İçerik değiştir

- - - - -

Iş Görüşmesi

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 redkitt

redkitt

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 658 Mesaj
  • İlgi Alanları:harabe.net :)

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 22:34

bugün bir arkadaşla iş görüşmesine gittik altunizadede.arkadaş görüştü randevu aldı..neyse yola çıktık kafadan aksaklıklar başladı..
1_otobüse bindik daha doğrusu ben bindim o da beni durakta arıyor daha 5 sn önce hadi otobüs geldi binelim dememe rağmen
2_iki saat iş adres aradık..45 dk gecıkmeli görüşmeye başladık zaten..
3_neyse en sonunda bulduk..arkadaş birde adamın ismini yanlıs biliyo..danışmada ender bey diyeceğine artan bey diyo..sonra bizi danışmadaki bayan uyarıyor ender bey olmasın diye..
zaten ordaki rezilliği ömrüm bpyunca unutmam..
4_birde adamın adresini yanlış almış biz genel müdürlüğe gideceğimize başka bir şubeye gittik..
5_neyse en sonunda doğru yeri bulup adama haber verdik..adam bizi 15 dk sonra görüşmeye aldı..

bugun arkadaşıma bağırmamak için kendimi zor tuttum..bir insan ancak bu kadar olur yani..
birde bana ben randevulara çok önem veririm diyince ben zaten kendimi vurasım geldi..

bugun hiç unutmayacağım bir gündü..rezillik,yorgunluk,sinir jepsini u gün yasattığı için aradaşıma çok teşekkür ediyoum..
böyle günleri tekrar tekrar yaşatması dileğiyle :P
mutlu olmayı yarına bırakmak,karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer.....nehir asla durmaz..

#2 Jack_Davinson

Jack_Davinson

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.408 Mesaj

Gönderim zamanı 02.09.2005 - 14:32

Süper yawww.Zaten geldimi aksilikler üst üste gelir...

#3 redkitt

redkitt

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 658 Mesaj
  • İlgi Alanları:harabe.net :)

Gönderim zamanı 02.09.2005 - 23:39

vallahi yaa rezil bir gündü..;)
mutlu olmayı yarına bırakmak,karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer.....nehir asla durmaz..