İçerik değiştir

- - - - -

Rus Kadınları Neden Bu Kadar Güzel

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 10 yanıt verildi

#1 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 26.09.2005 - 21:26

'Rus Kadınları Neden Bu Kadar Güzel?' Sorusuna Wall Street'ten Yanıt...

Wall Street Journal gazetesindeki bir makaleye göre, komünist dönemde ahlaki değerler batırıldı, seks patlaması yasandı. Güzel kadınlar daha çok ilişkiye girdi ve standart altı kadınlardan daha çok çocuk doğurdu. Böylece Rus ırkı güzelleşti

Dünyaca ünlü Wall Street Journall gazetesinin Rus yazarı Edvard Radzinsky tarafından kaleme alınan "Diğer Rus Devrimi" başlıklı yazıda, Rus kadınlarının neden güzel olduğu sorusuna yanıt arandı. İşte Radzinsky'nin analizi... 20'nci yüzyılın büyük bölümünde Rus kadınları savaşlar, baskı ve kıtlık altında yaşadı. Bu nedenle İskandinav, Kafkasya ve Asya ırklarının genetik özelliklerini barındıran, doğuştan gelen 'güzelliklerini' ön plana çıkaramadı. Ancak 70 yıllık komünist dönemde, dini ve ahlaki değerler devlet organı tarafından bastırılmıştı. Ahlakın körelmesi ise toplumda seks patlamasına yol açtı. Fiziksel açıdan güzel kadın ve erkeklerin cinsel ilişki için her zaman ilk tercih olduğunu göz önünde bulundurursak, bu kişilerin daha fazla ilişkiye girdiğini kabul etmemiz gerekiyor. Yani daha çok ilişkiye giren 'güzel kadınlar'ın dünyaya getirdikleri çocukların sayısı, fiziksel görünümü standartların altında kalan kadınlardan daha fazlaydı. Kısacası komünist dönemde Rus ırkı daha da 'güzelleşti'.

Fakat zorlu yaşam şartları nedeniyle Rus kadınlar, 'prenses olmayı bekleyen kül kedileri' gibiydi. Devlet Başkanı Mihail Gorbaçov'un Rusya'yı serbest pazara açmasıyla birlikte, Rus kadınlarının toplum içindeki yeri kısa sürede değişti. Kapitalist sistemde 'başarılı' olmak için zekanın yanısıra fiziksel güzelliğin de rol oynadığını kolayca kavrayan Rus kadınları, görünümlerine daha çok önem vermeye başladı. Böylece genetik yollardan edindikleri doğal güzelliklerini daha ön plana çıkardılar. Perestroyka'nın ilk dönemlerinde iş hayatına atılan eğitimli Rus kadınları şimdi 30'lu yaşlarına geldi. Ve bu Rus güzelleri, kendi çocuklarını, yani 'kül kedilerini', prensese çevirmek için çaba harcıyor. Yabancı dil ve ağır eğitimin yanısıra çocuklarını fiziksel açıdan mükemmel olmalarını sağlamak için spora teşvik ediyorlar. Rus kızları henüz 3-4 yaşlarındayken tenis, cimnastik ve yüzme gibi sporlara başlıyor. Rus kadınlarının güzelliğini, dünyaya tanıtan ilk isimlerden biri tenisçi Anna Kournikova oldu. Kournikova ile kalpleri fetheden Rus güzelleri, şimdi de Maria Sharapova ile tüm dünyayı kendilerine hayran bırakıyor.

kaynak : Nethaber,

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#2 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 26.09.2005 - 21:42

gitmeli gitmeli oralara gitmeli yaşamalı oralarda ne var ne yok bilmeli...şunun şurası kaç saatlik yol lan
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#3 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 27.09.2005 - 00:14

en yakın benim rusyaya kremlin görünüyo evin alkonundan eheu

#4 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 28.09.2005 - 12:34

Alakası yok ama dayanamiyacağım :D

Atatürk ve arkadaşları o meşhur akşam yemeklerinden birinde hoş sohbet ederken masada oturan bir kişinin, devamlı avrupalı kadınları övmesi, güzelliklerinen bahsetmesi, ne kadar zeki olduklarını anlatıp durması özellikle rus kadınlarının güvellikleri ve seksepelliklrinden bahsedip Türk kadınlarının onlarının yanında ne kadar aciz kaldığının anlatıp durması tüm masanın dikkatini çekmiştir, hatta bazı kişileirin bu adama katılması gibi bir durumda vardır ortamda.

Lakin Atatürk bu adamla ne zaman konuşsa ona beyefendi diye hitap ediyormuş, bu durumdan biraz sıkılan adam Atamıza:

-Paşam niçin bana "beyefendi" diye hitap ediyorsunuz? diye bir soru yöneltir,
-Peki ya nasıl hitap ediyim? olmuştur Atanın yanıtı.
-Adam diyiniz!
-İşte onu diyemediğim için, beyefendi diyorum.

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#5 levelfive

levelfive

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 7 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2005 - 13:05

gerçekten rus kadınlarına bende bayılıyorum
yaz gelince onlarla tanışmak ve kaynaşmak için kendimi akdeniz sahillerine atıyorum
bir çok rus kızıyla tanıştım ve gerçekten anlatılmayacak kadar mükemmeller
ben onların bu kadar güzel olmasını
yaşadıkları iklime baglıyorum
bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz.... :mad1:

#6 aCaCia

aCaCia

eMeKLi Ye$iLLiK

• Dokunulmazlar
  • 761 Mesaj

Gönderim zamanı 26.10.2005 - 21:52

Baslıgı görünce aklıma geldi .. http://www.bride.ru/ diye bi adres vardı sec beğen al yapmıslardı .. :D
Gönderilen Resim

#7 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj
  • İlgi Alanları:değişken

Gönderim zamanı 31.10.2005 - 20:06

kökenim rus hehehe onurlandırdınız beni

#8 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 31.10.2005 - 20:07

:P abi kızlarınız çok güzel. :P

aCaCia ; verdiğin adresteki hatunlarda hatun yani :P :P

Değişiklikler Kaydedildi...

#9 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 31.10.2005 - 20:53

ruslar falan hikaye bence.. latin hatunlar gibisi var mı be anlatılmaz yaşanır :P

#10 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2010 - 16:52

Yazı yazık şunlara bak nelerden bahsediyolar.Hadi şimdi de gelin desen hepsi arazi olur :P :P Bak zamanında böle şeyler demeyecektiniz işte aleyhinizde kullanılabilir :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#11 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 05.12.2010 - 12:20

ilahi adalet, herşey soğuk olcak değil ya ülkede *cool
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...