İçerik değiştir

Bu nasıl yönetim?

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 104 yanıt verildi

#61 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 00:54

Çömez sen sus, direksiyon bende sen al şu parayı iki bira kap gel bakkaldan.. : )

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#62 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 00:55

kalanıyla da sakıs alabilir miyim :girlinlove:
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#63 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj
  • İlgi Alanları:...

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 00:56

o hesaba yazdırıyomuş :girlinlove:
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#64 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:03

dannka adlı kişi sadece kendi özeline saygı duyulsun istiyor..Başkasının özeli onun umrunda bile değil..O kişi sadece ve sadece kendi istedikleri olsun diye bunu yapıyor..Örnek vereyim..Geçen gün foruma GİZLİ olarak girdim..Adı üstünde GİZLİ..Kimsenin bilmesini isemiyorum demekki..Ama bu dannaka o kadar batmışki , ya da arık ne düşündüyse ,forumda hemen gizli girdiğimi eşiyle beraber açıkladı..Bu da bana yapılmış bi hakarettii..Ve ceza alması gerkirdi..

Ama işte herkesin sandığı gibi kuduruk birisi olmadığım için bunu foruma yansıtmadım..Bu hareket yönetmelikte olmayabilir..Ama birisiin üye adını defalarca tekrar etti diye ceza vermekte yönetmelikteyoktur büyük ihtimalle..

Eğer ysf bu sebepten ceza aldıysa( ki evet bu yüzden ceza aldı),dannakta benim özelimi bana sormadan açıkladığı için ceza almalıdır...ve siyahta...(malum nickinin yazılması yasak.. )

Gizli olarak foruma girmenin ifşasını hakaret olarak algılamak veya algılamakla alakalı. Rasyonel düşünebilen hiç bir kişi bunu hakaret olarak algılamaz. Sizde algılamayınız. Gizli olunca saklanmışta olmuyorsunuz ayrıca forumda yani bunu bir çok kişi biliyor zaten ve bir çok kişinin bildiği birşey sır değildir. Yani foruma gizli olarak girmek özel bir durum değildir siz öyle sanırsınız...

Ysf'un ceza almasındaki nedenleri ilgili yere yazdım. Ve o yerde bir kişinin ismini arka arka ya sıralama diye bir madde yok...

Gönderilen Resim

Paul Valéry

#65 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:10

Çömez biralar nerde!!! Damağımız kurudu burda...

Gönderilen Resim

Paul Valéry

#66 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:10

Bir zamanlar wili diye bii admin vardı..Hatırlarsınız umarım......

Kendisi kimler online adlı konuya , online olan üye isimlerini yazarken gizli olan üyeleri ***** olarak belirtildi ve asla söylemezdi..Demekki söylenmemesi gerekiormuş deği mi?

Eğer ben giizli olduğum halde konulara yazarsam evet dediğinizde haklısınız..Ama ben hiç bir konuya yazmamışım..Demekki ifşa edilmek istemiyorum..Ve bunu adminler görebiliyor sadece..Yani gizli girdiğimi...Belki özel bi sebeim var o yüzden görümek istemiyrum? Hangi hakla bana sormadan bu bilgiyi verebilirler?
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#67 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:15

Konudan uzaklaşmayalım ama..

O wili' nin inisiyatifidir. Bir kural değildir. Forumda gzili takılanların ifşası ile birilerine laf sokmak, tahrik etmek aynı şeyler değildir.

Gönderilen Resim

Paul Valéry

#68 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:25

Sevgili Wale ;

Konu bütünlüğünü bozucu mesajlar ve düşüncesini açıklamış biriyle dalga geçilmiş mesajlar konusunda ne diyeceksiniz ? O zaman da yöneticiydiniz ve buna dair bir ceza uygulamadınız. Ben yönetici olsaydım -ki değilim ; o gün çok kişi ceza alırdı. ( Günün Sorusu konusuna dair konudan bahsediyorum ) Örnek ? ; her zaman konularda dalga geçen ve o gün o konuda cevap bekleyen insanla dalga geçen Edy's ; düşünceye boktan sebep diyen kara ( bugün kendisine laf edildi diye bas bas bağıran kişiden bahsediyoruz. ) ve yine sonradan şaka olduğunu söyleyen ama düşüncesini tüm forum ahalisinin önünde yazan Belligrant. Bu kişilerin neden ceza almadığına dair açıklamayı umarım yaparsınız.

Zira buradan gidişimin nedenlerinden biridir bu. Gidişimi ve üyeliğimin silinmesi konusunu bilmeyenler büyük ihtimalle değişik şeyler düşüneceklerdir. Zaten o konuda belirtmiştim bir veya ikinci yorumumda soruyu yine o kişi soracak, boşa konuşuyoruz diye. Kendi düşüncelerini açıkladıklarında karşıt düşünceler geldiğinde hakaret ettin vay şuna laf söyledin diyen insanlar acaba neden iki yüzlü davranıyorlar ve buna ceza verilmiyor bilmem gerekir diye düşünüyorum.

Bilahare bu konuda ayrı konu açılabilir konuşabiliriz. Ama yine kapanabilir düşüncesiyle buradan devam etmek istedim izninizle. :girlinlove:

Bu mesaj Tozpembem tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.12.2007 - 01:26

Değişiklikler Kaydedildi...

#69 sevoş

sevoş

S&B

• Dokunulmazlar
  • 3.934 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:29

ya kimsenin derdi yok sanırım ...ya burası bir paylaşım forumu dimi.yok yanlışsam yanlışsın deyin.yani iyi dost edinenlerde var.birbirini sevenlerde var.sadece burada görüşüp bişiler paylaşanlarda var..üye bir şekilde ceza almış olabilir.haklı ya da haksız (ki haksız yere aldı ise bunu kişilerin vicdanına bırakın.).ayrıca bu dünyanın sonu değil..bu kadar takmayın ya.ne kırın bu saatten sonra ne de daha fazla kırılın...

Gönderilen Resim

Mutfakta biri mi var ???

#70 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:31

:girlinlove: Böyle yaparak beni küçük düşürmeye çalıştıklarını adım kadar iyi biliyoum Wale..Bu da bir kışkırtmadır..Görmezden gelmeyin.

Evet ceza sisteminde eksikler var..Gizli giren üyelerin bilgilerini afişe edilmeside ceza kapsamına girmelidir..

Ama dedim ya ysfun bir üyenin adını tekrarlaması (kişinini izni olmadan)hakaret olarak adledilip,ceza alabiliyorsa , benimde gizli girmeme rağmen kasıtlı olarak afişe edilmem ceza kapsamında olmalıdır..

Ayrıca hatırlarsanız Biri Bizi Gözetliyor diye bir konu vardı..Çok tartışmalara yol açmıştı zamanında..Orada bir iki üye ,hakkına tecavüz diye nitelendirip gizli girecem bundan böyle demişti..Ve konu kapanmıştı..Demekki ifşa sayılabiliyormuş...

Evet..Ceza yönetmeliğni düzenlemeniz gerekmektedir...
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#71 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:32

Halkımızda 3 ay sabretsin ne olacak ki? (hangi filmin repliğiydi bu :girlinlove:)

#72 sevoş

sevoş

S&B

• Dokunulmazlar
  • 3.934 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:32

şimdi eminim ki kimse burada kişisel olarak yaklaşmıyo olaya..ama bir süre önce ıssız da gitti...sayfalarca politika yapılmadı...ben yanlış mı hatırlıyom .. :girlinlove:

Gönderilen Resim

Mutfakta biri mi var ???

#73 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:35

Hakket dışardan bakmak daha eglenceli nan.. :girlinlove:

smiley-sport036.gif  

#74 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:37

ve yine sonradan şaka olduğunu söyleyen ama düşüncesini tüm forum ahalisinin önünde yazan Belligrant.

İşler yoluna girecekse ben ceza almaya razıyım . Kimseye de kızmam , darılmam . :girlinlove:

Çünkü ben ceza alsam ne olur , almasam ne olur ?

Zamanında olur olmadık herşeye ceza alan bir üye olarak , artık bu tartışmalar bana çok anlamsız geliyor . Farkındayım aslında konuşacak çok şey var . Ama ben artık bazı şeylerin değişmeyeceğini biliyorum . Onun için de hiç yormuyorum kendimi . Takılıyorum kafama göre ...

Bu mesaj Belligerant tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.12.2007 - 01:38

#75 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:39

Hakket dışardan bakmak daha eglenceli nan.. :girlinlove:

sen karısma
yangını yeterince körükleyen var
otur dizimin dibinde beynini patlatmayayım
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#76 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:40

Hakket dışardan bakmak daha eglenceli nan.. :baby:

sen karısma
yangını yeterince körükleyen var
otur dizimin dibinde beynini patlatmayayım

Pikim bebişim :baby:

smiley-sport036.gif  

#77 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:41

Artık birilerinin ceza almasını istiyor değilim Belligrant.
Bundan öncesinde de ceza vermediğimiz insanlar oldu tabiri caizse kayırmak diyelim buna. Fakat o gün o lafınızdan ve sonraki gelşen olaylardan sonra burrada geçirdiğim onca güne ve yıla rağmen ciddi anlamda buradan soğuduğumu söylemem lazım. Hergün giriyorum , yazıyorum gürlüyorum vs. ben ki buradan soğudum, daha gerisini sen düşün.

#78 sevoş

sevoş

S&B

• Dokunulmazlar
  • 3.934 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:47

sulhhh sulhhhh sulhhhhh ..yirim hepinizi kuzucuklarım ..yatın bakemmm :baby:

Gönderilen Resim

Mutfakta biri mi var ???

#79 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 01:47

Yazarım dokuzum...

Sen iste destan yazarım da acı da yazarım bilesin..

Şurda şu olmuştu burda bu olmuştuları konusursak ben surda da su olmustu söyle olmustu derim ve surdalardan burdalardan ileriye gidemeyiz

Ben olsaydım demiştin ya sen olsaydın evet bir çok kişi ceza alırdı ve sevilmeyen olmaktan yine şikayet ederdin bugun başkalarının ettiği gibii..

Katı konsept uygulaması yapmak imkansızdır dokuzum en iyi sen bilirsin konsept dışı yazmadım diyen tek kişi yoktur en iyisini yine sen bilirsin.

Her konuşan öğrenci okuldan atılsa kaç öğrenci kalır okulda. Amaç öğrencileri atmak değil tutmaktır değilmi..

Burdan gidişinin nedenlerini konuşmuştuk ve loglara baktım da tek konu üzerinde konusmusuz ve şu an burda olmanın aynı konu ile ilgili olduğunu görüyorum. İkiyüzlülük demişsim ya dokuzum bi yönetici iken dokuzun yazdıklarını oku birde yöneticilikten ayrıldıktan sonra tekrar değerlendir ikiyüzlüğü.

Çuvaldız, dokuzum çuvaldız...

Gönderilen Resim

Paul Valéry

#80 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 02:01

Kendime batırdım o çuvaldızı Wale.
Ben hatasızım demedim , demiyorum..
Çünkü burada en çok tartışma çıkaranlardan biriyim. :baby:

Siteden Haber ve Görüşler bölümünde sende bilirsinki bir konu açıldığında herkes koşar ne var ne yok diye. İlgili ilgisiz herkes yazar. Bu konuda aslında yazma gibi bir iznim yok çünkü direk yönetim hakkında eleştiri yazılmış. Ben haksız olduğuna inandığım için yazdım. yusufa verilen o cezanın aynısını daank hakkediyor çünkü o kişinin cezanın açılmasıyla ilgili yazısını okursan ona vermediğiniz ceza yüzünden hakikaten tarafsızlığınızı yitirmiş oluyorsunuz. Kavgaya davet eden, bileğine güveniyorsan gel diyen, hakatretler savuran bir mesaja 3 saatlik bir uyarı verilmesi ne kadar doğru ? Allah aşkına söyle ne kadar doğru ? Bu nkonudaki ilk mesajıma yazdım cevap vermedin , onun gibi konuşmaya hazırım 3 saatlik ceza vereceksen başlıyorum konuşmaya. Razı mısın ?

Walecim sevilip sevilmemek sorun değil , Yönetimdeyken verdiğim cezaların sonuna kadar arkasındayım, hatalarım oldu elbette. Onun içinde gerekli kişilerden özel mesaj yoluyla özrümü dilemişimdir. Affetmesini istemişimdir. Zaten yöneticiyken beni sevip sevmemelerini düşünmedim. İsteyen sever isteyen sevmez. Duygusallık yanımın ağır bastığı anlar olmuştur , beni sevmiyorlar dediğim anlarda olmuştur ama Yöneticiyken takmadım sevip sevmemelerini. Beni anlayan insanların beni sevmesi yeterli. Diğer kişiler beni pek ilgilendirmiyor açıkçası. Birileri beni sevmiyor diye ceza vermeme gibi bir durumda olamaz. Bugün dank 3 saatlik cezayı acaba bu yüzden mi aldı diye düşündüm bi an. Daha fazla ceza verilseydi sizi sevmemesi düşüncesimi sardı. Yada insan kazanmak içimiydi bu davranış ? Onca hakaretten sonra insan kazanmak için 3 saatlik ceza. Sana suustundeyaziyazmak'in neden ceza aldığını hatırlatmam gerek. :baby: