İçerik değiştir

- - - - -

yeter ama

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 32 yanıt verildi

#1 ygz

ygz

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 26 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 00:55

Ya neden bu kadar iğrenç bi sevgilim war onu sevdikçe aşık oldukça neden daha fazla bu sewgiyi yok etmeye çalışıo neden sürekli benm dayanma gücümü zorluo çıldırıcam sinir hastası olduumu bile bile neden bu kadar üstüme gelio aryıldıımız zaman neden barışmak istio WE NEDEN HER SEFERİNDE BİR GERİZEKALI GİBİ ONUN SÖLEDİÐİ YALANLARA KANIYORUM:@ içimde aşka karşı insanlara olan sewgim herşeyim öldü sadece Zarar wermek istiorum beynimde fısıldayan insanlar uyankken mezarlık hayalleri görüorum uyuyamıorum geceleri ölüm gibi gelio bana DAYANAMIYORUM artık içki içmekten sigara içmekten ewdeki birikmiş gazete kağıtlarını parklarda ateş niyetine yakıp parklarda sabahlayıp ağlamak duwarları yumruklamaktan bıktım....kimse hiç kimse anlamıo beni başımda zaten öss gibi bi dünya dert warken bide bu kız....ALLAHIM İSYAN ETMEK İSTEMİORUM AMA NEDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEN BU KADAR SEWERKEN NEDEN BU IZDIRAP NEDEN RABBİM....ÇILDIRICAM BU SİNİRLE BU ACIYLA YAŞAMAYA ALIŞAMIORUM BEN BÖLE BİRİ DEÐİLİM TAM HAYATIM DÜZENE GİRDİ DERKEN BU KAHPE SOYU ZIWANADAN ÇIKARTIO BENİ DUYGULARIMA ENGEL OLAMAYAN Bİ SÜNEPE GİBİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ WE KENDİMDEN NEFRET EDİORUM.....İNTİHARIMA AZ KALDI...yardım sadece yardım istiorum...ben bunları hak etmedim sadece biraz sewilmek değer görmek we yanımda güwenbilceğim birini istiorum HAYAT BU KADAR ACIMASZ WE ADALETSİZ OLMAMLI...KENDİMDEN İÐRENİYORUM..

#2 Bitti Derken...

Bitti Derken...

bayan yanlış

• Üyeler
  • 3.079 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 01:00

sadece bu kadar üzülen sen dilsin emarak etme, çevrendeki insanlara bi bak herkesin bir sürü sorunu var.aptal diilsin öle deme aşıkmışsın anlaşılan inanıosun.
öss senin daha çok önm vermen gereken şey bi süreliğine kalp ağrına yol ver herşey yoluna girer <_<

eğer bir gün farketmeden, istemeden seni kırdıysam
özrün efendisi en yakınım olur
diler, yoluma devam ederim

#3 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 01:03

Bilader sen aşkı falan bırak öss ye bak yazdıklarını okudum bir öğrenciye yakışmayacak şeyler yapıyorsun.

O kızdan da uzak dur yada her gün böyle kendini yemeye devam et sonun da bir gün kalkınca güneşe bakınca diceksin ben neredeyim neler yaptım,neleri kaybettim diceksin ki tren bulunduğun şehirden çokdan uzaklamış son durağa yaklaşıyor olacak...

Sen çözüm arıyor düşüncesiyle yazmışsın ama bence sen içini boşaltacak kimse bulamamışsın çözümün de yok dediğim gibi al eline kitapları doğru dershane sıralarına at kendini gerisi sonra gelir sen şimdi össye aşık ol o da sana sınav sonun da ayrılırsınız.

Kendini bu kadar yemene gerek yok güneş her gün herkes için yeniden doğuyor.

Bana da kızma çözümün bu yoksa sonun hüsran olur...

Bu mesaj Ysf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 08.02.2008 - 01:05

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#4 _KajmeraN_

_KajmeraN_

...::: UFAKLIK :::...

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj
  • İlgi Alanları:Şiir, edebiyat, müzik(rap),bilgisayar (yazılım, donanım)

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 01:27

aynı duguları önceden yaşamış biri olarak yazıyorum *drunk

Öncelikle şu kendini değersiz hissetme olayını bir köşeye at, BEN DEÐERLİYİM VE BUNUDA AŞACAÐIM de.

Ve sana tavsiyem bir psikologa git. Ne işe yarar diye düşüneceksin hatta çözüm değil diye düşüneceksin ama ne olur git. Aynı sorunları yaşamış biri olarak söylüyorum git göreceksin 1-2 ay sonrasında bile farklılıkları hissedecen. 1 yıl boyunca -uzar, kısalır bilemiyorum- ara ara aynı his geliyor ama sonrasında tamamen senin elinde oluyor herşey...

Şunu düşün hayatındaki ilk sorunun bu mu? Daha öncede sorunların oldu ve o an içindeki en büyük derdin oydu ama şuan sadece belki öylesine hatırlıyon. Buda son sorunun değil, buda geçecek ve sen bir süre sonra bunuda diğerleri gibi hatırlayacan. ve o anda başka bir sorunun en büyük sorun olacak... Ve şunu unutma; Sorunlarının seni yıkmasına izin vermediğin sürece gelişimde bir tuğla olacak. Seni öldürmeyen her acı seni dahada güçlendirecek... unutmasenin hayatın ve öyle kolay kazanılan zaferler çabucak yitirilecektir; sen zor olan zaferlere koş; Bu sorunuda atlat; yarın yep yeni bir gün; bugünden bağımsız bugünden güzel inan buna....

İstersen ö.m dahi atabilirsin... konuşmak istersen. Dediğim gibi aynı yollardan geldiğim için yardımcı olmak isterim, eğer istersenn...

ölümün çözüm olduğunu çıkar aklından; sen öldün diye kimseye bişey olmaz; kimse kimsenin acısıyla ölmüyor. Herkes tek bu komedinin içinde ve herkes kendi için... Sen istersen o hayat çok çok güzel olacaktır unutma... Eskiden böyle değildim diyebiliyorsan tamamdır; şimdi bu hale gelebildiysen bu durumdanda çıkabilirsin; SADECE BUNU İSTEMEN YETERLİ...

Allah yardımcın olsun kardeşim *böö

...:::--------------------------------------------------------:::...
BİTTİ!

CAN_i

#5 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 01:30

İstersen ö.m dahi atabilirsin... konuşmak istersen

Sadece konuyu açan arkadaş mı atabilir ? *gun
yoksa bu konuyla ilgli derdi olanlar mı ? *böö

yada her derdi olan atsın konuşalım mı diyorsun *drunk

#6 _KajmeraN_

_KajmeraN_

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 01:34

yusuf böyle bir sorunun varsa sende gel kardeşim *drunk

Dediğim gibi bahsettiği cümleler bana çok tanıdık, hep aynı acının benle sonsuza dek geleceğini sanıyordum ama öyle olmadı... Geçnelerde yeniden aşık bilem oldum hatta *böö 1 yıl önce hayaldi mutluluk başka biri; o duygudan kurtulma ihtimali vs *gun
Neyse ysfta atabiler; başka kimseyle konuşmam ama *gun

BİTTİ!

CAN_i

#7 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 01:39

Teşekkürler kajmeran eğer ki böyle bir derdim olursa özel mesaj kutun benim mesajlarımla dolacaktır *drunk

Ben aynı iki şeyi yaşamış kişiye şunu sormak istiyorum aşk acısı çekiyorsunuz ya onun sizi bu şekil de bırakması gecenizin gündüzünüzün ağlamakla ve içmekle geçerken hiç aklınıza gelmiyor mu onun eğlenip güldüğün, hayata devam ettiğin, sizin ise üzülüp yıpranmanızın onun için hiç bir önemi olmadığını fark edemiyor musunuz ?

Yada acımı yaşarım ben olan bana olur hayat dediğin nedir ki sevende ölüyor sevmeyende mi diyorsunuz ?

#8 ygz

ygz

• Üyeler
  • 26 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 01:53

*drunk onu tanıyalı yaklaşık 7 ay oldu Ts öğrencisiyim ayrıca 2.ligde basketbolcuyum..5 bçk aydır fln çıkıoruz ama neler çektiğimi gerekten anlatsam inanmazsınız şu ana kadar sınaw netlerim allahıma bin şükür çok yüksek ankaradan çoğu üniversite tutyor ayrıca amerika we kanada da konuştuğum bazı okullar we klüpler war,kejmeran kardeşim 1 bçk yıla yakındır psikoljk tedawi görüyorum inan yararı olduu kadar zararıda oldu ilaç kullandım yerdemiim göktemiim anlamadım,biliyorum herkesin bi derdi war ben 5 yaşımdayken annemle çöpten ekmek toplayıp karnımızı doyururduk inanın bundan utanç duymuorum..babam çalışırdı ama yetmezdi şimdi paramı kazanıorum allahıma çok şükür...ama size duygu sömürüsü yapmak için sölemiorum inanın dayanacak gücüm kalmadı...we öss bana kazık gibi girdiği zaman eminim dünyadaki en pişman insna ben olucam..ama diorum ya kendimi hislerine yenilen aşağlık bi insan gibi görüyorum...hayatım boyunca hep bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kaldım sıradan insanların gerçekten kaldırmayacağı sorunlar harbiden öldürmeyen acı güçlendirdi...sabahlar yeni umut oldu...ama çok sıkıldım inan hiç böle sewmemiştim...bir wazgeçebilsem hayatım o kadar mükemmel olcak ki ah bi wazgeçebilsem...wazgeçsem diorum çnkü diğer seçenek onunda bu aşkı benim kadar istemem bilmiorum belki istio..belki beni kullanıo...belkide gerçekten sewio we göstermio...inanın hiç bişey bilmiorum...kendimi dış dünyaya soyutladım idmana gidiorum ewe geliorum içki içiorum onunla kawga ediorum sabahlara kadar ağlıorum kapı cam indiriorum sabah uyuorum we yine döngüye giriorum haftada 1 ayrılıp barışıoruz...inanın mutlu olduumuz anlar çok ender ama nedense ne o benden nede ben ondan wazgeçemiorum...ona hep sölediğim bişey war;bu aşk benim geleceğmi piç etti sana sadece eğlence oldu...TEK SUÇLU O DEÐİL BELKİ AMA inanın bu böle ben bi aşkın olması için herşeyi yapıorum hatta daha fazlasını...ama tükendim...yemin ederim tükendim..we o bunu hala anlamadn üstüme gelio size bişey söliim mi yne ayrılcaz şimdi msj attı :P ama çok sürmez 3-4 güne barışırız...hangi yürek dayanır buna...?? benimde çok dayanmaz buna inanın..

#9 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 01:56

oooffff baya dolmuşsun sen *drunk her gencin başına geliyor böyle şeyler ölürüm biterim oluyorsun sonra bir bakmışsın bir nane olmamış..

sonra bir başkası gelmiş.. ulan bu da mı be.. ah be kahpe dünya :P

sar baştan ...

ama sen hala yaşıyorsun öyle böyle öğreniyorsun.. umursamamayı öğreniyorsun.. öğretiyor hayat...

sonra şeyinde olmuyor dünya.. dönse ne olur dönmese ne .. *lol

bilmem anlatabildim mi..

#10 _KajmeraN_

_KajmeraN_

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 02:09

ama çok sıkıldım inan hiç böle sewmemiştim...bir wazgeçebilsem hayatım o kadar mükemmel olcak ki ah bi wazgeçebilsem...wazgeçsem diorum çnkü diğer seçenek onunda bu aşkı benim kadar istemem bilmiorum belki istio..belki beni kullanıo...belkide gerçekten sewio we göstermio...inanın hiç bişey bilmiorum...kendimi dış dünyaya soyutladım idmana gidiorum ewe geliorum içki içiorum onunla kawga ediorum sabahlara kadar ağlıorum kapı cam indiriorum sabah uyuorum we yine döngüye giriorum haftada 1 ayrılıp barışıoruz...

O kadar tanıdık ki *drunk

O durumumun üzerinden 1 yıl bilmem kaç ay geçti desem ve başka biri olmaz diyen ben geçen birinden etkilendim ve şuan beynimde o var desem inanırmısın... Buraya bak istersen :P

Herkes çektiği acıyı en büyük acı sanıyor bende öyle ve emin ol geçiyor...

Gene ayıldık gene barışacaz diyon buna bir son ver... ne olursa olsun bu şekilde sürsün istemiyorsan bir NOKTA(.) koy... 7 yıl o acıyla uğraştım... Deli diyeni oldu; hayal gördüğümü aslında öyle birinin olmadığını iddia edenler oldu. 7 yıl çektim o acıyı...

Sadece sen iste yapamayacğın bir şey; üstesinden geşemeyeceğin acı yok... *lol

Herşey olacağına varıyor; elinden ne geliyorsa onu yap ve TAKDİRİNİ ALLAH'a bırak. Neylerse güzel ediyor *lol

Allah yüreğindekileri hayırlı kılsın; ve hayırlısıysa düşüncelerini hayatına kılsın...
Amin...

BİTTİ!

CAN_i

#11 ygz

ygz

• Üyeler
  • 26 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 02:18

Aynıları banada diolar insanlar artık bana deli gözüyle bakıyor çnkü normal bi adama benzemiyorum....bilmiorum kendimi kendime acındırmayı sewmem asla da yapmıcağım bişey ama...çok zoruma gidiyo...bişeylerin olması için bu kadar çabalayıpta karşımda bi hiç görmek çok zoruma gidio.....sırtımı dönüp gittiim zaman ayaklarım hep orda kalıyor..kendi kendime konuşuorum sürekli onun hayalini görüorum we daha fazlası...inan bana çıldırmak bu galiba...son 2 haftadır hiç uyumadım diyebilirim 24 saat anca...sürekli çeşitli intihar yöntemlerini araştırıyorum ama kız için ölmicem sırf şu hayalleri we garip sesleri duymak istemiorum...gözümü her kapattığımda etrafımda kefenli insanlar görüorum nolur bana inananın yalan değil....kafam güzelkende görüyorum,normalkende,dyorum ya..belki yarın bi gün bu yazdıklarımı o okur we beni anlar...ben taştan duwar değilim bi kalbim war we paramparça...eğer bu seferde biterse....inanın geri dönmem ilk defa diyorum dönmem....çok zor günler beni beklyo biliyorum...BENİ DİNLEDİÐNİZ DERDİME BİRAZ ORTAK OLDUÐUNUZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER...EÐER HARBİDEN DELİRİP HASTANEYE YATARSAM YADA ÖLÜRSEM BU YAZDIKLARINI PRİNT EDİP SÜREKLİ okucam...sonsuz teşekküler...RABBİM NE EYLERSE GÜZEL EYLER...İSYAN ETMEK İSTEMİORUM AMA BANA ÇOK BÜYÜK Bİ GÜZELLİK LAZIM RABBİM...

#12 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 02:26

sıkıntılı olduğun belli geyiği de vurmak istemem.. anlayabiliyorum dedim ya her genç bunları aşağı yukarı yaşıyor.. kız veya erkek farketmez yaşıyor.. bunun adı aşk..

aşk demek mutluluk kadar acı çekmeyi de gerektiriyor.. ama bazen değmeyen insanlar için de acı çekiyoruz.. farkına varmak bazen vakit alıyor..

herşeyin ilacı zaman derdi arkadaşlarım.. hep bilirdim ilerde bu hallerime kesin güleceğim.. o an ama öyle düşünemiyorsun sana hak veriyorum..

sen de öyle düşün bunları ilerde düşünüp gülüp geçeceğim de.. rahatlat kendini..

kimse senden önemli değil.. herşeyden önce kendin için yaşa..

dediğim gibi sadece ZAMAN .....

#13 _KajmeraN_

_KajmeraN_

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 02:33

kendi kendime konuşuorum sürekli onun hayalini görüorum

Buda vardı :mad1: Doktorumada anlatmıştım ::

Hiç bir yere düşmeyecen inan buna; ne ölüm kurtuluş nede biyerlere düşmek... sadece zamana ihtiyacın var ve herşey çok daha güzel olacak... birgün burda yazdıkların sadece şu anki halini anlatan tanıklar olacak. Ve onları bile atlattım deyip yeni sorunlarla baş etmek için şu anki sorun diye gördüklerini aşmış olmandan güç alacan...

Dediğim gibi aynılarını senden başka kişilerde yaşıyor emin ol... hatta ben yaşadım yemin ederim... Ama bir nokta koyup o noktanın üzerine gittiğin zaman herşey daha güzel oluyor... En kötü karar kararsızlıktan iyidir....

Kafanı dağıtacak bişeyler bul; gün içinde fazlaca yorulmaya çalış... Uykuyuda düzene sok. Geç yatsan bile belli bir kalkama saatin olsun; o ilaçlar sonsuza dek senle olmayacak; onlara sen hükmet onlar sana değil ::

Herşey gönlünce olsun kardeşim...

BİTTİ!

CAN_i

#14 ygz

ygz

• Üyeler
  • 26 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 02:40

Eninde sonunda geçcek de bi dostumun dediği çok güzel bi söz war..GEÇMİŞE GEÇMİŞ DEMEYELİM BELKİ GEÇERKEN BİZEDE SAÐLAM GEÇİRMİŞTİR DİYODU..mod abiler kusra bakmasın biraz argo oldu ama tam açıklması için sölemem gerekti..zaman ilacı olcak herşeyin biliorum diyorum ya bi wazgeçebilsem yani şöle biraz unutsam onun dışında size yemin ediyorum mükemmel bi hayatım we ailem war allah nazarlardan saklasın....sadece şu aşk dedikleri lanet olası şey geçsin...hani insanın içinde bi insan daha wardır o sewgidir yaşama hewesidir derler ya hayattaki tek warlığım annem üstüne yemin ederim o öldü içimde...BU sefer bittiğinde pişman olan ben değil o olcak we aşkımdan ölsemde aramıcam...çok zor olcak benim için...çok hemde....sanırım tekrar bi doktora gitmeliyim...belki başka kzlarla konuşmalıyım??sizce ona ayıp mı olur?belkide onunla konuşmalıyım ya beni çok sewiosa we göstermekten çekiniosa...yada yada sewmiosa...

#15 ygz

ygz

• Üyeler
  • 26 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 02:42

bu arada bana yardımcı olan olmayan derdimi dinleyen başta kajmeran,edy's,ysf we derdimi okuyan diğer herkeze sonsuz teşekkürler cidden konuşmaya we bunları anlatmaya çok ihtiyacım wardı..

#16 _KajmeraN_

_KajmeraN_

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 02:50

Herzaman burdayız kardeşim :mad1:

sanırım tekrar bi doktora gitmeliyim...belki başka kzlarla konuşmalıyım??sizce ona ayıp mı olur?belkide onunla konuşmalıyım ya beni çok sewiosa we göstermekten çekiniosa...yada yada sewmiosa...

Doktora gitmelisin kesinlikle evet ::

Onlada bitirmek için konuş bence; olacaksa o şekilde olsun.. yani sen bitti de ve aldırmadan hayatını yaşa ve koşsun birada seviyorsa koşacaktır.. Şartlar eşitlenir en azından olura bile... olmazsada canın saolsun ::

BİTTİ!

CAN_i

#17 ygz

ygz

• Üyeler
  • 26 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 02:54

bakalım gidicem pazrtesi doktora...we onlada konuşcam yarın....çok korkuyorum hemde çok ....ya harbiden sewmiosa 5 bçk-6 ayı hiç etcekse çekip gitcekse...içim harbiden paramparça olur...neyse bu kadar acı yeter...sabah ola hayrola...en yakın zamanda görüşmek üzere(merak etmeyin yarın weya ertesi gün kesin yine zırlayarak burda bişiler yazıo olucam::mad1: hayatta herşey kısmet..i geceler kajmeran dostum we diğer arkadaşlar...

#18 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 03:27

İnsanlar 20 30 senelik evlilklerinden vazgeçiyolar..6 ay dediğin nedir ki? Hislerine saygı duyuyorum yalnız henüz 18 yaşındasın,bu kadar üzülmen , kahrolman için çok küçük bi yaş bu :mad1:

Ama inşallah istediğin gibi olur herşey ::
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#19 ygz

ygz

• Üyeler
  • 26 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 03:31

inş...haklısın 20-30 senelikten wazgeçilio da bide ben wazgeçebilsem...çok seviorum ama acıdan başka bişey çektirmio...

#20 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 09:54

yaşadıklarını kısmen ben de yaşadım :mad1:
senin kadar olmasa da -öliyim artık- dediğim zamanlar oldu.
içimde o kadar kocaman bir düğümlenmiş acı vardı ki! nefes bile alamıyorum sanıyordum.
ben bir bayanım sen de bir erkek.. yani bu duyguları herkes yaşıyor..
ondan başka birşey düşünemez olmuştum.
şimdi ne oldu biliyor musun? bir yerde tak dedi.. ve bitirdim. 1 ay çok üzüldüm ağladım zırladım, ölücem sandım..
ikinci ay ara ara düşündüm düşündükçe içim acıdı dönmek istedim..
üçüncü ay çok az aklıma geldi ama aklıma geldiğinde içimde inceden bir acı vardı..
şimdi 6 ay geçti ve benim hiç umrumda değil :: düşünüyorum da : çok aptalmışım diyorum.. kendime bile isteye acı çektirmişim..
ben daha iyisine layığım.. benden önemli bişi yok diyorum..
o yüzden klasik bi cümle söylüyorum canım :: HAYAT KISA DEÐMEZ Bİ KIZA *fiuv

...