İçerik değiştir

- - - - -

diablo 2 server

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 5 yanıt verildi

#1 vagranet

vagranet

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 3 Mesaj

Gönderim zamanı 22.05.2008 - 19:16

Diabloyu lagsız,kesintisiz single rahatlığında oynamak istiorsanız yapmanız gerekenler sırasıyla şöyle.

Battle.MİX

Server a bağlanmak ve oynamak için yapmanız gerekenleri aşarıda sırayla anlatıcam.
1) Patchinizi 1.11b lodpatch olarak ayarlayınız.Bunun için gerekli dosyalara http://uploaded.to/?id=yxs8or bu linkten ulaşabilirsiniz.Yapmanız gereken inen dosyadaki 1.11blodpatch i kurmak ve 1.11 loader'i d2 klasörüne atıp ondan oyunu açmak.

2)http://uploaded.to/?id=hicq3i burdan reg dosyasını indirip çalıştırınız böylece serverla bağlantınız kurulmuş olacaktır.

3)Serverda account(hesap) açmak için yapmanız gerekenler şu şekilde

- www.mix.gen.tr e üye olunuz.Onay maili junk/önemsiz posta kısmına gelebilir orayıda kontrol ediniz.
- hesabınız-oyun sunucuları bölümünde diablo 2 nin karşısını evet işaretleyiniz hemen altındaki battle.net oyun içi şifre kısmına şifrenizi giriniz ve değişiklileri kaydet e tıklayınız.Böylece oyun için hesabınız açılmış olucaktır.
- Bundan sonra yapmanız gereken tek şey online diablonun keyfini sürmek.

İyi oyunlar...

#2 regwizar

regwizar

• Yeni Üyeler
  • 2 Mesaj

Gönderim zamanı 28.11.2008 - 11:24

Evet DiabLo Hayranı Arkadaslar

2007 'den Beri faLiyette oLan www.Regwizar.Com DiabLo adresi
tamamen Turk Server ve Kuzenime Ait.
Günde OrtaLama 20-25 Oyuncu 24Saat sabit Mevcut

Server tamamen orj max drop GUL loader sınırı yok tek basına 7 adam birden rush'layabilirsiniz
Tüm İtem Quest vs..vs. Desteğimiz mevcut
2 Günde 80 lvl Adam Kasmak iSteyen Tüm D2 SevenLerini BekLeriz

Sitede üyeLik Şart deiL oLursanız Avantajı Size
Oyuna BağLanıp yeni acc Aça biLirsiniz..

"Acc Sınırı Yok" Aynı meil iLe diLediğiniz kadar aça biLirsiniz
"Bir acc içinde 18 Char açıLmaktadır"

ProfesyoneL Tüm Oyuncuları Görmek İsterim !
Adres : www.Regwizar.com
Benim Acc : Ruh

#3 vagranet

vagranet

• Yeni Üyeler
  • 3 Mesaj

Gönderim zamanı 02.12.2008 - 20:58

cemeko heryerde benim konumun altıuna sırf zahmet edilip okunsun diye yazmanı normal karşılıyorum ag.gif yoksa o sunucuya kimseyi cekememen normal sana garip kafanla mutluluklar dilerim dilini bilmediğin ejnebi arkadaşlarlada iyi oyunlar şunuda eklemek isterim ki acizliğini bu şekilde göstermene gerek yok :)yeni bi konu açabilirsin değilmi supermario yok oda değil yazdığın şeyler çok komik o özellikler zaten tüm serverlarda bulunana özellikler ki sizin için büyük bişi yapmış gibimi geliyo onada şaşırıyorum katılımsız kurulumsuz üyeliğin avantajlarıda şu olsa gerek: bolbol hack,bot kullanan player istediği an fake acc açıp istediği gibi küfür edebiler player gerisini siz tahmin edin

#4 regwizar

regwizar

• Yeni Üyeler
  • 2 Mesaj

Gönderim zamanı 27.06.2009 - 16:10

Server 24 Saat Admin Mevcut Bu Arada Konu Senin oLa biLir Sonucta GeneL pLatformda DiabLo 2 Konuşuyoruz.
Bu Kadar DarıLacağını BiLseydim Biraz Daha Kısa Yazardım Mesajı :D
iSteyen iStediği Yerde Oynar.

Lagsız Diyosunuz Siz Kendi Sitenizi Takip EtmiyoSunuz gaLiba MiLyonlarca Şikayet Küfür Hack vs...vs...
Bence OLaya iLk Oradan BasLayin Derim :)

#5 pvd

pvd

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 26.08.2009 - 14:36

DIABLO 2 LOD ONLINE SERVER OCZ

100%100 ücretsizdir.
Oyun cd lerinin orjinal olmasına gerek yoktur.

Diablo 2 lod'u online oynamak için yapılması gerekenleri sırasıyla anlatıcam.

1)Bilgisayarınıza diablo 2 +expansion'u(lord of destruction) kurun.

2)Oyun versiyonunuzu 1.11b yada 1.12'e yükseltin.Bunun için gerekli dosyaları: 1.11b için: http://uploaded.to/?id=yxs8or inenler ile yapmanız gereken 1.11blodpatch i çalıştırmak ve 1.11b loader'i d2 klasorünüze atıp oyunu loaderdan açmak.
1.12 için: http://ul.to/neqt80

3)Üyelik almak: www.oyuncuyuz.com a üye olun ve üyeliğinizi mail'den onaylayın.
Sisteme giriş yapın ve Profilim / Sunucu Bilgilerini Deiştirip Düzenleyin bölümünden, Battle.net'in karşısındaki evet'i işaretleyin.Hemen altındaki battle.net oyun içi şifre kısmına 8 karakterden uzun olmiyacak şekilde şifrenizi girin ve değişiklikleri kaydet butonuna basın.

4)Server'a Bağlanmak: www.oyuncuyuz.com/sunucu bölümünden gerekli dosyaları kurarak ocz.spy ı çalıştırın ve sunuculara bağlan a basın. http://uploaded.to/?id=hicq3i

Yapmanız gerekenler sadece bunlar iyi eğlenceler.

#6 vagranet

vagranet

• Yeni Üyeler
  • 3 Mesaj

Gönderim zamanı 30.08.2009 - 18:21

ahhaha arkadaşım normalmisin sen kapandı işte server dediğin ucube sonra başka yerlerdende tekme yediniz laf döndürmeyin burda rica ediyorum canım.
O yüzden herkez mixte oynuyo dimi lag olduğu için .Kaç kişiyi güldürdüğünün farkında bile değilsin