İçerik değiştir

Bu nasıl yönetim?

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 104 yanıt verildi

#1 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj
  • İlgi Alanları:...

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 22:48

Ysf arkadaşımıza bi ceza veriliyo bi affediliyo, bu nedir?eğer dalga geçiliyosa söyleyin bilelim, burda ne oyunlar dönüyo kamuoyu'nu aydınlatmanızı rica ediyorum. yoksa bir entrikanın içine mi düştük? yöneticiler danışıklı dövüş mü yapıyor?yoksa nabza göre şerbet mi veriliyor? yönetimin kendi arasında anlaşmazlığı varsa bu neden bize yansıtılıyor?bu forumun kuralları belli,ceza yönetmeliği belli, o zaman neden bu anlaşmazlıklar? yoksa bi yerlerden düğmeye mi basıldı?

Bu mesaj Canan tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 13.12.2007 - 23:07

2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#2 deryadeniz

deryadeniz

çözmeye çalışma beni...

• Dokunulmazlar
  • 4.502 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:05

Harabede neeler oluyo anlamıyorum ya. ne dir bu saçmalık? Ysf'u bizlerde sizin kadar takip ediyoruz, hiçbir yanlış göremiyoruz Ysfun msjlarında.Lütfen bizi harabeden daha fazla soğutmayın. dalga mı geçiyorsunuz bir ceza ver bi al!
Eğer kişisel sorunlarınız varsa bunu açıkça söyleyin. ki var bence!!!
DeRyOş.!!

#3 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:08

Bence ysf'un ceza almasının tek nedeni ceza yüzdesindeki artış..Yani bahsedildiği gibi ''hakaret'' falan değil yani..

Sevgili dora'da doğal olarak ve haklı olarak ysf'un yaptığını ''hakaret'' olarak algılamadığından cezasını indirdi..

Ama bunu gören ve yine doğal olarak bozulan Wale cezasını yeniden iade etti ysf'a..

Olay bundan ibaret ( benim gördüğüm.. ) *lol
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#4 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:09

Yönetici bir karar vermiştir, yanlışsa düzeltilir değilse kalır. Bu gerekli yerde tartışılır. Biri yüksek ceza aldığında neden böyle konular açılıyor, neden kimse gidip ceza alan arkadaşımızı uyarmıyor, sakinleşmesini sağlamıyorda, nabzı daha fazla yükseltiyor bende bunu anlamış değilim. İlgili kişi zaten yöneticilere mesaj atıyor, cezayı veren elbet cevabını verecektir.

Ne oyunu, ne düğmeye basması, ne entrikası...

Yukarıdaki ilk görüşe katılmıyorum ayrıca fazlasıyla ilginç buluyorum.
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#5 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:12

bu forumun kuralları belli,ceza yönetmeliği belli, o zaman neden bu anlaşmazlıklar?

Olayın özü bu *lol
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#6 deryadeniz

deryadeniz

çözmeye çalışma beni...

• Dokunulmazlar
  • 4.502 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:14

Harabe yönetimi böyle giderse bol bol üye kaybeder. harabede bazı yöneticilerin kayırdığı üyeler yüzünden insanlar geereksiz yere engellenmesin engelleniyosa da haklı bir gerekçe sunulsun. ne kadar çirkin bir olay esefle kınıyorum. bakalım bana ne gibi bi gerekçeyle uyarı verilecek *lol
DeRyOş.!!

#7 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:19

Harabe.net sadece sanal bir ortam olmaktan çoktan çıkmıştır, üye kaybetme riski yoktur, arkadaş kaybetme riski vardır. Buranın vazgeçilmezliğinin tek nedeni budur, kolayca giden zaten hiç bizden olmamıştır :P

Bende uzun bir süre üyeydim, değil ceza uyarı bile almadım, iğne çuvaldız olayı... neyse az çalışim dönerim *lol
"This desert flower

#8 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:23

Sevgili elma *lol bunlar yuvarlak laflar, lütfen bu anlaşmazlıkların sebebi ne? herkes bunu anlamağa çalışıyor.
madem yönetim kurulundan tek ses çıkmıyor biz kime inanıp kimin sözünü dinleyecez her yönetici ayrı ayrı uygulama yapıyo, yarın ysf'un cezası tekrar kaldırılıp öbür gün yine ceza verilirse ne olacak?
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#9 deryadeniz

deryadeniz

çözmeye çalışma beni...

• Dokunulmazlar
  • 4.502 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:26

Harabe.net sadece sanal bir ortam olmaktan çoktan çıkmıştır, üye kaybetme riski yoktur, arkadaş kaybetme riski vardır. Buranın vazgeçilmezliğinin tek nedeni budur, kolayca giden zaten hiç bizden olmamıştır :P

Bende uzun bir süre üyeydim, değil ceza uyarı bile almadım, iğne çuvaldız olayı... neyse az çalışim dönerim *lol

Bu yanıtı bekliyodumm bendee. Zaten üyeye verdiğiniz değer ortada. Bazılarınız için söyülüyorum genelleme yapmayım.Arkadaşlık demekk hıımmm! o yüzden yani arkadaşınızı kayırıp, üye engelliyosunuz.biz arkadaş değil üyeyizz değil mi o yüzden engellenebiliriz...ben olayı böyle algılarım arkadaşş
DeRyOş.!!

#10 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:27

manyak mısınız nesiniz ya?
işiniz gücünüz yok akşama kadar forumda olan biteni mi takip ediyosunuz?
yanınızda çekirdeğiniz filan da var mı?
ya bi gidin işinize allah aşkına.
az mantıklı olun..
harabe ne bir ülke ne de bir meclis.
bu harabe "yönetimi"'nin başındakiler de sen ben gibi insanlar.
ama onların farkı belki sabahtan akşama kadar sen ben gibi harabeyi oturduğu yerden takip edememeleridir.
az bi sakin olun. bi magazinciliği bırakın. var demek ki adamın bi kabahti..

ben eski bi üye sayılmam. ama denk geldiğim dönemdeki huzurumuzu bir başka mesajımda anlatırım inşallah.
şimdi malum, işim gücüm var ve çalışmam lazım.
kalın sağlıcakla.
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#11 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:28

12 Kullanıcı bu konuya bakıyor (0 Ziyaretçi ve 0 Gizli)
12 Üye: Alinda, deryadeniz, QuStah, ecehan, Serra, Ysf, Canan, Belligerant, gLamour, elma, Tozpembem, WaLe
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#12 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:29

Benim kimseyle bir anlaşmazlığım olmadığı gibi engin bilgilerime dayanarak söylüyorumki yönetimde hiçkimse arasında öyle büyük anlaşmazlıklar yok. Ayrıca bu olmayacak anlamına gelmez, forum kurallarına göz atarsanız ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Haa eğer yarın Ysf a tekrar ceza verilirse bunun nedeni cezalı olsa bile forumda nabzı yükseltecek konular açılmasına neden olması olabilir *lol

Şimdi bu konuyu uzatmanın anlamı yok, tecrübelerim boşa yorulduğumuzu fısıldıyor kulağıma, kurallara uyum gösterebilirsek hepimiz için yeter de artar bile...
"This desert flower

#13 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:30

8-10 üyeyi bir topicte aktif olarak göreli uzun zaman olmuştu . Nasılsınız arkadaşlar ? Nasıl gidiyor hayat ?

#14 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:31

Bunu tartışalım ve birbirimizi anlamaya çalışalım.çünkü ortada bir yanlış var.bunu açıklığa kavuşturmamız lazım.
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#15 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:31

niye ki?
nolcak o zaman ?
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#16 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:32

Belki adalet yerini bulur.sanmam yaa *lol
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#17 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:35

Eğlenmeye geliyoruz buraya, bir dem muhabbet çalmaya zaman denen tükenen ve bizi tüketen canavardan.

Düşmanlığın, saldırganlığın önüne geçmeye çalışıyoruz incitmesin diye arkadaşlık..

Beceremiyoruz ancak,

İnsan denen strateji manyağı canavarların kurdukları oyunun bir parçası olmaktan kurtulamıyoruz. Elimizi versek kolumuz kalıyor kolumuzu kurtasak parmaklarının izleri kalıyor kollarımızda..

Laf sokacak bir ortam oluşsun diğe aportta bekleyip sonucunda kendini zafer kazanmış gibi hissedenler tatmin olmuyorlar artık. Bu sebeptendir ki o ortamı kendileri yaratıp hem tahrik ediyor hem laf sokuyorlar hemde ceza almasını sağlıyorlar şimdi oda tatmin etmeyip banlanmalarını sağlamaya çalışıyorlar.

Dünün en sevilenleri, en sevilmeyenler oluyorlar yönetici oluca neden biliyormusunuz çünkü birbirine düşürmenin orgazm yarattığı ve kimsenin çuvaldızı kendine batırmadığı iğrenç bir medeniyet sisteminin esiriyiz..

Kimsenin kimseyi sevmek zorunda olmadığı ama herkezin herkeze belli bir saygı çerçevesinde yaklaşmak zorunda olduğu toplumsal kuralını yerleştirmediğimizden oluyor ne oluyorsa...

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#18 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:35

niye ki?
nolcak o zaman ?

Karışma nan sen *böö

Adamlar sorunu çözmeye uğraşıyo :P

#19 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:36

kolayca giden zaten  hiç bizden olmamıştır ;)

Emin ol gitme kararını çok düşündüm ve en sonunda bu kararı aldım. Geri geldim şu an ve ne yazıkki buradayım. Ama bir sebep için buradayım , neyse onu zaten konuyu açınca herkes görecek. ;)

Yusuf'un ceza almasına ilişkin yazayım dedim biraz. Haddim değil ama yazayım dur. :)

Yusufun neden ceza aldığına dair bakayım dedim araştırdım ve hakaret almasını gerektirecek bir durum göremedim. 4 defa kara yazmış diye ceza alırmı bir insan yahu ? Oyun bahçesinde herkesin adı yazılabilinir , çizilebilinir. Ne var bunda ? Ha deniliyorsa var bunda birşey , efendim o zaman oynamasın o kişi bu oyunu olsun bitsin. Veyahutta yazsın benim adımı yazmayın diye. Ben kalkıp her konuya .... üyenin adını yazdım diye ceza alıcam. Yahu gülerler insana :)

Hakaret olarak algılanmış veya daha önceki uyarılarının toplamından dolayı yönetimden Wale ona ceza vermiş ( -ki yanlış bir ceza , öncelikle 15 dakikalık susturma cezası vermeliydi. ) bugün acaba o cezayı yazan yönetimdeki kişi neden dannkk'a bir o kadar ceza vermemiş ? karaktersizlikten girmiş , kavgaya davet etmiş , en kısa yoldan kavga çıkması için tahrikte etmiş. Ee buna neden sessiz kalmış Yönetici arkadaş ?

Yusufa çoğu zaman kızdım , rahat dur kavga etme diline de sahip çık diye ama genç deli dolu bi çocuk. Ceza aldıysa da hakketti aldı. Ona ceza şart doğru.

Herneyse , bence öncelikli konu onca kavga çıktı ve neden , kim tarafından çıkarıldığına bakılması lazım.. Acaba diyorum, kavgaya sebbiyet veren kişi! buradan gitse güllük gülistanlık olur mu burası ? Olur olurda yüzsüzdür o gitmez bir yere. :) ( İsim vermedim cezaya yetkiniz yok. :P )

Bugün Kurucu o cezayı geri almış ve maşaAllah dank kişisi yine her zamanki gibi doğruluktan bahsetmiş. Allah'ın en doğru kulu. :) Eğiliyoruz önünde. *böö 3 saatlik ceza verecekseniz bende başlayayım onun gibi yazmaya.

Kabulseniz başlayayım konuşmaya sevgili Yöneticimiz Wale :)

Not: elmaaaaa ay lav yu kız :: *rose

Bu mesaj Tozpembem tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 13.12.2007 - 23:37

Değişiklikler Kaydedildi...

#20 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2007 - 23:37

wale yazdıklarına katılıyorum ancak burda bir 'hukuk' sorunu var yani bir yönetici buna ceza verilmelii derken başka yönetici verilmemeli diyor. bunu nasıl açıklayacaz. yani bu normal bişi mi? normalse eyvallah.
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?