İçerik değiştir

- - - - -

Dilenci

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 22 yanıt verildi

#21 yasingncfb

yasingncfb

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 121 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2009 - 17:03

okul çıkışı arkadaşlarla elde döner yiye yiye yürüyoruz.yaşlı bi amca yaklaştı "çocuklar allah rızası için bi ekmek parası verin" dedi elimizdeki dönerleri vericektik adama adam "lan oğlum bana para verin döneri napıyım" dedi.komikk *muz

aynısı benim de başıma geldi. babaannemin evinde amcaoğlum evleneceğinden hazırlık vardı biri geldi. bi kadın bi de çocuk. kadın açım felan allah rızası için diyordu. ben de gittim evdekilere söyledim. pişi yapılmıştı onu ver dediler. gittim. bir kaç tane verdim. ben napiyim bunu git para getir dedi. kapıyı kapadım. yüzüne sertçe. gitti. çok sinirlenmiştim. madem açsın karnını doyur.
Gönderilen Resim

#22 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 13.05.2011 - 19:13

Yavrum sigorta parası yatırcam son 5 liram kaldı Allah rızası için

ya da

Kızımı ameliyat ettircem az bi' eksiğim kaldı Allah rızası için 5-10 lira.

Yeni moda bu galiba ya da şu bir kaç günde bana çok denk geldi bunlardan. :eyvah:

Ulan eskiden bi' köşede durup gelenden geçenden Allah rızası için bozuk bişeyler isterlerdi şimdi kapı kapı dolaşıyorlar. Dilencilerde anladı ekmek aslanın midesinde artık oturduğun yerden para kazanılmıyor onlarda geziyorlar :D

#23 bubed

bubed

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 261 Mesaj

Gönderim zamanı 13.05.2011 - 19:20

En beteri de şu çiçek satan roman teyzeler yada pazarda limon satarak da karşımıza çıkabiliyorlar bazen öyle ısrarcı oluyorlar ki seninle birlikte ilerliyorlar buyur etsen eve gelicek en fresh halinle bile çileden çıkabiliyorsun :kihkih: