İçerik değiştir

- - - - -

Kolera

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 _KajmeraN_

_KajmeraN_

...::: UFAKLIK :::...

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj
  • İlgi Alanları:Şiir, edebiyat, müzik(rap),bilgisayar (yazılım, donanım)

Gönderim zamanı 16.02.2008 - 21:15

Kolera-Yaprak Dökümü

Verse1
Cennetin Nüfusu Arttı Ceren'e Cereme Kaldı Melek Canımı Yaktı
Tüp Gaz Açık Kalsın Bırak Ölüm DNA Dağıttı
Süreç Yıkıntı Kalp Kırıldı Sen Yıkandın Ben Kucakladım Fiş Çekildi Bırakın Beni Ayıplasın Dua Kıpırdasın Dudaklarımda Gün Dağılsın
Düşlerimde Duaklısın
Yedi Buçukta Haklısın
Bugün Yerime Birisi Baksın İflastayım Omuriliğimi Bağışladım
Arterlerimde Ak Bugün Sebebi Ölümün Cinayet
Düşünmüştüm Hep Bu Safta Güneş Utançlı Yüzünü Saklamakta
Murafaa Kapımda Astım Civarda
Çok Bitikanlanmış Meğer Salıvermiş Kendini Yola
Seyahatlerim Azaldı
Yemek Borusu Ağız Arası Eksiğimin Fazlası Aşağı Kaydı Karın Sancılarım Arttı
Berhudar Ol Evladım
Berrak Akşamımda Berbatım Ben.

Verse2
Ruh Tabi Teste Sesi Kes Preste Tahriş Oldu Kalp Kafeste
Sesler Hep Mi Diyezde
Bir Nefes Kodeste
Her Bir Nesne Tek Bir Deste
Yaşayan Kimse Yok Küçük Kadın Nede Bir Pencere!
Ruhsatsız Bir İltifat Kalitesizce Hakikat
Düzeni Kurulu Düzensiz Bir İttifak Takılı Kalırım Kum Misali Her Tuzak
Çok Mu Kabahat
Rengim Atarak Ağlamaktan Ağacı Kafama Yıktı Her Sürat
Saman Yaprak Dökümü Ötürü Arzu Kalbe Gömülü Kaldı
Metropol Bu Yeryüzü
Cuma Sanık Ufuk Açık Gez Göz Arpacık
Evet Benim Kafam Kaçık
Gözünü Kapadı Kalbi Yaralı Dualarım Mihrapa Çık.

...:::--------------------------------------------------------:::...
BİTTİ!

CAN_i

#2 _KajmeraN_

_KajmeraN_

...::: UFAKLIK :::...

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj
  • İlgi Alanları:Şiir, edebiyat, müzik(rap),bilgisayar (yazılım, donanım)

Gönderim zamanı 16.02.2008 - 21:21

Kolera-Bugün Mutlu Olmayacak Gibiyim

verse1
ruh halim müsait havada kötü bugün bunu artık anlatmam gerek 365 gün gerilim sürecek sanırım pollyanna biraz sıkılıp üzülecek bunu artık anlatmam gerek gerilim hattına gerçek gerilecek kolera kalbe değinecek yangın sardı yaralı kaygı yedi numara saçlarını kazıttı bedenim içten yanmalı gözünü çıkarıp önüne koymalı yaralı talih militanı yakınlarında ayrıcalıklı bir yalancı aramalı kurcalama yavrum bu konu ayrıcalıklı demek senin medet uman yanın birde taraflı gözünü kimler bağladı bir baykuşun gagasında kaldı kafanın pervazı edep can bilerse gözünü kan bürürse kefen denk gelirse bir atın nalına bağlı şans dönerse deliye dönerim kadere şans düşerse transit yolcu destinasyon uçuruma ürkek dudaklarımda kelebek gürültüsü gönlünün yarısı kof nuru kaçtı kaç dakika önce öldü emdiğin haram süttü belli yoksa oğlan dayıya kız da halaya mı çekti hey mıc check dvdyi bağlaman gerekecek 90 dakikalık gerilim çek gözler mercek bunlar gerçek ne bir dandik sihir nede keramet dil çabukluğumu bendeki marifet üzüleceksek herkes gibi öleceksek kanamaya eş değer makinede acı çek

ben nasıl bir ferdim uzun uzun konuşurum lüzumu olmasada kurgumu kalbine kurmuşum kerbelada saatimi hüzünüme kurmuşum kaybolurum durun gözüme bak da sarfet inkarı öneriyorum içini aç da görelim gerçeği üzülüyorum ben nasıl bir ferdim uzun uzun konuşurum halbuki çok kırgınım çok suskunum

verse2
kim demiş kime demiş ne demiş neden demiş kim kiminle nerede nasıl ne hallerde sergilenmiş peki bunu kimden öğrenmiş çok konuşanın dili kesilirmiş ruhlarınızdan süzülüp geçtim ilkin kentin dışına seyirttim sıkıştı kalbim sigara verin bugün mutlu olamayacak gibiyim safkan ayıptı belki deniz seviyesinde kayıp saydım seni için koyu renk ve kelekti tercih edilebilecek en kötü seçenektin ulan bu ne biçim bal sen nasıl peteksin canını aldığın ceninlerin beddualarıylamı şimdi şefaat dileyeceksin altına çekilen taburelerle gördüğün saygı aslında onlar g...ne koymaya kararlıydı çıkarları olmasa boyaynam sandım seni yılların akıntısıyla oysa saklı çatalın boğazına azmettirdiğin günahlar 1.74 boyunda rüşveti bolca yolla şöyle sürüklen bataklığa fırsatım olsa tıkarım sizleri korku tünelinin arasına okul anesteziyle hayat karmaşayla ben bir ikilemeyle hayır hayır sempatizanlığım kendime huyum suyum kurusun suratım benzer kendi yüzüme estetik bir enstantane biraz da şu tarafa doğru gülümse senle hesabım var hadi neyse olup biten gerçekse imitasyon moron kafanın içindeki çocuk korosunu artık kilitle kaç model bu karakter bu nasıl kualite sandı kendini sofistike nefsi mücadele askıda kaldı takla attı mentalite ağrı çekti tır yokuş başında söyledim ya çuvaldızı bana satırı sapla kendine

BİTTİ!

CAN_i