İçerik değiştir

- - - - -

sorun benden mi?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 32 yanıt verildi

#1 garfield02

garfield02

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 16:16

arkadaslar ilk olarak herkese yardımlarından dolayı tesekkur ederıim

bırlıkte oldugum kız arkadasım ile evlenmeyi düşünüyorum.Fakat kız arkadasım benden oncekı erkek arkadasıyla bırlıkte olmus ve bakırelıgını kaybetmıs bu olay tam 4 sene evvel olmus ve cocuktan ayrılmıslar.Asıl sorun bu degıl ben kız arkadasımla cok iyi anlasıyoruz ve bırbırımızı sevıyoruz ama ılıskımızın ılk gunlerınde bu konu hakkında cok konustuk kız arkadasım bazı acıklamalarda olcuyu kacırdı bende aptallık yapıp sordum zorla solettım sonra rahatsız oldum falan filan ama kız arkadasım bazı tartısmalarımızda ılk cınsel deneyemınden ornek vererek benı kızdırdı ve rencıde ettı kız arkadasıma cok fazla guvenıyorum ve sevıyorum ama dedıklerı benı rencıde ettı unutamıyorum.Ne yapmalıyım onunlada konustum ben senın yanındayım senı tercıh ettım o benım ozelım falan dedı saygı duyuyorum ama içimdende atamıyorum her dakıka onu dusunuyorum simdi sunun kararını vermeye calısıcam
verdıgım sozler , sevgım , dogru olduguna ınandıgım kız ıle devam etmek mı yoksa gururumu dusunup ılışkı daha ciddi ve evlılık hazırlıklarına baslamadan bıtırmek mı hangısı ??

#2 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 16:21

acık alana acsaydın keşke konuyu oraya daha uygun *>:

neyse sana kalmış 4 yıl önceki olayı kızarkadaşın ve sen hazmettiyseniz evlenin. ama bana kalırsa bitir kardeşim. toplum içinde olayı örneklendirmelerde dahi kullanıyosa neyse bırak sen onu *zong
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#3 umit kartal

umit kartal

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.095 Mesaj
  • İlgi Alanları:siyah-beyaz / ölüm-yaşam

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 16:37

dayı nerelerde kullandıgı konustugu ve seni nası rencide ettigi kısımlarını biz bilemeyiz ama sevdigin anlastıgın bi kızdan bakire degil diye ayrılmak aptallık ...

sen bakirmisin ki kız arkadasın bakire olsun isticeksin . senden önce yasanan geride kalmış sen senden sonrasına bakıcaksın . gercekten güveniyosan ve seviyosan (karakteri , huyu , suyu ile ilgili baska bi problemin yoksa ) hemen evlen hiç düşünme ...

ne bakireler var bakire olmayan kızların hayal edemedigi şeyler yapmış olan .
muhim olan senin namus anlayışın ...
sence namus bacak arasında mı muhafaza ediliyo ?
yoksa çok daha önemli bir olgu mu ?

ama konunun daha mühim kısmı şudur ki ,
bu sorunun aynısını şimdi yarın kız arkadasın gelipte baska bir konuda sorsa ...

"benim erkek arkadasım odunun teki . benle evlenip evlenmemeye karar vermekte sıkıntı çekip bekaretimle ilgili problemlerini internetteki bir sitede insanlarla tartışıp ona göre bir sonuca varmaya calısıyomus . sizce ben bu herifle evlensem mi ? " dese sacmalama ne işin var öyle bi lavukla derdi burdaki aklı basında herkes *>:

yani tüm yukarıdakilerin ısıgında bir genelleme yaparsak , bence sen kendinle evlenmeyi göze almış ve kabul etmiş bir kız bulabilmişsen onun kulu köpeği ol dayı .. sakın elinden kacırma
*zong
sen benim ,
her gece efkarım , gözümdeki yaşım , sigara dumanım ...

sen benim ,
damardaki kanım , alnımdaki yazım , şanlı BEŞİKTAŞIM ...

Kalbimin en orta yerinde , büyük bir yangın var alevler içinde ...
Beşiktaş sana yemin olsun , bitmeyecek sevdan , mezarımda bile ...

#4 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 16:40

Ya bize düşmez aslında böyle bi konuda yorum yapmak ama madem akıl istiyorsun..

Aşk'ta gurur olmaz derim her zaman ama bu konu biraz farklı..Yani eğer kıyaslama yoluna gidiyorsa ve seni rencide ediyorsa (ki neden rencide ettiğini tahmin edebiliyorum) bence bir an önce uzaklaş o kızdan..Bunu yapabilen birisi kesinlikle aşık değildir..Ve üzgünümki seninle sadece Onu böyle kabul edip,onunla evleneceksin diye birliktedir..Etrafımızda çok var görüyoruz maalesef..
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#5 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 16:45

ne demek seni kabullenmiş birini sakın kacırma. yanlış bir durum yapan bu arkadaş deil ki kız arkadaşı. sanki dünyadaki son kız o degil ya başkalarınıda seversin. aşagılamalara veya hayatın boyunca bir yanlışlık için pişman olacak taraf sen olma. madem yaptı bi hata o düşünsün sen deil. belkide bu durumu kabullenecek başka birisini bulamamak gibi bi korkusu var!!!

#6 umit kartal

umit kartal

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.095 Mesaj
  • İlgi Alanları:siyah-beyaz / ölüm-yaşam

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 16:49

he şimdi bu arkadas gelip burda evlenmek üzere oldugu kızla ilgili en özel şeylerini hiç tanımadıgı insanlara anlatıyo , eski kız arkadasıyla beraber olup bekaretini kaybettigini falan sonra bu arkadasın bir kabahati olmuyo öylemi *fiuv

oda ilginç ...
sen benim ,
her gece efkarım , gözümdeki yaşım , sigara dumanım ...

sen benim ,
damardaki kanım , alnımdaki yazım , şanlı BEŞİKTAŞIM ...

Kalbimin en orta yerinde , büyük bir yangın var alevler içinde ...
Beşiktaş sana yemin olsun , bitmeyecek sevdan , mezarımda bile ...

#7 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 16:50

Aynen Rabbit,aynı düşünüyoruz.. Çocuk bekareti çoktan aşmış..Sorun ettiği kız arkadaşının eski sevgilisinle olan ,cinsel anlarından hatırlatmalar yapıp bunu garfieldla kıyaslaması ve rencide etmesi..

Bu mesaj gLamour tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 18.01.2008 - 16:52

* * *

Susuyorum..

#8 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 16:54

anlatır efendim o topluluk içinde nasıl eski ilişkisini anlatıosa oda gelir burda kız arkadaşınıda anlatır, evlenecegine karar veremez fikirde ister

#9 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 16:59

sadece ilk mesajı okudum ve yazıyorum... bence ne olursa olsun kafanda bu iş seni rahatsız ediyor ve aklına geldikçe kan beynine sıçrıyordur... huzursuzsundur hatta...

#10 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 17:02

bi yanlış anlama yapmışım kız arkadaşları içinde anlatmış sandım ama sadece arkadaşa anlatmış . degişen bişi yok kıyaslama başlı başına bi yanlıştır zaten

#11 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 17:09

kız arkadaşın seni diğeriyle kıyaslamışsa, devamı da gelecektir bence.
ümit'in de dediği gibi, sen gelip bunu burda tartışma konusu yapıyorsan, sende de iş yok.
ayrılın siz iyisi mi *fiuv
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#12 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 18:19

Düşüncelerini nereye kanalize edersen orada kalırsın..

Ömrüm boyunca aradığım nitelikler yanında huzurlu ve mutlu olabilecegim beni mutlu edebildigini ve onu mutlu edebildigime emin oldugum bir Kişilik'di..

Kişiliği varsa eksigi yok demektir..!!

smiley-sport036.gif  

#13 garfield02

garfield02

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 18:22

arkadaslar benı kınıyor olabılırsınız karakterımende suphe edebılırsınız ama burdakı sorun bakırelık yada cınsel deneyım degıl saygısızlık ve rencıde edılme sunu bır dusunun nasıl kalbın kırıldı kı hıc tanımadıgım ve tanımıyacagım ınsanlarla bu kkonuyu konusuyorum.ama kendı tanıdıklarımla bu konuyu konussam yanlı cewaplar alırım ınsanın aklı bellı bır yerde objektıflıgını yıtırıyor
ben sızden elestırı degıl yalnızca mantık cercevesınde nasıl bır yol almam gerektıgını soruyorum.Kız arkadasımı sevıyorum oda benı sevıyor bunuda bılıyorum ama ıcımde olan kırgınlıgı atamıyorum ya ewlenınce boyle bır durumla karsılasırsam yuva kurmak zaten zor bozmak daha zor tamam yutayım bı seferlık ya ılerıde bır daha olursa bu sefer mantıksızlasıp sınırlerıme hakım olamayıp sacmalarsam herseyı dusunmelıyım
hayatımı bır ınsanla bırlestırıcem ve ayrıca bu benım hayatımda cıktıgım 2 kız yasım 28 ,,
10 senelık bı ılıskıden sonra basladım bu ılıskıye neyse dedıgım gıbı konu bakırelık degıl sevgılı ıken saglanamamıs saygı ewlenınce saglanırmı?
korkutarak doverek soverek saygı kazanılamaz sevgı ıle kazanılır benden dedıklerı ıcın hep ozur dıledı ama kalp bır kere kırıldımı burda konusmak benımde hosuma gıtmıyor sevdıgım ınsanı yargılamakda degıl amacım yalnızca objektıf yorumlara gore hareket edıcem
iyi kötu yorum yapan herkese tesekkur ederim saygılarımla

#14 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 18:27

Birdaha bu şekilde konuşmamasını ve konuşursa kesin bir dille ilişkiyi bitirebileceğini, çünkü çok sinirlendiğini vb. birşeyler söyledinmi?
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#15 garfield02

garfield02

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 18:47

dedim hemde cok sert bır dılle dedım cok özur dıledı yalnıs anlatmıs olucagını aslında hıc dusunmedıgı bırseyı dedıgını bırdaha kesınlıkle olmıyacagını soledı olmadıda zaten ama dıyorum ya aklıma takıldı bır kere !!!

#16 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 18:59

birdaha olmadıysa kendine çok dert etme bence, zaten anladığım kadarıyla ilk başta konuşması için sen zorlamışsın...Tartışma anında oda seni incitmek istediği için konuşmuş olabilir, birdaha yapmadıysa büyütme o kadar... Daha da önemlisi bence bu tür özel konuları paylaştıkça unutman zorlaşır, her yorum aklında başka bir soru işareti bırakabilir, eğer sindiremediğin bir nokta varsa onu karşına al ve bize söylediklerini aynen ona söyle, bence en güzel yol bu .)
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#17 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 19:03

Seviyorsun konu konuşulmuş ama olayı unutamıyorsun ve unutamayacaksın da evlenecem diyorsun ki bence sakın evlenme en az bir sene bekle ölç olayları bazı şeyleri aklında bitir ve öyle evlen,şuan evlenirsen her zaman bu konu aklına gelecek ve evin içinde huzursuzluk ortaya çıkacaktır.

Bence bırak o kızı bir hata yapmış ve sende yaptığı o hatayı hep kafaya takacaksın gibi duruyor ilerde daha çok üzülmekdense şimdi veda edip az acı çekmek iyidir...

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#18 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 19:05

garfield02 sen kız arkadaşını al gel bu konuyu okut tamam mı bence sorunu o zaman çözeceksiniz o da görsün burda yazılanları bakalım ne diyecek.

Bu mesaj Ysf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 18.01.2008 - 19:06

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#19 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 19:07

Belkide sen büyütüyosundur garfield? İncindiğin şeyi tam olarak anlayabilsek ( anlatılamıyacak birşey değilse tabii ),daha mantıklı cevaplar gelebilirdi belki?

* * *

Susuyorum..

#20 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2008 - 19:10

Bir ömür senin hayatın,sen karar verip sonuclarına iyi veya kötü katlanacaksın.O yüzden iyi düşün?
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...