İçerik değiştir

- - - - -

Yaptığınız en aptalca dalgınlık

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 59 yanıt verildi

#21 ...:öslem:...

...:öslem:...

(öslem)

• Üyeler
  • 3.725 Mesaj
  • İlgi Alanları:fasülyesi :)

Gönderim zamanı 18.07.2008 - 10:49

ajite(yataktan kendını atmaya calısmak gıbı..)olan hastaya sakınlestırıcı verıp uyutup ıkı dk sonra hastanın bılıncı kapandı diye ortalıgı ayaga kaldırmıstım...dr falan muayene edıp sebebını arastırdıkları ara yaptıgım ılac aklıma gelmıstı :blush: sonrasında durumu toparlamak benım için cok utanc verıcı olmustu :P
_Gönderilen Resim
_Gönderilen Resim

#22 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2008 - 10:54

depocuya annem dedigim günü unutamıyorum unutamıyorum kendimi unuttum o günü unutamıyorum :blush:
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#23 cipidi_cipidi_yuzen_balik

cipidi_cipidi_yuzen_balik

Sadık bir ziyaretçidir

• Dokunulmazlar
  • 1.445 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2008 - 13:04

günlerden bir gün...henüz hali hazırda öğrenciykene..dersimin olmadığı sıcak bi izmir günü..ev bodrum katı şahane serin..dedim evde durayım..ev hanımlığım da tuttu hani..yemek yapıp ortalığı temizleyeceğim..yalnızım zati..azıcık aşım kaygısız başım modu...ne yapsam ne yapsam..dedim mercimek yapoayım..o vardı evde napiim..önce haşlamak lazım evet..evet..yeşil yeşil mercimeklerimizi bir güzel ayıklayıp,yıkayıp koydum tencereye..haşlanıp kara sularını atıcaz..daha lezzetli olacak ya..bak..bak..çok bilmişe bak..artiz...o orda haşlanırken başında beklicek halimiz yok ya..ev kızıyız ya..hamaratız ya...hadi bakiim yerleri süpürelim..hemen davrandım orta çağdan kalma 9oktav sesi olup ta zar zor pislikleri içine çeken yatık rowenta elektrik süpürgeme...başladım süpürmeye..vııınnn...vıınn.....derken odalardan biri bitti..zaten ev 2 oda...diğer odayı da hallettik..koridora geldimm..snıff snııfff..bi kökü...aaaaa diyorum bi duman şeysi....alla alla süpürge mi yandı la yoksa..alışkın değil tabi hayvancık bööle uzun uzun çalışmaya...yok o da deel..neyse...salağın biri bişey yaktı herhalde...ulan yuh artık ya..bu nasıl bi oyundur zihnimin bana oynadığı..aklıma herşeyin yanabileceği geliyo ama ocaktaki mercimek gelmiyo..mutfağa sıra gelipte mutfakta göz gözü görmeyecek kadar duman oluşunca (ki hala şaşarım nasıl o kadar duman çıkar şuncacık mercimekten..)derhal ocağı kapatıp bir el beziyle ocaktan tencereyi aldık ve fekat o güzelim..o canım yeşil mercimekler simsiyah bir kül yığınına dönüşmüşler tencereciğin dibinde..ve o tarihten ve de saatten itibaren anladım ki..yemek pişirirken mutfakta iş yapmak lazım..şimdilerde olsa kendime demet akalın'dan gördüğün gibi çok unutkanım şarkısını armağan ederdim ancak o dönemde demet akalın henüz mankendi sanırım..ya da değildi..yok yaff şarkıcılığa başlamıştı..hatta sarışın bile olmuştu..hayır alexandır olmamıştı..olmuştu..tabi tabi...
Bana saygı gösterenin kuluyum..Göstermeyenin sultanı...
<º))))><><((((º>

#24 Rebel_Angel

Rebel_Angel

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 530 Mesaj

Gönderim zamanı 02.08.2008 - 21:33

Aşık Olmak **(
öLúRsúN KaPaniR YoLlaR GeRíYe.....!!!
BeN MeZaRLa SiRda$ oLuR BekLeRím..
VaRiLmaZ HaYaLe í$aRet DíYe..
TopRaGindA BíR Ta$ OluR BekLeríMmM...!!!

#25 Ziyaretçi_|) a p h l a n é_*

Ziyaretçi_|) a p h l a n é_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 05.08.2008 - 20:30

çok utanarak anlatıyorum bunu . . . (Neden Beeeeaannnnnn!!!)

bir keresinde efenim ehemm... ben şöle 11-12 yaşlarındayım... :P benimki kadar iğrenç bir dalgınlık olamazz... ıykkk... :S
neyysee ben o gün spordan döndükten sonra kirli tişörtçüğümü çamaşır makinesine atmam gerektiğini akıl ettim nasıl bir dalgınlıksa sen gir banyoyaa (soğuk terler döküyorum) aç klozetin kapağını tişörtü at içine kapat kapağı yorgun bitkin bir şekilde odana dönerken birden gözlerin çakmak kibin olsunnn!!! deli manyak şekilde koşş! gerisini hatırlamıyorum... :S :)

#26 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2008 - 20:34

çamaşır makinesini de diğer iş için kullanmadıysan iyi :)
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#27 Ziyaretçi_|) a p h l a n é_*

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 05.08.2008 - 20:39

eheehee yok neyse ki ... :)

#28 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2008 - 20:42

Detarjanı nereye koymak gerektigini merak eddim bak şimdi *kihkih

smiley-sport036.gif  

#29 Ziyaretçi_|) a p h l a n é_*

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 05.08.2008 - 20:44

onu da sifon kısmına koyduk mu temeeemm :)

#30 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.08.2008 - 01:30

klozet kaç devirli sizin *fiuv

la benim ki dalgınlıktan çıktı huy haline geldi...örneklerden biri şu...Eskişehir'i bilenler bilir Atatürk Caddesinin başlarında bir ticarethaneden tahsilat yapmak üzere yola koyuldum,o zamanın parasıyla 20 lira alacağım ki o zaman memur maaşı 10 lira başbakan Menderes daha asılmamış ben o sıralar Harbiye Futbol Kulübünde yüzücüyüm...düşün artık gerisini yüzme kulübü bile değil,toprak sahada yüzüyoruz...o zaman yokluk yılları...zor yıllar zor...neyse yüzmeden fırsat bulup arada tahsilat işleri ile uğraşırken bahsetmiş olduğum olayla yüz yüze geldim...tahsilatı yapmak üzere bahsi geçen ticarethaneye emin adımlarla ilerliyordum...o emin adımlardan bir saat sonra ''Ankara arabası kalkıyor,Ankara'mı abi'' sesine irkilip şöyle bir etrafıma baktım...evet gideceğim yerin tam tersi istikamete yürümüş Otogara gelmiştim,tarifsiz bir duygu kaplamıştı içimi...o yürüdüğüm mesafede ne olup bittiğini bilmiyorum zaten...Filedelfiya deneyi demiştim ben buna...fakat bir süre sonra ''salaklık'' demek daha doğru olur diye düşündüm...huy edinme meselesi de buna benzer 3-4 olay yaşamış olmamdan mütevellit...bunun gibi 1 saat sonra farkına vardığım olaylar değildi,daha kısa süreli,bir boz üveyiğin kanat çırpışı esnasındaki zaman dilimi kadar kısa ve öz dalgınlıklardı...güzel günlerdi...sonra zaten menderesi astılar

Bu mesaj Denio tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 06.08.2008 - 01:31

Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#31 ...:öslem:...

(öslem)

• Üyeler
  • 3.725 Mesaj

Gönderim zamanı 07.08.2008 - 19:32

evde tv ye daldıgım zaman dılımınde telefon ve kapı aynı anda calmıstı ...
telefonu acıp kımo dedıgımı hatırlıyorum *blush
_Gönderilen Resim
_Gönderilen Resim

#32 GÜL_ZAR

GÜL_ZAR

uzaklardaa...(hikari)

• Üyeler
  • 3.969 Mesaj
  • İlgi Alanları:tıp,bilim,mısır,rock... yani herşey desek daha iyi olur :)))

Gönderim zamanı 09.08.2008 - 20:05

nevresimleri katladıktan sonra onları dolaba yerleştiriyordum yer açmaya çalşırken elime gelen zeytin dabağı aklımı başıma getirdi :P
Feci Depiklerler Çetesi

Kurucular:IssIz _Gül_Zar
Üyeler: Kajmeran şeysiymiş.. (IssIz öle diyo)
KAHKAHA geçüsü.. (mesaj alındı tmm=))
kaktüs dikim dikim dikenli..

Which of us do you love?

#33 yasingncfb

yasingncfb

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 121 Mesaj

Gönderim zamanı 12.09.2008 - 21:32

bir keresinde elimde bulunan kumandayı nerede diye aramıştım. hatta evi dağıtmıştım. en sonunda şu elimdeki şeyi bırakıyım diyince buldum kumandayı.

bi keresindede sakız almıştım sakızı çöpe atıp kabını ağzıma atmıştım. bi keresinde daha da çaya şeker yerine kabuğunu atmıştım.
Gönderilen Resim

#34 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 13.01.2009 - 17:42

yaptığım en büyük dalgınlıklardan biri .. bir gün dışarı çıkacaktım çok acele giyindim.. ya da ben giyindiğimi sanmışım :furious3:

çok acelem vardı yani.. neyse ben üstümü giymişim ama altımı giymemişim abi ehehehhhe ama hiç farkında değilim.. çıktım kapıya asansörü çağırdım bekliyorum.. annem dedi böyle mi gidiyosun nesi var dedim.. fena değil dedi ama bir pantolon giy istersen dedi

pohahahahahhahahah

#35 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 04.02.2009 - 13:23

alışverişde seçilen kıyafetlerin oldu olmadı denemesi için kabindeydim,soora kabinden çıkarkee,yeni yaptırdıgım telefonum sen tut şaaaakk die yere düş,olcak iş mi? bunu sonra konuşalım da,düşen telefonu yerden alırkee,tezgahtarların yanında, ona; - acıdı mı ? - die sordum ya ben,bi süre kimseyle görüşmek istemiyom ::

#36 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2009 - 21:22

bugün başıma gelen feci talihsiz bi dalgınlık...
eyüpten eminönüne gelen otobüslere bindim. karşıya geçmek üzere tın tın gidiyorken bi de baktım ki karaköyden geçen otobüse binmişim. aman iyi dedim çünkü çok tuvaletim vardı. niyetim karaköyden ido'lara binmekti.turyol iskelesinden kalkan motorlarda tuvalet olup olmadığını bilmediğim için kendimi garantiye alayım dedim.
karaköyde indim altgeçitten geçip iskeleye geldim tuta tuta.bi baktım vapurun kalkmasına 2 dakika var ve insanlar ana baba günü gibi yığılmış. hemen pasomu basıp en arka sırada yerii aldım ve zar zor da olsa vapura attım kendimi. sonrasında emin adımlarla vapurun tuvaletine bindim.
sonrası müthiş bi tahatlama.. 1-2 dakika sonrasında bi anons: "haydarpaşa-kadıköy vapuru hareket etmiştir". içimden de diyorum ki yandan; "ulan nasıl hareket ediyo bu koca vapur.. hiç mi kımıldamaz yav?" neyse.. çok kurcalamadım ve işimi halledip dışarı çıktım. malum bugün hava güzeldi. içieriye girmeyeyim de girişteki yan taraflarda oturayım martılara simit atayım filan dedim. ama o da ne? bir tane insan yok.. o kalabalıktan eser kalmamış allah belamı versin ki.. her yer bomboş.. amanın.. noluyordu?!
sonra bi güvenlik görevlisi kahkahalar eşliğinde yanıma yanaştı ve bana acı durumu anlattı.
meğersem kalkacak olan vapura, benim bindiğim vapurun içinden geçerek binmem gerekiyormuş.. bense can havliyle vapura bindiğim için, ve direkt tuvalete koştuğum için, onca insanın nereye gittiğini bile farketmemişim..

bindiğim vapursa 32 dakika sonra kalktı. :D
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#37 Hammurabi

Hammurabi

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 1.804 Mesaj
  • Konum:Di li Geçmiş zaman. hani şu uğruna cihan değen var ya...
  • İlgi Alanları:İlgilenmeye değecek HERŞEY.

Gönderim zamanı 06.02.2009 - 21:27

:D)))) hayat işte dua et ki kalkmış :D
Beni övücü sözleri bırakınız geleceğe dair planları konuşalım.
(Mustafa Kemal ATATÜRK)

#38 ...:öslem:...

(öslem)

• Üyeler
  • 3.725 Mesaj

Gönderim zamanı 07.02.2009 - 01:44

serra koptum yaaaa

Allah ılını versın :D
_Gönderilen Resim
_Gönderilen Resim

#39 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 07.02.2009 - 12:49

direksiyon hocama "hojjam bugün bana hiç karışma bakam, ben sakin sakin süreyim aracı, nasıl olacak" dedim kendimden emin... hocam "e hadi bakalım kızım" dedi o da benden emin...
motoru çalıştırdım, kalktım,aheste aheste kafa malum kişide dumanlı gidiyorum, ileride 2.vitese atmaya çalışıyorum gitmiyor, uğraşıyorum gitmiyor, neredeyse direksiyonu bırakıp iki elimle sarılacağım vites koluna... hocam o esnada sordu " bu güzel havalar acep neye delalet?".. o anda kafamda ampul yandı, "salaklığa delalet hojjam" dedim ve debriyaja bastım.... adamcağız onca güvenmişti bana, rezil hissettim kendimi...

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#40 webgirl

webgirl

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 70 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgi alanım

Gönderim zamanı 01.03.2009 - 23:45

*saksak okudum çok güldüm.kendi dalgınlıklaırımıda hatırladım.

Bu mesaj webgirl tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 01.03.2009 - 23:52