İçerik değiştir

quStah

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 31 yanıt verildi

#1 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 18:28

:)

yönetici olmadan önce daha bi sakindi sanki. bi ara bikaç gün girememiştim harabeye. bi geldim herkese ceza yağdırmış caaanii *heyo

msn sohbetleri inanılmaz zevkli. hele bana geeri demesi yok mu... söz verdi, benden başka kimseye geeri demicek ;)

canım sıkkın olduğunda shy bi yandan O bi yandan neşelendirmek için ellerinden geleni yaparlar. şu harabede iyi ki tanımışım , keşke aynı şehirde olsaydım dediklerimden. inşallah yüzyüze de görüşücez bi gün *böö

çok seviyorum seni ve ebeni ben, hayatımın geerisi *heyo

mucak canum *zong
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#2 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 18:31

Yönetici olunca daha bi kıl olmaya başladı.
Kimseye ceza vermiyor.
Harabenin polyannası sanki.
Onu sevdiğimi sanıyor.
Halbuki çok yanılıyor.

Değişiklikler Kaydedildi...

#3 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 18:33

slm naber asl pls ? *zong ;)

diesim geldi birden , istemeden valla :)

#4 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 18:37

Şimdi bu konuyu açmışsınız da bu adamla iyi bir anısı olan iyi bir iki kelam eden çıkmaz ki *zong

Bari ben diyeyim de sevinsin garibim...

Münücükken den tanırım demek istiyorum ama öle değil...Kocaman olduğunda tanıdım.

Şİmdi onu gizli güzel kızların olduğu yerlere götürecem.PLanlarımız var... :)
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#5 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 18:38

Anı defterinde yeni bir isim ve bu quStah şaştım ya böyle şekersi bir insana daha önce konu açılmaz mı neyse şaşkınlığımı yan tarafa bıraktım çıkışta alırım az bişeler yazayım ;)

Siteye ilk üye oldum öyle bakınıyorum bi baktım yukar da görüntülü konuşma var dedim tıkla bi baktım içerde quStah selam falan derken adam site genelinden bana kılmış haberim yok görüntülü de çok üstüme geldi bir defa banladı ben *zong birde ismini yazmak da zor geliyordu neyse yaa şikayet yerimi güzel anılar yazma yerimi anlamadım yazıyorum şimdi.

O bir Trabzonu feth eden İstanbula neşe katan harabeniN en cici papatyası olan birisidir kendisiyle yeni yeni paslaşıyoruz yani samimi oluyoruz inş. daha güzel günlere beraber adım atarız.

Kendisiyle tanışmak ekonomi borsa hakkın da derin revizyonları almak isterdim ama az kaldı içime doğuyor görüşecez :)

Kalbinden hayat sevinci yüzünden o çirkin gülücüğün elllerinde tuttuğun o sonsuz mutluluk hiç eksilmesin her şey gönlünce olsun

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#6 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 18:39

harabenin cici papatyası dedi :)
ahhahahaha *zong
yolarım ben o papatyayı ;)
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#7 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 18:40

Tek kelime etmem ben bu adama.. Altı kelime oldu iyi mi ? Yok bununla beraber onbeş kelime oldu.. Cıks onsekiz *zong

Bu mesaj gLamour tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 20.04.2008 - 19:37

Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#8 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 18:42

Bende onu yazacaktım şimdi.
papatya ne be.
kaktüs o kaktüss.. ( ayhh kaktüs abla sana demedim *zong )

#9 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 18:44

ecehan sahibi var istersen yolma *zong

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#10 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 19:08

Tarzı, tavrı, şekli, duruşu değişiklik göstermeyenlerden olup tutarlılığını kanıtlamış kendisine duyduğum saygı derecesinin çok yükseklerde seyrettiğini de arada belirtmek isterim. *zong

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#11 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 19:15

Löyn löyn nerden çıktı bura?(ayh yıllardır bekliyordum anca mı aklınıza geldi huleyn *zong)
Hiçbirinize teşekkür meşekkür etmeyeceğim. Doğum günü konusunda ettim de ne oldu? Hiç bi faydasını göremedim banane *vava

Ece anı dediğin zaman canım cicim olur, kalbinin en temiz sayfasını gösterirsin felan ne cezasıymış? Hem ne cezası vermişim be sadece GD takıntım var hafiften *zong Bide o geeri konusunda "bundan sonra" demişim dimi? Öncekiler sayılmaz he, geeri seni *uhuhu

Dokuz, yönetici olunca bize bi şurup verdiler hergün için dediler yoksa normalim ben yani öyle miyim? *vava Hem seni seven senin gibi olsun beee ::

İaN'ı geçiyorum nasılsa silerim mesajını birazdan *zong *zong

Shy önce ben seni götürecek olmayayım? *fiuv Elim hızlıdır sonra noooldu böyle ben nerdeyim deme *cool

Ysf senle güreşelim mi? Şimdi aklıma geldi söyle yerden yere atalım birbirimizi ha? *lol Güreştikten sonra da görüşürüz, hem sana özel vakit ayırıcam randevulu falan *zong Görüntülü konuşmada deneme yapıyodum bi kere.. Ha senle hafiften meslektaş sayılıyoruz dimi bide? Kardeş de çıkarmıyız zorlasak *böö
Papatyayı bilahare şeedecem unutmadım *zong

gLamour senin hesaba göre 20 olmuş *wacko

WaLe saygı hörmet bizden kalanı bir sonraki rakı doplaşmasında olsun *gla

Buranın konsepti nedir ki bi brifing şeoooaaapılsa.. Ecenin gazıyla cevap yetiştirdim herkeze *zong Bişey olurda yönetim kızarsa karışmam bak *zong
Bide hepinize
*kick ve *muz

#12 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 19:16

bitanem *böö
satırlarıma sayfanın kenarlarını çiçeklerle süslemiş olarak başlamak isterdim ama Mel henüz bu kadar aşamadı kendini *gla

bu kuzuyla tanışmamız nasıl olmuştu hatırlamıyorum şimdi. neyse zaten orayı karıştırma sen. (hakkaten nası tanıştıydık kuşum ?). bu kuş benim kaabiliyetlerimi öğrendiğinde bana bi cümle kurmuştu ve hala aklımdadır. hatta bazen kendimde bir işe başlayacak cesaret olmadığında bu cümleyi tekrarlar tekrarlar güç alırım *fiuv

bana "sen aynı türkiye gibisin; elinde bir sürü imkanı olan ama bunları gerçekleştirebilicek göt kuvvetine sahip olmayan bi geerisin" demişti.
hatta ben daha sonra bu cümleyi sınıfta bazı öğrencilerime de söyledim *vava gerçi ezberlemem biraz zaman aldı ama ::

sonraları kendisine bi iş başvurusunda yardım ettim. (utanmam her yerde anlatırım hala bunu..utanmazım ben *uhuhu )

kendisi bana bi ara soba kurmada yardıme dicek birilerini yollıcaktı hatta. sonra ben yollayacağı zavallının başının bağlı olduğunu öğrendim de vazgeçtimdi *wacko .

kendisi harabede en çok sevdiğim kuşlardan biridir. az başını şişirmedim onun incikle bincikle *zong yavrum benim.. az dalga geçmedim bi mezun olamadın diye.. kuşum yaa.. çok seviyorum ben onu *zong
tamam biraz kart, sakalları batabiliyo, az geeri, ziyadesiylen kel ama manyak şeker bi insan o.. oturup kağıt oynayasım var mesela onunla... dur ben şu sınavı atlatayım da bi dağıtıcam onu *vava
öptüm canikom görüşürüz *zong
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#13 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 19:18

Ne 20'si bi daha saysana..Soru ekinle,ifadeyi de mi saydın *zong

* * *

Susuyorum..

#14 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 19:18

Serra ne güzel anlatmış.
Kıskandım şerefsizim. *zong

Bu mesaj dokuzharf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 20.04.2008 - 19:18

#15 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 19:34

Baya baya bi önceydi dimi o.. Seninle bayağı uzun süredir tanışığız. Msn konferanslarından tanışmıştık(eski msn muhabbetleri :D). Ama bayağı bi zaman konuşmadık yani yüz vermedim sana *öberah
Bak iş başvurusunu hatırlamıyorum ama dersanenin seni kandırıp maaşını elinden almaktayken bunu nasıl önlediğimi iyi hatırlıyorum :D Taa ordan abantta şömine+şarap sözün vardı beee..
şş batak biliyor musun? Bak bu aralar 4. lazım alalım senide gruba *zong

gLa sen sayıları saymışsın ya *böö

#16 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 19:38

Oldu mu şimdi *öberah

* * *

Susuyorum..

#17 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2008 - 20:02

Baya baya bi önceydi dimi o.. Seninle bayağı uzun süredir tanışığız. Msn konferanslarından tanışmıştık(eski msn muhabbetleri :D). Ama bayağı bi zaman konuşmadık yani yüz vermedim sana *zong
Bak iş başvurusunu hatırlamıyorum ama dersanenin seni kandırıp maaşını elinden almaktayken bunu nasıl önlediğimi iyi hatırlıyorum :D Taa ordan abantta şömine+şarap sözün vardı beee..
şş batak biliyor musun? Bak bu aralar 4. lazım alalım senide gruba *böö

gLa sen sayıları saymışsın ya :D

oluuum nası unuturum lem onu :D maaşımın nerdeyse tamamını alıodu şerefsizler :P
evet bi ara sana sıcak şarap içiricem ızgaraynan beraber. çok yakında :P

o bana yüz vermediğin zamanları da ben kendimce "lost times" diye nitelendiriyorum bitanem *öberah
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#18 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 14.06.2008 - 14:30

Onu güzel kızların olduğu yere götürecem dedim ama yapamadım.Diğerleri peşimizi bi bırakmadı ki.Neysem bi daha ki sefer artık.

Hem biz onla kayınço olcaaz ki.Ölemiydi lee nasıl deniyordu ona.Neyse bize iki kızkardeş lazım.Rabbit mümkünse sen karışma olaya uzak uzak dur...

Bi de şu eğitimde diyorum.Gözün açık olsun.Bi de iyi içilecek senle de hee
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#19 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 14.06.2008 - 19:41

Yanımızda "dünya güzeli harabeli kızlarımız vardı ya" diyerek bi çıkış yapsam nası olur? Pamuk gibi oldum bak içimden geldi her zaman olmaz. Ama tabi diğer güzelleri de ihmal etmemek gerek.

Biz bacanak olacaktık en son ama kayınçoda oluruz. Amcaoğlu, dayıoğlu biraz zor diğerleri nerde olsa olur. Yeter ki iki kız kardeş çıksın karşımıza şöyle eli yüzü düzgün, danone bebek mamasıyla beslenmiş, evybaby ile altı bağlanmış zat-ı muhterem çıtır şahıslar. Rabitin köyü hariç tabi ki bu dediklerimize..

Valla yarın göreceğiz eğitiimde hevesli insanları. Ben birer boy fotolarını almayı düşünüyorum ilk etapta. Fazla da yüz vermemek gerekir ki şımarmasınlar. Değerlendirmesini vodkalarımız eşliğinde yaparız agabey *sebek

#20 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 14.06.2008 - 19:50

bu adama denilecek tek şey ; *sebek

onu tanıdıgım için çok mutluyum ( yalan ) gercekten eğlenceli ( yalanın allahı ) anlayışlı
( yalanın daniskası ) kötu anlarda ve durumlarda destek olmaya çalışan ( aha bu gompile yalan ) beynini her gece duzenlı kemirdiğim ( naa kapı gibi gerçek ) buna ragmen gık bile demeyen ( yalan argadasım yalan ) güzide insan ( bi sie ya *zong )

seviorum arkadaslıgını , dostlugunu, msn köşelerinde vakıt geçirmeyi onla, güzel oluor ya böle nası desem kıtıraktlı bi bisküviyi alır da yersiniz ya hani yedikten sora anlamsız bi tebesüüm ilişir sıfatınıza , tam da o duygu ( yalanında bu kadarı he )

hep ol , falan filan *sebek