İçerik değiştir

- - - - -

dvd rom problemi

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 kapnofilik

kapnofilik

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 20.11.2007 - 18:14

arkadaşlar bilgisayarım ekran arızası nedeniyle cok guvendiğim bi arkadaşıma tamire vermiştim tamir sürecinde anakartından parça ve sonradan takdırdığım kingston marka ram değiştirildiği söylendi ve sorunum giderildi fakat bilgisayarı kullanmaya başladığımda dvd romun cdleri okumadığını(kopya orjinal fark etmiyo) fakat dvdleri okuduğunu fark ettim.defalarca denememe rağmen okutamadım.tamir eden arkadaşa sorduğumda kesinlikle dvd roma dokunmadığını söyledi.tamire vermeden önce böyle bi sorun yaşamıyodum.bilgisayarım 2 senelik markası fujıtsi-siemens amilo 1424 .ek olarak...arkadaşlar aynı zamanda bu dediğim olay 1 haftalık bir süreç de(tamir süresi) oluştu.daha önceden hiç bir problemi yokdu fakat tamir dönüşü okumuyo artık.ayrıca şu an her turlu dvd ve cd yazabiliyorum ve yeni yazdığım cdleri okuyabiliyor ama daha önceden kendi yazdığım,kendimin yazmadığım veya orjinal olan cdleri okuyamıyorum.dediğim gibi ama dvdleri okuyor

#2 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 20.11.2007 - 18:46

dvd rom un markası nedir philips mi ?

philips bu hatayı çok fazla verebiliyor.. kopya okuyor orjinal okumuyor ilginç bir durum bu benim de başıma geldi..

açtım içini lensi falan temizledim.. bir süre düzeldi sonra tekrar olmaya başladı.. ben de sinirlendim gittim Lg aldım.. rahata erdim *zong

eğer philips kullanmıyorsan da yine bir içini açıp lens temizleme losyonları falan var temizlemeyi deneyebilirsin.. ya da özel temizlik setleri var ne kadar işe yarar bilemem

kolay gele