Jump to content

- - - - -

Euro 2008'imiz

• Please log in to reply
107 replies to this topic

#61 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5,693 posts

Posted 21.06.2008 - 10:41

Ne maçtı be..
Golü de seyredemedik sinirden.
Bizimkiler golü yiyince puu dedim kapattım televizyonu sonra bir baktım apartman inliyor.
Tekrarından anca seyredebildikk golü.. ::

Milyonlarca insan dün gece aynen senin gibi yaptı. :(

Ben de dahil :)

Posted Image
Posted Image

Edited by AtamÇepni, 21.06.2008 - 10:49.

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#62 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 posts
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Posted 21.06.2008 - 12:43

#63 KaKTüS

KaKTüS

Fethiye'li...

• Dokunulmazlar
  • 6,837 posts
  • İlgi Alanları:okumak&yazmak

Posted 21.06.2008 - 13:32

dakika 111 köşe vuruşu kullanılıyor bir kafa Kranjcar golü buluyor
dakika 120 Nihat gidiyor sağda Kazım'ı görüyor ve goool..3-3 maç penaltılara gidiyor

ilk penaltıyı hamit kullanıyor ve gol
modric geliyor ve gol
nihat topun başında şutu ve gol
Srna vuruyor ve top direkten dönüyor
Hakan Balta geliyor ve gool
Olic vuruyor ve gol
Mehmet Topal vuruyor ve gol
Corluka vuruyor ve rüştü kurtarıyor

içime doğmuştu sanki

Dün gece maçtan sonra senin yorumun geldi aklıma, sana da helal olsun, bu kadar olur :)
geldin.buldun...Posted Image...sevdim.güldüm...

#64 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 21.06.2008 - 14:08

vallahi dün içime öyle bir doğmalar doğdu ki golü yediğimizde dur lan dedim dur olucak gibi dedim harbiden oldu penaltılarında atıcak dediklerim attı atamayacak dediklerimden bir tek son penaltıda Petriç'i bilemedim...ilginçti dün,ya efsunlu gibiydim
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#65 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5,617 posts
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Posted 21.06.2008 - 14:36

Bizim golden sonra yaşadıklarını unuttular, mala döndüler. Oldukları gibi ot oldular, çimene karıştılar..
O değil de Alamanya maçında sol bek ile forvet arkasını yeşil sarıklı evliyalara emanet edecekmiş Fatih Terim, Bilmem nerde ki asker balıklar da orta sahadan bindirme yapacakmış. Duyumlar böyle çok sağlam maç olacak benden söylemesi.
(itiraf ediyorum shy'la konuşurken demiştim bunları, burdakiler tekrarı oldu :) )

#66 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 21.06.2008 - 14:40

Bir basın mensubunun, 'Modric penaltı kaçırdı sonunuz oldu, Almanya karşısında Türkler ne yapar?' sorusuna ise Bilic, ''Modric iyi oynadı, şampiyona boyunca da iyiydi. Penaltı kaçırmayı haketmedi. 23-24 kişilik kadromuz iyiydi. Türkler 3. maçı da enteresan bir şekilde kazandı. Şansları da var. Kaliteliler ama şansın yanında yanlarında bir başka şey daha var. Almanya'yı da geçerek finale kalabilirler.'' dedi.

Demiş Bilic. O da mı anlamış nedir qustah leeem.Yoksaaa
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posted Image

#67 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5,617 posts
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Posted 21.06.2008 - 15:08

Ne olduğunu görmeselerde hissediyorlar. Adam olana çok bile *heyo
Tabi tüm bunlarla birlikte tuncay hakkındaki görüşmü değiştirmiyorum. Hatta listeye Rüştüyü de ekliyorum. Gol yemeseydi son dakika kendi kalesine kesin atardı. Şartlanmış bi kere gol yemeye.. Neydin bi zamanlar pembe panterim benim beeee..

#68 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 21.06.2008 - 19:00

o topa Semih'in mi vurduğunu zannediyorsunuz olm siz...

şaka maka çıkacak kadro da allaha emanet qustah'ın dediği gibi bi ak sakallı lazım bize

rüştü-hakan balta-sabri-gökhan zan-mehmet topal-aurelio-uğur boral-hamit-gökdeniz-ayhan-semih, 11 çıksa...mevlüt-kazım-tolga yedek olsa herhangi bir oyuncu değişikliği durumunda yedek kaleci tolga'da artık forvet mi oynar defans mı...nihat,servet,volkan,tuncay,arda,emre aşık,emre güngör kesin yok..emre ile tümer maç saati belli olacakmış...allah emanetiz lan
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#69 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 21.06.2008 - 20:06

Denio :D

smiley-sport036.gif  

#70 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 posts
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Posted 21.06.2008 - 22:34

vallahi dün içime öyle bir doğmalar doğdu ki ...

Asıl "Euro 2008'imiz" çok isabetli bir başlık olmuş yahu... turnuvanın kaderini belirliyoruz

Biz kaybetme noktasına geldikçe, zamanda bir kırılma filan ya da ne bileyim kaderin yeniden yazılması...

Ama bunun bir de bedeli var sanki. Biz kazandıkça oyun oynayan takımlar siliniyor.
Önce portekiz gitti, bugün hollandayı tanıyabilene aşk olsun; ilk defa sıkıldım yarıda bıraktım maçlarını...
Yarın da italya kazanırsa ...

Amovinomn{
_______ Enjoy it - it's a miracle. Accept your blessing and don't talk about it. (Enchanted Cottage, The - 1945)
}

#71 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 21.06.2008 - 22:58

aslına bakarsak ''futbol böyle bir şey'' klişesi herşeyi açıklıyor...her kupa da bir ''masal'' yazan çıkıyor, bu sefer de bize nasip oldu tıpkı 2002 deki gibi...1990 da kamerun 1994 te bulgaristan 1998 de hırvatistan 2002 de biz...biz ikinci defa yazıyoruz o ayrı ama 2002den farklı olarak oynadığımız takımlar daha güçlü bu sefer,bu sefer kadro kurmamız zor oluyor bu işi daha da ''masal''laştırıyor... tıpkı 2002deki gibi turnuva öncesi ve ilk birkaç maçta teknik direktörün seçimleri,taktikleri karakteri çok tartışılmıştı Şenol Güneş'e herkes sallayıp durmuştu...açıkçası finale çıkmayı çok istiyorum ama kupa kazanmayı istemiyorum,almayalım kupayı ki hırsa daha da binip dünya kupasına taşınsın...eğer 96 avrupa şampiyonasına katılıp sonraki 98 dünya kupasına katılamayışımız ve 2002 de 3. olup 2004 avrupa şampiyonasına katılamayışımız gibi olmayacaksa...nasıl olsun hatta biliyon mu?...2000 avrupa şampiyonasında çeyrek finalde elenen kadro 2002 de başarılı olmuştu ya...bu da onun gibi olsun..bu arada rusya gol attı...beğendiğimiz hollanda elenme ihtimaline büründü (maç 90 dakika)...işte başta dediğimiz gibi futbol böyle bir şey...şöyle olacak böyle olacak demek fuzuli.
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#72 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 21.06.2008 - 23:06

Aynen finale katılalım.Bu hikaye masal mucize her ne ise adı final ile taçlandıralım ama kupayı almayalım ki o zaman bu sürekli hatırlanır olsun.Hollanda nın 74 78 finalleri gibi...

Bi de ecehan holandayı semiyomuş o sebep ile turu geçemeyecek ayarladım ben...

Boş yere umutlanmayın..

Bi de finali italya ile oynayacas haberiniz olsun..

Ecehana sormadım ama sanırım karışmaz :D
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posted Image

#73 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13,431 posts

Posted 21.06.2008 - 23:22

uygundur tamam
:D
Posted Image asaletini sevdiğim

#74 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 21.06.2008 - 23:58

kupayı Guus Hiddink alsın isterim o da tutsun ecehan'a ithaf etsin...ecehan o gazla real madrid'e hem de real madrid'in haberi olmadan transfer olsun...neyse diyip iki gün durup bunu kenyada bir takıma kiralasınlar,ecehan yine hırslanıp afrikada yılın futbolcusu olsun ama kimsenin de bundan haberi olmasın,yıllarca kenya liginde,mozambik liginde,swaziland ikinci liginde,ruanda amatör kümede başarılı maçlar çıkartsın ve kimsenin katılmadığı bir jübileyle kendi kendine bu yalan futbol hayatını bitirsin...ya da vazgeçtim Hiddin kupayı al kimseye ithaf etme,bir gencin hayatını tehlikeye atmayalım..boşver sen kupayı al git
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#75 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13,431 posts

Posted 22.06.2008 - 00:06

hayal alemine dalmıştım Denio. mahvettin sonunda :P
Posted Image asaletini sevdiğim

#76 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18,713 posts

Posted 22.06.2008 - 00:07

Hollanda gitti yazık yazık final oynar deniyordu :P

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#77 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 22.06.2008 - 00:10

kimse rusyayı tahmin etmiyordu...Guus Hiddink faktörü abicim Guus Hiddink...bir tek fenerbahçe yararlanamadı şu heriften...favorim hollandayı yenen yeni favorim rusya oluyor...Arshavin,Pavlyuchenko bakalım hangi takıma gidecek...88'in intikamı da alınmış oldu...ve o zaman ki Protassowlu Belanovlu Mihailichenkolu kadroya çok benzeyen SSCB gibi kadroyla

Edited by Denio, 22.06.2008 - 00:11.

Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#78 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18,713 posts

Posted 22.06.2008 - 00:12

denio bu rusya bizimle finali oynar :P Adamlar 2 dk durmadı her daim atak yaptılar Hollandanın hızını kestiler.

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#79 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 22.06.2008 - 00:16

usta bunlar bizden farklı...biz oynayıp gelmedik,biraz sabır biraz hırs...bunlar oynuyorlar bariz futbol oynuyorlar...ama dedik olm Guus Hiddink..şampiyon kulüpler şampiyonu PSV'nin mimarı 2002 dünya dördüncüsü G.Kore'nin hocası,2006 dünay kupasında ikinci tura çıkma başarısını gösterip tartışmalı bir şekilde İtalya'ya elenen Avustralya'nın hocası...şimdi de bu...bu adam bomba,takım ayrı bomba
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#80 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8,516 posts
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Posted 22.06.2008 - 14:01

Hırvatistan bekledi aslında. "Gol atmayalım beyler, bu heriflere erken gol atarsak işimiz yaş!" deyip son dakikaya kadar beklediler gol atmak için.
Ama bizimkiler yine de rahat durmadılar. Dalga geçtiler resmen Hırvatlarla :P
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

Similar Topics Collapse

2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Bing (1)