İçerik değiştir

- - - - -

En Pahalı Çantalar

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 Minnie

Minnie

Ve Güldüm Geçtim...

• Üyeler
  • 1.156 Mesaj

Gönderim zamanı 14.08.2008 - 20:10

Fendi'den "B bag", Burberry'den "Warrior" ve Hermes'den "Birkin" ile başlayan lüks tüketimin zirvesindeki bu nadide parçalar, fiyatlarına göre sıralanıyor

En pahalı çantalar aynı zamanda en çok taklit edilenler arasında. Hızlı tüketime odaklı zincir perakende markalarında da bu çantaların benzerlerini sıklıkla görüyoruz. Zirveye oynayanların fiyatının yüksek olmasının sebebi, malzeme olarak timsah derisinin kullanılması

Lüks tüketimin en gösterişli parçası çantadır. Çanta ayrıca parfümden sonra lüks moda evinin sezondaki en büyük gelir kaynağını oluşturur.

Son yıllarda çantalar bir ikona adanıyor ve rock yıldızı muamelesi görüyor.

1- Fendi B bag- $27.000
Sıra başı Fendi'nin baget çantasından sonra tasarladığı ve geçen sene meşhur olan B bag. Bu çantanın özellikle siyah timsah derisine bu fiyat biçiliyor.

Gönderilen Resim

2- Burberry Warrior- $26.000
Basına pahalılığı yüzünden yeni konu olmuş bu çanta, ebat olarak diğerlerinden küçük. Model, metal plakalar ve timsah derisinden oluşuyor. Timsah derisi tercih etmeyenler çantayı daha ucuza alabiliyorlar. Ayrıca Burberry moda evinin gelirinin %31'ini çantalardan elde ediyor.

Gönderilen Resim

3- Hermes Birkin- $20.000
60'ların moda ikonu ve ünlü İngiliz aktristi Jane Birkin'den adını alan çanta, bir klasik olarak hiç bir zaman gözden düşmedi.

Gönderilen Resim

4- YSL Muse- $ 19.000
İçi oldukça geniş olan ve bowling topu çantasını andıran bu modeli ünlüler çok sık kullanıyor. Beyaz timsah derisi için bu fiyattan söz ediliyor.

Gönderilen Resim

5- Prada Frame bag- $15.000
Bu çanta ilk defa 2006 Milano Moda Haftasında görücüye çıktı. Çerçeve modeli çok tuttu. Fiyatı kullanılan malzemeye göre değişiklik gösteriyor

Gönderilen Resim

6- Zac Posen Alexia- $15.000
Tasarımcının ilk koleksiyonlarından birinde yer alan bu model, 70'li yıllardan esinlenerek tasarlanmış.

Gönderilen Resim

7- Ralph Lauren Ricky- $14.000
Ralph Lauren'ın bu modeli adını tasarımcının karısından alıyor. Son yıllarda üretilen bu çantanın özellikle turuncu rengi Japonya'daki mağazasında bulunuyor.

Gönderilen Resim

8- Chloe Paddington-$12.880
Paddington son yıllarda çıkan, en çok arzu edilen ve en iyi bilinen model oldu. Çantayı bu kadar meşhur eden üzerindeki dev kilit olabilir mi? Çikolata kahvesi ve timsah derisi olanı için Bergdorf Goodman'da hala bekleme listesi var.

Gönderilen Resim

#2 sevoş

sevoş

S&B

• Dokunulmazlar
  • 3.934 Mesaj

Gönderim zamanı 13.10.2008 - 21:48

pahalı ucuz aramam güzelse alırım <_<

Gönderilen Resim

Mutfakta biri mi var ???

#3 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 13.10.2008 - 22:06

kırmızı olan, "ben farkım ,alın beni," dior ama madem pahalıymış ,duymuoruz biz o nidayı o vakit <_<

paylaşım için teşekkür ederim. hep paylaş imi *öberah

#4 sevoş

sevoş

S&B

• Dokunulmazlar
  • 3.934 Mesaj

Gönderim zamanı 13.10.2008 - 22:13

çok ucuzda kullanmamklazım.zararlı .

Gönderilen Resim

Mutfakta biri mi var ???

#5 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 13.10.2008 - 22:34

nie yea.3 milyona aldıydım 3 yıl kullandım. ;) 520 milyara aldım,5 gün kullanamadım,elimden aldılar ay ne güsee diyip <_< hem o 520 milyarda diil taam mı,ülkenin yarısını sattım ben aslında,öle bi çanta aldım kendime,,toplum zararlısıyım ben *öberah

#6 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 16.09.2011 - 20:05

Angelina Jolie'nin çok konuşulan çantası

Gönderilen Resim

Bu çantayı daha çok göreceğiz.

Angelina Jolie gecen hafta Brad Pitt'in vizyona girecek olan yeni filmi "Money Ball'un galasina katildi. Jolie, galada yine ses getirecek bir Louis Vuitton tasarimiyla boy gosterdi. Simdiden magazalarda tukenmeye baslamis canta

Gönderilen Resim
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#7 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 16.09.2011 - 21:38

Çanta tiryakisiyim almam değil azaltmam lazım artık koyucak yer kalmadı üst üsteler her dışarı çıkışımda ayrı çanta ile çıkıyorum. Hala bir mağazanın önünden geçince gözüm takılıyor çanta başında buluyorum kendimi durum vahim Gönderilen Resim Ayrıca ilk çanta hoşmuş.

#8 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 17.09.2011 - 09:27

iyiki erkeğim demek için yüzlerce sebepten biri hemde ön sıralarda :P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...