İçerik değiştir

- - - - -

Kötü Alışkanlığın Risalesi

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 23:43

Soguk, cafein madde içeren sevgili coca cola,cola turka ve diğerleri hakkında anket niteliğinde ki en'li bölümü okuduğumuzda ,sonucun aslında farklı bir konuya bağlandığını görmüş bulunmaktayım.
Sevgili şirin kardeşimizin Coca cola'nın iğneleyici (imalı) (ve haklılık payı %99'e vuran ) yine bir başka anketten alınmış bilgileri okuduğumuzda,ya evet biz bu mereti içiyoruz. Ne kötü ediyoruz gibi hayıflanmalara başlıyor. Ve bu hayıflanmanın etkisinden sonra bu içeceği içiyoruz. ( İnsanda ki bu ani değişkenliğe bayılıyorum) Giriş-gelişmeyi kısa tutarak. Yıllarca bizim için kötü olan birşeyin tekrarını neden yinelediğimizdir ( ki aynı anlama gelen bu iki cümleyi bir cümlede kullanmak zorunda bırakan bu kör olası beynimi görmezden gelmeniz dileğiyle parantezi kapatıyorum ) Yahu sigara insan sağlığı için dehşet niteliği taşımaktadır. Ve lakin ben sigarasız bir dünya düşünememekteyim. Yahut coca cola'nın yan etkileri vs. Uzun zaman oldu. Hatta böyle bir şeyi düşünmeyi bırakalı çok oldu. Lakin nostalji niteliğinde ki 'Öyleyse neden' sorusunu sorma lüksünde bulunmak istiyorum. En azından Paylaşmasını bilen dünyalıların fikirlerinden kendime pay çıkaracağım fikirlerin olduğunu düşünerek sizin hizmetine bırakıyorum. Öyleyse neden'i

En zoru sondur. İşte ben bunu yine başaramadım olric.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...