İçerik değiştir

* * * * * 1 Oylar

Bu Saat Sadece Suyla Çalışıyor

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 16.07.2008 - 09:29

Duvar saatlerini çalıştırmak için yaktığınız onlarca kalem pili unutun. Bedol Wall Ware Clock adlı bu saat, gezegeni kurtarmak için son umudumuz olabilir.

Gönderilen Resim

Yeterince çevreci olduğunuzu düşünüyor musunuz? En az güç tüketen monitörleri kullanıp en yeşil teknolojiyi hayatınızın her alanına yerleştirmiş olabilirsiniz. Peki ya saatler? Duvarınızdaki kalem pil canavarlarına(!) bir dur demenin vakti gelmedi mi?

Neyse ki gezegeni bekleyen korkunç tehlikelere karşı artık güçlü bir silahımız var: Bedol Wall Wave Clock.
Suyla çalışan bu saat, suyun içerisinde bulunan elektrotlardan güç alarak (kimya derslerini hatırlayanlar için) pilsiz bir kullanım sağlıyor.

15 Ağustos'ta yurtdışında piyasaya sürülecek olan Bedol Wall Wave Clock sadece 16 dolar fiyat etiketine sahip.

http://www.haber7.co...a-calisiyor.php

#2 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 16.07.2008 - 10:34

Suyu belirli bir süre sonra değiştirmek gerekiyor mu acaba..? Öyleyse bu süre ne kadardır..? Malum su sıkıntısı kapıda.. Suyu boşa harcamayalım.. :icecream: En iyisi ışıkla çalışabilen duvar saati yapsınlar.. Gerçi bu fotoğraftaki de duvar saatinden çok masa saatine benziyor ama neyse... :fly:
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#3 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 16.07.2008 - 16:16

ilginç bişey pil ücretlerinden kurtuluyoruz tam puanı verdim :P
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor