İçerik değiştir

- - - - -

Doğduğunuz Aya Göre Karakterler(miş)

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 64 yanıt verildi

#21 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 02.08.2005 - 15:24

ehh işte.sürü mü denir ona bilmiyom ki.. :P

#22 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 10.08.2005 - 15:40

Çin Astrolojisi Bakın ben bida Kaplanmışım(:
Sizde Bakın

- KAPLAN - TIGER
Hırslı, Maceracı, Özgür, Yaratıcı, Cömert, Hareketli ve Düşünmeden har
Karizmatik ve kendinden emin olan Kaplanlar, lider olmak için doğmuşlardır. Bu tavırlar, onlara, karşı koyması zor olan, bir otorite havası verir. Eğlenceli ve sevecen olmalarına rağmen, he zaman amaçlarını göz önünde tutup onlara ulaşmak için mücadele ederler.
Kaplanların limitsiz cesareti vardır ve hemen hemen hiçbir zaman girdikleri kavgayı kaybetmezler. Kaplanlar baştan hazırlanmakta ustadırlar ve onlar gururlu ve sevecen olurlar. Onların bu doğal özellikleri, hemen hemen herkesi onlara hayran bırakır.
Kaplanlar içe dönük olduklarından, karşılarındakine sert çıkmaktan kaçınmazlar. Kaplanların inanılmaz derecede güçlü ve derin duyguları vardır. Şok duygusal olduklarından sitrese pek dayanamzlar. Kızmış bir Kaplandan korkmulmalıdır.
Kaplanlar, genelde aşırı davranırlar; onların braz daha yumuşak davranmaları mutluluk getirebilir. Kaplanlar, eğer amaçlarından sapmazlar ve enerjilerini bu amaçlarda odaklarlarsa büyük başarılar elde edebilirler.

Ünlü KAPLANLAR - TIGERS:
Sir David Attenborough, Tom Berenger, Agatha Christie, Tom Cruise, Leonardo DiCaprio, Emily Dickinson, Isadora Duncan, Roberta Flack, Frederick Forsyth, Jodie Foster, Sir Alec Guiness, Hugh Hefner, William Hurt, Marilyn Monroe, Demi Moore, Beatrix Potter, Diana Rigg, Lionel Ritchie, Kenny Rogers, Dylan Thomas, H.G. Wells, Stevie Wonder, Natalie Wood.
İdeal Meslekler Şunlardır:
İş adamı, Subay, Siyasetçi, Muzisyen, Yazar, Şair, Desenci, Tiyatro yöneticisi, Borsacı, Atlet, Film yıldızı, Sendika lideri, Genel müdür, Araştırıcı, Öğretmen.
Şanslı Numaralar:
4, 5, 7, 9, 13, 34, 44, 45 ve 54.
Batıdaki Sembol Karşılığı: Kova burcu
Çin Zodyak Uyum Testi (Uyum falınız):

smiley-sport036.gif  

#23 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 10.08.2005 - 16:05

BEN DE BUYMUŞUM...TIPKI BEN YA!..BU KADAR TUTAR YANİ... :fez:
- BÜYÜK FARE - RAT
Sevecen, Sosyal, Hünerli, Akıllı, Kurnaz, Egoist, Hırslı.
Büyük Fare, Batıda çirkin ve iğrenç bir hayvan olarak görünse de, Doğuda, özellikle Güneydoğu Asyada, o, zekası ve değerli şeyşer elde etme kabiliyetinden dolayı,hayranlıkla bakılan bir hayvandır. Çin ve Japonyada, bu hayvanlar varlılığın ve iyi şansın simgeleridir.
Büyük Fare burcunda doğanlar, hemen hemen herkesi etkileyebilecek sevimli kişilerdir. Onlar, yaptıkları birçok şeyde çok hünerlidirler ve bu hünerlerini sergilemeyi çok iyi bilirler. Bu burçta doğanların, aynı zamanda büyük mizah güçleri olur. Bu burçta doğanlar kendilerine sadık olanları korurlar ve onlara çok cömert davranırlar.
Bu burçtan olanlar kendilerini övmeyi de severler. Kendi amaçlarına erişmek için hırslı davranırlar. By burçtan olanlar, kendi sosyal çemberleri dışındakilere karşı kızgın ve ağzı bozuk olarak görünürler. Bu burcun mensupları, tartışmadan kaçınmazlar.
Büyük Fareler çok meraklı olurlar, ve kendilerine ilerde yarayacak, ne konuda olursa olsun, yeni bilgiler ararlar.
Büyük Farelerin en büyük sorunu, kendilerinden başkasını görmemeleridir. Başkalarına biraz yer verdikleri taktirde mutluluk yolunda önemli adımlar atmış olacaklardır.

Ünlü BÜYÜK FARELER - RATS:
Louis Armstrong, Shirley Bassey, Marlon Brando, Doris Day, Clark Gable, Hugh Grant, Charlton Heston, Gene Kelly, Glenda Jackson, Kris Kristofferson, Gary Lineker, Sean Penn, Burt Reynolds, Olivia Newton-John, Tommy Steele, Donna Summer, Andrew Lloyd Webber, Kim Wilde.
İdeal Meslekler Şunlardır:
Finansman uzmanı, (: (İŞTE BEN) Borsacı, Bankacı, Avukat, Detektive, Antik eşyacı, Pazar satıcısı, Şarkı yazarı, Patologist.
Şanslı Numaralar:
1, 4, 5, 10, 11, 14, 41, 45, 51, ve 54.
Batıdaki Sembol Karşılığı: Yay burcu

#24 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2005 - 23:00

4-5-45 rakamlarına loto oynama sakın ben oynadım :)

smiley-sport036.gif  

#25 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 09:04

boşuna uğraşma tutmaz...abim bana bi sefer hiç anlamadığım halde at yarışı oynattırmıştı...kafadan sallamıştım atların isimlerini....benim sayemde 2.000 ytl kazanmıştı...annem her fırsatta söyler kızım bi piyango bileti al diye...ben de bi eşşek şansı var,alsam kesin tutar biliyom ama inadına almıyom... :) :P :D

#26 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 20:49

mel sana boşa gıcık demio. :no: :wub:

smiley-sport036.gif  

#27 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2005 - 08:42

niye ya...ne gıcıklığımı gördünüz???... :D aşkolsun... :D

#28 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 13.08.2005 - 10:37

gıcık deil ya
sadece biraz geveze :D

#29 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2005 - 10:54

AGUSTOS AYINDA DOÐANLAR
Şakalaşmayı sever. Duyarlı ve ilgilidir. Korkusuzdur. Liderlik özellikleri vardır. Ruhbilimle ilgilenir. Kolay provoke edilir. Dikkatli ve tedbirlidir. Bağımsızlığına düşkündür. Yol göstermeyi sever. Romantiktir.

Korkusuz olduğumu kim söylemiş :D Hakikaten tutuyor tamamına yakını.

Değişiklikler Kaydedildi...

#30 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2005 - 11:01

ya tamam konuşmucam...böö size :D

#31 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 13.08.2005 - 11:58

Şirin sen bikaç forumdan atılmıştın dimi ? Sebebi neydi ? :D
Neyse konuyu dağıtmayalım evet karakter diyoduk değil mi.
Güzel tüm aylar varmış başarılı çalışma :D

#32 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2005 - 12:15

evet bikaç forumdan atıldım...yakında buradan da atılacam galiba..napim bu yöneticilerle hiç anlaşamıyorum ya... :D hep kavga ediyom işte bunlarla... :D napim işte çenem düşük... :D

#33 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 14.08.2005 - 15:33

(haziran ayı için) harbi hepsi tutuyoda ben hassas ve çok çabuk kırılan bi yapıya sahip değilim yoksa öle miyim bi düşüneyim
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#34 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 05.09.2005 - 16:25

AGUSTOS AYINDA DOÐANLAR
Şakalaşmayı sever. Duyarlı ve ilgilidir. Korkusuzdur. Liderlik özellikleri vardır. Ruhbilimle ilgilenir. Kolay provoke edilir. Dikkatli ve tedbirlidir. Bağımsızlığına düşkündür. Yol göstermeyi sever. Romantiktir.

Korkusuz olduğumu kim söylemiş :idea: Hakikaten tutuyor tamamına yakını.

evet bence de senin ki tam tutuyor....benim ki gibi.... :msn24:

#35 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 05.09.2005 - 16:29

Büyük Farelerin en büyük sorunu, kendilerinden başkasını görmemeleridir.

elric, bana narsist diyordun ya sebebi buymuş.....büyük fare olmammış....hı hıh hhhhııııı :msn24:

#36 Jack_Davinson

Jack_Davinson

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.408 Mesaj

Gönderim zamanı 05.09.2005 - 22:32

Bilmiş ama.Ağustos Ayında doğdum.

#37 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2007 - 11:49

MAYIS AYINDA DOÐANLAR
Sert yapılı Kolay sinirlenir. Kolay ilgi çeker. Fiziksel güzelliğe önem verir. Motivasyona ihtiyacı yoktur. Sistematik çalışır. Hayal kurmayı sever. İleri görüşlüdür. Kolay sakinleştirilir Anlayışlıdır. Kulak ve boyun bölgesi hassastır. Edebiyat ve sanatla ilgilidir. Evde oturmayı sevmez. Çocukları pek sevmez

Hepsi doğru..Sadece şımarık çocukları sevmem *zong
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#38 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2007 - 11:57

KASIM AYINDA DOÐANLAR
Eğlenceli kişilik. İnsanları kolay etkiler. Çalışkan ve sorumluluk sahibi. Kontrolü ele almayı sever. Enerjik ve çevresini motive eden biridir. İyi bir liderdir. İçten ve yardımseverdir. Adil davranır. Sürprizleri sever Hataları affetmez. İradesi güçlüdür. Derin duygularla sever Herkesi olduğu gibi kabul eder. Sır saklamayı bilir

Şimdi 2005 yılı için mi geçerliymiş bu yoksa o yıl doğanlar için mi? :P

Bir tanesi bari tutsun *zong
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#39 y®sun

y®sun

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.505 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzün altında buzağı aramak :D

Gönderim zamanı 18.07.2007 - 11:59

AGUSTOS AYINDA DOÐANLAR

Kolay provoke edilir. Dikkatli ve tedbirlidir. pek bir çelişik gördüm kendimi *zong
Gönderilen Resim

#40 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2007 - 12:01

Kulak ve boyun bölgesi hassastır.

Demek öyle *zong :nanik: *vava :P :fly:
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim