İçerik değiştir

Din ve Eşcinsellik

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 30 yanıt verildi

#1 Yücel

Yücel

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 155 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2007 - 13:52

Sus bari de cahilliğin ortaya çıkmasın.

#2 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2007 - 14:03

Sus bari de cahilliğin ortaya çıkmasın.

ahahahahah...
evet ben cahilim ::

kara cahilim hem de..

ama ne aseksüelim ne biseksüelim ne de obür zımbırtılardanım..

çok şükür normal ve sağlıklıyım.. cinselliği tiksinç bulmak cahillikten de öte bişi.. annen meryem ana diil dimi :P seni leylek de getirmedi ::..

evet senin gibi olmak kültürlü olmaksa cehaleti seçiyorum :P

...

#3 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2007 - 14:16

Şakamı bu?

Bu arada aseksüel ne demekti..Hiç seks yapmayanmı? Yoksa her iki cinslede yapanmı?
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#4 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2007 - 15:30

.Çünkü cinsellik tiksinti verici,iğrenç bir şeydir.

yok artık :)
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#5 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2008 - 18:13

arkadaştan eşcinseller hk da bilgi alabilirdik kacırdınız :D
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#6 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2008 - 18:15

özel mesaj veya mail atabilirsin rabbit çok merak ettiysen o üyenin profiline girebilirsin ordan özel mesaj ve e-mail yeri olacak oraya yazı ver sorularını :D o da sana cevap verir ::

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#7 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2008 - 18:16

deneyelim :D

#8 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2008 - 18:19

e-mail atarsan yöneticilerde okuyorlar sen özel mesaj at ikili bilgi almış olursun :D

#9 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2008 - 18:22

ney yöneticiler mi okuo :D bizim gizlimiz saklımız yok kardeşşş ulu orta sormak istiom ben özel mesajla ugraşamam ::

#10 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2008 - 18:24

o zaman yaz buraya bekliyoruz :D

#11 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2008 - 18:28

ney yazcam be banane naparlarsa yapsınlar :: hiç işim olmas eşiyle cinsiyle. ben yöneticilere yazıcam maili :D

#12 GBLT

GBLT

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 12 Mesaj

Gönderim zamanı 21.01.2008 - 12:27

"ysf" acaba senin dinin neki ikide bir bizim dinimizde bu yok bizim dinimiz şöyle böyle sen müslümansında biz hristiyanmız söyledigin saçmalıga yabancı dizi filim izleyerek diye vsv vs büssürü saçma şey yazmışsın Kuran-ı Kerimde biz var demiyoruzki yazdıklarımızı bunlar sen ve senin gibi bilmedigi şeyler hakkında yorum yapan insanların söylentileri sen ve senin gibi düşünen dar zihniyetler yüzünden yapılan bu tüm yorumlar tutupta sana burda neden anlatayım delimiyim özürlümüyüm ben olduğum gibiyim ve hepte öyle yaşacağım etrafta okadar çok dine inanmayan eşcinsel varki bunların teş suçlusuda sizler ve sizin gibiler o insanları dışlayıp dinden soyutlayarak hiçe sayarak kenara itmeniz men etmeniz yüzünden kazanmak yerine tamamen kaybetmeyi tercih edenlerdensiniz, güzel MEVLANA nede mükemmel söylemiş "GEL GEL NE OLURSAN GEL DEMİŞ" öyle havadan sudan yazıp atmayla olmaz bişeyler mevlanın bu sözünde bile ne güzel şeyler yatıyor egerki aklın fikrin yeterse önce bir ararştırın, Kuran-ı Kerimde şu yazıyor Kuran-ı Kerimde bu yazıyor hanginiz veya kaçınız kuranı okuerken okudugunuzuda anlıyorsunuz kaçınızın arapçası var? Kuran-ı Kerime okudum demekle olmuyor Okuduğunuda anlamak lazım kuru kuruya olmaz bu işler Okumak ve Okudugunu anlamak bu çok önemli napıyorsunuz aaa burda lut kavmi varmış neymiş açık açıklamasına bakalım okudun bitti hemen yargıla, eşcinsellik günah dinde yeri yok diyorsuuz ama bir çogunuz zina yapıyorsunuz dindede zinanın yeri yok nedne yapıyorsunuz oda günah ve haram neden yapıyorsunuz, her kavime peygamber gönderildi onlardanda yorumlar yazın arkadaşlar kuru bilgilerinzden açııp kuranı orda hemen bulun diger kavimleri yazın:))) "gLamour" denen arkadaşta ne kolayca bulmuş bak en akıllınız oymuş hemen cımbızla çekmiş en ince ayrıntıyı brawoo sana arkadaşım:))) ne kadar zekisin sen böylee ALLAH GÖSTERMESİN DİYORUM TANİKİDE ALLAH BUNU KİMSENİN BAŞINA VERMESİN ZATEN SEN SANIYORMUSUNKİ BEN GÜLE GÜLE BUNU YAŞIYORUM YAA WALLA SİZE SÖYLECEK ÇOK ŞEYİM VARDA KALDIRAMAZSINIZ SİZLERİ EKMEÐİ ÇİÐNEMEDEN MİDESİNE GÖNDERMEK İSTEYEN KİŞİLERSİNİZ BEN OLMAK İSTERMNİYDİM BÖYLE BEN BEYİN NİÇİÇ BURDA MUHABBETİNİ YAPAYIM BEN ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIM BUNDAN GURUR DUYUYORUM DERDİMKİ AMAN BUNLARIN BU DÜŞÜNCELERİNDEN BANANA AFFEDERSİNİZ ŞEYİMDEN AŞAGI...... VSSS DERDİM NEDEN SİZLERE BİŞEYLERİ ANLATMA DERDİNE GİREYİMKİ APTALMIYIM OKADAR BEN SALAKMIYIM OKADAR ÇOK İŞİMİN ARASINDA TUTUPTA SİZLERLE BURDA YAZIŞAYIM BUNLARI HİÇ O KAFALARINIZ ALMIYORMU HERŞEY SİZİN GÖRDÜGÜNÜZ GİBİ DEÐİL BİRDE İŞLERİN GÖRÜNMEYEN YÖNLERİNE BAKIN BU SON YAZIM VE BİR DAHA GİRMİCEM SİTEYE ZATEN DİN VE EŞCİNSELLİK HİÇ BİR ZAMAN SONU GELMEZ BİR KONU UZADIKÇA UZAR UZADIKÇA UZAR SONUCA VARAMAZ KİMSE NE BEN NE SİZ SİZİN SİZE GÖRE DOGRULARINIZ VAR BENİM İSE YAŞADIKLARIM YANLIŞ AMA DOGRU OLMASI İÇİN NELERİ VEREMİYECEÐİM YANLIŞLAR AMA SİZLER SADECE DIŞLAMAYI SİLİP YOKETMEYİ KAYBETMEYİ ÇOK SEVEN İNSANLARSINIZ LAFA GELDİGİ ZAMAN ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIZ MÜSLÜMANLIK 5 VAKİT NAMAZ KILMAKLA OLMUYOR SİZE BURDA ÇOK GÜZEL AYETLER ÖRNEKLER İLMİHALLERDEN ALINTILAR VERMEK ÇOK İSTİYORUM AMA ARTIK İKİSİNE ZIT OLAN KONUYU DALLANDIRIP BUDAKLANDIRIPTA DİN KONUSUNDA İÇİNDEBARINDIRAN BU KONUDA KONUŞUPTA BİLMEDEN GÜNAHA YETERİNCE GİRMEK İSTEMİYORUM HADDİME OLMAYAN ŞEYLER SÖYLEMEK İSTEMİYORUM HEPNİZ SEVGİYLE KALIN BOL SOHBETLER ADMİNDEN ÜYELİÐİMİ SİLMESİNİ İSTİYORUM BYE

#13 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 21.01.2008 - 12:40

Yazını sadece din bölümü ilgili olan yere kadar okudum daha fazlasına gerek yok onun için yeni heycan yeni istek aramaya devam et yada Diyanet işlerine başvuru yap bana inanmadığın saçmaladığın dediğin yerler hakkın da sana cevap vereceklerdir.Büyük harfle yazmışsın Mevlana ne olursan ol gel demiş diye doğru ne olursan ol gel demiş

Eşcinsel ol gel demiş mi ? onu ne için dediğini herkes biliyor...

Düzenleme:Sen bu eşcinselliği nerde gördün nerede öğrendin kim anlatı nasıl seçtin bunların hepsini tvlerde ve yabancılara özenerek yapmadın mı ?

Bu mesaj Ysf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 21.01.2008 - 12:43

#14 GBLT

GBLT

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 12 Mesaj

Gönderim zamanı 21.01.2008 - 12:48

evet aynen öylee çocukken yabancı televizyonlardan vardı "ysf" cidden yaşın kaç ama bilmiyorum ama senin yazdıklarını 10 yaşındakini çocuklar bile yazmaz bugün:) sen hangi dönemden kalmasın hadi sen araştırmaya devam et sana mevlanada yazı yazıyorum yazdıgın aynen şu mevlana eşcinsel olunda gelinmi demiş:icecream:)) ya cidden bu yazın beni çok güldürdü ben neyi nalatmaya çalışıyorum sen ne anlıyorsun önce oku anla sonra yaz tamammı benim yaşım 25 ne yazdıgımı çok iyi biliyorum ama senin bu konuda sorunun var bu konuyla yaz yazabildigin kadar çünkü mantıklı hiç bir cevabın olmuyacagı için senle yoramam kendimi karşıma mantıklı bişeyler bilen başkaları gelsin eger saçma saçma şeyler yazmak ve yazılmasını isteseydim çocuk sitelerine girerdim hadi bye

#15 umit kartal

umit kartal

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.095 Mesaj
  • İlgi Alanları:siyah-beyaz / ölüm-yaşam

Gönderim zamanı 21.01.2008 - 12:52

ben seninle tanışmak isterdim gblt ,
nasıl mumkun olabilir acaba ? :icecream:

aslında senin gibi insanlara tvlerden etkileniyo yanlış yapıyo falan diyoruzda
bende dikkat ediyorum bu tvlerden etkilenip humanistligini kaybedende çok ...
sen benim ,
her gece efkarım , gözümdeki yaşım , sigara dumanım ...

sen benim ,
damardaki kanım , alnımdaki yazım , şanlı BEŞİKTAŞIM ...

Kalbimin en orta yerinde , büyük bir yangın var alevler içinde ...
Beşiktaş sana yemin olsun , bitmeyecek sevdan , mezarımda bile ...

#16 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 21.01.2008 - 12:56

eşcinsellik özentilik olabilir mi hiç Allah aşkına Ysf? insanın elinde olan bişey de değildir gibi geliyo bana .
GBLT gördüğün gibi karşıt fikre sahip olan insanların yargılarını değiştiremiyorsun. neden boşuna yıpranıyosun ki burda açıklama yaparak ?
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#17 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 21.01.2008 - 13:04

ysf sen tvde görüp de mi özendin ? tvden her iki şekilde görüp, kıyaslayıp da mı karar verdin cinsel tercihine ?

#18 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 21.01.2008 - 13:10

Erkeklik veya kızlık tvlerden öğrenilmez onun için Adem ve Havvaya bak Bu hayatta iki cins var ya kızsındır ya da erkek onun dışında tercihler kendini avutmaktır benim gözüm de...

Sen kız olmayı tvlerde veya dergiler de mi gördün ecehan ?

Bu mesaj Ysf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 21.01.2008 - 13:11

#19 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 21.01.2008 - 13:14

ysf arkadaş kız veya erkek olmayı tartışmıyo burda. konuyu nasıl darma duman ettin iki dakkada hee :icecream:

#20 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 21.01.2008 - 13:18

ecehan güldürdün ben yine suçlu ysf oldu :icecream:

ümit bende gerçek hayatta böyle bir olayla karşılaşsam saygı duyarım ama konuyu bu hala getiren arkadaş din falan diyince ne oluyoruz dedim yoksa kendi tercihi her şeyi seçmek sonuçlarına kendisi katlanacaktır...

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli