İçerik değiştir

- - - - -

Benim dumurlarım

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 59 yanıt verildi

#21 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 25.09.2008 - 14:53

Bugün yine Adliyedeydim şu bizim yıllanmış kara yolları mahkemesi için Allahım sabahtan başladı işim ters gitmeye nufüs kaydı için nufüs müdürlüğüne gönderdiler memur verdi evrağı aldım geri adliyeye götürdüm adam demezmi bu olmayacaktı veraset ilanı için olacak diyin öyle isteyin eeee söyledim. Dilekçeyi gösterdim eksik vermiş neyse geri gittim. Aynı memura söyledim eksik olmuş böyle istiyorlar iyi tamam dedi tekrar çıkardı bir takım evrak daha ben tekrar adliyeye adam tekrar olmamış yine eksik bunlar içinde çıkarttırman lazım diye etrar nufüsa bu sefer adama yaaa kardeşim mahsusumu yapıyorsun üç kere geldim bir evrak için dedim hiç aldırmadı diğer masadaki arkadaşına gönderdi meğer o verasete bakmıyormuş oda bir takım daha çıkardı tekrar imzalat filan tekrar adliye adam yine demezmi bu isim farklı yazılmış düzelttirinde getirin haydaaa tekrar nufüsa içimden hem kızıyorum hem dualar okuyorum Allahım bugün tersten kalktım galiba diye tam binaya girerken kapıda görevli polis memuru çevirmezmi sen neden gidip geliyorsun beş keredir diye dua okuyorum hemde bir taraftan tamamlayınca dedim eksik oluyor gidip geliyorum yarım saatte onun için bekledim neyse bu sefer tamamdır inşallah diyerek döndün geri eehhh neyse başka eksik çıkarmadı makbuz işlemleri filan tamamladık onbeş gün sonraya gün verdiler bıraktık çıktık yarım saatte olacak işe yarım gün uğraştım. Hem kızdım söylendim hem bir taraftan sabır diledim.
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#22 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 25.09.2008 - 14:59

ıyyyh sinir geldi okurken bile :D
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#23 gul_sah

gul_sah

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.281 Mesaj

Gönderim zamanı 25.09.2008 - 16:16

başım döndü :D

iyi sabretmişsin bravo valla *ühü

Bu mesaj gul_sah tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 25.09.2008 - 16:25

İnsanlar onlara ne söylediğinizi unutabilirler
ne yaptığınızı da unutabilirler
Ama ne hissettirdiğinizi asla unutmazlar.

#24 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 26.09.2008 - 09:11

İyi uğraştırdılar ramazan günde o zaman kızdım hakkımı helal etmeycem beni nerde bulup helalleşecekler bakalım dedim ama dinlenince geçti sinirim

#25 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 29.09.2008 - 16:56

büyüksün gizem, sabırlı insansın *lol senin yerinde ben olmak istemezdim valla. ben olsaydım, herhalde kesin karakolda biterdi bu gidip gelmeler *lol
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#26 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 26.11.2008 - 01:13

Eh üç gün sabrettim üçüncü günün sonunda telefon sabığı diyim ben buna pes ettirdim şimdi vay bana diyorum kendi kendime inşallah bu sözden sonra aramaz bir dahada utandırmaz beni Ama kendi düşünsün kime çattığını.Ne vicdansızlar var hayatta gecenin birinde bir buçuğunda insan haya eder tanımadığı bir numarayı çevirmeye.

#27 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 26.11.2008 - 14:01

Bunlar ısrarcı olur ama ,umarım pes etmiştir...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#28 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 27.11.2008 - 00:24

Aramaz inşallah ararsada kaşınmış olur salak sapığın tekiymiş ikinci 18 kere aradığında noyu gizleyememiş internete veririm numarayı görür sapıklık neymiş. :)

#29 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 27.11.2008 - 13:27

Aradımı?Pes ettimi?

#30 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 27.11.2008 - 16:56

Pes etti kurtuldum çok şükür.

#31 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 27.11.2008 - 21:19

Sevindim.Geçmiş olsun...

#32 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 20.03.2009 - 12:10

Benim bu nufus müd. aram hiç iyi değil nedense anlamadım önceki gün Tc. nosunu almak için gittim öncedende sıra numarasını aldım ama yine işim rast gitmedi tam üç sefer gitmek zorunda kaldım inşallah bir daha işim düşmez oralara.

#33 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 20.03.2009 - 12:45

Bu aralar nufus müdürlüklerinle kimsenin arası iyi değil...

#34 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 05.07.2009 - 23:42

Hafta sonu başımıza geleni anlatayım bakalım ne diyeceksiniz arkadaşa oturmaya gittik oğlu ünv. den gelmiş oturuyoruz arkadaş geldi bilgisayarda mustafa bir site bulmuş ne sorsan cevabını veriyor fal gibi birşey dedi bizde meraklıya böyle şeye neymiş diye koştuk başına başladık çocuğa şunu sor bunu sor diye sıkıştırmaya allahım ne sorsak biliyor bilemediğinide umutlandıracak birşeyler söylüyor hatta ben sayfalar dolusu sorular hazırladım işte şunu soralım bunu soralım soruyoruzda taki sıkılıp cevap vermeyecek hale gelene kadar ordan geldik sitenin adresini aldık gecenin bir yarısı oturduk başına daha varya soracağımız şeyler yazdık verdiği gibi giriş cümlesini soruyu yok bize cevap vermiyor versede anlamıyoruz ingilizce olmadı çevirisini yaptık eh kemküm biraz anladık neyse uzatmayayım iki gün sürdü bu peter aşağı peter yukarı çocuğu sıkıştırıyoruz şunu soralım bunu soralım en sonu bizim veletler çözdüler peterin sırrını hala kafam almıyor bu nasıl oyunmuş :D

#35 Rose&Rain

Rose&Rain

Kayıp

• Dokunulmazlar
  • 5.735 Mesaj
  • İlgi Alanları:çok geniş

Gönderim zamanı 05.07.2009 - 23:52

Nasıl oyunmuş :D

Çocuklar ne anladıı?
Gönderilen Resim

Tecrübe çok zalim bir öğretmendir. İnsanı önce sınavdan geçirir, sonra dersini öğretir. - Spuitems

#36 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 06.07.2009 - 00:04

peter anwers diye bir oyun onlar bulmazmı herşeyi buluyorlar.

#37 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 11.09.2009 - 15:15

Ben dumur oldum ama arkadaşıda dumur ettim sabah sabah sinirlerim oynadı yine Ambarcı arkadaşlarla aynı odayı ortak kullanıyoruz sabah Şb Müdürümüz bir yazı verdi bunu yazıp hemen gönder geçikti biraz dedi yeni bir görevde var iyi tamam dedim yazıyı hazırladım tam yazıcıdan döktürecem yazıcı yazmıyor sinyal veriyor açtım kağıt filanmı sıkıştı diye bir bakarımki toneri yok Allah Allah nasıl olur kim çıkartmış filan oda arkadaşın birisi geldi bu gıçık kaptığım adam bir süredir fena halde gıçığım yine de sordum iş gereği burdaki toneri gördünmü kim almış yok diye kestirip attı yok ben görmedim diye iyiya görmemiş olabilir birşey diyemeyiz şefi aradım toneri birisi almış acil tonere ihtiyacım var aldıralım dedim bir sürü laftan sonra işte bir tonere sahip çıkamadınmı kim alır niye bakmadın gibi aldır telefon edin gelsin bilgi işlemden dedi , arkadaş geri geldi o arada dedim arkadaşa şef böyle diyor toner isteyin gelsin diyor diye adam hiç duymazlığa geldi şefi aradı bu toner işini ne yapalım ihaleye çıkalım toner alalım ben bekliyorum toner isteyecekte gelecek diye yine çıktı gitti bu sen misin böyle yapan kendim aradım bilgi işlemi tonerin markasının filan söyledim hemen gönderelim dediler ve on dakka içinde geldi bende işimi tamamladım arkadaş tekrar geldi ben yine haberi olsun birde o istemesin diye dedim toner geldi taktım haberin olsun dedim adam demezmi ne acele ettin pazartesi ihaleye çıkardık alınacaktı tonerler diye rengide kıpkırmızı oldu o arada diğer arkadaş geldi biraz sonra onada dedim asıl ambarcı o yeni başladı heberi olsun diye buda demezmi o toneri biz çıkarttık bizim yazıcıya taktık bizimkini başkası aldıda diye eee mübarek adam birinciye diyorum bana söylesenya biz aldık bir iki gün burdan idare edelimde toneride toplu olarak alınacak diye neyse tek tekte ödeme yapılabiliyor nasıl olsa şefin haberi var ama adamın hareketine gıçık oldum...

#38 yasingncfb

yasingncfb

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 121 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2009 - 16:58

aynısı bana oluyor bazen bağırmak istiyorum bir şey olduğunda ama sesim kısılıyor. bir gece karnım ağrıyordu. felç olmuş gibiydim. yataktan inip anneme gitmek istiyordum. hemen kafamın arkasında abimin yatağı var abi bile diyemedim. inanır mısınız? yataktan yuvarlanarak bilerek düştüm. evde yuvarlanarak annemin yanına gittim yardım istemek istiyorum ama nafile. sadece elimi oynatabiiyorum tutunacak yer de yok. gecenin 3ü kim uyanır ki?
en sonunda anneme ulaştım. o da korkmuştu. tüm ev halkı kalktı benim için... sabaha kadar düzelmiştim. sabah yine başladı bütün gün kıvrandım. hiç bir şey etki etmiyordu. sonunda geçmişti ama abenim pestilim çıkmıştı. o geceyi hiç unutamam. kendimi elimi bile oynatmadan yataktan atmıştım. hiç sesim çıkamıyordu. çok kötü bir şeydi. hani kurtlar vadisindeki iskender varya onun kadar sesim çıkmıyordu.

Bu mesaj yasingncfb tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 15.09.2009 - 16:59

Gönderilen Resim

#39 clement

clement

bildiğin gibi değil

• Üyeler
  • 787 Mesaj
  • İlgi Alanları::)

Gönderim zamanı 23.09.2009 - 14:50

lise dönemlerindeydi. okuldan çıktık bir arkadaşla sonra oturduk bi yerlerde çay içtik muhabbet ederken arkadaşım dediki
yaav keşke fayton olsa da binsek gezsek bana çok romantik geliyo :P bu devirde faytonu nerden bulucan dedim onlar filmlerde kaldı :D
çaylarımız bitti kalktık cafeden çıkar çıkmaz bir de ne görelim karşıdan fayton geliyo :D o zamana kadar bulunduğum şehirde hiç fayton görmemiştim. neyse durdurduk bindik gezdiz falan işte nasıl dumur iyi miyidi :aww:
Doğru bildiğim yol onlara göre yanlış, yanlışa giden yol ise onlara çıkıyordu...

#40 alsancakE24

alsancakE24

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 25.09.2009 - 06:52

Dumurlarınız birbirinden dumurmuş dost €ylül.. :)
Bir solukta okudum.
Yenilerine...