İçerik değiştir

"Kendimle Konuşuyorum" Yarışması

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 30 yanıt verildi

#21 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2008 - 12:15

Yarışmada ilk 3'e girenlerin hediyesi ; 16'şar YTL veya isterlerse 100 kontör olarak belirlenmiştir.

Bana kızsanda küssende yazacam Dokuz kaç gündür yazacam yazacam unutuyorum Sen nasıl birisin ya her daim insanlara iyilik yapılmaz ve yardım sever olunmaz ki sana geçende dedim peygamber gibi adamsın kızdın ama öylesin bu kontur meselesi değil bana yaptığın her şeyin hakkını ödeyemem her şey adına çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar Dokuzharf yarışmanın ödülü olarak verdiği sözü yerine getirmiştir kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

Seni çok seviyoruz dokuz geri dön *zong

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#22 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2008 - 12:55

evet benimde bi teşekkür borcum var

dokuz :D
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#23 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 30.05.2008 - 19:49

Dokuz, naa bu üstteki kontörleri heba etti hatta mındar etti.
Aha da söyledim işte *gla

#24 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2008 - 23:19

en çok da güzel çehremi alıorum hayallerime.. üzülme ama en hazin sözlerle, hiçliğin en katı yaşandığı yerde, en zayıf halkasın sen epru.. kimi zaman zift kadar siyah, kimi zamanlar da dumandan sebeb belli belirsiz suretin..hırçın düşlerinden düşemedin mi sen hala ? yazık.. o zaman küçük ölümlerle sız yatağına kızım, bi süre uzan öle yanına.. mahçup, uçumlu, alımlı bedenine dilsiz sevişmeleri hediye et. ve küstah bi gecenin sıradan konugu ol kendine, ne yabması gerektiğini kestiremeyen, sol yanı şenlenen kadın rolunu oyna, bi kez daha, bi kez daha , bi daha...

durma , al kimsesizliği yanına, ibaret yitik bi cümleden nasılsa..ne umurda kal ne soora ki geceler de..bedenini sıyıracak yollara yön ol... kollarını dola da boynuna terket soora ! infazın ol. hayalsiz ve rüyasız , tanrısal bişi kal.seni kendine katıp , çaresizce çare ara , çaresizce tanrıyı oyna , çaresizce çizdiğin resme ağla ...

ve epru kendınden önce ki çoğu şeyden kaç.. külsüz kokusuz.. ve soora lanetlen yine..içgüdün olsun, evrimleş ve arın...

boş suretinin belirme noktası hep dalga gecsin senle ,olsun , sen bi izmarıtten hayata yine ılerle...

yarım ve ezik bi ömrün en ince tınısında dur.. kal biraz öle.!bak, bambaşka bi örtünün altında kalan kişiliğin enkaz gibi...üzülme, o kadar çok şey doğar ki her gün...bi çiçek bi böcek bi anahtar hatta tablada ki izmarit bile doğuş olmalı...evet evet hemen ileride ki tablada duran bi izmarit bile..sahibinin bittiğini sanıp da reddediği parmak aralarına inat , bi doğuş olmalı sana .

farkındayım neredeyse izmarit bile kalmamış senden geriye..canını alırcasına içmiş hayatı..tıkalı yollara gidip gidip dönmeli şimdi.. hadi !

işte o vakit öle bi söz öbeği oluştur ki içinde , milyon gizem gizlesin...o bi doğuş olsun sana, bu bi duruş olsun hayata ..! he canım ?

epru'

Bu mesaj epru' tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 30.05.2008 - 23:43

#25 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 30.05.2008 - 23:31

geçti yavrucum. kontörler sahiplereini buldu topla pılını pırtını *zong

#26 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2008 - 23:35

sevgili s...n qustah *gla

kontör için yabıorsam naa böle sen gibin olayım *zong

başlık güzel, arada böle yazılabılır die yazdım, unutmuştum ben bunu, yazık etmeyelım, arada hortlatalım topiği, ki feci sahiplendim , az önce daha *zong

#27 RedSnow

RedSnow

o σℓмαdαη αѕℓa

• Dokunulmazlar
  • 8.898 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2008 - 23:36

Teselli Olarak Sana Da 50 Bedava Mesaj Verelim... *zong

#28 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2008 - 23:38

ben konbaralarınızı alayım alayınızın *zong

#29 AKIN

AKIN

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 999 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2008 - 23:41

Ya bana da kontür yollayın yaaaaaaa 1 ay kontorsuzum .Lütfen.

#30 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2008 - 23:45

argadaşım bu şekilde bi paragarafa yakın daha kasıp konuşursan kendi kendine , yaklaşabilirsin kontörlere *zong hiisedebiliorum evet *zong

#31 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 30.08.2008 - 19:41

bugün çok değişik şeyler anlatacam,hiç bişi benden beklediğiniz gibi olmayacak. domatesi mevsiminde yiyin demeyeceğim mesela.

diyorum ki;bi oyun olmalı ve bu yeni oyunda mutfak en fazla beş adım uzağımda olmalı..bi üşenişin esiri olup bir bardak suya susayıp kalmalıyım sonra..ve oyun bıtinceye dek söz hakkım olmamalı..
töre agır olmalı mesela..
ev ocak bebek olmalı..evlendim de ne oldu diyenim olmalı?dokuz köyu dosdogru geçmeliyim de dokuzuncu gün döngü yönüm olmalı...
örgüler örmeliyim ona,şöyle doya doya..
nazar etmeliyim sonra..
bi bel boyu yorgan için kırkırdayıp durmalıyım,ayıbım olmalı...mesela önce kirpiklerim dökülmeli,soora bi ağrı oturmalı kasıklarıma...
üç la havle dizmeliyim o vakit...
söküp ta kökünden ak köpüklü suya bebeğimi sermeliyim...
ölümle büyütmeliyim ninnisini...o ninni emeklemeli bi zaman..
arşa dogru yürütmeliyim ilk adımlarını,nemrutların kafasına kafasına...
gel içeri çekinme...
otur.
neler gizli bi bilsen içimde...bi oyun değiyor nazik bedenime..manşetten vermeli meraklısına...
şölenler düzenlemeli..lakin biterken yine alabildiğine acıtmalı..ıdı vıdı vıdı bıdııdıı