İçerik değiştir

- - - - -

İsminizi Didikleyin

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 24 yanıt verildi

#1 Rose&Rain

Rose&Rain

Kayıp

• Dokunulmazlar
  • 5.735 Mesaj
  • İlgi Alanları:çok geniş

Gönderim zamanı 02.06.2008 - 14:23

isminizin en çok kullanılan isimler arasında kaçıncı sırada olduğunu öğrenmek istiyorsanız buyrun arkadaşlar...

http://www.ismididikle.com/

Gereksiz ama doğru bilgilere meraklı olanlarınız olabilir.
Benim ismim 189. sırada imiş öğrendiğim iyi oldu sorarlarsa bilmiyorum demem
:icecream:
Gönderilen Resim

Tecrübe çok zalim bir öğretmendir. İnsanı önce sınavdan geçirir, sonra dersini öğretir. - Spuitems

#2 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 02.06.2008 - 14:39

582 çıktı bana :icecream:

#3 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 02.06.2008 - 14:42

didik didik didikledim ::
..... Türkiye'de en çok kullanılan 696. isim (... 694. çağlayan, 695. cavit, 696. ....., 697. davut, 698. denizhan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı ..... ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

..... adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-06-2008 14:39 itibariyle yaklaşık 17,061 kişinin isminin ..... olduğu ve ..... isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

..... adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 433 ..... yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ..... sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

..... Türkiye'nin en yaygın 696. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 696. ad ise Agnes ismi. ..... adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 694. Stefan 695. Jeanette 696. Agnes 697. Basil 698. Connie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

yaygınlık oranı binde o.24 se ve her yıl amerikada 4 kişi bu isimden oluyosa
ben seneye amerikadayım :icecream:
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#4 DKNH

DKNH

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 02.06.2008 - 14:45

ilk 5
(... 1. mehmet, 2. ali, 3. mustafa, 4. ahmet, 5. murat, ...).
Gönderilen Resim

#5 deryadeniz

deryadeniz

çözmeye çalışma beni...

• Dokunulmazlar
  • 4.502 Mesaj

Gönderim zamanı 02.06.2008 - 14:48

DERYA Türkiye'de en çok kullanılan 45. isim

Ülkemizde yaklaşık her 317 kişiden birinin adı DERYA imişşşşşşşş :icecream:
DeRyOş.!!

#6 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 02.06.2008 - 14:57

X Türkiye'de en çok kullanılan 75. isim (... 73. yavuz, 74. duygu, 75. X, 76. aslı, 77. erol, ...). Ülkemizde yaklaşık her 433 kişiden birinin adı X ve ismin yaygınlık oranı binde 2.31.

X adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-06-2008 14:49 itibariyle yaklaşık 164,217 kişinin isminin X olduğu ve X isimli kişi sayısının her yıl ortalama 2746 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

X adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 15.66 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 4,765 X yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada X sayısı her yıl 41 kişi artıyor.

X Türkiye'nin en yaygın 75. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 75. ad ise Gerald ismi. X adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 73. Patricia 74. Harold 75. Gerald 76. Jose 77. Stuart isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

Beni ne zaman gönderiyorsunuz Amerikan ellerine :icecream:

#7 GökceN

GökceN

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.389 Mesaj

Gönderim zamanı 02.06.2008 - 15:49

SEMİHA Türkiye'de en çok kullanılan 619. isim (... 617. nermin, 618. yener, 619. semiha, 620. sevcan, 621. sevilay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,272 kişiden birinin adı SEMİHA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.31.

SEMİHA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-06-2008 15:46 itibariyle yaklaşık 22,037 kişinin isminin SEMİHA olduğu ve SEMİHA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 368 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEMİHA adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 433 SEMİHA yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SEMİHA sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

SEMİHA Türkiye'nin en yaygın 619. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 619. ad ise Roman ismi. SEMİHA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 617. Raj 618. Naomi 619. Roman 620. Shane 621. Boris isimleri de sayılabilir.

pek yaygın kullanılan bir isim değilmiş benimki... :blink:
Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
Bernard Shaw

#8 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 18:51

218. olmuşuz....
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#9 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 19:01

Türkiye'de en çok kullanılan 888. isim ......Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 03-06-2008 18:56 itibariyle yaklaşık 9,953 kişinin isminin olduğu ve her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda yaşadığını tahmin ediyoruz.

Türkiye'nin en yaygın 888. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 888. ad ise Abbas ismi. adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 886. Pauline 887. Harriet 888. Abbas 889. Fouad 890. Doyle isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#10 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 19:02

101. isim bende didikledim bu çıktı en çok yazılımları hoşuma gitti.
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#11 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 19:18

şimdi bazı arkadaşlar isimlerini vermemiş mi oluyor yani <_<

konsept edit: gerçekten ismini vermek istemeyen arkadaşları uyarmak için yazdım, verdiğiniz bilgi doğruysa (ki hepiniz rasgele numaralar veriyorsunuz değil mi *fiuv) isminiz bulunabilir.

edit 2: özel ruh hastası olmaya gerek yok, misal hümeyra 946. isim (... 944. hayrullah, 945. hediye, 946. XXXX, 947. hürriyet, 948. kani, ...). yanındaki isim belliyse sen de hediyeyi girersin, 946'i bulursun. ben ille de 1079'u bulucam dersen onu da bulursun ki benimkisi mesleki(yazılım, güvenlik) ilgi, yapılabilirlik üzerine.

Amovinomn{
______ hanım koş, beyaz şapkamı getir
}

Bu mesaj Amor Vincit Omnia tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 03.06.2008 - 19:29

#12 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 19:21

evet vermedik hee.Bazı hasta ruhlular vardır ben öğrenirim der ona da yapacak bir şeyimiz yok.Sonuçta öyleler ile yolda da karşılaşıyoruz.Birbirimizden habersiz yolumuza devam ediyoruz.

edit:du bende iki şey editleyem de ayıp olmasın...

ikinci edit:Derler ki ben özellikle o isimleri arar, bulur, uğraşır felan figan edebilecek şahıslar var.Ki bunların işi gücü de yoktur ama hasta da ruhlu da değildir.

Bu mesaj shy tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 03.06.2008 - 20:03

DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#13 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 19:28

Aradığınız BUÐUR kelimesini isim veritabanımızda bulamadık

Ama biz ismi bulamasak da yine de aşağıda sizin için didikledik. Önce size bir istatistik çıkartalım: BUÐUR kelimesi Türkiye'de en çok kullanılan 2472 ad arasında yer almayacak kadar nadir bir isim ve yaygınlık oranı 30.000'de 1'den az.

neslim tükeniyor haaa ona göre bana iyi davranın
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#14 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 19:45

Tüh lan ismimiz bulunabiliyormuş.. Pişman oldum ben, mesajımı siler misiniz yönetici arkadaşlar? <_<

#15 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 22:00

bende , isminizi didiklemeye kıyamadık dior..

pek bi şooldum böle , neyse biraz yalnız kalayım, hem bu,bu,bu nezaket cok agır geldi ,büheee

#16 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 22:02

Bana sen vergiden muafsın dediler. :baby: Ne demeye çalıştılar ki acep. *böö

#17 DKNH

DKNH

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 22:03

isim bulunmasın olayı degil
biz reklam yapmak istemedik :baby:
yoksa bizde 3. yü bulduktan sonra ordan 1. yi bulduk *böö
Gönderilen Resim

#18 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 22:06

Bana mı diyon anne. :baby: Anlamadım da. *böö

#19 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 22:07

MUSTAFA Türkiye'nin en yaygın 3. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 3. ad ise Michael ismi. MUSTAFA adının yakın kullanım oranına sahip

Bana may kıl diyebilirsiniz yafrılarım :baby:

smiley-sport036.gif  

#20 DKNH

DKNH

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2008 - 22:08

yok kuzum sana dermiyim ben hiç
amor a dedimmm

şimdi bazı arkadaşlar isimlerini vermemiş mi oluyor yani  :baby:

demiş de

kıl mustafa nasıı
Gönderilen Resim