İçerik değiştir

- - - - -

Milan-Fenerbahçe

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 44 yanıt verildi

Anket: Maçı Kim Alır? (8 üye oy kullandı)

Maçı Kim Alır?

1. Milan (5 oy [62.50%])

Oyların yüzdesi: 62.50%

2. Beraberlik (2 oy [25.00%])

Oyların yüzdesi: 25.00%

3. FENERBAHÇE (1 oy [12.50%])

Oyların yüzdesi: 12.50%

Oy Ver Ziyaretçiler oy veremez

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 15.09.2005 - 09:19

millet burds kimse suçu futbolcularda aramasın..

futbol göz doldurdu ama daum..?
arkadaş maç 85 e kadar 1_1 ve sen milan gibi avrupa futbolunun deviyle top oynuyorsun vede takımı defansa ne bilim zaman kazanmak için adam değişikliği yapmıyorsun..daum burda hatalı ayrıca appiah ın yerıne kemali alıyor sonrada kemali oyundan çıkarıp yerine nobreyi koyuyorsun bu bence bir teknik adam için çok kritik bir karar.
bu demektirki:ben yanlış karar verdim yanlış adam oyuna soktum sen çık bakalım yerine başkasını sokuyorum..burdada hata var..ayrıca maç 3_1 olduktan sonra sen nobreyı oyuna alıyorsun...
bu ne demektir arkadaş sen adam değişikliğini zamnında yapacaktın
maçın katili daum dur..
milan'ı bilmiyormusun adamlar son dakikaların adamı..
son dakikada tek golle oyun bitirir bu adamlar yazık oldu..
fener böyle devam edemez...

Adamların koşacak hali kalmamış ve seninde dediğin gibi macın sonu gelmiş beraberlik var ve oyuncu değiştirme hakkını kullanmamışsın. Gerekli yerde gerekli değişikliği yapmayıp sonra da futbolcular beni dinlemedi diye maç sonunda açıklama yapıyorsun. (:

#22 aLL_oF_tHem

aLL_oF_tHem

Zaman buldukça takılır

• Onaylanacaklar
  • PipPip
  • 103 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik,sinema,futbol,

Gönderim zamanı 15.09.2005 - 11:55

olsun önümüzde şimdi psv maçı var. bu maç çok farklı olacak.

#23 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 15.09.2005 - 12:37

Sezonun ikinci yüksek tempolu ve iyi futbolunu oynadı fenerbahçe. Ve bu tempo her geçen gün artmakta ki bu Beşiktaş maçına yansırsa Beşiktaş'ın işi çok zor hakikaten. Netice de dün akşam iyi futbol oynamıştır ve yıllardır avrupaya damgasını vuran bir takıma mağlup olunmuştur. Bu yenilgide elbette çeşitli göreceler olacaktır. Hatta fenerbahçenin tandemdeki iki futbolcuların ''futbol tabiriyle'' yumuşak olduğunu ve bu sıkıntıyı bu maçta yaşayacağını düşünmüştüm. Pek de öyle olmadı aslında. Milan'ın'ın tehlikeli ayaklarını biliyorduk. Bu teknik oyuncular için bütün futbolcular ayrı,ayrı konsantre durumu da olmuştur. Lakin olmadı maç aleyhimizle sonuçlandı. Milan'a transfer olmadan önce juventus yöneticileri tarafından (sırf isminün faul olması) nedeniyle transferinden vazgeçilen Kaka'nın akıllara zarar futbol oynacağını herkez bir şekilde hayal ediyordu da bu kadarı pes doğrusu dedirtecek ikinci gol Fenerbahçenin umutlarını köreltti. İkinci golün ardından orta saha da faulle durdurulması gerektiğini düşünen ( yugoslav faulü ) beyinlerin halen çanakkale geçilmez mantığını geçemediğini düşünmekteyim. Yahu Fenerbahçe hayal etti. 1-1'e kadar iyi bir futbol oynuyordu. Ve gözüne kestirdi koskoca Milan'ı, orta sahada durdurmayı başarabilseydi kazanılan top sonrası fenerin lehine bir golle neticelenseydi şimdi bunu söyleyen beyinler nasıl kelime türeteceklerdi merak ediyorum doğrusu. Fenerbahçe bu gruptan çıkar mı bilinmez ama sonuna kadar bu grup mücadelesini sürdüreceği kanaatindeyim.

Dip Not: Juventus kalecisi Buffon,ismi dolayısıyla transferinden vazgeçilen Kakanın gösterdiği başarılar sonrası verdiği bir demeçte Sevgili yöneticilerine hitaben ; ''Eğer futbolcunun ismine göre transferler yapılsaydı. Benim de juventus'a transfer olmaması gerektiğini'' söylemiş ki Buffon'un terim anlamı şebek,şaklaban anlamına geliyor.

Ek Dip Not: Yugoslav Faulü Basketbol literatüründen gelmektedir. Hatta bunun en iyi uygulayıcısı 12 Dev adamın başındaki teknik sorumlumuz Tanyeviçdir.

Bu mesaj bulutsuzluk tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 15.09.2005 - 12:39

Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 29.09.2005 - 09:52

Milan 4
Fenerbahçe 3
PSV 3
Schalke 1

:msn111:

#25 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2005 - 16:20

olsun önümüzde şimdi psv maçı var. bu maç çok farklı olacak.

evet baya farklı oldu..
başta wili ve diğer tüm fenerlileri kutlarım..

Değişiklikler Kaydedildi...

#26 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2005 - 19:18

kazandı kazanmasına ama bu nedir kardeşim abartının tillahı yapılıyor medya da 'büyük zafer' 'destan' kıl tüy dur bakalım bir yaw daha ne bu acele destandan masaldan bahsetmeye ne gerek...ara gazını verip motoru bağırtıyosun ama sonra kayışı alma eline...durun bakalım bir hele bi gurpları geçsin sonra konuşulsun destanlar,zaferler...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#27 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2005 - 19:22

Korkunun yokmuş ecele faydası psv çok korkmuştu korktugunun başına gelmesinden başka da secenek bırakmadı....
alex de soza......

smiley-sport036.gif  

#28 Sanderland

Sanderland

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2005 - 19:34

ben burdan Wili ye sesleniyorum...

Nikolas değil Nicolas Anelka....

İşte futbolla bu kadar alakalı, (?) büyük taraftar....
Daha futbolcusunun adını düzgün bilmiyor...

Neticede diyorum ki ben fener hollanda da psv ile berabere kalir, veya 1-0 , 2-0 gibi sonuclarla yenilmeyi başarabilirse uefa kupasina gider :)
Return to İnnocence

#29 Sanderland

Sanderland

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2005 - 21:49

trömsö maçında da görüldüğü gibi biraz da top sevecek be kardeşim....
Return to İnnocence

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 09:18

ben burdan Wili ye sesleniyorum...

Nikolas değil  Nicolas Anelka....

İşte futbolla bu kadar alakalı, (?) büyük taraftar....
Daha futbolcusunun adını düzgün bilmiyor...

keşke o resmi ben cizebilmiş olsaydım. Beğendim aldım tek harfin önemini düşünemem. Önemli olan anlatılmak istenen :banghead: heh işte tipik øS li, yenilince saldırcak yer arıyo :)

(:

En büyük Fenerbahçe, En büyük Beşiktaş alkışlayın bre geseliler ehe (bir øs li taraftardan) :msn111:

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 11:36

Sabah gazetesinden bi haber paylaşmadan edemiyeceğim :banghead:

Galatasaray, dört yıl üst üste şampiyon olurken taraftarlar Fenerbahçe'ye sataşmışlardı: "Aziz Amca; game over, insert coin!" (Oyun bitti, yeni jeton!) Bugün Galatasaray'ın hali ise şöyle: "Game over, no coin!" (Oyun bitti, jeton da yok!)

Fazla söle gerek yok sanırım (:

#32 Sanderland

Sanderland

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 14:18

sen şimdi böyle dedin ya 4 yil üst üste şampiyon oldunuz da konuştun dimi...

biz trömsö müdür nedir ona elenince de uefa kupasını aldınız... ohh maşallah...

unutmayim cannes, mtk, pendik, sigma olumuc mudur nedir onlari....
ayrıca en büyük Beşiktaş demek de bir fenerbahçeliye hiç yakışmıyor. Yanına kitle toplamaya çalişma. O anca fenerbahce ye karşi Türkiye Cumhuriyeti takımlari arasindaki ittifaklarda olur....

adama böyle avatarini da değiştirtirler işte...

O değil de bu sene Ali Sami Yen de canlı bir avrupa kupası maçi izleme şansını kaçirdim. (: seneye de buralarda olmicam büyük ihtimal :banghead:
Return to İnnocence

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 15:28

iyi oku parantez içindekileri, en büyük beşiktaş ı kim demiş :) Ayrıca yanıma kitle toplamak lafına sadece gülüyorum (: Tebrik ettim ben tüm Beşiktaşlı arkadaşları. yenildiklerinde de kızdırmıştım. Fenerbahçe ve Türkiye Cumhuriyeti takımları diye bi ayrımı yapamassın ki. Fenerbahçe nin kuruluş tüzüğünün ikinci maddesi "Fenerbahçe Kulübü'nün kuruluş amacı; vatan gençlerini, vatanın korunmasına ve askeri seferberliklere hazırlamaktır. Sizden daha Türk ve Atatürk çü bi takım buna emin olun.

Amacın beni halt etmek biliyom ama o cok zor :banghead: avatara gelince senin lafın yüzünden değiştirmedim, böyle diceğini bilseydim hep o resim kalırdı ehe.Hatta yine hemen değiştireyim. Güzel bi siteden kendi benzerimi yapmaya calıştım beğendim ve koydum o kadar. Ayrıca car kelimesini kar diye yazılı bi yerden okuyan bi ortaokul öğrencisi bile o kelime de ne anlatılmak istenir anlar. Aa yanlış yazılmış sende hiçbişiy bilmiyosun hıh polemikleri.

Son olarak da ne oldum dememeli ne olacağım denmeli...

Tromsø kimdir?
- UEFA klasmanında 184. sırada
- Liginde düşmemeye oynuyor (10.)
- Toplam maliyeti 10 milyon dolar
- En pahalı isim 500 bin $ lık Arst
- İlk kez UEFA' da gruplara kalıyor.
- Avrupa da 16 maçta 4 beraberliği var ( eh bide 1 galibiyetlerimi olmuş oldu)
- Sadece 2 kez kupa kazanabildi.

Siz de yenilgilerinizi unutun bi kupayı hatırlayın. Bu şekilde baya bi sene devam edicek gibisiniz çünkü....

#34 Sanderland

Sanderland

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 17:55

Bana takımlarin kuruluş tüzüğünden filan bahsetme ya. Atatürk fenerbahceli idi dimi... Kesin öyledir yani.

Ama siz Atatürk ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin takımı değilsiniz. Siz fenerbahce cumhuriyetisiniz.

Kitle toplama olayına gelince. Ahanda buraya yazıyorum. Fenerbahce bir yenilgi sonrası aziz yildirim cikip ta yine sağa sola saldırınca ona buna laf atmaya başlayinca "Anti-fenerbahce" kitlesi nasil da toplanıyor görürsün. Ki başı önce Galatasaray ardından Trabzonspor ve sonrasinda Beşiktaş ceker. Çünkü bu üç klüp Türkiye Cumhuriyetinin en büyük 3 klübü. işte bu yuzden dişarida kalmak zorundasınız....

Şimdi trömsö Galatasaray ı eledi. İlk maça bahane uydurmuyorum. Saha kötüydü filan ama cimbomun istanbulda en az 3-4 tane gol atip o takımı elemesi lazimdi. Adamlara helal olsun. Var güçleri ile savaştilar. Bizimkilerin beceriksizliği bide top sevmeyince gitti tur....
Trömsö bizi 1-0 yendi. 97 senesinde de Chelsea yi 3-2 lik skorla devirmişti o sahada. Yani 1 değil en az 2 galibiyetleri var.
Chelsea Londra da o takıma 7 atti. Turu geçti. Biz elendik. Ama maç 1-1 bitti.
Chelsea de bize 5 atti. sene 2000 de.... hemde istanbulda...
Sene 2000 de bu kupayi biz kaldirmiştik.

Neticede trömsö sürpriz seviyo...
Wili trömsö ile ilgili bu bilgileri bulduysan elin değmişken bide şu takımlarla ilgili bi araştirma yap bakalım.
sigma olumuc, cannes, mtk budapeşte....

uefa da filan kaçıncılarmış. çok iyi bilirsiniz ya futbolu....

Yani wili işin özü şu.. sana söylenecek en güzel sözü yaziyorum aşşağıda..

" Dinime küfür eden müslüman olsa....."

Bu mesaj Sanderland tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 30.09.2005 - 17:57

Return to İnnocence

#35 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 21:28

sevgili Türkiye 1. Ligi

kuruldun kurulalı 46 sene geçmiş şöyle bir dön geriye bak bakayım bir kendine kaç tane takım senin zaferini tatmış...say say say say...duuuur 4 te dur...ne zevk vermişsin ne tad,yok futbol adına hiçbir suret...bu dört takımın tantanasından başka birbirlerini yenme sevdasından birbirlerinin yaptıklarına sataşmaktan başka ne vermişsin...şaibeyi,şikeyi,tartışmalı maçları,pozisyonları,golleri,hakemleri,futbolcuları vs...onları öyle bir doldurmuşsun ki her şampiyonluklarında dünyaları zaptetmiş gibi sevindirmişsin...onları öyle bir pohpohlamışsın ki onlar kendilerini hep büyük görmüşler,ama düşünmemişler onlar da şiştikçe söndüklerini,utanmadan birde bizleri avrupa da temsil etme hakkını vermişsin onlara...düşünsene beee 46 sene dile kolay yarım asır boyunca bir takımın avrupa da sonuca ulaşmış onun da kazandığı 2 numaralı kupa...onlar bu kupayı kazanana kadar ne gürcü takımı kalmış kazanmayan ne macar ne hırvat ne ukraynalı ne isveçli...ama seninkiler hala sen elendim ben elenmedim kavgasındalar...desene şunlara bir kere olsun ''hooop beyler durun bakalım ne kavgası yapıyorsunuz ben kaliteli bir ligim bende şampiyonsanız gidin avrupa da şampiyon olun hiç olmadı bir final oynayın'' diyemezsin dimi diyecek yüzün yok dimi çünkü seni yönetenler de onlardan sende emir kulusun dimi...sende haklısın aslında sana da kızmak olmaz şimdi...sağlık olsun beee SÜPER Lig nasıl olsa yarım asır böyle gelmişsin daha da böyle gideceksin...onlar tartışa dursunlar biz keyfimize bakalım...nasıl olsa Türkiye de futbol oynanmıyor artık...ya da şöyle diyelim uyanın baylar bayanlar rüya bitti Türkiye de 5 sene futbol oynandı bu oynayanlar bir jenerasyondu bu jenerasyonda görevini bitirdi ve köşesine çekildi artık daha da zafer mafer beklemeyin... U-17 ler çıktılar şimdi onlar gelene kadar bir 5 sene daha beklemek lazım tabii bu dev kazanında kaynayıp onlarda yok olmazlarsa...

Saygılar SÜPER Lig...biz buralardayız...kuru gürültüye devam et sen
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 22:21

Denio cok dertlisin sende abicim.

Sanderland saptırdın da saptırdın muhabbeti ;) uzattıkça da uzatıcan. Her Fenerbahçe nin galibiyetinden sonra atılan laflar bunlar ben alıştım. Hani diyosun ya cok biliyosunuz futbolu bi de şu takımları araştır. E zaten kendi taraftarlarınız saldırıyolar adamlarınıza biz napalım. Adamlarınızın kendi acıklamaları mahalle takımına yenildiniz diye :) Pazarı siz oluşturuyorsunuz. Başkaları konuşunca da (özellikle Fenerbahçeliler) gocunuyosunuz. Geçmişle ne diye uğraşayım. Ben dünden bahsediyorum. Bizim galibiyette mazi de kaldı ve önümüzdeki maça bakıcaz. Yarın sizde tarih olucaksınız :) Diğer tüm maçların tarihe gömülmesi gibi. Biz avrupa fatihiyiz, kupamız var diyip bu sonucların oluşmasını sağladınız. Siz ne kadar çabalarsanız çabalayın geçmişi ne kadar deşerseniz deşin. İnsanlar sizin kupa alımınızı değil bir sonraki galibiyetinize kadar Tromso mağlubiyetinizi konuşacak. Fenerbahçe ye hep dediniz Avrupa da bizi rezil ediyorsunuz, bize bırakın biz Avrupa takımıyız diye. İyi ki bırakmamışız. Bu sene ne Avrupanız kaldı, ne de liginiz kalıcak bu gidişle.

3 büyüklere gelince Fenerbahçe olmasaydı, ne siz olurdunuz ne de diğer takımlar :) diğer takımlarda olmasaydı 3 büyük olmazdı zaten...

#37 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 22:33

3 büyüklere gelince Fenerbahçe olmasaydı, ne siz olurdunuz ne de diğer takımlar ;) diğer takımlarda olmasaydı 3 büyük olmazdı zaten...

haram olsun zilletle elde ettiğin ekmek,çorban kaynıyor şerefin eksilmiş...demiş bir düşünür zamanında...

3 büyük diye birşey yoktur o lakırdı kendi aranızda birbirinize hitap şeklinizdir ya da medyanızın size biçtiği kaftan...diyor aradan çekiliyorum BÜYÜKler arasında kapışsın...ilahi ayı da büyük ama ayı işte nihayetinde
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 22:39

Bana ne bağırıyon ya abiii sanki ben actım o konuyu alla alla. Gelen bize vuruyo, giden de :msn32:

#39 Sanderland

Sanderland

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 23:07

ne olmuş ya actiysak konuyu. denio öyle bi konuya değinmiiş ki sonuc olarak "eğitim şart" a variyor bu olay. tabi denio icin de eğitim şart...

wili sana cevabimi yarın yazıcam çünkı çok hesap yaptim başim ariyo ;)
Return to İnnocence

#40 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 23:11

uzar gider bu tartışma. arada fener şampiyon bile olur sorun çözülmeden ;)

Değişiklikler Kaydedildi...

1 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli