayınca beni ihmal etmeye başladı. sınıfn en çalışkan ineği resmen aslı'yı baştan çıkarmıştı. aslı benimle hiç konuşmaz olmuştu. eve bile birlikte gitmiyorduk. bisikletinden tur istediğimde vermiyordu. bir gün bisikletini kaçırdım ben de. akşamleyin götürdüm. o zamandan sonra ipleri kopardık. bisikletini kaçırmam bardağı taşıran son damla olmuştu. ben de meryemle çıkmaya başlamıştım. ama aslı hep aklımda kalmıştı. o da beni uyuz etmek için gıcık ceyhun'la el ele filan geziyordu. bana inat tenefüslerde hep ceyhun'la takılıyordu. ben de meryem'le takılıyordum ama aslı'nın ceyhun'la takılmasına fena halde uyuz oluyordum. ama o benim meryem'le takılmama uyuz filan olmuyor gibiydi.

derken okul bitti. bizimkiler de zaten okulun bitmesini bekliorlarmış taşındık. ben başka okula gittim. oldu bitti. aslı da gitti meryem de.. :)

#85 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 12:04

Zafer'di adı. Platonikti ama :: Geçen sene bir AVM de karşılaştık, evlenmiş.. Böyle içim bi buruk ne bileyim tuhaf oldu *zong

@Mutlu olmasına sevindim ama..

...