İçerik değiştir

- - - - -

Dışarıdan Nasıl Görünüyorum...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 357 yanıt verildi

#1 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 13:05

yeni bir oyun oynayalim..
birbirimizin yazi stillerini ya da davranislarini taklit edelim..

ONEMLI NOT : aramizda alinabilecek arkadaslar oldugu icin oyuna katilmak isteyenler "benim taklitimi de yapin" diye buraya yazsinlar. aksi halde izinsiz yorumlari silicem.

gofret : "erdemliyim alinmam, benim taklitimi yapabilirsiniz"

Mel. G. :
imla kurallarina dikkat edelim arkadaslar. ayrica sitemde gerginlik, huzursuzluk istemiyorum. hepimiz arkadasiz aranizda asklarim olanlar da var bööö..
hissst buralar benden sorulur :P

wili : hepinizi coooook seviyorum. buranin ablasi benim. sarap gibiyim hic eskimem aksine yillar gectikce guzellesirim. bana yamuk yapani affetmem. harabenin yucelmesi icin en fazla caba harcayan ve en cok msj yazan benim. eh kabul biraz da catlak im ;)

meri : bana yazmadan once iki kere dusunun. ben insanlari ciddiye alirim aldigim kadar da karsiligini beklerim. duzgun konusmayacaksan selam bile verme bana. aptal yazilara asla dayanamam lafimi sokarim. elricle nargile icmeye bayilirim :)

werwolf : karnim ac karnim, ogrenciyim para da yok. bugun de makarna yicez anlasilan. bana burs verebilcek olaniniz var mi? itina ile burs kabul edilir :)

umarim oyunu anlatabildim. bakalim begenecek misiniz..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 13:26

Biz arsızız alınmayız mı demek istiyon gofi ;)

koptum okuyunca bi de ben yazim ... :)

Mel : Lütfen Türkçeyi doğru kullanın. Ben ağır adamım, sevimliyim. Bu forum benim herşeyim doğru düzgün kullanın... :P
Miyav: Ağzım bozuk feci rahat bi insanım. İnsanları kırarım nasıl olsa gönüllerini alabiliyorum. Beni böyle kabul edin. Ben de ebeni seviyorum....
gofret: Hep güzel diyorsunuz biraz da zeki diyin. Abla da demeyin genciz. :) Mesajları okurken cok eğleniyorum. Yeni insanlar gelsin foruma eğlenelim canlanalım. Meraklıyım :P
Elric : öğrenciyim. staj yapıyorum. viski severim. nette rahatımdır ama aslında sessiz sakin kendi halinde bi cocuğumdur. teyseeee diye diye wili yi cileden cıkarmayı seviyorum. saygılarımla :P

izinler aldıkca diğer kişileri de eklerim :P

#3 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 13:40

Elric: .... kıl olanlar klubu kuruyom ne dersin ? Ha bide 40 agır avcı var neyle harcarım bu adamı.Bide ben savunma yaptım kıh kıh kıh hemde gaus topu :)

Miyav: dopsun sen kızım. iyide niyekızıyosunki her zaman dedigim şeyler deilmi ?(alıntı oldu biraz :) )

Kardelen:Cem uzak hakkında söylenenlerin hepsi iftiradır. Yalan kardeşim daha geçen gün geldi anlattı. dedi abi ben valla bişey yapmadım. aha dekontlar ahada şunun bunun ispatı. Hepsinin hesabını yüce Türk mahkemelerinde verecem dedi. Alın bide link verim size bol bol okuyun. Beni yazmakla ugraştırmayın. Açın gayrı önünü Cem uzanın..

Gofret: Güzel i de nerden çıkardınız. şş sırnaşma bakim. Tamam güzelim ama niye abartıyosunuz ki.Ayrıca ben güzelligimin yanında zekama, endamıma, bilimum herşeyime güvenirim. Miyav şu ürünlerin fotokopisini 280liradan yapsak zengin olurmuyum? Hadi ya olmaz mı? Kanarya adalarınadamı gidemem? Tamam be anladık ne baarıyon.. Ya ühüü yine fotokopisini unuttum şu listenin. Tam da tatile gidecektim. Sence nerede tatil yapayım? Para var söle sen. Ben büyüyünce çok zengin olucam(daha 18 yaşındayım biliyosun dimi?) zengin olamassam bile kitap yazıcam.çekil bakim ayak altından. Esmerr buluşuyomuyuz kısss. Bak sana neler anlatıcam :P (cıvıdı biraz ama idare edersin goficim dimi ? :P )

Denio: Ha bakın gelin toplaşın etrafıma o işin aslı öyle deil. Şimdi geçende sordular söyledim. söyle söyle dötümde tüy bitti. Ne diyoduk he geçen içtik işte zum olmuşum. üstüne cila yap dediler. Anlamadım eve geldim zıbardım yattım.

Okan Yüksel: Hepiniz yanlış biliyosunuz. Dün gibi hatırlarım orta okul ögretmenim aydınlatmıştı beni bu konuda. Şimdi liseye gidiyorum orda ''ögretmenim'' demiyoruz ''hocam'' diyoruz. O da aynı şeyleri tekrarlamıştı büyük sapkınlık içerisindesiniz. Saygılar..
Okan YÜKSEL.

başka kimlerin alalım ifadesiniiiiiiiiiiii ;)

Neyse uzun oldu zaten affınıza sıgınarak karaladım. Şikayeti olan varsa değiştireyim sileyim vurayım kendimi daga taşa..

#4 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 13:43

öhöm.. Nasıl girilir ki şimdi bu olaya :)

gofret: harabe'nin en guzeliyim ben. en zeki kizi da benim! sirini tanimak isterdim, bakalim benden guzel mi? :)

wildrose: Angelina Jolie'yi getirin bana, iki sevişcem ;)

Elric: röahhhrrrr

MaryJane: Cımbız getirin, Mel'in kaşlarını alacağım.

WeRWoLf: ulen yine yanlış yere yazdım cevabı. para yok tabi ondan :P

Miyav: ebeniz

kalemtraş: Ya öyle demek istemedim, lütfen geri dön :P

Oluyo di mi?

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#5 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 13:45

werwolf dan sikayetciyim, cok abartmis.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#6 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 13:46

mel g. den de sikayetciyim.

#7 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 13:48

Mel : bu forum benim , kafamı attırmayın , rahat rahat dolaşın , fazla ses istemiyorum Yumak uyanabilir. :)

wildrose : gencim , güzelim. kahretsin aynam nerde. ?

ilerleyen dakikalar saatlerde eklerim yine...

benim taklitimi yapabilirsiniz...

Değişiklikler Kaydedildi...

#8 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 14:04

Mel G. :
Ben Türkçeyi düzgün kullanırım.Yabancı kelimeleri sevmem.Mahvettiler Türkçemizi!
Ben ya tamamen türkçe kelimeler kullanırım ya da tamamen ingilizce.
Sitede tartışma istemem zaten karnım ağrıyor.
Mclarenin renklerine hastayım.

Gofi:Yani ben şimdi sadece güzel miyim?Zeki falan der insan :)
burnumu estetik yaptıracağım
bu nargileyi nasıl içiyoruz ?
meriiiiiii..meriiiiii...(işlek bir caddede)

Wili : Fenerbahçeeeemmm sen çok yaşaaaaa

Ben : Bak şimdi bu bana mı dedi bu lafı?Ne dedi lan bu?Bana dedi bana
Ben dün yine şu filmi izledim çok pis öneririm arkadaşlar
Sevgili günlük, gitmeliyim öyle işte..

Elric :Ben varya lisedeyken..
Şringggg! (Şranggg) O kılıç öyle ses çıkarmaz bozuk seninki
E daa..sonra?
Etle rakı tatarın hakkı!

Prens :şimdii..bu hikayede bu karakteri yeniden umutsuzluğa soktuk arkadaşlar.hep beraber aydınlığa doğru gidelim derim ben

aklıma geldikçe yazarım..
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#9 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 14:10

Neee. Abartmış mı? Dur yav uzun zamandır tek kelimelik forum konularından sıkılmıştım zaten, yeni açılıyoruz.
Tutmayın başkayım bugün :)

kalemtraş:İğrençsin abicim başka bişey demiyorum. Gözlerimi kapattım burda çocuklar var. Beni düşünmüyosan onları düşün..Ya ben ne dedim ki ama siz gördünüz bu da gitti. Vallahi milleti gönderme gibi bi amacım yok. Ben sadece her foruma yazayım istiyorum. Heryerde olcam banane banane..Mel sen bir numarasın dostum. Yürü be abi büyüksün karşı çıkanın affı yok bilesin.
Şirincim sende bırakıp gitmeyeceksin dimi beni? Biliyosun biz beraber geldik bu foruma beraber gideriz anca. şş benden izinsiz dışarı çıkmıyosun dimi? Dün konuştugumuz gibi..Zaten giden gitti hala kalbimde bir köz sanki biri nargilesini tüttürüyo.Gel artık ben sizsiz ne yaparım.Şimdi patron çağırıyo geldiğimde dönmüş ol tamam mı?

Wili:İşte bu haftada maça gittim yine yendik. Biz uefada olsak şampiyonlar ligine çıkarız bee. Bide maçtayken bi ev buldum. Oturdugum yerden göremiyodum yandaki yakışıklının yerine geçtim ordan gördüm süper. 4oda bikaç tane salonu var. Bu arada patrona küfürü bastım ama Mel beni almaktan vazgeçmiş. Buldugum evde yattı fenerde yattı. Yakışıklıda gitti napcam ben yaa..

Karikatür tadında oldu biraz tadından yinmiyo :P

#10 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 14:14

WerWoLf : dilimin kemiği yokki istediğim gibi laf ederim. kimse karışamaz bana arkadaş . aklımdakileri söylemiceksem ne arıyorum ben burda. ne ? sinirmi oldun avatarıma ? istediğin kadar ol banane. nerde gıcık avatar varsa onu koyucam avatarıma .. hıhhh!

ben : sendemi gidiyosun yoksa :)

#11 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 14:19

dokuzharf : cansin canansin.. ben alinirim arkadas! ona gore ha.. yanlis anlamisim pardon alinmiyorum tamam. iyi de alincak bisey yokmus ortada zaten ben niye alindim ki. beni niye terketti bu kiz. yahu cok seviyodum ben onu simdi terketcek ne vardi. izmir gibisi var mi.. gideyim bi yuzup geliyim. benim bu patron cok iyi biri ya iyi ki onun yaninda calisiyorum. arada bir izin veriyo bana gidip izmir havasini birayla beraber cekiyorum. niye terketti bu kiz beni ya hay aksi. sirincigim biz ayni anda geldik buralara. sirin buranin en sirini sensin. sana daha neler dicem de yanlis anlican diye korkuyorum. bu siteden birine hayranim ama adini hala aciklamadim. aciklamicam iste catlayin! ben bu kizi seviyodum ya.. terketti iste..

miyav : ana avrad kufur ederim ben. insan ol da kufurume alinma. ben hayvanin biriyim kabul ediyorum. hayvan ne kelime. okkuzum direk. ebeniz. topunuz dop sunuz. ilk basi ben cekiyorum tabi!

elric : kiz arkadasimi seviyorum. cok guzel kiz. baskasi olsa kendi kaybi diyecem ama. o olunca konu, ben kaybediyorum diyebiliyorum. ben muyendislerin en akillisiyim. illeride program falan yazicam. yerleri supurtuyo bunlar bana staj yerinde. dagatirim ben buralari. bu kiz niye aramadi. kesin terkedildim.

#12 serro

serro

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 67 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 14:31

Benim TakLiDimİ Kim YaPCaqKi AtıLsIn oRtaYa Bi BoyUnU PoSunU göReLim deRmiŞim:)

Türkçemizi düzgün kullanınız! Klavyenizin ingilizce olmasına (yurtdışında olmanız kaydıyla) söyleyebileceğimiz herhangi bir şey yok. Ama yukarıda görülebilen onlarca hatanın yanında ingilizce karakterlerde kabul edilemez oluyor. Her cümlenin sonunda boşluk bırakın, yeni cümleye büyük harfle başlayın, konuşma diliyle yazmayın ve her şeyden ötesi;

Burada matematiksel bir işlem yapmıyorsunuz. Yazınızda geçen tüm sayı ifadelerini yerine sayıları kullanarak sayırıp atamazsınız.

Türkçemizi düzgün kullanalım, forum kurallarına da uyalım!

#13 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 14:35

gofretin üstteki yazısının silinmesini istiyorum. alıngan olabillirim ama burada söylenenlere laf etmedim. gitme sözünüde ilk ben çıkarmadım. iyice bak...!!!

iyiki bir kaç kez alındık birşeylere.. alıngan ağacı oldum ya..

burada yazılanlara lafım yok. gayet güzel düşünceler.

Bu mesaj kalemtraş tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 29.08.2005 - 15:05

#14 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 15:19

alfabetik sıraya göre.. en başta en samimi olduklarım..

gofret :
-gencim, güzelim seni üzerim.. biraz alıngan olabilirim dikkat et!

gofret: - orda nasıl tanıycam seni.. yakana gül filan tak..
ben : - yav saçlar uzun.. bi de bişeyler okuyo olurum.. da ben seni nası tanıycam?
gofret: - kırmızı başlıklı kızım ben
ben(içimden): -hıı oldu da nası yani??

Mel G. : bakın arkadaşlar rica ediyorum düzgün kullanın Türkçemizi.. yaşasın TDK.. kedim var benim kedim.. hanginizde var başka haa ??

ben: -lay lay lom
ben: -röaahh
ben: -hiaaa
ben: -zibüleea
mel g: - peki

Mj :
-ben bi film daha izliyeyim..

mj: -if i could fly like A king of the sky.
ben: - A değil The!!
mj: -A!
ben: - şriiiiiiing !

-ee anlat..

wili: yaşlı değilim ben gencim.. yaşasın fenerbahçe.. yaaa bunlar bana moruk diyo..

ben : -wil teyze rus var mı?
wili : -oo olmaz mı?
ben: - e ayarlasana o zaman bi tane
Gönderilen Resim

#15 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 16:22

WeRWoLf=of ya yine saatlerdir pc başındayım karnımda aç susuzumda acama dolapta bişeyler varmıdır
şimdi kim gitçek bakacak bi de başıma o game çıktı sanırım pc başında bu sefer ölecem. hadi ölecez de pc başında şu okuluda bitiremedik

mel g..
yaw bunlar niye bu kadar gereksiz tartışma yapıyorlar forumdakilerin canını sıkıyorlar. şu tartışma kavgaya dönüşmeden kapatayım
ulan düzgün yazsanıza be mahfettiniz güzel türkçemize

mj.
.
bu bana niye baktı durup durur ken sinir oldum
şunlar niye otobüsteyken yüksek sesle konuşıyorlar insanları rahatsız etmeye hakları yok elimden gelse hepsini dövecem
hadi insene otobüsten tren mi bekliyon iki saat seni mi bekliyecez yaa
hele şurdaki zibidilere bak utanmadan bank a oturacaklara kaldırım taşlarına oyuruyorlar hepinizi dövecem
..
ben aslında çok yanlızım kimse beni anlamıyor ben aslında o kadar kötü birsi deeilim

wili..en büyük fener
ben yaşlı değilim yaa
en güzeliniz benim aslında siz inanmayın benden daha güzel dediğime

elric.
wiski yok mu ya ben ne yapcam daha yeni aldım ne çabuk bitmiş bu meret
..

benden bu kadar aklıma bişeyler gelirse yazarım daha
bak sevdim bu bölümü

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 16:29

koptummmm :idea:

süper eğlencelisiniz ne diyim artık :idea: Mel sana :D ehehe

#17 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 16:41

Mel G. : Niye düzgün yazmıyorsun. Kedime laf söylem seni öldürürüm. Burası benim sitem. Sitede tartışma istemem zaten karnım ağrıyor. Ayrıca o resimde ki ferrari psterimi (anında kabalaşır :idea: ) kime diyorum lan ben değiştir o resmi Mclarenin renklerine hastayım. Anlıyormusun :D
Wildrose : fener maçına gidicem nerden bilet bulucam ben. sefgilimle tartıştım. yaa bıktım bu işten. ben gencim teyse demeyinnnnnnn
Elric : kız arkadaşmla tartışdım,barıştım,durun tartıştık, viski içerim,eskişehirliyim. mel G nin varisiyim ben bilmm wili tyse bilir.
gofret : ne yani benden güzelimi var. olsaydı söylerdim ben en güzeliyim.
MaryJane : defol. konuşmak istemiyorum. Film indiriyorum ayrıca defol
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 16:46

budala: meraklıyımdır. biri bana acıklama yapsa da üzerine gitmeden duramam. gıcık etmede üstüme yoktur.ama yine de uyumlu biriyim aslında beni yanlış tanımayın.
-hı sen harabeye niye girmiyon?
-işlerim cok ta o yüzden
-birileri ile aranızmı bozuldu?
-işlerim cok
-hım bozuk sanırım.
-işim cok dedim ya...
-tamam ne kızıyon.

affına sığınarak budalacık :D

Prozac: Ben antalyalıyım. En büyük antalyaspor. Abla burda rus kaynıyo tam senlik (geldik ama bişiy göremedik :P) öğrenciyim ben, sigortacılık okuyom. Millet okumadan sigortacı oluyor. Forumun en yakışıklısı benim :idea: Abla ya sen de beni hep ayak işlerin için kullanıyon. Yok pencere kırıldı, yok alışveriş yaptım taşıyamıyorum, yok köpeği eve götüremiyorum. Yazık değilmi bana :(

şirin: benim sevgilim var sizin var mı? Ben çok şirinim. Ben hızlıyım.Yalnızlıktan hoşlanmam. Aevgilimden ayrıldım, yeni bir sevgilim var benim. Beni aranıza alın yabancılık cekmek istemiyorum. İlgi alaka görmek istiyorum. Yoksa giderim.

şirincim affına sığınarak yazıyorum seninde ;)

kalemtraş: ben nickimi değiştirmek istiyorum sıkıldım. çok cabuk sıkılırım ben. Egeliyim. Alınganım biraz. Üstüme fazla gelmeyin. Bende diğer arkadaşlar gibi gidebilirim. Sıcak kanlısınız bende sıcak kanlıyım. Ne güzel hemen kaynaştık.

denio: eskişehirliyim eskişehirsporu tutuyorum. başka büyük yok. tatarım rahatım denyoyum :P

myth sırada sen varsın az daha düşüneyim :idea:

#19 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 16:50

ne güzel şeyler çıkıyo böyle ya...beni de yorumlayabilirsiniz....söz alınmıcam...

#20 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 16:52

Burası benim sitem.

Bunu hiç söyledim mi ben :D
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif