İçerik değiştir

Haftanın Üyesi: Gölge :)

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 44 yanıt verildi

#41 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 17.07.2008 - 15:44

Şeftali yi önce bi güzel yıkarsın.. sonra buzluga atıp 15 dakka bekletirsin.. donmasına ramak kala çıkarır ısırarak yersin.. o mayyy
Reçelinide yapimi bebeeem ? *gun

smiley-sport036.gif  

#42 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 17.07.2008 - 15:48

yaşın kaç?
33

hangi takımlısın?
FenerBahçe

medeni halin?
Bekar

hangi şehirde yaşıyorsun?
İstanbul

hobilerin ne?
Basketbol, Sinema, Müzik, Seyahat, bla bla bla

soyadın ne?
Dönmez
akp nin adı nie değişiyor?
Siyaset ilgi alanım değil.. *gun

smiley-sport036.gif  

#43 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 17.07.2008 - 15:50

Teşekkür ederim enlerindeki görüşün için sana ciddi ciddi soru bulamıyorum iyimi.

Rica ederim yafrım.. Gerçekleri söylemekden daha kolay birşey yok ( :
Bularsın Bularsın acelem yok *gun

smiley-sport036.gif  

#44 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 17.07.2008 - 16:25

gölge

bize cocuklugundan bahset
sonra yavaş yavaş büyü
büyürken
ilk okulunu
ilk aşkını
ilk öptügün kızı
ilk şarhoş oluşunu
ilk işini
ilk düşüşünü
ilk noluyo lan nerdeyimi
ilk kazandıgın parayla ne yaptıgını
ilk insan olmayı bırakıp hayfanlıga terfi edişini

anlat

onlar bitince

yaşlanınca napıcandan bahset
nereleri görmek istediginden
cocukların için ne kadar ödenek ayıracagından
onlara annen mi yoksa bir dadının mı bakacagından
nerde gözlerini kaparsan huzur içinde olacagını

bunlardan bahset işte :)

hadi anlat :)

3 -5 Yaşlarımdan tibaren hatırlarım.. heralde çok eglenceli bir çocukdum, yapmadığım hınzırılık yokdu zira..
aklıma gelen ilk anektod 3 yaşlarımda çayırda buldugum oyuncak atı babama göstermek için 1.5 km ye yakın yol gidip caddelere ragmen yola çıkışım ve anneminde peşimden dalışı sanırım.. annemin anlattıgına göre uçarak gitmişim görüş alanındaymışım ama yetişememiş bi türlü.. *gun

yavaş yavaş dediğin ne be bana göre yavaşdı büyümek.. ama geriye bakınca hızlıymış gibi duruyor.. çocuk olasm yok gerçi ama o kadar rahatlıgıda zor hayır denir..

okul hayatı rahattı beni çoksefen bir ögretmenimiz vardı bizede yakında otururdu okuldan beraber çıkardık efine götürürdü hatta beni bende onu çok seferdim sonra ilk okul sonda ayrıldık o başka bir ile gitti eflendi çocugu oldu sonra kopduk.. Neriman dı adı ::

ilka aşkım Burçin di ona yakın olmak için yapmadıgım iş kalmamışdı çok yüz vermeyince kısa bi platonik süreçde kaldı ama hala hatırlarım ve heycanlandırır beni namıssız.

hülyaydı sanırım adı okul bahçesinde birbirimize yabışmışdık sonra zil çalıp herkez balkondan bizi alkışlamışdı ıslıklamış dı.. ama onun öncesinde daha ufakken benden büyük bi kız vardı derya annemin arkadaşının kızı.. sanırım ilk onu öpmüşdüm daha dogrusu o beni öpmüşdü..

ortaokulda bir piknikde sarhoş olmuşdum mangal bana kalmışdı kızlara öpücükle et satıp biraları votkaları ben daıtmışdım.. bal tutan parmanı yalar hesabıda kafayı bulmuşdum.. o maayyyy sonrasında neler oldu hatırlıom gerçi hemde çok iyi :P

ilk işim marangozlukdu sanırım aynı semtde yan apartamandaki abim gibi sefdigim ali ve salihin tükkanında çalışmışdım yaz boyu..

alçak zemin bi dükkan vardı sokagımızda tentenleride boy hizamıza gelirdi ve o tentelerin demirlerin asılır sallanırdık.. sora amca peşimizden koşar kofalardı.. bi gün demiri tutamadığımı hatırlıyorum.. 15 dikişe sebeb olmuşdu *ü

14 -15 yaşlarındayken şehirler arası yolculuk esnasında yaşamışdım heralde bunu..

ilk kazandıgım parayla bisiklet aldığımı biliom hatta ilk maaşım yetmemişdi salih abi üstünü tamamlamışdı ( :

o kadar çok insan ve insanların mantıksız davranışlarına tanık olunca insan olmakdan sıkılırsın.. en azından eğer buda kendine insan diyorsa.. ben kesin başka bişiyim dersin..

yaşlanınca eşimle beraber işlettimiz bi çiçekci dükkanım olsun istiyorum mutluluk paylaşılır diye..

7 harikayıda yakından görmek

çocuklar hepsini alır ( :

annem bakmak isteyecekdir ve onun bakması tanımadıgım birinden daha güvenlidir ( :

sessiz sakin ve doğayla iç içe bir yerde hamakda sallanırken gözlerimi kapayıp kuşların sesini rüzgarın yapraklarla olan dansırını dinlemek güzel olardı..

dafşan eben yafrım *hug

smiley-sport036.gif  

#45 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 21.07.2008 - 18:21

Gölge'ye teşekkür ediyor konuyu kapatıyoruz.