İçerik değiştir

- - - - -

Kadın Dediğin ;)

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 45 yanıt verildi

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 12.09.2005 - 12:05

Kadın gibi kadın olacak kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin. Bir gecelik değil, ömürlük olacak ömürlük. Yıllara rehaveti değil huzuru taşıyacak. En seksi leydi olmayı da bilecek, hanım sultan olup sözünü geçirmeyi de. Cıvık konulara takılıp zaman tüketmeyecek, küsmeyecek, süründürmeyecek. Kadın dediğin ayıp nedir bilecek. Kadın dediğin güzel olacak arkadaş. Şöyle savurdu mu eteğini, ruhun rüzgarına kayacak. Bacakların, ayakların, bilekten bağlı ayakkabıya tutunan parmakların, seyrine doyamayacaksın. Bakımlı olacak kadın dediğin. Saçları ipek , topukları pembe, boynu ince, salındı mı kuğu gibi zarif olacak ve zarifliğinin ortasında bir hanımefendi barındıracak. Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş. Koyun gibi yatmayacak, kımıl kımıl olacak yatakta. Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak. Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak. Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herşeyini. Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. Sıkboğaz edip seni yalancı durumuna düşürmeyecek. Seni öyle bir tutacak ki arkadaş, sen bile şaşıracaksın öyle tutulduğuna. İki lafın başı, her tartışmada ayrılalım tehdidi savurmayacak. Sabırlı olacak ve asla gururuna dokunmayacak... Tuzu az, şekeri çok gibi limiti olmayan prosedürsüz yemeklerle işi olmayacak. şöyle pastırmalı kuru fasulyenin yanına tereyağlı pilavı konduracak şüphesiz. Salatasız oturmayacak yemeğe. Temiz olacak her şeyden önce mesela köfteyi mıncıklarken elleri Yahut pahalı parfümlerin sindiği, süslü püslü boyacı küpü gibi, her öptüğünde bulaşık bir tadın kaldığı bir kadını öpmeyeceksin. Buram buram aşka sarılacaksın arkadaş. Buram buram kadın kokacak kadın dediğin. Kadın dediğin güzel olacak ama eli yüzü düzgünden çok öte birşey. Zeki olacak zeki, seni bir hamur gibi karmasını da bilecek, o hamura kendini katmasını da... Paranın gücünü bilecek ama ne parasızlığın ezikliğini ne de paranın kudurmuşluğunu yaşayacak. Değerlerini bir anlık hevesler uğruna terk etmeyecek. Namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek ,üstüne sevgili edinmeyecek. Güzel olacak ama kaşı, gözü, bacağı, iki meme ucundan önce, sözü doğru, ruhu aydınlık olacak, güzelliği komple olacak. Korkmayacaksın gecenin bir vakti sol cenapta yüzünü gördüğünde. Yeni bir kabus gibi yaşamayacaksın gerçeği de. Güzel olacak ama, aklını evde tutacak kadar da akıllı.... Sarışın, renkli gözlü, uzun bacaklı, beyaz tenli, ince bilekli dilber filan fasarya... Kadın dediğin hatun olacak arkadaş, sözüne güvenilir, olacak. Bileceksin ki konuşulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha. Ağzı sıkı olacak kadın dediğin. Sırrını tutacak ama gününü bekleyip kusmayacak... Para lazımcılardan, kürkçülerden, cep telefonu manyaklarından, dırdırcılardan, unutkanlıklarını senin üzerine atanlardan, kendi yetersizliğini seni suçlayarak rahatlayanlardan, raf süslerinden, tehtidkarlardan, kaçaklardan, kıkırdayanlardan, boş bakanlardan olmayacak. Saflığı, cahilliği, aptallığı oynamayacak, biraz ukala olabilir ancak sana rol yapmayacak. Komplekslerini güzelliğiyle örtmeye çalışmayacak. Bir şeyi çok isterse ve inançları doğrultusunda yapacak. En önemlisi kendini sevecek arkadaş, kendini sevmeyen kadından sana ne hayır gelir. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu kadınla ne yatağa sığabiliyorsun, ne toprağa... Koluna takıp gezmesini de bileceksin gururla, koynuna çekip sevişmesini de şehvetle. Analığını da bilecek, çocuklarından saygı görmeyi de, anaya babaya hürmet etmeyi de... Kadın kadın olacak be, seni sadece sen olduğun için, sensin diye sevecek. Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dediğiyle , sınırlamayacak. Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla... Bileceksin ki evde ´O kadın´ tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana... Öyle bir kadın işte...

Not: Ben yazmadım :) mailden alıntı :) Kim yazmışsa ağzına sağlık derim...

#2 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 12.09.2005 - 18:08

zor zor çok zor.

#3 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 12.09.2005 - 20:04

varsa bir porsiyon alayım ?
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#4 BarthsimsoN

BarthsimsoN

Torpilsiz

• Üyeler
  • 181 Mesaj

Gönderim zamanı 20.09.2005 - 16:18

Ne güzel anlatmışsın eline sağlık
peki varmı böyle bir kadın, ben zannetmiyorum.
Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir.

#5 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.09.2005 - 22:16

kadın dediğin , bana bulaşık yıkatmasında ...

Değişiklikler Kaydedildi...

#6 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj
  • İlgi Alanları:değişken

Gönderim zamanı 25.12.2005 - 19:09

kadın dediğin ben gibi olacak

#7 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 25.12.2005 - 20:52

Yukarıdaki özelliklerin bir kadında olması ütopyadır. ( Olması Gereken ama Olması İmkansız ) ;)

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#8 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 26.12.2005 - 12:12

kadın dediğin oturup kusmasını.. pardon kalkmasını bilecek.. ööeeaarghhh!
Gönderilen Resim

#9 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj

Gönderim zamanı 26.12.2005 - 22:33

kadın dediğin ota da..... kusan adamı almamasınıda bilecek akıllı olcak

#10 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 27.12.2005 - 22:09

yürü bee toprak arkandayım kadın dediğin sürüdürür..
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#11 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj

Gönderim zamanı 27.12.2005 - 22:46

güç alıyorum thanks

#12 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 27.12.2005 - 23:12

kadın dediğin sen gibi olmasında :)

Değişiklikler Kaydedildi...

#13 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj

Gönderim zamanı 27.12.2005 - 23:23

hahaha güler geçerim buna ben

#14 sparkplug

sparkplug

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 946 Mesaj

Gönderim zamanı 28.12.2005 - 01:39

Güzel kadın, güzelliğine hayran olan erkeklerden istediği çıkarları kolayca elde edebileceğini keşfettiğinden dolayı, kişisel meziyetlerini geliştirme ihtiyacı duymaz. Yardımsever, arkadaş canlısı, alçakgönüllü, çalışkan, bilgili değildir. Olması da gerekmez. Başarıya veya zenginliğe kolayca ulaştığı için emeğin veya paranın gerçek değerinden bihaberdir. Bencildir, şımarıktır, elitisttir, egoisttir, hatta megalomandır. Eleştirilmeye alışık olmadığı için çift kutup bozukluğu semptomları gösterebilir. Kısaca kişiliği çocuksu, benmerkezci ve septiktir.

Bu sebeplerden dolayı, güzel kadınla eğlenilebilir, ama uzun vadeli ilişki kurulmaz. Kurulursa zararlı çıkılır.

Bu mesaj sparkplug tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 28.12.2005 - 01:41

#15 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.12.2005 - 10:52

kadın dediğin bana nargile yapmayı bilcek şöle oooh keyif B)

sonra kadın dediğin gerektiğinde, çay demlicek.

sonra kadın dediğin hiç öle mücevherde fln gözü olmucak hediye fln istemicek

işte şu kriterlere uyan hatun benim ütopik hatunumdur :P
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 28.12.2005 - 16:31

kadın dediğin güclü olmalı... erkeğe ihtiyac duymadan bütün tamirat işlerini yapabilmeli...
kadın dediğin erkeksiz yaşıyabilmeli :)

#17 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 28.12.2005 - 18:04

e erkek olurdu o zaman :)

#18 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 30.12.2005 - 03:48

bide kadın dediğin biraz etine dolgun olmalı ne cook fazla kilolu nede cook zayıf :msn97: ama yinede tombiş olmalı diyorum ;)
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#19 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 30.12.2005 - 06:12

adam gibi adam olmak derler yaaa

kadın dediğinde kadın gibi kadın olmalı

#20 114

114

Boş vakti boldur