İçerik değiştir

- - - - -

Benim dumurlarım

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 59 yanıt verildi

#41 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 25.09.2009 - 10:38

Ordu gibi hiç bişey çalınmaz her şey yer değiştirir.....
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#42 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2009 - 15:29

Telefonuma gelen mesajla yeni hayallere kapıldım ama kısa sürdü mesaj aynen söyleydi,
DEÐERLİ ABONEMİZ PEPSİ YAŞATIR SENİ KAMPANYASININ BAŞLATMIŞ OLDUÐU SON CEP ÇEKİLİŞ KURA SONUCU 40.000 TL ÖDÜLÜ PARA KAZANDINIZ BİLGİ İŞLEM İÇİN 0538 442 31 56 (SEDA) (SAYAN)
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#43 Superficielle

Superficielle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 466 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2009 - 15:58

Yok kız deryoş ahım gitmiş vahım kalmış :angel: utandım şimdi

Aklıma başka bir şey daha geldi onuda anlatayım Dün minubuse bindim eve gidiyorum oturana kadar farketmedim tam oturdum önde yaşlı bir amca oturuyor üstünde krem bir yelek var yeleğin üzerinde de siyah siyah böcekler ama ne kadar çok baktım irkildim birden bitmi biremi diye hiç görmedim çünki ama küçük siyah böcekler birde yerlere dökülmüş adam kımıldadıkça duramadım yanımda genç bir kız vardı ona bu neymiş böyle bakarmısın dedim kızda aynen bir irkildi geri çekildi bilmemki dedi biz böyle konuşurken arkamızdan bir adam farketti amca üzerindeki yeleği çıkart böçek dökülmüş ona dedi ayy adam ağır aksak yeleği savurarak çıkardı neymiş ya bu nerden gelmiş diye adamın saçlarının içine doğru gidiyordu ama az filan değil bir sürü ineceğim durağa hemen gelsede insem dedim tedirginlikle daha durağa gelmeden kalktım inecek var diye kendimi arabadan nasıl dışarı attım anlamış değilim hala merak ediyorum ne böceğiydi onlar.

iyi ki gulmemissin adam bana halleniyo 3. buldum diye umitlenirdi :angel:
Iyi bir insan oldugunuza sizi kim inandirdi?

#44 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2009 - 16:02

Gülme komşuna gelir başına :angel:

#45 alsancakE24

alsancakE24

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 21.11.2009 - 13:57

Telefonuma gelen mesajla yeni hayallere kapıldım ama kısa sürdü mesaj aynen söyleydi,
DEÐERLİ ABONEMİZ PEPSİ YAŞATIR SENİ KAMPANYASININ BAŞLATMIŞ OLDUÐU SON CEP ÇEKİLİŞ KURA SONUCU 40.000 TL ÖDÜLÜ PARA KAZANDINIZ BİLGİ İŞLEM İÇİN 0538 442 31 56 (SEDA) (SAYAN)

Aslı neymiş?

#46 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 02.12.2009 - 16:41

Aslı yokmuş birileri beni işletmiş bir daha tekrarı olmadı ama

#47 alsancakE24

alsancakE24

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 07.12.2009 - 10:43

Yine de geçmiş olsun dost... <_<

#48 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2011 - 11:04

Ben bunu sohbet bölümüne yazdıydım da buraya da yazayım. Herkes görsün ibret alsın.

Geçenlerde vicdan yapıp kırk yılın başı orijinal albüm alayım dedim. Cd dvd müzik şeyleri satan sıradan bir dükkana girdim. Albümü aldım ve parasını vermek üzere kasaya gittim. Herifçioğlu fiyatının 15 lira olduğunu söyledi. Sonra da "abi istersen cd'ye atayım onu 2 liraya. Hatta telefona da atarım. İpod varsa ona da atarım. onlardan para almam sadece cd'ye 2 lira ver yeter. ne gerek var bir daha 15 lira vereceksin" dedi. Ben de neyse kalsın o zaman dedim gittim internetten indirdim her zamanki gibi. bir daha da böyle yok korsan ürünlerimi alanlara hakkımı helal etmiyorum filan diyen şarkıcılara hadi ordan diyip geçecem.

#49 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2011 - 11:18

Aaa antika ne zaman yönetici oldunuz hayırlı olsun tabi sık gelmeyince böyle geç öğreniliyor..Gönderilen Resim

#50 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2011 - 11:37

Sağolun. Bu da bir dumur aslında. Ben de benim olay hakkında bir yorum yapılmış sandım bir hışımla girdim yöneticilik tebrik edilmiş. :)

#51 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 30.09.2011 - 11:43

en baba dumur babamın bile artık aramayıp çağrı atması ve aramamı bekliyor olması *boo
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#52 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 30.09.2011 - 12:37

pac cok begendim dumurunu : )
cok güldüm allah da seni güldürsün
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#53 Taurus

Taurus

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 267 Mesaj
  • İlgi Alanları:♫ ♬ ♪ ♩ ♪ ♫ ♬ ♪ ♩ ♪

Gönderim zamanı 30.09.2011 - 21:49

"Yıllar önce..5 Yıldız bir otelin Cafe-Bar'ında orkestra olarak çalıyoruz..Ben hem klavyedeyim, hem de söylüyorum..Hala duruyor mu bilmem, o zamanların ünlü para babalarından biri, etrafındaki hanım ve beylerle gelmiş, içiyor eğleniyorlar..Gece yarısını biraz geçe, kafalar da hafif puslu bu amca geldi, bana eğildi aklına kim girdiyse "Dr.Jivago"yu istedi..Yahu biz sona yaklaşmış, parçaları ve ortamı rölantiye almış slowlardan gderken, kim aklına girdiyse adamın istediği parça bu..Hani bilmiyor değiliz, ancak ne hikmetse melodi hiçbirimizin aklına gelmedi..Orkestra üyelerinin en küçüğü benim; "takip edin abi beni" dedim başladım çalmaya..

Doktor civanım, doktor doktor civanım...

Adam ve yanındakiler kalktı, başladılar oynamaya..O saatten sonra da oldukça yüklü bir alatura (Bahşiş) aldık o parçayla..:) "

Not:Etkisi açısından kendi hikayem gibi anlattım, ancak bir abimin anısıdır..Gazeteye verdiğimiz bir röportaj sırasında anlatmış, beni çok güldürmüştü..Umarım siz de sevmişsinizdir..:)

Gönderilen Resim
Akılsızlar hırsızların en zararlılarıdır.Zamanınızı ve neşenizi çalarlar..(Goethe)

#54 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2011 - 22:46

memurluk için istenen tam teşekküllü rapor için üniversite kendi hastanesine gönderdi gittik, 9-10 doktordan ayrı ayrı sağlam şeysi alcaz göz psikoloji kalp vb geçtik geriye kaldı kulak, ama doktor bey ameliyattaymış bekliyoruz ama zaman geçtikçe sinirlendik hepimiz 3, 5, derken tam 6 saatten fazla bekledik mesai bitti adam anca geldi zar zor hallettik yaptığıda sadece bir imza. baya bi sövdüydüm tabi içimden. bi de yol var üstüne 100 km ilçeye.

otobüse bindim yanımda bi amca elinde hastane kağıdı muhabbet olsun diye konu açtım

pac: bende ordan geliyorum rapora gittiydim amca sen ne iş

amca: bizim kız orda yatıyoda, naptın bittimi senin iş

pac: bitti ama bi doktor yüzünden günüm mahvoldu

amca: bende kızın ameliyatının bitmesini bekledim 6,5 saat sürdü" kulak ameliyatı"

pac: ...

(orda o doktoru beklerken bir kulak ameliyatı kaç saat sürer diyip diyip sövüyodum yav sağlıklıyken hemde,adam orda çok kritik bi ameliyat yapmış hemde hiç ara vermeden,)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#55 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 04.10.2011 - 13:03

Bir arkadaş kapalı alanda sigara içerken zabıtaya yakalanmış. zabıta ceza kesmiş. cezayı mal müdürlüğüne yatırmış.
aynı arkadaş nüfus cüzdanını kaybetmiş. nüfus cüzdanını kaybettiği için de mal müdürlüğüne 60 lira ceza yatırmış.

Devlet bu işi iyi yapmış ama he. Resmen insanlara mallık yapmışsınız diyor. Bu da dumur işte.

#56 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 04.10.2011 - 13:14

170 milyara satışa çıkan araziye 150 veren adamın arazi 170 e gittikten sonra arayıp 200 bile veririm demesi adiliktir, iş işten geçtikten sonra aradaki farkı düşünüp üzülmek dumur Gönderilen Resim
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#57 Taurus

Taurus

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 267 Mesaj
  • İlgi Alanları:♫ ♬ ♪ ♩ ♪ ♫ ♬ ♪ ♩ ♪

Gönderim zamanı 04.10.2011 - 20:08

Yıllar önce arkadaşım anlatmıştı:

Sabah zor zahmet kalkıp, acele ile işe yetişmek için dışarıya çıkmış..Belediye otobüsüne binmiş..Otobüs kalabalık, o yukarıdaki tutma askılarına tutunmuş giderkeni bir yandan da düşünüyormuş..¤°´ Şimdi iki tane hamburger olacak var ya..°¤, Hemen yanındaki kız "Birini verir misiniz..?" deyince şok olmuş..:blink: Nasıl yani, herhalde yanlış anladım diye bir kez daha düşüncesini tekrarlamış; ¤°´ Şimdi iki tane hamburger olacak..°¤, Kız tekrar seslenmiş, "birini verir misiniz..?" :blink: Kıza "nasıl yani ya, düşüncemi mi okudun sen..?" diye sorunca dumur gelmiş:

Ne diyorsunuz siz ya, iki askıyı birden tutuyorsunuz, birini bırakın da ben de tutunayım..:woot: Gönderilen Resim Gönderilen Resim

Gönderilen Resim
Akılsızlar hırsızların en zararlılarıdır.Zamanınızı ve neşenizi çalarlar..(Goethe)

#58 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 05.10.2011 - 11:31

üniversite mezunu bi iş arkadaşım var çok dindardır yada öyle geçiniyo bilemem, bunlara devlet nema ödemesi yapacaktı birkaç yıl önce. nema faiz anlamına geldiğinden faiz yemekte haram olduğundan bu parayı alimmi almiyimmi diye gittiği cemaatin hocasına sormuş.

hoca da bu nemayı yemek haram ama yemek dışı işlerde kullanılabilir mesela yakıt al en iyisi yakıt alarak bu faizi yakabilirsin demiş bu arkadaşta o seneki kömürünü bu parayla almıştı.

böylece faizi yememiş yakmış oluyor mantığa bak ya, fıkra olsa bu kadar trajikomik olmazdı.
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#59 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2011 - 10:19

bugün otobüsle gelen öğrencileri izlerken dalmışım bi noktaya bakıyom bi yandan da şarkı mırıldanıyodum, otobüs şöförü demezmi hayırdır hasan kaç kişi getirdiğimimi hesaplıyosun yerin dibine girdim utancımdan ya, la bana ne senin kaç kişi kaç para vb şeylerinden denmiyo gerçekten pis durum siz düşmeyin sakın ;P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#60 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2011 - 16:33

İki üsteki mesaj fıkra gibi çok güldüm arkadaşlarada okudum onlarda güldüler