İçerik değiştir

- - - - -

Ekip tamam, geyik yapaq :P

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2049 yanıt verildi

#1941 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 28.10.2012 - 18:10

etli patates var, bikaç tane kürdan kebabı var, bööle patlıcanlı biberli bi pilav da yaptım; beraber yiyelim diye
yeğenimle annesini bekliyorum. ay çok şirinim. Gönderilen Resim

ameliyatla kadın olmuş gibi hissediyorum böyle durumlarda kendimi. Gönderilen Resim

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#1942 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 28.11.2013 - 08:58

n'apıyon geyik; neskafe alır mısın, almışken bana da alıver teşekkür ederim. canımsın, en kıymetli sayfamsındın, yani sayfamdın, duruşa bak ay kurban oliim. wub.png

#1943 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 28.11.2013 - 09:58

hüfyaa sitede bitakım botlar hariç kimsecikler olmaksızın yapayalnızdı ve yeşil gölün canavarı her an gölden kafasını çıkarıp onu gölün soğuk ve karanlık sularına çekebilirdi. terbiyesiz! girl_mad.gif hüfyaa ona pabuç bırakır mıydı, hayır, ne münasebet istese bi kafa atıp onu geldiği karanlık ve dehşet dolu dünyaya geri postalardı ama işi gücü vardı, çok bile oyalanmıştı, çıkması gerekiyodu. sitenin sahibi ve işletmecisi olan melih adlı şahıs forumunda yapayalnız gezen kadın üyeleri canavardan korumak için herhangi bir tedbir alacak kadar ince düşünceli bir insan değildi, tehlikeyle hüfyaa'nın arasında belki de sadece saniyeler vardı. hemen çıkmalıydı buradan, belki o botlardan biri yıllar önce cahil halk tarafından büyücü olduğu düşünülerek yakılmış bir kadının ruhuydu ve intikam için tetikte bekliyordu. daha da kötüsü botlardan biri bot kılığına girmiş recep tayyip erdoğan'dı belki de ve hüfyaa'ya kızı gezi olaylarına katıldığı ve yaşadığı öğrenci evine erkek arkadaş da kabul ettiği için fırça çekecekti.sabah sabah...annecim! fie.gif  / crazy_pilot.gif 

#1944 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 28.11.2013 - 15:14

ney? kim? n'apmışım yine, anlamadım P:

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#1945 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 28.11.2013 - 21:07

'n'apmışım yine?' değil 'n'apmamışım yine?' diycektiniz herhalde şekerim. yok, üzülme, ben uyumaz düzeltirim senin böyle ufak tefek hatalarını...better.gif ..sitende botlar cirit atıyo, tek başımıza turluyoruz, hangi sayfaya girsem bitakım yaratıklar; insan bi tedbir alır. aptal.gif 

#1946 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 28.11.2013 - 21:15

biriniz bana wordpress siteyle oynamayı öğretsenize biraz bakiim. internet üzerinden öğrenilir mi ki? 

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 28.11.2013 - 21:15

#1947 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 30.11.2013 - 11:06

ondan sonra bitakım masum pozlar, yok 'n'apmışım yine', yok bilmemne...lan.png ..ortaya çık, ses ver bi şeyler danışıcam, benim bazı şeyleri öğrenmem gerekiyor, bi elimden tut. fighting2.gif 

#1948 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 30.11.2013 - 11:51

ben bilsem yardım ederdim de o iş bilgi gerektiriyor zannımca.

#1949 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 30.11.2013 - 12:45

sağ ol antiqa, öyle söylemen yeter. senin melih'ten daha iyi, daha nazik, daha sempatik, daha düşünceli, daha şey bi insan olduğunu her zaman şeyttirmişimdir. ihi.png  / 281%5B1%5D.gif  ben bir web sitesi açmaya niyetlendim. hatta açtım da google adsense'ın sempati ve onayını kazanamadım henüz. çok hırslı değilim o konuda ama uğraşıcam. içine içerik ve görsel eklemeyi becerebiliyorum ama teknik konularda sıfırım ve bu da beni rahatsız ediyor, mesele o. ahdettim öğrenicem bi şeyler, bakalım, ister üç ay sürsün ister üç yıl - öğrenicem.

#1950 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 30.11.2013 - 22:34

Sen siteyi aç düzenli olarak girer hatta reklamlara bile tıklarım siteyi sık kullanılanlara ekler gözümün önünden ayırmam :)

#1951 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 01.12.2013 - 01:02

sağ ol lamos, öyle söylemen yeter. senin melih'ten daha iyi, daha nazik, daha sempatik, daha düşünceli, daha şey bi insan olduğunu her zaman şeyttirmişimdir. wub.png  / Animasyon%2019.gif  farkındaysan metnin içeriğini bir önceki mesajımla aynı tutup ifadelerini değiştirerek bayaa bi değişiklik yaptım sana özel. cool3.gif melih'e bi şey diyecek olsam halbuse direkt copy-paste yaparım, ne uğraşıcam. beee.gif 

ben siteyi açtım ve içine içerik girmeye başladım. google adsense'a da ilk baş vurumu yaptım ama kabul edilmedi. bu beni yıkmadı, çok kolay değil, aylarca uğraşan insanlar var. ben de uğraşıcam, bakalım, kısmet. kabul olayı gerçekleşmediğinden sitede reklam falan yok tabii. kaldı ki olsa bile devamlı insanın tanıdıkları falan tıklarsa hazreti google bunu fark ediyor. ama sana özel mesajla linkini veririm, istersen arada bir göz atarsın. söylediğin şeyler için de çok sağ ol. ben yatıyom şimdi, çok yazı yazdım, yorgunum. iyi geceler olsun. bebis.gif 

#1952 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2013 - 19:54

dımtıssssssssss, hatta çıstakkkk, elalarını elalarınıııııııııı, Allah versin belalarını...karaoke.gif hoppaaaaaaaaa, tel sarar kızım tel sarar...oberah2.gif tel bulamazsa kel sarar...ihi.png ... buraya kadarlara bir bakarak...yine o aynı aptal nakarat; elalarını elalarınııııııı, Allah versin belalarını...karaoke.gif...evvveeeeet, oturmaya mı geldik, hayır tabii ki; gördüm görmez olaydım da...boo.gif .... sevdim sevmez olaydım...ela gözlü bir yar içün...öldüm ölmez olaydım banghead.gif  ; elalarını elalarınıııııııııııı karaoke.gif, Allah versin belalarını...spor.gif n'apıyon kız geyik; bi neskafe yapıversene bana, hadi canım benim, hadi güzelim...wub.png... Sebastian! Nereye kayboldun yine sefil uşak parçası? iconcokkizdim.gif...elalarını elalarınııııııııııııı....party.gif

#1953 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2013 - 22:28

deli heralde bu bulaşmayın çok

Gönderilen Resim

#1954 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2013 - 17:26

lamos; arkadaş sana deli i farkındaysan. veya antiqa'ya da demiş olabilir. ben kendisini kendisini kınayan bir nota göndericiim, siz de cemaatinizi tepesine mi indirirsiniz n'aparsanız artık, siz bilirsiniz ben karışmam. ihi.png  / 281%5B1%5D.gif  muhterem üyeleri böyle menhus saldırılara karşı koruyacak bir admini yok mu bu sitenin, yoksa vardı da üst düzey üçkağıtçı kadrosundan içeriye alındı veya üst düzey üç kağıtçıları içeriye aldığı için dışarıya mı alındı n'oldu? 281%5B1%5D.gif  programıma son verirken ööle ortaya bi parça şeyttirmek istiyorum: gafil gezme şaşkın, tırınımmmmmmmm, bir gün ölürsün...dünya kadar malın, leyli leyli, leyli leyliiiiiiiiii, olsa  ne fayda...olsa ne fayda. karaoke.gif /  281%5B1%5D.gif hey allaam be; benim gezi direnişine katılmış çocuuma pavyona düşmüş muamelesi yapan adamların çocuklarına bak. bakıyom, bi dakka. 281%5B1%5D.gif

#1955 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 19.12.2013 - 20:42

(((: ayy hüfyaa yazdıkların akşam akşam güldürdü benigirl_haha.gif

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#1956 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 30.12.2013 - 12:51

ay teşekkür ederim, çok naziksiniz. ihi.png bööle sizin gibi nazik 1-2 kişi daha var; ötekiler ya sallamıyolar insanı ya 'deli' falan diyolar. kendilerine buradan şu şekilde cevap vermek istiyorum; siz kesinlikle ve lütfen üstünüze alınmayınız: nanik.gif  / nono.gif / girl_werewolf.gif / dirol.gif  / rifle.gif  / beee.gif 

#1957 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 30.12.2013 - 23:34

https://www.facebook.com/binkelamcom bunu gören tanıdıklardan bu sayfayı beğenen olursa şimdiden teşekkür ederim. bu geliştirmekle kafayı bozduğum site; adsense beğensin beğensin, onaylasın onaylamasın ben bu siteyi bi seviyeye getiricem aklım, fikrim ve kuvvetim yeterse. insanların beğenmesinin bir fonksiyonu oluyor, neyse o fonksiyon artık. o yüzden şeyttirdim, arz ederim. ihi.png

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 30.12.2013 - 23:35

#1958 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 06.01.2014 - 19:12

hemen bakıyorum hüfyaa, kurduğun sayfana destekçi olalım...

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#1959 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 07.01.2014 - 01:33

teşekkür ederim, çok naziksin. fakat bi kere daha düşün istersen; gölge bana bir web sayfasını idare etmekten aciz bi dangalak olduğumu ve benimle tanışıyor olmaktan utanç duyduğunu ima eden bi takım laflar etti, belki benim gibi birinin sayfasını beğenmek istemezsin sen de. puppy_dog_eyes.gif işin kötüsü hakkaten onun söylediği durumdayım, fakat bu şekilde de söylenmez ki. zaten üzülüyorum düşününce. cray.gif 

#1960 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 07.01.2014 - 19:47

Kelam ları burdan etmeyi bilion ama !!! :whip:

Bu mesaj Gölge tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 07.01.2014 - 19:52

smiley-sport036.gif