İçerik değiştir

- - - - -

6600 Zil Sesi Olarak Mp3 çalabiliyormu?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 8 yanıt verildi

#1 S u N e e

S u N e e

Biricik kardeş :)

• Üyeler
  • 985 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 13:28

6600 zil sesi olarak mp3 çalabiliyormu? Çalabiliyorsa nası?
Teşekkürler....

#2 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 21:50

çalmıo çalabilmesi için nokia multi media konvertor programı ile buldugun media dosyasını cevirmen gerekio istersen bunu wav olarak cevirisen gercek zil sesi olarak yada amr olarak cevirisen de daha kısık bi ses olarak kullanbilirsin .
( kısık derken dolu bi otobusde rahat duyarsın :) )
ama wav için nokia multi media yı kullanamassın normal mp3 wav konvertor programlarını dene Symbianos işletim sistemli cep telefnları için su adresden herseyi bulabilirsin ve tamamen crack edilmiş vaziyette www.dotsis.net
:P

smiley-sport036.gif  

#3 mami

mami

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 27.09.2005 - 06:49

KARDEŞİM MP3 LERİ ZİL SESİ YAPARSIN SADECE YAPMAN GEREKEN MP3 LERİ TELEFON DA VEYA KARRTA SOUND DOSYASININ İÇİNDEKİ DİGİTAL İÇİN EGONDERMEK BAŞKA BİR ŞEY YOK İLLA WAV OLACAK DİYE BİR ŞEY YOK WAV LA MP3 KALİTESİ AYNI FAKAT WAV DAHA FAZLA YER KAPLIYOO TELEFONDA

#4 S u N e e

S u N e e

• Üyeler
  • 985 Mesaj

Gönderim zamanı 27.09.2005 - 17:37

tenkyu oll

#5 S u N e e

S u N e e

• Üyeler
  • 985 Mesaj

Gönderim zamanı 27.09.2005 - 20:21

KARDEŞİM MP3 LERİ ZİL SESİ YAPARSIN SADECE YAPMAN GEREKEN MP3 LERİ TELEFON DA VEYA KARRTA SOUND DOSYASININ İÇİNDEKİ DİGİTAL İÇİN EGONDERMEK BAŞKA BİR ŞEY YOK İLLA WAV OLACAK DİYE BİR ŞEY YOK WAV LA MP3 KALİTESİ AYNI FAKAT WAV DAHA FAZLA YER KAPLIYOO TELEFONDA

MP3 dosyalarını nası gönderecem o klasöre

#6 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 28.09.2005 - 19:40

göndersen de yemez ki
6600 mp3 leri ek program olmadan çalmazzzzzzzzzzzzzz
diil digital sesler klasoru telefon arkasıdna cımbızla soksan gene de çalmaz
imza: miyav 6600 useri

hee ek program vardır bişi diemem ;) varmıdır bilmiom da tonla program var onu biliom

smiley-sport036.gif  

#7 coldplay

coldplay

• Yeni Üyeler
  • 3 Mesaj
  • İlgi Alanları:Basketbol,gitar,bilardo,camping,choppers,vodgha,doğa sporları.celtic folk musics,chris martin...

Gönderim zamanı 19.01.2006 - 00:17

ÇOK KOLAY TABİKİ MP3 LERİ ZİL SESİ YAPABİLİRSİNİZ. SADECE BİR CONVERTER A İHTİYACINIZ VAR .ÖRNEÐİN IMTOO 3GP VİDEO CONVERTER.BU PROGRAM TÜM CEP TELEFONU KULLANICILARI İÇİN GEREKLİ OLDUÐUNA İNANIYORUM.

#8 ThunDeR-StOrM

ThunDeR-StOrM

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 15:44

Önce bunu indirin ve telefona kurun

Daha sonra Fexplorer veya SeleQ yada herhangi DosyaYönetici programlan,mp3leri sesdosyaların içine kopyalayın(veya taşıyın).

Bu Plugin sadece mp3 ler değil,aynı zamanda ogg ve wma uzantılı dosyaları zilsesi kullanmanızı sağlar.

Ama dikkat,bazı mp3ler farklı bir frekanzda(rate ve herz) yapıldığı için çalışmayabilir.

Bu mesaj ThunDeR-StOrM tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 30.01.2006 - 15:45

#9 irem_80

irem_80

• Üyeler
  • 38 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2007 - 05:34

ben kullandım 6600 mp3ler yüklenmiyordu ama telefoncuda bişi yüklüyorlar o zaman çalabiliyor
Sen Sen Diye Öleceğim Bir Umut Sadece İçimde Yaşamdan Kalan Duy Sesimi Sana Geldim /E\