İçerik değiştir

- - - - -

Annesini nasıl öldüreceğine dair anket yaptı

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 28.05.2008 - 13:16

Gönderilen Resim

Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde 17 yaşındaki bir genç, tartıştığı annesini bıçakladıktan sonra boğarak öldürdü. Cesedi evin banyosunda satırla 6 parçaya ayıran genç, poşetlere koyduğu parçaları evin inşaat halindeki ikinci katında sakladı.
Hamitler Mahallesi'nde oturan iki genç, polisi arayarak 2. Nergis Sokak'ta oturan M.F'nin (17), annesi Asiye F'yi (46) öldürdüğünü söylediğini ve cesedi taşımak için kendilerinden yardım istediğini bildirdi.

İhbar üzerine söz konusu eve giden güvenlik güçleri, iki katlı evin inşaat halindeki son katında Asiye F'nin parçalanarak 6 poşete konulmuş cesedini buldu.
Güvenlik güçleri, cinayeti işlediği iddia edilen M.F'yi bir internet kafede yakaladı. Emek Polis Merkezine götürülen M.F, daha sonra Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Güvenlik güçlerince yapılan araştırmalarda, M.F'nin annesiyle sık sık tartıştığı, bu konuda annesi tarafından şikayet edildiği dayısından uyarı aldığı belirlendi.
Son olarak evde fritözde patates kızarttığı öğrenilen M.F'nin, kendisine kızan annesini yine yaşadığı bir tartışmanın ardından vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladığı, daha sonra boğduğu anlaşıldı.

Zanlı M.F'nin, banyoya taşıdığı annesinin cesedini satırla 6 parçaya ayırdığı, her parçayı ayrı poşetlere koyup inşaat halindeki üst katta gizlediği tespit edildi.

Bir çay bahçesinde garson olarak çalışan M.F'nin, olaydan bir gün sonra oturduğu semtteki kafede iki arkadaşına, "annemi öldürdüm, cesedini parçaladım. Taşımak için bana yardım eder misiniz?" dediği, bunun üzerine arkadaşlarının durumu polise bildirdikleri öğrenildi.

Zanlının, "annesini nasıl öldüreceğine" dair anketler yaptığı ve çevrede bu yönde zaman zaman konuştuğu öne sürüldü.

http://haber.mynet.c.../X1211955924640

#2 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 28.05.2008 - 14:41

Allahım ne günlere kaldık içim ürperdi. *lol
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 28.05.2008 - 14:46

Annesi bunu doğurmamış ki .. .ıçmış ..

#4 Selametlik

Selametlik

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 1.976 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 28.05.2008 - 14:48

ALLAH BELASINI VERSİN ANA ÖLDÜRÜLÜR MÜ?
Koş saraylarima bulabilirsen beni
Konuş ve dertleş eskisi gibi
Bul seni getir bana hediyem ol
Aklımın odaları senle doldu taştı

#5 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 28.05.2008 - 15:09

niye böyle oluyo ki? :icecream: hem biyolojik hem de ruh bağlantımız olan birisini, parçası olduğumuz bir bütüne hangi mantık böyle bir şey yapabilir??? *cool hakikaten tüm değer yargılarım, felsefem şaşıyor böyle durumlara.

psikopat mı olduk ne? eskiden türkiyede en fazla tüketilen ilaç antibiyotikti. şimdi ise adeta her iki kişiden biri anti deprasan kullanıyor. milletçe cinnet mi getiriyoruz ne? analayamıyorum :blink: ana mı ana değil, evlat mı evlat değil? hepsi birbirine karışıyor artık zihnimde!
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?