İçerik değiştir

Haftanın Üyesi: Serra :)

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 55 yanıt verildi

#1 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 15:52

Aslında Haftanın üyesi bölümünün ilk konuğu olacaktı lakin bulup getirene kadar canımız çıktı hanfendiyi .. Hemen güzellik yarışmasından çaldığım fotoyu ekleyeyim öncelikle *lol
Gönderilen Resim
Eveeeeeeeeaaaoooööööööüüüüüt..
Söyle bakalım Serra, senden abididi gubidibi diyerek makas alıp yanaklarını kızartsam kızar mısın? *ühü
Sen bundan önce kendini tanıt uzun uzun canım benim sonrada;
Burası kapalıyken ne yaptın? Nasıl perişan oldun onu anlat hele..
Sonraa güzellik yarışması hakkında ne düşünüyorsun? Sence en yakın rakibine kaç fark atacaksın? :P

diyerek başlayalım.

#2 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 16:11

Hadi hayırlı olsun sorular sonra *lol
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#3 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 18:41

sorcem bende

konsept '' günün birinde''

7- Kişisel İleti edebiyatı hakkında bir çalışma yapmaya kalkışsan günün birinde,ne gibi bir proje yürütürsün,hangi konulara değinirsin

3- arabesk bir şarkı yazsan günün birinde adını ne koyarsın,kime okutursun ve sonra bir daha neden dinlemek istemezsin

9- ayran verseler sana günün birinde bir adet kamış(pipet)...ayranın kapağını (jelatinini) açıp hatta kutu ağzından kalmış jelatin parçalarını temizleyerek mı pipeti tıkarsın yoksa hiç zora kaçmadan direk bir delik delip kamışı yerletirirsin...hüpürdetme emi sonunu

1- evlensen günün birinde,düğünden sonra gelen hediyelere bakmaya başlasan...hediyelerin içinden ''Borcam'' çıksa...kimindi acaba der hüzünlenir misin...ağlar mısın...böğürür müsün...ya da ulan herkes bunu gönderiyor deyip diğer gelen 20 tane Borcamın yanına atar mısın daha sonra evlenen çiftlere vermek üzere

2- aşortman alsan günün birinde sürekli giysen akşam portakal soymak için halıya oturduğunda falan acımadan sündürsen, dizleri çıksa bir zaman sonra...tüketim toplumu oluşumuza mı üzülürsün, ulan bu da esnedi ebeysininkü mü dersin..dersim 4 dağ içinde

5- arkadaşlarla coşup gnc trkcll li modunda sahile bira içmeye gitsen günün birinde,şarkılar türküler eşliğinde gazlansan tanımadığın arkadaşların diğer arkadaşlarıyla enseye şaplak g.te parmak moduna girsen...bir müddet sonra herkes aldığı alkolün ve coşkunluğun verdiği yorgunluk etkisiyle sessizleşse,ufuka dalıp eskileri düşünse bir takım yaşanmışlıkları anımsasa (sabancı şirketi gibi)...sonra sende bir sigara yakıp uzun uzun ufka dalıp o bir takım yaşanmışlıklarını grubun bunu çok umursadığını düşünerek anlatmaya başlasan,üstüne utanmadan bir de nasihat çeksen...sigaranın izmaritini sömürüp iki parmağınla uzağa fırlatmaya çalışsan beceremesen çaktırmamaya çalışıp biranın son yudumunu da fondipleyip arkadaş grubuna dönerek ''ya işte çocuklar böyle ,daha neler'' derken grubun çoktan seni terkedip gittiğini görsen...duygusallaşır mısın...hay ebenizi beaaa mi dersin

8- bohem yazarlığa özensen günün birinde salsan herşeyi saçı sakalı uzatsan(sakal lafın gelişi),kural tanımaz düzen iplemez olsan...evin darmadağınık,bira şişelerini etrafa saçmış olsan...şiir denemeleri,kısa yazı roman hikaye denemeleri etrafa yayılmış duruyor olsa...bir türlü başlayamadığın kitabı düşünsen...sokağa çıkıp birazda sokaktan ilham beslenmeliyim diyerek çıksan dışarı banyo takunyalarıyla..sokakta seni görenler ''vay be helal olsun hatuna,iplemiyor bir şeyi,kafasına göre takılıyor'' dese arkandan...sonra evine dönsen,posta kutusundaki faturaları,reklam broşürlerini yırtıp atsan umursamazca...eve girip banyo takunyalarını fırlatsan ayağından ama sonra tekinin ters düştüğünü görsen koşup düzeltmeye gitsen...bir ışık görsen ''ne yapıyorum lan ben'' desen...ne olursun o zaman,yıkılır mısın,dövünür müsün,acı çeker misin...kaç çekersin

6- beklediğin kuyruk ilerlemese günün birinde,arkanda bekleyen teyzenin yelpaze serinliği ensene vururken önde sağa sola sallanan amcanın hareketlerine kilitlenip kalsan,uyuşsan...''hadi kardeşim kaç saattir bekliyoruz işinizi yapın'' sesiyle irkilsen senden 5-6 sıra gerideki elemanın...bu sesle kuyruk bir uğuldama deryasına dönse her kafadan bir ses çıkıyor olsa ''evet ya çalışmıyolar'' ''bu ne saygısızlık'' ''2 vezne çalışıyor bu kadar kişiye'' serzenişlerini kafanı sallayarak onaylasan,hiddetlensen sende kapılsan bu sosyo-dinamik yapıya ''bizim vergilerimizle ekmek yiyorsunuz tirbiyesizlik yapıyorsunuz...zam istemeye gelince koşa koşa gidiyorsunuz'' diye çemkirsen etrafa bakınıp diğer bekleyenlerden takdir belirten mimikler,jestler görsen iyice celallensen...sonra bu direniş meyvesini verse sıra ilerlese hızlı bir şekilde,sıra sana gelse veznedarın öfke dolu bakışları altında ''kolay gelsin ben vidividimi yatırcaktım'' diyerek yavşak bir gülümsemeyle, şirinmişsin sanki,sanki az evvel o güruhun bir ferdi de sen değilmişsin gibi dursan,o az önceki başarıya ulaşmış bu onurlu toplumsal direnişin aslında bazı kendini bilmezler tarafından yürütüldüğünü,haksız bir direniş olduğunu savunur gözüksen...işini halledince hızlı adımlarla bulunduğun binayı terkedip koşa koşa uzaklaşmaya çalışsan ordan...yüzünde zafer kazanmış bir kaptan edası doğsa,utanmasan bu yavşaklığından gurur duysan kendinle...ne olur ha söylesene o zaman ne olur ha...

4- Önemli günler ve haftaları gereğinden fazla ciddiye alsan günün birinde ve bir şiir yazsan Kabotaj Bayramıyla ilgili temmuzun birinde...çok tutulsa edebiyat çevrelerinde,medyaya konu olsan sabah programlarına katılsan popülariten tavan yapsa Nobel alsan feci para yapsan bunun sayesinde Kabotaj gönüllüsü olsan...sonra Türkiye Tüm Trikotaj Sendikasi (TÜTÜMTRİ-SEN) gelse sana, bu yazınla Trikotaj sektörüne olan üstün katkılarından ötürü fahri trikotör ünvanı verse...bir duraklasan sonra ''ne trikotajı ya ben ama kabotaj için'' lafının sonunu bitiremeden dizlerinin üstüne çöksen japon çizgi filmi gibi ağlamaya başlasan,Japon Çizgi Film Sendikası (JAÇİFİ-SEN) avukatları gelse size ihtar verse japon çizgi filmi ağlaması sadece japonya da yapılan bir hareket olsa izinsiz başka ülkelerde yapılması yasak olsa...duygusal olarak yıkılsan bitsen tükensen andersen ne yaparsın o zamansen...mizansen

10. soru sonuncu soru kafiyesi yapmak için kasan biri olsan sonra günün birinde...ne kadar zor olduğunu düşünüp bütün soruları cevaplamak için kasar mısın iade-i itibar için, istemediğin sorudan başlamaya bilirsin belki de...bunu yapar mısın..mısır

Bu mesaj Denio tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 28.04.2008 - 18:42

Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#4 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 20:19

HARABE EN LERİ :
en komiği -
en ciddisi-
en hanımefendisi-
en beyfendisi-
en çalışkanı-
en oyun seveni-
en sempatiği-
en konuşkanı-
en karamsarı-
en düşünürü-
en samimi geleni-
en kibarı-
en iyi imza-
en iyi avatar-
en iyi başlık açan-
en duygusal-
en sevileni-
en temiz kalplisi-
en bi kurucu-
en bi yönetici-
en iyi bayan üye-
en iyi erkek üye-
en karizma üye adı-
en aktif-
en tanısmak istedigin-
en popüler-
en anlayışlı-
en bilgilisi-
en olmazsa olmazı-
en yakısıklısı-
en güzeli-
en ukalası-
en kendisi begenmişi-
en boş konuşanı-
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#5 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 20:32

hasta mısın ?
Gönderilen Resim

#6 RedSnow

RedSnow

o σℓмαdαη αѕℓa

• Dokunulmazlar
  • 8.898 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 20:41

Serra Nerdesin ?

#7 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 20:56

ehe allahım bugünleri de görecek miydim *fiuv hemen başlıyorum efendim sorularınızı cevaplamaya *zong

Söyle bakalım Serra, senden abididi gubidibi diyerek makas alıp yanaklarını kızartsam kızar mısın?
kızmam efendim neden kızayım ? sonuçta ailenizin soytarısıyım. siz mutlu olun yeter ..
Sen bundan önce kendini tanıt uzun uzun canım benim sonrada;
Burası kapalıyken ne yaptın? Nasıl perişan oldun onu anlat hele..

kendimi tanıtacağım neler var tam bilmiyorum şu anda çok heyecanlıyım aklıma hiç bişey gelmiyor :b siz sorun ben söylerim yaa :)
burası kapalıyken hep çok gergin oluyorum. bi taraflarım hep eksik oluyor. yemeden içmeden kesiliyorum adete inanmazsın.
Sonraa güzellik yarışması hakkında ne düşünüyorsun? Sence en yakın rakibine kaç fark atacaksın?
valla iddialıydım. betüş fotoğraflarını ekleyene kadar :) benim için şu anda eğlenceden ötede hiç bi anlamı yok. hem abartmaya da gerek yok. güzelliğimin tescile ihtiyacı yok :D ihihi
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#8 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 21:11

sorcem bende

konsept '' günün birinde''

7- Kişisel İleti edebiyatı hakkında bir çalışma yapmaya kalkışsan günün birinde,ne gibi bir proje yürütürsün,hangi konulara değinirsin

3- arabesk bir şarkı yazsan günün birinde adını ne koyarsın,kime okutursun ve sonra bir daha neden dinlemek istemezsin

9- ayran verseler sana günün birinde bir adet kamış(pipet)...ayranın kapağını (jelatinini) açıp hatta kutu ağzından kalmış jelatin parçalarını temizleyerek mı pipeti tıkarsın yoksa hiç zora kaçmadan direk bir delik delip kamışı yerletirirsin...hüpürdetme emi sonunu

1- evlensen günün birinde,düğünden sonra gelen hediyelere bakmaya başlasan...hediyelerin içinden ''Borcam'' çıksa...kimindi acaba der hüzünlenir misin...ağlar mısın...böğürür müsün...ya da ulan herkes bunu gönderiyor deyip diğer gelen 20 tane Borcamın yanına atar mısın daha sonra evlenen çiftlere vermek üzere

2- aşortman alsan günün birinde sürekli giysen akşam portakal soymak için halıya oturduğunda falan acımadan sündürsen, dizleri çıksa bir zaman sonra...tüketim toplumu oluşumuza mı üzülürsün, ulan bu da esnedi ebeysininkü mü dersin..dersim 4 dağ içinde

5- arkadaşlarla coşup gnc trkcll li modunda sahile bira içmeye gitsen günün birinde,şarkılar türküler eşliğinde gazlansan tanımadığın arkadaşların diğer arkadaşlarıyla enseye şaplak g.te parmak moduna girsen...bir müddet sonra herkes aldığı alkolün ve coşkunluğun verdiği yorgunluk etkisiyle sessizleşse,ufuka dalıp eskileri düşünse bir takım yaşanmışlıkları anımsasa (sabancı şirketi gibi)...sonra sende bir sigara yakıp uzun uzun ufka dalıp o bir takım yaşanmışlıklarını grubun bunu çok umursadığını düşünerek anlatmaya başlasan,üstüne utanmadan bir de nasihat çeksen...sigaranın izmaritini sömürüp iki parmağınla uzağa fırlatmaya çalışsan beceremesen çaktırmamaya çalışıp biranın son yudumunu da fondipleyip arkadaş grubuna dönerek ''ya işte çocuklar böyle ,daha neler'' derken grubun çoktan seni terkedip gittiğini görsen...duygusallaşır mısın...hay ebenizi beaaa mi dersin

8- bohem yazarlığa özensen günün birinde salsan herşeyi saçı sakalı uzatsan(sakal lafın gelişi),kural tanımaz düzen iplemez olsan...evin darmadağınık,bira şişelerini etrafa saçmış olsan...şiir denemeleri,kısa yazı roman hikaye denemeleri etrafa yayılmış duruyor olsa...bir türlü başlayamadığın kitabı düşünsen...sokağa çıkıp birazda sokaktan ilham beslenmeliyim diyerek çıksan dışarı banyo takunyalarıyla..sokakta seni görenler ''vay be helal olsun hatuna,iplemiyor bir şeyi,kafasına göre takılıyor'' dese arkandan...sonra evine dönsen,posta kutusundaki faturaları,reklam broşürlerini yırtıp atsan umursamazca...eve girip banyo takunyalarını fırlatsan ayağından ama sonra tekinin ters düştüğünü görsen koşup düzeltmeye gitsen...bir ışık görsen ''ne yapıyorum lan ben'' desen...ne olursun o zaman,yıkılır mısın,dövünür müsün,acı çeker misin...kaç çekersin

6- beklediğin kuyruk ilerlemese günün birinde,arkanda bekleyen teyzenin yelpaze serinliği ensene vururken önde sağa sola sallanan amcanın hareketlerine kilitlenip kalsan,uyuşsan...''hadi kardeşim kaç saattir bekliyoruz işinizi yapın'' sesiyle irkilsen senden 5-6 sıra gerideki elemanın...bu sesle kuyruk bir uğuldama deryasına dönse her kafadan bir ses çıkıyor olsa ''evet ya çalışmıyolar'' ''bu ne saygısızlık'' ''2 vezne çalışıyor bu kadar kişiye'' serzenişlerini kafanı sallayarak onaylasan,hiddetlensen sende kapılsan bu sosyo-dinamik yapıya ''bizim vergilerimizle ekmek yiyorsunuz tirbiyesizlik yapıyorsunuz...zam istemeye gelince koşa koşa gidiyorsunuz'' diye çemkirsen etrafa bakınıp diğer bekleyenlerden takdir belirten mimikler,jestler görsen iyice celallensen...sonra bu direniş meyvesini verse sıra ilerlese hızlı bir şekilde,sıra sana gelse veznedarın öfke dolu bakışları altında ''kolay gelsin ben vidividimi yatırcaktım'' diyerek yavşak bir gülümsemeyle, şirinmişsin sanki,sanki az evvel o güruhun bir ferdi de sen değilmişsin gibi dursan,o az önceki başarıya ulaşmış bu onurlu toplumsal direnişin aslında bazı kendini bilmezler tarafından yürütüldüğünü,haksız bir direniş olduğunu savunur gözüksen...işini halledince hızlı adımlarla bulunduğun binayı terkedip koşa koşa uzaklaşmaya çalışsan ordan...yüzünde zafer kazanmış bir kaptan edası doğsa,utanmasan bu yavşaklığından gurur duysan kendinle...ne olur ha söylesene o zaman ne olur ha...

4- Önemli günler ve haftaları gereğinden fazla ciddiye alsan günün birinde ve bir şiir yazsan Kabotaj Bayramıyla ilgili temmuzun birinde...çok tutulsa edebiyat çevrelerinde,medyaya konu olsan sabah programlarına katılsan popülariten tavan yapsa Nobel alsan feci para yapsan bunun sayesinde Kabotaj gönüllüsü olsan...sonra Türkiye Tüm Trikotaj Sendikasi (TÜTÜMTRİ-SEN) gelse sana, bu yazınla Trikotaj sektörüne olan üstün katkılarından ötürü fahri trikotör ünvanı verse...bir duraklasan sonra ''ne trikotajı ya ben ama kabotaj için'' lafının sonunu bitiremeden dizlerinin üstüne çöksen japon çizgi filmi gibi ağlamaya başlasan,Japon Çizgi Film Sendikası (JAÇİFİ-SEN) avukatları gelse size ihtar verse japon çizgi filmi ağlaması sadece japonya da yapılan bir hareket olsa izinsiz başka ülkelerde yapılması yasak olsa...duygusal olarak yıkılsan bitsen tükensen andersen ne yaparsın o zamansen...mizansen

10. soru sonuncu soru kafiyesi yapmak için kasan biri olsan sonra günün birinde...ne kadar zor olduğunu düşünüp bütün soruları cevaplamak için kasar mısın iade-i itibar için, istemediğin sorudan başlamaya bilirsin belki de...bunu yapar mısın..mısır

uuuuhhhhh ! *fiuv

7- ben her zaman ilginç gördüğüm iletileri bi taraflara yazmışımdır. bi çoğu minibüslerin arkalarında yazan yazılar gibi zaten. ama bi projeden bahsetmek gerekirse sanırım benim de en çok talep ettiğim hatta sık sık bu konu hakkında messenger'ı rahatsız ettiğim bi mevzu var evet. özel ifadelerin kişisel ileti kısmında kullanımını istiyorum efendim ! *zong

3- "mutfağımda tüpüm yok benim" olurdu sanırım adı. büyük ihtimalle Tarkana okutmak isterdim. sanırım bu performans uğruna ölmekten başka yapacak bişeyim de olmazdı :P

9- genelde ben hiç açmakla uğraşmayıp kamışı daldırıyorum jelatinden yaa :D

1- ben borcam severim ki. çok kullanışlı oluyorlar. mikrodalgada fırında her yerde kullanabiliyosun. bi de onlara kırılmıyo filan diyolar ama hikaye.. kırılıyolar yani. ben kimseciklere vermezdim borcamlarımı. mutlaka bi yerlerde zula yapardım. sakarlığım sebebiylen teker teker kullanırdım hepsini.. manyak mıyım başkalarına vericem :P

2- o eskise de üstümde incelse de ben onu giymeye devam ederim kesin. eskimesi inan hiç problem değil.. son 12 yıldır filan hiç bi büyüme belirtisi göstermediğim için eskime tek problem olmuştur gerçi benim için. ama en kötü ihtimalle o aşortman yer bezi olarak kullanılırdı...

5- mal mal kendime küfrederim ben sanırım kardişim :)

8- inan hiç diycek bişiyim yok benim bu soruya.. allah kahretmesin seni.. manyak

6- kesinlikle kendimi çok karlı,mutlu filan hissederim :( şinanay herkesi kandırdım filan ..

4- defol git denio yaa.. ömrümü yedin.. :D şu anda hissettiklerimin aynısını hissederdim heralde ne hissedicem tööbe yaa..

10-sus nolur sus.. :)
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#9 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 21:18

HARABE EN LERİ :
en komiği - ecehan,denio
en ciddisi- kılıç
en hanımefendisi- gizem,deryadeniz
en beyfendisi- kılıç
en çalışkanı- yok heralde çalışkan kimse yaa *zong
en oyun seveni- redsnow..
en sempatiği- rabbit,redsnow
en konuşkanı- ysf.. ahhh
en karamsarı- tusiana
en düşünürü- bulutsuzluk.. (nerelerdesin...)
en samimi geleni- ebrar,nillaw
en kibarı- ebrar
en iyi imza- İan
en iyi avatar- ecehan
en iyi başlık açan- elma
en duygusal- dokuzharf
en sevileni- alinda,ecehan,redsnow
en temiz kalplisi- attalia,dokuzharf,alinda
en bi kurucu- zorla Mel G. dedirtceksiniz illa ki :)
en bi yönetici- küstahım aşkım..
en iyi bayan üye- alinda
en iyi erkek üye- salih abi
en karizma üye adı- Elric
en aktif- ysf,ecehan
en tanısmak istedigin- o kadar çok ki.. redsnow,alinda,ecehan,küstah,mustafa,attalia,penny..betüş ..uzar da uzar..
en popüler- betüş
en anlayışlı- alinda
en bilgilisi- alinda
en olmazsa olmazı- ben :)
en yakısıklısı- shy :D :(
en güzeli- ben *fiuv
en ukalası- rebel
en kendisi begenmişi- ben :D
en boş konuşanı-

Bu mesaj ecehan tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 29.04.2008 - 14:17

Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#10 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 21:20

hasta mısın ?

dönemsel şişkinlik..
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#11 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 21:20

ben cevabımı aldım sana ve senin nezdinde tüm Türkiye'ye teşekkürü bir borç bilirim...ama ödemem onunda faizi birikir höte girer giren şemşiye olur zahar
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#12 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 21:21

Serra Nerdesin ?

sen bu soruyu sorduğunda evimde öğrencim vardı. reductionlara çalışıyorduk.. o da bana oran-oranti çalıştırıyodu. evdeydim yani *fiuv
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#13 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 22:20

Hayırlı olsun serra...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#14 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 22:26

Seçecek başka birini bulamadınız mı lem?

Şimdi sen burada küfür de edersin mi?

Ağzına kırmızı biber sürerim mi?

'Serra bizi Atina ya götür.' sana ne ifade ediyor?

Senin cepte taşınabilir olduğun söyleniyor.Ne derece doğru?

Lem niye tüm erkeklere kuyruk sallıyon hee?

Hadi erkekleri anladık kızların bari peşini bırak?

Soru olmayanları da soru haline getir cevapla işte?

?
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#15 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2008 - 22:45

e bi ben kalmıştım ama artık di mi *lol

etmezsem ayıp olmaz mı ?

hiiiiç bişicik yapamazsın.kıyamazsın bana..

"kıyıyı yüzerek limana varmak"

hatta portatifim katlanabiliyorum :blink:

hoşuma gidiyo *lol

sırf kıskançlığımdan :P en büyük lüksüm onlar benim ehe

sen mutlu ol yeter gulüm (ilk u gerçekten de u.. ü değil.. ) :P
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#16 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 29.04.2008 - 08:02

şu an bi sevgilin var mı ? boş musun ? *lazy

sesin güzel mi ? yoksa görüntülü sohbette bize şarkı söyleyen sen miydin :)

aman şu kişi bana soru sormadan bu hafta bi geçse dediğin biri var mı ? kim o ?

öğretmen olmasaydın ne olmak isterdin ? neden ?
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#17 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 29.04.2008 - 09:13

Evet ya Serra sen bu üstteki soru soranı boş ver de azıcık kendinden bahsetsene...

Ne yer ne içersin?

Boş zamanlarında ne yaparsın?

Bu aralar niye az giriyon nete msne?

Kendini hiç bir roman, film kahramanı yerine koydun mu?

Büyüyünce ne olmak istersin?

Ev arkadaşlarınla nasıl geçinirsin(din)?

Kızlarla mı erkeklerle mi daha rahat anlaşıyorsun?

Türkiye de nerelere gitmek isterdin? Dünya da...? Neden?

Keşke şu değil BU ecehan olmasa da shy rahat etse dedin mi? Demedinse ayıp etmişin.Bi de şimdi hadi?

Bize güzel bir yunan yemeği tarifi verebilir misin?Yapabilir misin peki?

Ecehanın soruları es geçebilirsin.Hatta geç bakalım kendini nasıl hissedecek... *pilot
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#18 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 29.04.2008 - 09:16

shy, asabımı bozuyosun *pilot
serracım bi kere de senden duyabilir miyiz şu cümleyi ? "shy, ecehan kadar kafana daş düşsün"

bir de Serra harabede kimlerle yüzyüze görüşme imkanın oldu ?
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#19 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 29.04.2008 - 13:36

şu an bi sevgilin var mı ? boş musun ? *vava

sesin güzel mi ? yoksa görüntülü sohbette bize şarkı söyleyen sen miydin :P

aman şu kişi bana soru sormadan bu hafta bi geçse dediğin biri var mı ? kim o ?

öğretmen olmasaydın ne olmak isterdin ? neden ?

şu anda bi sevgilim yok *vava

evet görüntülü sohbette şarkı söyledim ama size söyleyen ben miydim bilmiyorum :P öğrencilik yıllarımda çalgıcılık yaptım :)

denio :P

mimar olmak isterdim. bilmem *puff
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#20 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 29.04.2008 - 13:42

Evet ya Serra sen bu üstteki soru soranı boş ver de azıcık kendinden bahsetsene...

Ne yer ne içersin?

Boş zamanlarında ne yaparsın?

Bu aralar niye az giriyon nete msne?

Kendini hiç bir roman, film kahramanı yerine koydun mu?

Büyüyünce ne olmak istersin?

Ev arkadaşlarınla nasıl geçinirsin(din)?

Kızlarla mı erkeklerle mi daha rahat anlaşıyorsun?

Türkiye de nerelere gitmek isterdin? Dünya da...? Neden?

Keşke şu değil BU ecehan olmasa da shy rahat etse dedin mi? Demedinse ayıp etmişin.Bi de şimdi hadi?

Bize güzel bir yunan yemeği tarifi verebilir misin?Yapabilir misin peki?

Ecehanın soruları es geçebilirsin.Hatta geç bakalım kendini nasıl hissedecek... :)

ne bulursam yerim aslında.. Melek yemekleri tercihimdir genelde *vava

makrema yaparım.. çeyiz düzerim :P

sınava çok az kaldı. eve öğrenci alıyorum ya da büyük ihtimalle dersanede oluyorum. işim bittiğinde de devriliyorum zaten bi köşede sızıyorum. zamanım olmuyo pek girmeye. zamanım olup girdiğimde de genelde çevrimdışı oluyorum *puff

evet. "bay belki" kitabundaki nick yerine koymuştum kendimi. jigoloydu :P

bi playboyun sevgilisi olmak isteyebilirim mesela..

en büyük problemim olmuştur şimdiye kadar bu. hç geçinemem. çok dağınığım. yemek yapmayı bilmem sadece yerim. temizlik çok nadir yaparım.. çokça pisletirim. kavga ederim. depresyona girer porselenleri indiririm.. zordur efendim benimle ev arkadaşı olmak.. bu sebepten yalnız yaşıyorum :P

türkiyede gitmek isteyebileceğim her şehre gittim. Arjantine gitmek istiyorum. bi de Venedik'e tekrar gitmek istiyorum.

ecehan bizim herşeyimiz sus bakim *vava

malata var bitane.. bamya pırasa mısır unu ve yumurta karışımından yapılıyor. zor bi yemek. ve tahmin edebileceğiniz gibi ben yapamıyorum :P
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?