İçerik değiştir

- - - - -

Güzin Ablacılık..

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 45 yanıt verildi

#1 nünü

nünü

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 89 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 09:29

Harabede yeniyim itiraf ediyorum konu açmayıda yeni çözdüm..şimdi beraber güzin ablacılık oynuyacağız....herkes bir üstekinin sorusuna cevap verecek bir alttakine soru soracak sorular da cevaplarda ister ciddi ister tiye alınarak olabilir..İster güzin abla sorusu olabilir yada aklınıza takılmış herhangi bir konu olabilir..bu konu tutarmı tutmazmı bilmem..tutmazssa imha ederiz olur biter..evet şimdilik tezgahın önü boş bakalım neler olcak. <_<

İLK SORU BENDEN (HEP AKLIMA TAKILMIŞTIR).. *zong

yüzmek zayıflatıyorsa balinalar neden şişmandır?
SANA NASIL YÜZ VERİPTE DEÐERİNİ ARTTIRDIYSAM , SENİ SIFIRLA ÇARPAR YOK EDERİM...

#2 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 18:35

Şimdi bu konunun benzeri var imiş lakin kapatılmış. Yeni bi nefes gibi dursun diye böyle açıkta bıraktım.
Soruya gelecek olursak; balinalar yüzmez! Kendilerini dalganın kuvvetine bırakır bu tembel hayvanlar. Dalga olmadığı zaman da dipde mangal yapar, fasılla coşar şerefsizler. O sebeple balık etlidirler :D

Bide soru çekelim ortaya..
Madem konu güzin abla; benim 2 yıllık sevgilim olmuş olsa ve ben ondan istesem o da vermese.. Ben ne gibi yollara başvurup hakkımı söke söke alabilirim?
( Kalbini hee kalbini :( )

#3 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 18:58

şimdi ben bunu sizin salonun duvarına dayanarak söylüyorum ki
o kızı keserler sana vermezler
cigerini sökerler dalagını cız bız yaparlar kalbini itlere yedirirler vermezler
baska kapıya :D

benim sorum su
rocco stripleri hep dilime yapıstırdıgım halde terbiyesiz neden gidip üst damagıma yapısıp bende boğuluyomusum hissi olusturuyo bunda shy ın parmagı var mı
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#4 nünü

nünü

• Üyeler
  • 89 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 19:02

üç dört seçenek var çözüm için..:(
a)kızı unutmalı
b)damdan kendini atmalı
c)damdan kızı atmalı
d)diğer (yani diğer kıza yönelmeli)
inat ettim ya burdan aklıma takılan tüm soruları sorucam :D
sorum şu...
vejeteryanlar hayvan şeklinde kraker yiyebiliyorlarmı..:)
SANA NASIL YÜZ VERİPTE DEÐERİNİ ARTTIRDIYSAM , SENİ SIFIRLA ÇARPAR YOK EDERİM...

#5 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 19:16

Sakin olun ikinizede cevap vereceğim :)

Alinda dilinle ona hareket duygusu veren hidrotiplorentez hormonun kavga etmiş. Shy ise kıs kıs gülmüş olay bu yani tamamen kendi beceriksizliğin :D

nünü vejeteryanlar et yemez diye bi mit vardır lakin bu öyle söylendiği gibi değildir. Sadece yemek masasında et yemez bu insanlar. Yani mutfakta dolabın arkasında, kapı aralığında, çatalın uçları arasında ve bilimum iğne ucunun girebileceği heryerde et yerler bu insan arkadaşlar. Ama senin dediğin hayvanlı kraker olayı başka bişey.. Hayvanlı krakerler tahta kaşık vasıtası ile ezilir ve az su eklenir. Bu şekilde oluşturulan mama afiyetle yenir. Karnı doyan vejeteryan intihar eder :S

Soru olarak da; sabahın köründe kalkıp akşama kadar çalışan bi işçi tırnaklarını kesmek istemektedir. Fakat inancına göre akşam tırnak kesmek günahtır. önce adama bi yol gösterin hele nası tırnagını keseceği hakkında. Sonrasında bu akşam tırnak kesilmesini diniaçıdan yorumlayınızz. Sonra bana gel bakkala göndericem seni :(

#6 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 20:19

o çok basit ki beee evde testere törpü eğe felam vardır kesin öle bi alet edevat... olmadı zımpara alsın demir zımparaları var ince dişli onlarla pek güzel olur hem şekil felan da yapar bööle arkadaşları arasında bi afilli dolaşır.Onları da beceremiyorsa tırnak yiyen birini bulsun onu aç bıraksın bi kaç gün sonra işte malum uzatsın parmakları hemencecik parlar.

Ya da en kolayı söksün tırnaklarını olmadı alindanın tırnakları söksün önce bakalım canı acıyacak mı eğer acırsa ecehanın da söksün deneyi kontrol amacaıyla bakalım hata yapmış mı noksanları önlemek için.Dini konudan olayın önemi ise BUndan sonra ortaya çıktı ondan önce de alinda vardı şimcik bunlar birinin tırnağını keselim diye yola çıkarken yanlışlıkla ki kendileri azıcık görme sorunlu oluyorlar adamın tırnak yerine şeyini sökmüşler...parmağını ondan sonra da demiş ki alinda biz bu işi beceremiyoruz en iyisi bırakalım BU işi.Bu ise olmaz bana ne demiş.Ya ben yaparım ya da gece yapılmasını yasaklarım.Uydururum bir şeyler demiş.İşte o zamandır bu zamandır bööle kalmış...

Geliyorum soruya tükenmez kalem neden tükeniyor?Tükeniyorsa adı neden tükenmez kalem.Kabahat epru' da ise onun kanını doldursak bitmez mi?
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#7 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 20:55

benim kanım kokar,hatta baştan kokar shy *böö ama shy ın kanı saglık bakanlıgından matbaa bakanlıgına ( ki var mı böle bişi bunu bile bilmiorum *zong ) değin onaylı olduğu üçüün rahatcanaz kullanabilirsiniz,ve bölelikle tükenmez kalemler,önce shy da tükenip soora elinize ulaşır,ve siz daha önceden hazır tükenmiş olan kalemi direkt çöpe atıp,geri dönüşüm olayına ciddi bi katkıda bulunursunuz. yani şahsen ben öle hayal ettim bi an. yakıştı ama demii *gla

güzün abla;

bir taş atsam pencereye tık der mi? derse nie der, mayyak mı bu *öberah

#8 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 20:58

Güzin abla geçen kız arkadaşımın elini tuttum , gözünün içine baktım , hatta bi ara öpüyomuş gibi oldu. Hatta evet evet öptüm , hatta öyle bi öpmüşümki dilim diliyle sarmaş dolaş olmuş. Çok korkuyorum , kız hamilemidir ?

Değişiklikler Kaydedildi...

#9 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 21:05

soruya cevap vermeden kendi sorunu sorduğundan üzgünüm ama dokuzcuğum sen hamilesin diyecem bu durumda.Mecburen eee ortada biri hamile kalacaksa sen ol erkeklik sen de kalmış olsun hem.Ne uğraştırıyon kızı değil mi ama.Sanırım 3-4 ay olmuş sen bi doktora görün hadi canım bi koşu hadiii...

epru san agelelim ne taşı atıyon bulan var bulamayan var.İsraf kötü bişey.Sakla onu saman olsun.Sonra yastığının altına koy büyünce prens olur onu öper öper durursun dokuz haimile kalır sen öptükçe.Bu durumda tık demesin ayıp ayıp konuşma diyorum ve kızıyorum bir adet kızma refleksi veriyom sana onu da koy yastığın altına sonra annen ne bu yastığın hali eline ne geçerse süpürmüşün buraya biz de kızı evi süüpürüyo sanıyorduk desinler sana şiddet uygulasınlar kafana taş atsınlar.

Eveeet soru şu madem yukarı atılan şeyler aşağı düşüyor neden atıyos heee.?
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#10 DKNH

DKNH

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 21:19

nasıl düştügünü görmek için tabi kii *öberah

gıcıklık dogumsal mıdır yoksa sonradan mı edinilir ?
Gönderilen Resim

#11 nünü

nünü

• Üyeler
  • 89 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 21:27

soruya cevap vermeden kendi sorunu sorduğundan üzgünüm ama dokuzcuğum sen hamilesin diyecem bu durumda.Mecburen eee ortada biri hamile kalacaksa sen ol erkeklik sen de kalmış olsun hem.Ne uğraştırıyon kızı değil mi ama.Sanırım 3-4 ay olmuş sen bi doktora görün hadi canım bi koşu hadiii...

epru san agelelim ne taşı atıyon bulan var bulamayan var.İsraf kötü bişey.Sakla onu saman olsun.Sonra yastığının altına koy büyünce prens olur onu öper öper durursun dokuz haimile kalır sen öptükçe.Bu durumda tık demesin ayıp ayıp konuşma diyorum ve kızıyorum bir adet kızma refleksi veriyom sana onu da koy yastığın altına sonra annen ne bu yastığın hali eline ne geçerse süpürmüşün buraya biz de kızı evi süüpürüyo sanıyorduk desinler sana şiddet uygulasınlar kafana taş atsınlar.

Eveeet soru şu madem yukarı atılan şeyler aşağı düşüyor neden atıyos heee.?

biliyorum ben söleyeyim hemen Newtonun reankarnasyonunu taşıdığımızı düşünüyoruzki bulcaz yerçekimini az kaldıı..
sorum şu ..sakız bırakıldığında heryere yapıştığı halde çiğnerken ağzımıza niye yapışmıyor..

#12 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 21:30

çünkü ağzımızın içi yanmaz yapışmaz teflon tavadan yapılmış

bu arada oyunu sen kurdun ama kuralı bozuyosun. bir üsttekinin cevabını görmezden geliyosun *zong

sorum şu: msnde sürekli konuşup beni rahatsız eden BİRİ var. ona "sus,yeter" demek kesinlikle işe yaramıyor. ne yapmalıyım ? bi yardım ? olmadı siz oyalasanız onu ? *öberah
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#13 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 21:41

şimcik cevap veriyorum.

Şey yapın besleyin alın eve besleyin büyütün.daha küçük bişey o abisi ablası mini minicik.Ondan sebeple akıllı uslu biri hem ben.Sanırım öle yani.Kesin öledir.Şimdi sen anlatınca ben öle bi kanım kanyadı pek sevdim kendim yerime koydum o derece bağlandık onla biz.Hem ne yapacan ki yazsın drsun o yaaa gariban işte bi de kimse onla konuşmuyordur belki.Yalnızdır o kendi başına kalmış bi çaredir.Soğukta tir tir titriyordur belki.

Buradan alindaya da cevap veriyorum evet gıcıl olunmaz gıcık doğulur ama bazı durumlarda gıcık da sonradan olunabilir.Bunun için ciddi çalışma ön hazırlık eğitim bilgi motivasyon kondisyon enjeksiyon katalizör kondansatör kompolsatif kişilk resetetör.reflektör ve rejeneratör gibi bazı yabancı anlamlı ama anlamını bilmediğimiz kelimlerden gerekir onları alıp bööle önce bi kağıda yazıyorsun donra tükrükle ıslatıyorsun.Burası önemli tükrüğü az kullanmak gerek hem taşmasın hem daha bir sürü kelime var hepsine yetsin.Sonra onları sağa sola yapıştırıyos.Üzerinden 173.2 dereceye ısıtılmış fırında tutulmuş ütü ile geçiliyor.Bu iyice metabolizmaya yerleştikten sonra alıyoruz yanında salata ile servis yapılır.

burdan ecehan *öberah ve *tu demek istiyorum kendilerine
ve alindaya da ne uğraşıyon garibanla demek istiyorum o daha minicik çaresiz ..bakınız üstte işte öle biri diyorum ve sorumla aranızdan ayrılıyorum.

Sağa bakın deyince kendi sağımıza mı yoksa ecenin sağına mı yoksa alindanın sağına mı baacağız yoksa soruyu sorana bu sağ birden fazla ise hangi sağ gerçek sağdır?

Gönderilen Resim

#14 nünü

nünü

• Üyeler
  • 89 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 21:55

çünkü ağzımızın içi yanmaz yapışmaz teflon tavadan yapılmış

bu arada oyunu sen kurdun ama kuralı bozuyosun. bir üsttekinin cevabını görmezden geliyosun *zong

sorum şu: msnde sürekli konuşup beni rahatsız eden BİRİ var. ona "sus,yeter" demek kesinlikle işe yaramıyor. ne yapmalıyım ? bi yardım ? olmadı siz oyalasanız onu ? *öberah

ben yanıtlayasaya kadar ooo yeni cevap yeni sorular gelmiş oluyor yoksa kural bozarmıyım aşk olsun:(

#15 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 22:10

sağa bakın diyen eğer shy'sa hiç farketmez çünkü bakmıycaz *böö
başka biriyse eğer, zaten sağa bakın demez, eliyle işaret eder. yok eğer yanımızdaysa kendi sağından bahsediyodur zaten o bee, deli misin ?
benim sağım da çok pistir, söyliim yani *zong

her gördüğün sakallıyı deden sanma diye bi söz vardır. ( ya da buna benzer bişey vardı sanki beee *gla ) benim dedemi ben hiç sakallı görmedim. bu durumda o aslında benim anneannem mi oluyodu ? halamı da bıyıksız görmedim mesela. o benim eniştem mi şimdi ? *öberah
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#16 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 22:15

hmmm sen çok dertlisin

senin açından bakarsak kimsesizlerin böyle sıkıntıları yokmu?
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#17 ...:öslem:...

...:öslem:...

(öslem)

• Üyeler
  • 3.725 Mesaj
  • İlgi Alanları:fasülyesi :)

Gönderim zamanı 06.09.2008 - 23:56

kımsesızlerın ne sıkıntısı yokkı

bı umudum olsunmu yoksa umut bıle cokmu bana hakettım bunları yoksa fırtına oncesı sessızlık beterın beterımı gelıodur nedır nedendır napmak lasım *öberah
_Gönderilen Resim
_Gönderilen Resim

#18 JFG

JFG

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 137 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2008 - 00:13

aman salla yaa ... bu sitenin isminden midir nedir, herkes yıkık dökük...

o değil de zaten haftanın güzin aplası diye bir konsept vardı, buna ne gerek var?

#19 DKNH

DKNH

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2008 - 11:30

ve alindaya da ne uğraşıyon garibanla demek istiyorum o daha minicik çaresiz ..

Sağa bakın deyince kendi sağımıza mı yoksa ecenin sağına mı yoksa alindanın sağına mı baacağız yoksa soruyu sorana bu sağ birden fazla ise hangi sağ gerçek sağdır?

yine mi ben suclu oldum
saka gibi *fiuv

gercek sag diye bir sey yoktur
ama tersim pistir söyleyeyim
hepsi matrixsel alan izdüşümleri
fizyolojik olarak da sag diye birsey yokk

buna gerek yok bence de silinsin

soru filan yok bitiriyorum
son nokta bitti
Gönderilen Resim

#20 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2008 - 11:45

Bir üstteki sinirli ve suratından düşen otuziki parçası bir arada yemek takımı gibi olan bayanın sorusuna cevap veriyorum.Evveetkk.

Bak sen de kabullenmişsin işte.Kabul et minik o güzel sevimli saf masum temiz kalpli insanı ve onun yaptıklarını hayat güzelleşir.Bunu da kabullen.Ancak kabullenirken öle tersim şöledir sağım böledir gibi büyük laflarla korkutma yıldırma çabalarına girmeyelim lüppfeen.Size sesleniyorum ece ve alinda gardınızı alın bekleyin ööle .Nasılsa gelmeyecem bekleyin işte ööle kalın *fiuv

Madem soruya ayrıntılı bir cevap verdik geçelim benim problemime...

Şimdi neden kuşlar uçuyorda balıklar yüzüyor.Yani neden kuşlara da yüzüyor dememişler.Ya da balıklara uçuyor demeişler.Sonra alindanın shy a karşı takındığı tavır kendisini kuş sanmasından mı yoksao da mı havada yüzmek istiyor.Üzgünüm bu soruda ece ile ilgili bağlantı kuramadım.Sizlerden özür diliyorum.Daha ilerde sorularla ve muhteşem bağlantılarda birlikte olacağız bizden ayrılmayın.

Yaa şimdi kabahatli kim?

Şıklar:
A ) Alinda ama ecehan da en az o kadar suçlu
B ) Ecehan ama alindanın da payı yabana atılmaz
C ) Her ikisi de

sizin için üç şıklı soru hazırladık aynı anda iki soru istediğinizden başlayabilirsiniz ve şıklara ekleme yapmak yok.Çek elini sen eveeet senşşşt ekleme yok dedim değil mi?

Gönderilen Resim