İçerik değiştir

- - - - -

Sakar Ruh (1)

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 05.04.2008 - 18:03

sevgili okuyucu , bugun size fasulyenin faydalarından bahsedemicim..elmayı armudu mevsiminde yiyin de demiyeceim ...herhangi bi sendromsal durumda yok.. sorunsallarda da yüzmiciiz..elimiz belimiz de ( bu kuramı begenmeyenler çenelerini de kullanabilir, daha fotocenik olur ) bi dönüp bakıcaz karşımızda ki bize..*lol

ve ele avuca sıgdıramadıgımız, bi türlü ebekliğimize konduramadığımız ,sakarlıklarımızdan bahsediciz...

en komik rezil olma sanatıdır sakarlık..

mesela benim yek hamle de hem sigaramı hem de çakmağımı masanın uzerinden cöp kutucuguma düşürerek son noktasına ulastıgım bi beceri türüdür..*zong

devamlı bişiler kırıp devirme döküp saçma kolunu bacagını (aşmışlar baş ve gövdelerini de kullanabiliir) oraya buraya küt die yapıştırma halidir ki, bi süre sona hediyelik eşya satan yerlere, kozmetikçilere ve bilhassa paşabahce ye girmeye korkulur ve kamuoyu kararınca elleri kolları hatta nefes alışı bile duraklatılıp , çiçek olup oturtulur bu giller ::

biz bunlara paşabahceye giremeyen abla/abi modeli dioruz *zong

öle bişi ki hani bunları bi kez salsanız paşabahce ye , itina ile dizilmiş ne var ne yok yerle yekzan edip kırıp geçirme hormonları yukselir *lol

tıp bu konu da der ki (bu kısmı atıorum fazla üzerinde durmayın );

sakar yavru , bu gibi durumlar da gerilir, stres olur, dikkatli olayım derken panikden yababildiinin en iyisini yabıb kırıp geçirirler, halbu ki bi rahat bırakılsalar ,tükkan sahibi yara almadan atlatacak durumu.. işte biz buna tıp dilinde , panikatakkkırar dioruz

hayır düşünmüor diilim bu bi yaşam biçimi mi die *zong

bakınca hayrete düşüorsunuz , bu insan nası yaşamış bu yaşa kadar die ama sona toparlayıp onların on zombi gücünde oldugu fikri sizi sarıor ve ürküorsunuz

korkmayın , kımıl zararlıları , kişiye diil nesneye piyaz çalışıor *zong

misal bu konu ile ilgili bi röportaj bile yabtım ..

söz konusu denek, abim (E ben, K abim )

buyrun :

E: 28 küsür yıllık aktif sakar birisi olarak bize tespitlerinizi söleyebilir misiniz ? *zong

K : tabi ki ...çeneden kaynaklı sakarlık, elden kaynaklı sakarlıkdan çok daha fazla zarar ve ziyan verebilmektedir doğaya.. illettir... lanettir... düşün artık *lol

E: ööhöömm bi türlü suyu bardaga denk getirememek gibi basit beceriksizliklerle başlayıp nereye ulaştınız *zong

K: gece pat die uyanıp, sürahinin boş oldugunu farkedip, sakar oldugumu da unutup , damacanadan bardaga su koydugum noktaya ulaştım ( bknz: modifiye edilmiş su aygırı ) *lol

E: peki bünye de barındırdıgınız bu sakarlıkla nası bi belaya bulasacagınızdan haberdar oldunuz mu hiç ? *zong

K: bi keresinde evet..üzerim de müflonlu kaban varken yanan elimi sallandırıp noel agacına döndüğüm de ,tiyatronun bana göre olmadıgını anlayıp bunu hissetmiştim *lol

E: sakarlık sizce bi aşk belirtisi midir? :aww:

K: kızım dogru sorsana! ne o öle aşk meşk, kırarım kemiklerini , zilli zeybek iyi ki sorula bizi dedik*gun

E: abi senden sakar bile olmaz,hayır yani hiç bişi olmaz , sakarların hakkını yemek hiç olmaz *zong

K: kaybol *gun

E: *zong

( abim oldu olası sakardı ancak böle diildi..mesela küçükken duran bi otobüse carpmışlıgı var ya da silgisini arkadasına fırlatayım derken ing. hocasına itina ile indirmişligi , efenime söliim sırada otururken elinde ufalayıp top haline getirdigi alüminyum folyoyu hocanın masasına isabet ettirmeyi başarmışlıgı ancak çöpü 4 metre ıskalamışlıgı (nası bi ciddi durumdur bu yarabbi ), sınav öncesi önüne dön die uyardıgı hocasını arkadan kopya ısteyen arkadası zannedip elinin tersini çarpmışlıgı var ama böle biri diildi, cok değişti çoookk master nı yabıo, hoş görüom su aralar )

evet yukarıda ki röportaj sakar bi bünyenin saglıksız cevablarıdır pek de ciddiye almayın ya da becerebiliosanız alın , ya da nabarsanız yabın , zaten sinirlerimi zıplattı

her neyse efenim , konu sakarlık, amac yardımdı

üzgünüm ama tıbbın adını koymuşlugu var (bknz: panikatakkırar) ancak tedavi bulmuşlugu yok

şimdi: nie böleyim ben ya die dövünebilirsiniz iç rahatlıgı ile *zong

nacizane yazı dizimin devamı güncellene güncellene gelecektir .. çeşitli sakarlarla yabtıgım röportajları , büyük bi keyifle kamuyouna sunmakdan acaip gurur duyar tavan bile yabarım *zong

ilk diziyi bitirmek için sanırım son ve cuk dıe oturan bi cümleye ihtiyacım var..

ve geldi kendileri..

en yüksek ideoloji sakarlıkdır ..*cool

ve bütün dünya, zamanı geldiğinde bunu anlayacaktır

HeRa

#2 deryadeniz

deryadeniz

çözmeye çalışma beni...

• Dokunulmazlar
  • 4.502 Mesaj

Gönderim zamanı 05.04.2008 - 21:00

ah bu sakarlık gerçekten bir rezillik sanatı *zong
bendeki sakarlıklarda görülmemiş duyulmamış cinsten *zong kım sigara içerken boğazlı kazağından içeri sigarayı düşürebilir *lol o sigarayı oradan çıkarmak için wc ye koşarken düşme tehlikesi atlatır *zong offf sinir oluyorum kendime *zong rezil oldum rezill hiç unutamıyorum ::
DeRyOş.!!

#3 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.04.2009 - 03:14

püff :P devamı da tırt ha..sıksam yine çıkmaz..abimden kere bildiğim en iyi sakar benim.röpoğtaja da hazır değilim :) o zaman şey diyelim,"devamı,bitti nokta"