Jump to content

- - - - -

M.united-chelsea

• Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7,424 posts

Posted 01.05.2008 - 15:50

Chelsea, Manchester United'ı eler ve kupaya uzanırsa, Şampiyonlar Ligi'ndeki tek mağlubiyetini fenerden almış olacak.

O yüzden hepimiz m. united'liyiz. *agla

dermişim.

#2 iki

iki

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 298 posts

Posted 01.05.2008 - 21:17

garibanın ekmeğiyle oynamayın be şerefsizler(çelsi),şu golü 90 dakika içinde atsanıza yavvv

Edited by iki, 01.05.2008 - 21:17.

yalvarırım,beni hem bilgili hem güçsüz kılma..

#3 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 01.05.2008 - 23:16

ilk finalin yapıldığı 1956 sezonundan bu yana Şampiyon Kulüpler Kupası'nın ve sistemi değiştikten sonra Şampiyonlar Ligi'nin tarihinde aynı ülke takımları sadece bir kez 1999-2000 sezonunda Real Madrid'in Valencia'yı 3-0 yendiği müsabakada bir araya geldi...Yani kısaca 52 senelik Şampiyonlar Kupası'nda bu karşılaşma 2. aynı ülke takımları finali olacak...Manchester bu kupayı Şampiyon Kulüpler Kupasıyken 1 kez (1968 sezonu Benfica'yı 4-1 yenerek),Şampiyonlar Ligi olduktan sonra da 1 kez (1999 sezonu unutulmaz maçta son iki dakikada attığı golle Bayern Münih'i 2-1 yenerek) kazandı...Chelsea'nin bu ilk final karşılaşması olacak...

Denio - Harabe Spor Oklahoma (niye orası oldu anlamış değilim)
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#4 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 01.05.2008 - 23:22

Kim alır sen onu de...

Para yatıralım mı? Sağlam mı tüyo?
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posted Image

#5 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9,354 posts

Posted 01.05.2008 - 23:35

ilk finalin yapıldığı 1956 sezonundan bu yana Şampiyon Kulüpler Kupası'nın ve sistemi değiştikten sonra Şampiyonlar Ligi'nin tarihinde aynı ülke takımları sadece bir kez 1999-2000 sezonunda Real Madrid'in Valencia'yı 3-0 yendiği müsabakada bir araya geldi...

Hiç sorma yav çok üzülmüştüm Valencia'ya...

Adamlar iki sene üst üste final oynadı , kupayı alamadı. Şans işte top yuvarlıktır.

#6 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 01.05.2008 - 23:40

Ronaldo böyle giderse Manchester yakın derim ben...ama dün Liverpool maçında inat bir Chelsea de izledik...usta hem final olması hem telafisi olmaması itibariyle ortada bir maç...oynanmaz bu maça 90 dakika da bitmeyeceği de düşünülebilir...oynamam ama oynasam 0 derim ya da ALT...iki takım temkinli oynar gibi geliyor...kolay da gol yemeyen iki takım...ortada ortada..
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#7 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 01.05.2008 - 23:45

bu arada Fatih Tekke'nin takımı Zenit ,Bayern Münih'i 4-0 yenerek UEFA finaline yükseldi...diğer takım ise Fiorentina-Rangers mücadelesinden sonra belli olacak...karşılaşma 0-0 devam ediyor uzatmalara gidildi şu anda...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#8 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 01.05.2008 - 23:52

Rangers'da Cousin ofsayta yakalandı...kameralara sadece arkadaşız açıklaması yaptı...çok heyecanlı 15 uzatma dakikasına gidiyolar...bizi burda unuttu hibinolar
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#9 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 01.05.2008 - 23:53

Cousin o olaydan sonra gaza geldi kaleye şut çekti Kaleci Frey kurtardı...Rangers korner kazandı..yatırım yapmayı düşünüyorlar kazandıklarıyla...hohoooov
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#10 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9,354 posts

Posted 01.05.2008 - 23:55

Maç hangi kanalda ? :)

#11 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 01.05.2008 - 23:57

ben italyada izliyom stadda...bi dakka şu anda stad görevlileri geldi...beni zorla dışarı çıkarmaya çalışıyorlar...özgür basına saldırı bu...basın kartım yokm............................
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#12 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9,354 posts

Posted 01.05.2008 - 23:59

:)

maç noldu maç ?

boşver şimdi sen basım kartını...

#13 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 02.05.2008 - 00:03

stad dışındayım şu anda...dövdüler beni italyan aygırları...maçı izleyemiyorum...açık bar arıyom içmem lazım...çok duygusalım...kahrolsun uefa...ama iikinci uzatma devresi başlamış 0-0 gidiyormuş...saolsun bi arkadaş söyledi...beleş tepe var burda ordan gelmiş o söyledi saolsun...giovanni diye biri aslen nazilliliymiş....ama söylemesi zor oluyor diye romalıyım diyor...evet öyle
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#14 iki

iki

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 298 posts

Posted 02.05.2008 - 00:06

dayı yakın zamanda yuventus-milan filan olduydu herhalde

#15 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 04.05.2008 - 15:14

hakkaten 2003 de olmuştu gözden kaçırmışım yahu...g.t oldum iyimi...nabam olsun o kadar
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#16 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7,424 posts

Posted 22.05.2008 - 16:15

Sabahtan beri bi eksiklik var forumda diyorum ama ne?
manhester united kupayı aldı.
iyi oldu iyi.
chelsea alsaydı bizi eleyen takım aldı derdi şimdi fenerliler.. *zong

Kırmızı gece

Chelsea ile finalde karşılaşan ManU, penaltılarda rakibine üstünlük kurdu ve bu kupayı ikinci kez müzesine götürdü.

Futbolda kulüpler arasında Avrupa'nın en büyüğü İngiltere'nin Manchester United takımı oldu. Manchester, kupayı diğer İngiliz ekibi Chelsea önünde penaltı atışlarıyla 6-5'lik skorla elde etti. Rusya'da oynanan ve Slovak hakem Lubos Michel'in yönettiği maçın ilk yarısı, Manchester United'dan 26'da Portekizli Ronaldo'nun kafa golüne, 45'te Chelsea'den
Lampard'ın karşılık vermesiyle 1-1 eşitlikle tamamlandı.

Platini verdi
2. yarı ve daha sonra geçilen uzatmalarda sonuç değişmeyince penaltı atışlarına geçildi. Bu arada 117'de Chelsea'dan Drogba, kırmızı kart gördü. Penaltılarda Manchester'dan Tevez, Carrick, Hargreaves, Nani, Anderson ve Giggs atışları gole çevirirken, Ronaldo kaçırdı. Chelsea'da ise Ballack, Belletti, Lampard, Cole ve Kalou gole ulaşırken, Terry ve Anelka atışlardan yararlanamadı. Manchester'a kupayı Platini verdi.

fotomaç

#17 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16,109 posts
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Posted 22.05.2008 - 16:20

ben bir fenerbahçeliyim ama m.united ı tuttum .. haa evet chealse yi yenen tek takım Fenerbahçe.. uzatmasız penaltısız .. ezerek bükerek.. ingilterede de kendi sahasına hapsettik üç buçuk atmışlardı.. onlar doğru tabi :)))

fenerbahçe olsaydı finalde uzatmalara kalmadan kupayı almıştı.. chealse nin kırk fırın ekmek yemesi lazım *agla biraz devid den öğrensinler nasıl 90 a şut çekilir.. ehehehehhe

ronalda da kasıla kasıla bir hal olmuş.. cambazlık yapmakla olmuyor o işler.. penaltı atarken bile bir laubali hareket duruyo bişiler yapıyo aha kaçırırsın öyle Allahın portekizlisi.. umarım Türkiye ye karşı da ayakların dolanır birbirine *zong

#18 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 22.05.2008 - 18:36

lig kalitesi takım kalitesi cart curt kıl tüy kalitesi olarak 40 fırın ekmek yiyerek ancak gelebileceğimiz bir final daha izledik...120 dakika aynı performansla,kararlılıkla ve değişken taktik anlayışının adaptasyonuyla...mençıstır hakketti gibi geliyor bana,sempatik gelişi milyon dolarlık olmalarına rağmen altyapı bilincinin had safhada olmasından, genç ve yetenekli oyuncu çıkarmayı rekor transfer ücretleriyle oyuncu almaya tercih etmesinden ve en çokta demiryolu işçilerinin kurduğu bir işçi takımı olduğundandır (Liverpool'dan sonra tabii..Genoa,Livorno,St.Pauli de kazansa bir kupa herşey çok güzel olacak)
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#19 iki

iki

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 298 posts

Posted 23.05.2008 - 13:52

çelsi,burada bir yaralı yürek var..ikidir kupunu yakıyorsun..valla billa tilla çok büyük giydirecem hee..ayağını denk al olim..mençıstır'ı fenev bile yendi yavv :( ;)

#20 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 23.05.2008 - 13:53

Çelsiyide yendi ki fenev :( Korkma dai biz iksinide giydirdik ;)

smiley-sport036.gif  

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users