İçerik değiştir

- - - - -

Çiçekle Suyun Hikayesi...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 RedSnow

RedSnow

o σℓмαdαη αѕℓa

• Dokunulmazlar
  • 8.898 Mesaj

Gönderim zamanı 27.09.2007 - 23:44

Bir Gün Çiçekle Su Arkadaş Olur.Bir Süre Sonra Çiçek Suya Aşık Olduğunu Anlar.Aşık Çiçek Etrafa Kokular Saçar "Sırf Senin Hatırın İçin Su" diye.Artık Su Da Çiçeğe Karşı Bir Şeyler Hissetmeye Başlamıştır.Zanneder Ki, Aşıktır Ama Su İlk Defa Aşık Oluyordur.Aylar Geçer.Çiçek "Su Beni Seviyor Mu?" Diye Düşünür.Su, Pek İlgilenemez Çiçekle.Halbuki Alışkın Değildir Böyle Sevgiye.Suya "Seni Seviyorum" Der.Su, "Ben De Seni Seviyorum" Der.Aradan Zaman Geçer.Çiçek Yine Suya "Seni Seviyorum" Der.Su, Yine "Ben De" Der.Çiçek Bekler.Çiçek Koku Saçamaz Etrafa Ve Son Kez Suya "Seni Seviyorum" Der.Su Da Ona "Söyledim Ya Ben De Seni Seviyorum" Der Ve Gün Gelir Çiçek Yataklara Düşer.Çiçeğin Rengi Solar.Su Da Başında Bekler Yardımcı Olur Sevdiğine.Bellidir Ki Artık Çiçek Ölecektir Ve Son Kez Zorlukla Başını Döndürüp Suya "Ben Gerçekten Seviyorum" Der.Çok Hüzünlenir Su Bu Duruma.Doktor Çağrılır, Doktor Gelir Ve Muayane Eder Ve Şöyle Der: "Elimizden Bir Şey Gelmez."Su, Sevgilisinin Hastalığını Merak Eder.Doktor, Şöyle Bir Bakar Suya Ve " Çiçeğin Bir Hastalığı Yok Dostum.Bu Çiçek Sadece Susuz Kalmış , Ölümü Onun İçin" Der.Anlaşılmıştır Artık Su, Sevgiliye Sadece "Seni Seviyorum" Demek Yetmemektedir...

*Alıntıdır.(Posta Gazetesi 27.09.2007)

#2 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 27.09.2007 - 23:49

Doğru söze nedenir...Teşekkürler...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#3 BucuK

BucuK

: вєş’є вєş vαя :

• Dokunulmazlar
  • 6.410 Mesaj
  • İlgi Alanları:* qαγєτ ίlqίsίz *

Gönderim zamanı 28.09.2007 - 01:41

bence kendini vermek de ahmaklık,
sonra o BEN'e çok ihtiyacın oluyor

#4 sonkatip

sonkatip

Burası ona huzur verir

• Yasaklılar
  • 381 Mesaj

Gönderim zamanı 28.09.2007 - 09:39

Red gerçekten güzel bir hikaye paylaşımın için tşk ederim...