İçerik değiştir

''24''

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 8 yanıt verildi

#1 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 21.08.2005 - 17:41

Böylesi muhteşem bir dizi olurda nasıl bir konu başlığı açılmaz..
Bazıları çok hollywood vari bulsada,abartmışlar denilsede bir arkadaşım sayesinde tanıştığım 24 serilerini izlediğim günden beri hiçbir Macera filmini beğenmez oldum..
Her bölümü ayrı bir heyecan olan bu diziyi izlemiyorsanız gerçekten kaybınız büyük..
2 sene sonra bir sinema filmi olarak karşımıza çıkacak olan 24 dizisini konuşalım tartışalım..

''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#2 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 13.02.2006 - 22:22

Hiçbir mesaj yazılmamış..
Bir Allahın kulu yokmudur 24 izleyen?
Yorum belirten?
Eleştirisi olan ?

:P
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#3 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2006 - 23:35

Valla hepsini olmasa da tamamına yakınını izledim.Farklı formatıyla enteresan bir diziydi.Türkiye ile ilgili değişik vurgular da yer almaktaydı dizinin bazı bölümlerinde.Bu yüzden bir ara kamuoyumuzu da meşgul etmişti.Benim hayran olduğum Jack Bauer'in vazifeperverliği olmuştu.Adam yok nükleer bomba,yok efendim biyo-terorizm derken evine gidemez oldu,karısı çoluk çoçuğu perişan oldu.Yine de bir günden bir güne adamı şikayet ederken görmedim.Nasıl bir göerv aşkıysa artık...
I find your lack of faith disturbing!

#4 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj

Gönderim zamanı 19.03.2006 - 00:35

Az önce 13.bölümü izlemiş bulunmaktayım
Kişisel fikrimi sorarsanız 13. bölüm, 5. sezonun en iyi bölümüydü.
Son olarak Tony Almeida ve Mcgill 'in ölümüyle birlikte bu sezon ölen ana karakter sayısı 5'e yükseldi.

-David PALMER
-Michelle Dessler
-Edgar Stiles
-Lynn Mcgill
-Tony Almeida

Gönderilen Resim

#5 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 19.03.2006 - 02:20

1 veya 2 bölümünü izledim annem hastasıdır, onun sayesinde ama sevmedim :cry:

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#6 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2006 - 00:27

''
Üç Kere 24

Bauer'in hayranları 2009'a kadar mutlu ;

Gönderilen Resim

24 hayranları üç sene daha rahat rahat nefes alabilir. Ünlü dizinin yıldızı Kiefer Sutherland, 20th Century Fox Television’la üç yıllık anlaşmaya daha imza attı. 24, 2009 Mayıs’ına kadar TV ekranlarını süslemeye devam edecek.

Serinin fanları dizinin beyazperde uyarlamasını da heyecanla bekliyor olmalarına rağmen yapılan anlaşmada film versiyonundan bahsedilmiyor. Yine de Fox’tan gelen dedikodular; 2008’in beyazperdede 24 yılını olacağını fısıldıyor.

Dark Horizons’ın bildirdiğine göre Sutherland; Jack Bauer’i üç sene daha canladırması karşılığında Fox’tan tam tamına 40 milyon dolar aldı.

Eğer bu rakam doğru ise Sutherland TV tarihinde bir rekora imza attı ve bir dizi için herhangi bir oyuncuya şimdiye kadar ödenmiş en yüksek rakamın altına imza atmayı başardı. ''

Kynk : Beyazperde.com

:banghead:

Gönderilen Resim

#7 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2006 - 03:19

Gönderilen Resim

24 dizisinin 6.sezonu ocak ayında yayınlanmaya başlayacak.
(5.sezon'u 2005-2006 yılı Emmy ödüllerinde en iyi drama ödülü almıştı.)

6.sezon Oyuncuları

Karakterler
Jack Bauer - Kiefer Sutherland (Regular)
Chloe O'Brian - Mary Lynn Rajskub (Regular)
Başkan Wayne Palmer - D.B. Woodside (Regular)
Milo Pressman - Eric Balfor (Regular)
Morris O'Brian - Carlo Rota (Regular)chloenin eski kocası
Bill Buchannan - James Morrison
Audrey Raines - Kim Raver
Charles Logan - Gregory Itzen
Martha Logan - Jean Smart
Curtis Manning - Roger Cross
Karen Hayes - Jayne Atkinson

Yeni karakterler

Thomas Lennox - Peter MacNichol
Phillip Bauer - James Cromwelljackin babası
Sandra Palmer - Regina King (wayne ve davidin kızkardeşi)
CTU operatoru - Marisol Nichols(Billin sağ kolu ve Chloenin patronu)
Terörist kötü adam - Alexander Siddig
Abu Fayed- Adoni Maropis(Recurring)
Middle Eastern Man-Kahlil Joseph
Middle Eastern Man #2-Herzl Tobey
Yusuf Amar-Ruben Pla
Omar-Adrian R'Mante
Scott LNU - Michael Angarano (Recurring, 5-7 bölüm)
Darren McCarthy - David Hunt(daha önce bu rol için Eddie Izzard düşünülmüştü)
Cheng Zhi-Tzi Ma
Wu San- Garret Sato

Gönderilen Resim
Gönderilen ResimGönderilen Resim

24 6.sezon - trailer

Dikkat ! Bu adam ölmez ..

Gönderilen Resim

#8 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 05.05.2009 - 22:03

Uzak durulacakların başında geliyor.Görürseniz arkanızdan kovalayn varmış gibi kaçın.Koşun hiç durmayın...

3 sezon indirdim 2.sezonun yarısına kadar izleyebildim.Sonra madem izlemiyorum neden indiriyorum deyip pc yi pencereden atmadım :mad1: ancak dvd leri kırdım.Kimseye dvd leri veripte kanına girmek onlara kötülük yapmak istemedim... *fiuv

Olay tam anlamıyla modern zamanda Cüneyt Arkın ın ajan olduğunu düşünün.Neler yapabilir hayal edin.Üstüne bir kaç misli hayale devam edin.Yook yok durmayın hala devam edin...ehhh işte o zaman belki azıcık yaklaşabilirsiniz. :mad1:

Bir kaç örnek vereyim...

Mesela bir gizli teşkilat düşünün ki buna CIA bırak NSA bile bağlı olsun.Ancak içerisine birileri ajan sokabilsinler :mad1: hem de ajan sokanlar başka devletlerde değil terörist diyebileceğimiz gruplar :mad1:

Hee bi de kriz zamanını tahmin etmişler sanırım kadro yetersiziliğinden dışardan programcı felan getiriyorlardı.Adam mesaim doldu ben giderim felan diyordu.Çok gizli teşkilat bu :mad1:

Sonra mesela şey vardı uyuşturucu bağımlısı olup bu durumdan heroes dizisinde ki hiro nakamura gibi ıkınarak kurtulabileceğinizi öğreniyorsunuz öle işte...

Kısaca birisi 24 derse kaçın ordan hatta... :mad1:
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#9 K@LPSİZ

K@LPSİZ

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.160 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2009 - 00:08

Ben 4.sezondan sonra sıkıldım izlememiştim. İlk başta çekici ve cazip bir dizi gibi geliyor. Fakat bir süre sonra dediğin gibi Cüneyit Arkın amcamızın filmleri gibi olmakta. Boş zamanı olanların izlemesi gereken bir dizi. Yerine Prison Break izlense daha sevap olur.
Kimsenin adı dudaklarımı kandıramadı...

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli