İçerik değiştir

- - - - -

Utanç

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 61 yanıt verildi

#1 muhalefet

muhalefet

O'nun can kırıkları var!

• Üyeler
  • 158 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 15:40

İlkokul birinci sınıftayken dersin ortasında sırada altıma işemiştim. Bunun üstüne bir de annem gelip üzerimi sınıfta herkesin içinde değiştirmişti!
Çok utanmıştım.
Tam bir rezilmişim ya.
Benim kendimle ufak bi' sorunum var(!)

#2 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 21:30

seninle nasıl alay etmişlerdir :thumbsdown:

#3 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 22:03

O birey mi abim teravih namazı kılarken işemiş artı bide .ıçmış camiye. sonrada annem gitmiş temizlemiş:thumbsdown:))))))))))))))

#4 muhalefet

muhalefet

O'nun can kırıkları var!

• Üyeler
  • 158 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 22:20

Ya sormayın amma geçtiler dalgayı.
Bir tek o mu?
Bir de kusma maceram var. Sıranın, defterlerin ortasına.
Allah'ım ya ne günlerdi...
Benim kendimle ufak bi' sorunum var(!)

#5 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 22:22

o da birşey mi benim abim.. :thumbsdown:

#6 aLL_oF_tHem

aLL_oF_tHem

Zaman buldukça takılır

• Onaylanacaklar
  • PipPip
  • 103 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik,sinema,futbol,

Gönderim zamanı 18.07.2005 - 13:41

playboy cd si alınır. eve gidilir. bütün odalara tek tek girilir. anneeeee, annee diye bağırılır. sonra garanti olsun diye kapı kitlenir. film izlenmeye başlanır. fantazi olsun diye soyunulur. en güzel ana ulaşıyorum derken. birşey unutulur. bulunulan odadan balkona giriş vardır. anne, alttaki komşu ve küçük kızı balkondan çıkıverir. büyük bir şok geçirilir. sonra mahrem yerler kapatılmaya çalışılır. video cd hala izlenme konumundadır. bakılır böyle olmayacak. kapıyı açıp diğer odaya gitmek istenir. kapıya yapılan hamle başarısızlıkla sonuçlanır. kapı kilitlidir. oracıkya bayılınır.

bundan daha büyük bir utanç var mı

#7 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 18.07.2005 - 13:47

Bu iyiymiş hakkaten :)

En sonundaki bayılma olayı iyice bitiriyo zaten olayı hehe

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#8 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2005 - 14:01

düşünülür gibi değil hakikaten.. geçmiş olsun diyelim :)
Gönderilen Resim

#9 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2005 - 15:26

yorum yok :)

#10 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2005 - 16:38

yaşıyormu muhterem
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#11 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2005 - 16:45

Kadıköye bir iş görüşmesi için gitmiştim şirket özel şöför arıyormuş ben kalktım gittim takım elbiseli felan tam takır , bağdat caddesinin girişine doğru kaldırımda bir boş kola kutusu sağa sola savruluyo buna ben teknik bir vuruş yapayım dedim bu vurudum baktım ayakkabı ayağımdan uçup cadden geçen bir kızın omuzuna carptı baya bi gitti benim yayanvayın teki kız tabi çığlık attı bombamı ne bu demeye kalmadan damladım kızın yanına özürdiledim ama o kalabalıkta bu kadar gülen insanı görmek ayrıca şaşırtıcı bi durum rengim atmış ayyakabımı giyip hemen olay yerinden kaçtım ve birdaha kadıköye gitmedim kendimi vapurda boğazın serin sularına atmayı bile düşünmüştüm rezil ötesi bir durum...
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#12 aLL_oF_tHem

aLL_oF_tHem

Zaman buldukça takılır

• Onaylanacaklar
  • PipPip
  • 103 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik,sinema,futbol,

Gönderim zamanı 18.07.2005 - 19:26

teknik bir vuruş yapayım dedim bu vurudum baktım ayakkabı ayağımdan uçup cadden geçen bir kızın omuzuna carptı

yok böyle bi olay. filmlere sahne olunabilecek bir sahne. aynı şeyin kendi başıma geldiğini düşünemiyorum. neyse allahan kafasına falan gelmemiş. kadıköyden gökten düşen bir ayakkabı ... adlı kızımızı şehit etti.euheu

ayrıca bayılan arkadaş gayet sağlıklı bir şekilde hayatına devam ediyor. aynı olayı tekrarladığında. ilk balkona bakar :)

#13 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 19.07.2005 - 22:26

bunun benzeri bana lisedeyken olmuştu...aynen yine bir kola kutusu teneffüs esnasında millet yapılması gerekeni yapıyor havayı teneffüs ediyor bizde aksine .ezevenklik peşinde tabii...prekazi gibi bi koydum bende allah yarattı demeyip...herkes uçan ayakkabıya bakıyor bi yerime gelmesin diye ben vurduğum kutu nereye gidiyor diye bakıyorum...ayağımı yere koydum bi soğuklu geldi dabii sonradan çaktım ''lan zarkap nereye gitti'' diye...iyiydi be rezalet haliyle...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#14 gel_pc_pc^^

gel_pc_pc^^

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 82 Mesaj

Gönderim zamanı 20.07.2005 - 21:55

bir kış günü kafeye dogru ağzımda sakız yürüyordum. bakkala girdim sigara aldım.. pakedi aıp bir sigara yakmak istedim sakızı attım bi şekil vuruş yapayım dedim.. dedim demesine ya sırt üstü yapıştım yere.. etraftan toplandılar hemen karizma anında yerlerde :) acaip kötü olmuştum :P

#15 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj

Gönderim zamanı 22.07.2005 - 00:41

eskişehirde dumlupınar yurdundayım
bir arkadaşın peşinden koşuyorum(niye koştuğumu şimdi hatırlamıyorum :D )
yurdun önünde otobüs durağı var
kayıp yere düştüm
etrafıma baktım durak dolu, herkes bana gülüyor
ne kadar da birşey olamamış gibi yapsamda , kimse yemedi
ama asıl rezil olduğum taraf ise durakta bir sürü kız vardı..
...
..
yine eskişehir kar yağmış her yer bembeyaz
yurtan kantine doğru oda arkadaşımla yürüyorum
arkadaşımın herkese anlattığı şekilde yazayım:
kafamı çevirdim raskolun kafasıbikaç saniye sonra tekrar baktım bu sefer ayakkabıları
adam her gördüğüne anlatıp durdu bir gün boyunca
..
..
yine eskişehirde okulun kantindeyim sandalyeye yaslanmışım sandalyenin arka iki ayağı üzerinde dengede duruyorum
aniden arkaya devrildim
masadaki arkadaşlar bastılar kahkayı rezil oldum.
ama asıl rezil oluşum okuldaki sinir,uyuz (küfür yazmak yasak olduğu için bu kadar kısa tuttum..) olduğum bir kız var sırt üst yerden kalkarken gözüm ona takıldı şıllık bana gülüyordu direk kantinden çıktım.
..

#16 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 09.08.2005 - 02:34

şu obiçim filmler yüzünden benimde başıma gelmeyen kalmadı hadi erkek olsam neyse erkektir alır derler ama neyse ben olayı anlatayım
bi gün hani dışarda satılan kopya cdler var ya işte onlardan güzel bi korku film alayım dedim adama sordum abi dedim elinde güzel bi korku filmi var mı dedim adam bi kaç film gösterdi en sonda çin işkencesi diye bi film çıkardı şimdi bu çinliler pskopat adamlar ya iyi bi filmdir dedim aldım eve geldim üstüme eşofmanlarımı falan giydim sonrada mutfakta olan anneme "anne korku filmi aldım gel izleyelim" annemde işi bitince gelceğini söyledi ii dedim başlattım filmi
izlemeye başladım en başta bişey yoktu film gayet geyik bi şekilde gidiyo hadi ya sabır çekip izlemeye devam ediyom sonra sıkıştığım için bi lavabo yapayım dedim döndüğümde bi tane amcam bi tane hatunu al takke ver kulak şeklinde gayet eçık götürüyü zaten ben bunları gördükten sonra bi şok devrasi geçirdim osırada da annem gelince zaten olay koptu
evde adım sapığa çıktı uzunca bi süre dillerinden düşmedim
o cd ye ne mi oldu kayboldu nasıl kayboldu bilmiyorum ama kayboldu
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#17 redkitt

redkitt

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 658 Mesaj
  • İlgi Alanları:harabe.net :)

Gönderim zamanı 21.08.2005 - 23:26

lise dönemlerim..arada bir uyurgezer hallerim vardı.. neyse gündüz annem para vemiş git marketten deterjan al demişti.bende yanlışlıkla elde yıkama deterjanı almıstım..sonra gıdıp değiştirmiştim..neyse akşam oldu..(asıl olay şimdi başlıyor)..uyuyakalmışım..beni yatağımda yatmam için kaldırmışlardı bende o hışımla birden kapıya yöneldim saat 1_2 civarı...millet bana nereye gittiğimi soruyormuş bende deterjanı değiştirecem diyormuşum..(bütün ev milleti evde)beni zar zor zapdediyorlarmış..asıl dalga geçiş sabah oldu tabi..gece hiçbirseyi hatırlamıyurm..sabah olayı anlatınca bende bir şok tabi herkes bır yandan dalga geçmeye başladdı..tabi ben inanmıyorum..gerçi halada inanmıyorum ama hala konusu geçiyor..artık inanmaya başlıyorum..rezi olmuştum bunun gibi neler geldi başıma bu en basitidi..
mutlu olmayı yarına bırakmak,karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer.....nehir asla durmaz..

#18 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 04:00

şu obiçim filmler yüzünden benimde başıma gelmeyen kalmadı hadi erkek olsam neyse erkektir alır derler ama neyse ben olayı anlatayım
bi gün hani dışarda satılan kopya cdler var ya işte onlardan güzel bi korku film alayım dedim adama sordum abi dedim elinde güzel bi korku filmi var mı dedim adam bi kaç film gösterdi en sonda çin işkencesi diye bi film çıkardı şimdi bu çinliler pskopat adamlar ya iyi bi filmdir dedim aldım eve geldim üstüme eşofmanlarımı falan giydim sonrada mutfakta olan anneme "anne korku filmi aldım gel izleyelim" annemde işi bitince gelceğini söyledi ii dedim başlattım filmi
izlemeye başladım en başta bişey yoktu film gayet geyik bi şekilde gidiyo hadi ya sabır çekip izlemeye devam ediyom sonra sıkıştığım için bi lavabo yapayım dedim döndüğümde bi tane amcam bi tane hatunu al takke ver kulak şeklinde gayet eçık götürüyü zaten ben bunları gördükten sonra bi şok devrasi geçirdim osırada da annem gelince zaten olay koptu
evde adım sapığa çıktı uzunca bi süre dillerinden düşmedim
o cd ye ne mi oldu kayboldu nasıl kayboldu bilmiyorum ama kayboldu

sapık sapık sapık
cık cık hiç yakıştıramadım bir de itiraf ediyorsun alala
:P

#19 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 07:06

Evet uyurgezerlik olayıyla ilgili bende bir itirafta bulunayım. Hayatımdaki ilk ve son uyurgezerlik maceramdı. Orta sondaydım sanırım. Tek kalıyorum aşagı katta da abimler var. Ben rüyamda aşagı kata abimlere iniyormuşum zile basıp merdivende oturuyormuşum güya. Ne güyası meger gerçekmiş, kendime geldiğimde başımda abimler yengemler... Ben merdivende oturuyorum hala. Sonra da tek kelime etmeden yukarı çıkıp yatmıştım :P

#20 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 17:37

rasko öle deme baya kormuştum güzel bi korku filmiydi hele annem gelincede zaten tam ii oldu (sapığım ben )
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum