İçerik değiştir

- - - - -

Sırplardan Şok Kadın İthalatı

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 13.09.2008 - 19:07

Gönderilen Resim
Sırplar azalan ülke nüfuslarını artırmak için Vietnam, Birmanya ve Kamboçya’dan kadın getirerek gençlerle evlendirecek.

Sırbistan nufüs yapısını korumak için atağa geçti. Balkanlar’daki savaştan sonra yıldan yıla nüfus kaybına uğrayan Sırbistan, çareyi Asya’dan 100 bin kadın getirmekte arıyor. Çalışma ve Sosyal Politika’dan sorumlu devlet bakanı nüfus sorununa çözüm için Asya’dan 100 bin kadın getirmeyi proje olarak önüne koydu.

Konuyla ilgili B92 radyosuna konuşan milletvekili ve Sırbistan Kıdemli Askerler Hareketi Başkanı Zeljko Vasilyeviç, sorunu gidermek için Letonya, Birmanya, Kamboçya ve Vietnam’dan kitlesel kadın getirerek gençlerle, özellikle de kırsal alandakilerle evlendirmek istediklerini açıkladı.

Vasilyeviç, getirilecek kadınlar için, “Budisttirler, Ortodoks dinine yakın bir din ve işçidirler” ifadesini kullandı. Sırp milletvekili her şeyden önce bu kadınlarda doğum inancı olduğunu ve 3, 4 veya 5 çocuk yapabildiklerine dikkat çekti.
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#2 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 13.09.2008 - 19:23

İlginç,siparişle evlilik?
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#3 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 13.09.2008 - 23:35

minik minik çekik gözlü miloseviçler çıkacak desene....la bu arada ırkçılık yaptım ayak üstü iyi mi...yakışmadı bu bana
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#4 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 13.09.2008 - 23:45

len anlamadığım bu savaşta kaybedilen sırp hatunlar mı ki onları çoğaltıyolar? *blink savaşta kaybedilen erkekler değil miydi yani? niye erkek ithal etmiyolar da ( bua arad *zong ) hatun kişi ithal ediyolar??? yok anacım yok bu sırpların erkeklerinde iş bitmiş asıl *böö gönderecen oraya bi düzine türk yiğidi bak nüfus nası patlıyo. *zong
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#5 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 14.09.2008 - 00:34

doğan çocuklarda sırp mı olmuş oluyor yani .. daha iyi aslında tam sırp olmasındansa kırma olsun belki bişiye benzerler ..