İçerik değiştir

- - - - -

Türkiye'de Bodybuilding Center

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 14 yanıt verildi

#1 jackherers

jackherers

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 3 Mesaj

Gönderim zamanı 04.09.2005 - 16:24

Merhaba,

ben Almanyadan ariyorum ! Türkiye Bodybuilding Center ile sorum var .

Türkiyede bu sporun durumu nasil gelismisi mi ? Fitness Centerlerin
aylilik üyeligi ne kadar ?
Almanyada cok gelismis bu spor ! cok kisi üye oluyor fitness center de !

Türkiyede nasil bu durumlar ?

Bana link ler gönderebilirmisiniz ?

Türkce Bodybuilding Forumlardan.

Selam jackherers :)

#2 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.09.2005 - 00:49

walla ben bi arada gittim, pek gelişmiş olduğunu söyliyemicem (belki de benim gittiğim yer öyleydi tam bilemicem şimdi), alamanyaları bilmem ama burada insanları ilaçlarla şişiriyorlar kardeş :D bana da ilaç al fln dediler amanıııın dedim olmaz öle şey

sonracııma benim gittiğim yerin aylık üyeliği 100 milyondu ama sauna mauna zırt pırt dahildi bunlara

Türkiyede her önüne gelen body salonuna gidio :P iki dabmıl kaldırıp bırakıo sonra (mesela ben eheueheu)
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#3 dementieva

dementieva

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 741 Mesaj
  • İlgi Alanları:.................

Gönderim zamanı 09.10.2006 - 08:39

buralarda insanı ilaçla şişiriyorlar..''!
avrupada bodybuıldıng yapanlar ev yemekleriyle büyüyorlar öyleyse..!!
bu anabolik denilen zıkkım maalesef her spor branşında kullanılıyor..
bu lanet şeyin cezasını hiç yoktan yere çekmiş bir sporcu olarak kullananları ve teşvik edenleri kınıyorum..
ama yanlızca kullanımın türkiyede olduğunu söylemek doğru olmaz..
ronnie coleman anasından öyle mi doğdu dersiniz..?
........zenci mahallesindeki solaryumcu........

#4 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 09.10.2006 - 17:16

tabiki hayır , anabolik steroidler sayesinde bu devasa vücutlar oluyor , ama herşeyi kuralına göre oynamazsan da yol kat edemiyorsun ...
<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#5 dementieva

dementieva

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 741 Mesaj

Gönderim zamanı 10.10.2006 - 13:16

kuralına göre oynamak..!
evet belki ancak türkiyede bu maalesef olanaksız..
çünkü her ne yaparsak yapalım son derece bilinçsiz hareket edilmekte,
kulaktan dolma bilgilerle bir şeyler yapılmaya çalışılmakta
böyle olunca da sonuç malum..
steroidi kullanacak şahsiyet her şeyi göze almış derim ancak insan hayatının söz konusu olduğu bu durum onaylanamaz..onaylanmıyorda zaten ancak önüne de geçilemiyor..!

#6 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 10.10.2006 - 18:44

Bütün dünyada kullanılıyor , sadece bilinçlendirebilirsin bu kullanıcı kitlesini , onun haricinde yorum yapmakta boş konuşmak olur kanaatimce ...

#7 dementieva

dementieva

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 741 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 09:52

forumlar boş konuşmak için oldukça uygun yerler..
elimizden geleni yapıyoruz cemiyet olarak...

#8 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 10:08

Federasyonda görevlimisin , elimden geleni yapıyorum diyorsun ?

#9 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 10:25

Hı bu arada , federasyonda yakın zamanda doping ile ilgili çalışma yapılmadığından istifalar oldu :wave:

#10 dementieva

dementieva

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 741 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 12:26

ELİMİZDEN GELENİ YAPTIÐIMIZ ŞEY FORUMLARDA BOŞ KONUŞMAKTI..!!
FEDERASYONDA GÖREVLİ DEÐİLİM ama ileride neden olmasın SADECE BU SPORU LAYIKIYLA...!! YAPMAYA ÇALIŞAN BİR SPORCU VE EÐİTMENİM HEPSİ BU..
yorumlarım neden bu denli can sıktı anlamıyorum..
bu mecrada kimseyle gereksiz tartışmaya girmek istemiyorum eğer bildiklerimden insanlara birşeyler katabileceksem ne ala..aksi bir durum söz konusu bile olamaz..

#11 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 14:16

Neden can sıksın ki , ben gayet normal konuşuyorum , olumsuza çeken sensin :msn97: ki neden olumsuz anladığını da anlamıyorum neyse ...

Bu arada bende vücut geliştirme antrenörüyüm , sen ne zaman almıştın antrenörlük belgeni ? belki aynı dönemlerde girmişizdir .

Ekim in ikinci haftası bilek güreşi müsabakaları olacaktı diye biliyorum bir kaç ay evvelden , federasyon özerkliğe kavuştuğunda ilk toplantısında böyle birşeyler konuşulmuştu , haberin varmı ?

Not : pc sapıttı :P

Bu mesaj guide tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 11.10.2006 - 14:17

#12 dementieva

dementieva

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 741 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 14:37

bilek güreşi müsabakaları bu yıl yapılmayacak maalesef..millilerimiz bayram sonrası 2005 haziranında bulgaristanda yarışan takımla birlikte ingiltereye dünya şampiyonasına gidecekler
( VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS FED.2 YIL, AYNI FEDERASYONA BAÐLI OLDUÐUMUZ İÇİN BİLEK GÜREŞİNE DE 1 YIL CEZA VERMİŞLERDİ..) cezamız bitti ancak yarışmalar 2007 mart yada nisan ayında yapılacak, kasım ayında da fitness türkiye şamp.yapılacağını duydum, body-fitness ve bodbuıldıng 2007 de büyük ihtimalle tarihler mart yada nisan yani bilek güreşi ile aynı..federasyon başkanı Ahmet Okumuştan edindiğim bilgiler böyle.

#13 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 14:45

benim bilgim mart nisandan kalmaydı zaten , olmaması doğaldır , ama toplantıda öyle konuşulmuştu , istersen bi öğrenelim bakalım neymiş işin aslı , benim branşım kick-box ve body building , body de müsabık değilim , olmamda :msn97: nedenini biliyorsun eksik kalırım diğerlerinin yanında baya , zaten 2.5 sene ara verdim spora, ama bilgi olarak baya doluyum ... Kick-Box a biraz yönelmeyi düşünüyorum artık , bölge birinciliği yakın görünebiliyor kiloma göre , hayırlısı ...

#14 dementieva

dementieva

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 741 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 15:18

dilerim başarılı olursun.ben 9 yaşımdan beri spor yapıyorum..bilek güreşinde derecelerim var oldukça iyi sayılırım..ancak son 1 yıldır bodyfitness a ağırlık verdim..bilek güreşinde türkiye şampiyonu olamazsam bu yıl bırakmayı düşünüyorum.çünkü 1 koltuk 3 karpuz hayli zor..benim hedeflerim oldukça büyük 2007 de bodyfitness da türkiye şampiyonu olacağıma eminim..allah utandırmaz inşallah..ve ben steroid kullanmadan da başarılı olunabileceğini göstermek istiyorum insanlara bu sporun yarısı genetik diğer yarısı köpek gibi antrenman..
ama asıl hedefim 2008 miss olimpia..henüz yaşım genç bir gün mutlaka o podyumda olacağım..
ilerleyen zamanlarda resimler de ekleyebilirim, ukalalık olarak alınmazsa şayet..

#15 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 15:33

Daha önce bu başarıya imza atmıştım , bir daha tekerrür eder elbet ama nedense ben türkiye çapında dereceye girmek istemiyorum , belki sadece hobi amaçlı baktığım içindir bu . Ama body building benimde vazgeçilmezimdir . Bayanlarda şansın ve önün açık bence , alt yapın bilek güreşi ile hazır zaten anladığım kadarı ile , tabiki anatomik faktörlerde ön planda olacaktır ama ifade ettiğin gibi disiplinli bir çalışma ile hedefini gerçekleştirememen bence mümkün değil ... Erkeklerde iş kesinlikle anabolizanlara kayıyor , temiz adamın vücut anatomisi ne kadar güzel olursa olsun yarışmada derece elde etmesi çok çok zor :msn97:

Resimlerin ile forumumuza renk katarsın kanaatindeyim , ayrıca kafana takılan konular olduğunda beyin jimnastiği yapabiliriz seninle...