İçerik değiştir

- - - - -

İçimi dökesim geldi...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 292 yanıt verildi

#141 orumcekadam2

orumcekadam2

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.836 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2008 - 19:19

akşam oldu ve gece tüm ihtişamı ve hüznüyle üzerime çöktü yine ..gece aynı yerde aynı saatte aynı köşede beni beklemekte .yol arkadaşım olmaya haızrlanmakta..insanlar koşuşturmakta evlerine gitmekte.. dükkanlar kepenklerini indirmekte..ve ben ve yalnızlığım eve doğru yolculuğa hazırlanmaktayız..günün yoğunluğu beni kendime unutturuyordu ,yalnızlığımı hatırlamıyordum..ama saatler ilerleyip gün batınca, gece çökmeye başlayınca... yalnızlığım gelmekte aklıma ve hüzün gece ilebirlikte çökmekte üstüme..yanımda bir dost olsa beni anlayan beni dinleyen beni bırakmayan bir dost .....varmıdır öyle bir dost sizce...olsada koşsam ona sarılıp ağlasam omzlarında ...içimdeki acıyı kederi üzüntüyü anlatsam ...bir bilsen sensizlik beni öye bitirdi dağıttı ki...... bir kere arasan arada bir yazsan mesaj atsan oda yeter ..ama sen sildin beni..... unuttun beni aramaz oldun ...sevda dedim arkadaş bilirmisin ..ben sevdamı geceye yazdım...geceler sustu hüznüm arttı ağlamaya ramah kaldı ..susmayın geceler banada bir çift kelime söyleyn alın benim sorgumu sualimi bırakmayın beni bir başıma yalnızlığıma.....

Bu mesaj orumcekadam2 tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 19.01.2008 - 19:23

Surda bir gedik açtık; mukaddesmi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar,artık ne yönden esersen es!...

Üstad Necip Fazıl Kısakürek
orumcekadam2

#142 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2008 - 19:27

Orumcek seni seviyoruz, hoşgeldin...Özletme kendini...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#143 kara kız

kara kız

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 215 Mesaj
  • İlgi Alanları:öncelikle işim yani turizm sonra vakit bulduğumda kitap okumak bol bol müzik dinlemek hiç vazgeçmediğim hayallerim.....

Gönderim zamanı 20.01.2008 - 21:13

acılar çekilir gözyaşları dökülür ama ne olur karamsar olmayın karanlığa itmeyin kendinizi ve lütfen unutmayın

EN KARANLIK GECELERDE BİLE PARLAYAN BİR YILDIZ VARDIR

SEVDİÐİN KADAR SEVİLİRSİN

#144 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 20.01.2008 - 21:15

Körelmişse duyguların deil parlamak
yansa bile görünmez yıldız..

smiley-sport036.gif  

#145 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 20.01.2008 - 21:54

dorudur... eğer bitirmişsen duygularını , tüketmişsen yüreğinin göz yaşlarını... işte o an karanlıklar ülkesinin kralı yada kraliçesi sensindir...
Kendimi Bulduğumda Orda Olmalıydın!!!...
Ya Da Kendimi Bulduğumda Orda Mı Olmalıydın???
...

#146 posiposi

posiposi

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 172 Mesaj

Gönderim zamanı 25.01.2008 - 09:58

Az önce sevgilimin (artık eski oldu) bi yazısını okudum ve o günleri nasıl özlediğimi anladım. Ne vardı sanki geçmişe dönüp o günleri tekrar yaşayabilsek ya da yaptığımız hataları yapmasak. Hep beraber kalabilsek bir arada olabilsek birbirimizi anlayabilsek ve kırmadan birbirimizi herşeyi baştan yaşayabilsek.. Artık herşey için çok geç.... Sevgi için,sevmek için,sevilmek için,mutlu olmak için...
Herşey Geçer Hayat Kalır
Ölüm Beni Alır...

#147 BucuK

BucuK

: вєş’є вєş vαя :

• Dokunulmazlar
  • 6.410 Mesaj
  • İlgi Alanları:* qαγєτ ίlqίsίz *

Gönderim zamanı 27.01.2008 - 02:08

içimi dökeyim gidip bi daha içecem
içip içip dökecem içimi buraya

k.sana kadar içip buraya k.sup gene içecem

bana koymazzzzzzzzzzzzzzzzzz ulan !!! *drunk

Bu mesaj LeadRi tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 27.01.2008 - 02:08

#148 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 27.01.2008 - 16:59

hayat bazen içinden çıkılmaz oluyor... dona kaldım görmedi gözlerim... bir başka benle tanışmak bunca sene sonra çok ağır geldi... öyle çok sevmişimki... taşıyamdım bir an kendimi... yalnız geçen dakikalar tokat gibi çarptı yüzüme ve gördüm... artık biliorum...
...

#149 GökceN

GökceN

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.389 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2008 - 12:23

Aldatılmışlığın sancısı var bu gece içimde..Boşa çıkan bir güvenin acımsı tadı ve yılların en kötü sahnesini çekiyorum bu gece hayat oyunumda...

Sevmekmidir hep acı veren insan?yoksa sevmeyi bilmememekmi?

Ya da sevmeye nereden başlamalı insan?Bi yeri var mı başlamak için?ya da zamanı?

Hep güvenmenin hakkkını alamamakmıdır sevmek?

bu sorular ve daha çoğu...

Aklımda birçoğunun cevabını bulamadığım,bulduğum cevaplların beni tatmin etmediği bi gecedeyim...

Ne yalnız hisediyorum kendimi ne de mutsuz..Ama içimde o acının verdiği büyük sıkıntı..

Yeni bir dost kazanıyorum galiba..işte böyle günde gelir dost insana...ve böyle bir günde gidiverir

aniden hayatından...

korktuğumda bu ya zaten..ne zaman güvensem birine hep boşa çıktı ümitlerim..o yüzden kimseye

hemen dost demem..demezdim bir dostum olduğunu düşünene kadar..Her şey çabuk geçiyor ve

hiç bir şeyin anlamını bulamıyorum...bu yüzden sıkıntılar..

sevgi,dost,arkadaş,kardeş...ve daha çok kavram hepsi ayrı..Allah'ım sen bu zor günümde

yanımda olansın..sana sığınıyorum..sen beni yolundan ayırma...Bana güç ver...herşeye tekrar başlamak için biraz cesaret...Yanımda olan olmayan dostum dediğim demediğim herkesten allah razı olsun....

SELAMETLE KALIN...
Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
Bernard Shaw

#150 dumrul

dumrul

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 1.785 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgi alanım konsept

Gönderim zamanı 29.01.2008 - 12:26

içimi döke saçasım var
ishal olmuşum lannnnnnn :D
Turkish Rock Legend

#151 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2008 - 01:37

gecelerce özlemek seni....
her gidişinde göz yaşı döküp
her gelişinde sevinmek ....
ve işte yine bi gece
ve yine çok özledim seni...
göz yaşı dökmüştüm giderken...
şimdi nolur gelde sevineyim....

tusianaaaa
30.01.2008
00.37
...

#152 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2008 - 23:07

sarhoş oldum sayende öyle ki boşluklara çarpıyorum....

tusiana...
...

#153 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2008 - 23:09

Yola geldinmi yafrım *zong
Aşk beklerken uzun cümleler kurdurur.. Yaşarken kısa.. Yaşamakdan alıkoymaz kendini Aşk ::

smiley-sport036.gif  

#154 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2008 - 02:12

bu gün uyandım.. yüzümde anlamsız bir gülümseme.. gözlerim hafif nemlii.. o an burkuldu içim.. ruhumun incindiğini hisettim..başımı çevirim baktım uyandığım yere.. kocaman bir boşluk.... okadar korkuttuki beni.. içinde kaybolabilme düşüncesi bile yettii nefesimi kesmeye...dona kaldım... hayalin gözlerimde kokun hala burnumdayken dona kaldım... yoktun.. gelicektin belki..hemen gelicektin yada günler sonra... ne fark ederki... sensiz 1 dakika bile ölümken....

tusianaa
30.01.2008
01.12
...

#155 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 01.02.2008 - 12:22

Az önce sevgilimin (artık eski oldu) bi yazısını okudum ve o günleri nasıl özlediğimi anladım. Ne vardı sanki geçmişe dönüp o günleri tekrar yaşayabilsek ya da yaptığımız hataları yapmasak. Hep beraber kalabilsek bir arada olabilsek birbirimizi anlayabilsek ve kırmadan birbirimizi herşeyi baştan yaşayabilsek.. Artık herşey için çok geç.... Sevgi için,sevmek için,sevilmek için,mutlu olmak için...

*saksak) içimi dökesim geldi A benim zeki yaratığım:) tel. die bişi war keşkelerini telde söleseydin ya *heyo
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#156 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 04.02.2008 - 00:41

yalnızken tutunduklarını bırak gitsin... onlar senin değiller artık seninle değiller...
senin tuttunacak koca bir çınarın varken ufacık cılız dalları göz önünde tutman neden? zayıflıklar izin vermez kiklenmene bilmez misin? büyü artık biraz küçük kız .. geç aynanın karşına bir bak kendine.. yıllar senin cılız dallarını kesip köklerini güçlendirmişken seni sana biraz daha yaklaştırmışken tüm doğruları önüne halı misali sermişken hala yanlış yapman , kendini bu kadar aciz hissetmen neden....
...

#157 netkolik

netkolik

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 610 Mesaj

Gönderim zamanı 04.02.2008 - 18:43

İÇİMİ DÖKESİM GELDİDE OKADAR UZUN Kİ YAZ YAZ BİTMEZ

SADECE CANIM SIKILIYO MORALİM BOZUK HİÇ BİRŞEY YOLUNDA GİTMİYOR
VE BUNLARIN HEPSİNİN AYRI AYRI NEDENLERİ VAR
HALA YAŞIYORSAM BİLİNKİ BİR SEBEBİ VAR

#158 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2008 - 20:36

Anlıyan ve duygularına ortak olan bir insana içini dökmek insani ferahlatırken,anlaşılamamak insanı daha karamsar yapıyor.Yani dert anlayana anlatılır...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#159 coolhell

coolhell

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 27 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik, alternatif rock, bilgisayar, eğlence, spor, politika, uluslararası ilişkiler, seyahatler, farklı kültürler, teknoloji, biraz çay, kuru pasta ve internet:)

Gönderim zamanı 08.02.2008 - 19:26

yalnızken tutunduklarını bırak gitsin... onlar senin değiller artık seninle değiller...
senin tuttunacak koca bir çınarın varken ufacık cılız dalları göz önünde tutman neden? zayıflıklar izin vermez kiklenmene bilmez misin? büyü artık biraz küçük kız .. geç aynanın karşına bir bak kendine.. yıllar senin cılız dallarını kesip köklerini güçlendirmişken seni sana biraz daha yaklaştırmışken tüm doğruları önüne halı misali sermişken hala yanlış yapman , kendini bu kadar aciz hissetmen neden....

çok güzel bir ifade.. ama belki de:

-"ufacık cılız dalları göz önünde tutman neden?" - göz önünde tutuyorsan belkide öyle istediğin içindir

-"hala yanlış yapman" - kime ve neye göre yanlış? belki de doğru olan budur? gene sadece sen istediğin için...

-"kendini bu kadar aciz hissetmen neden" - o kadar mı çaresizsin gerçekten?? eğer ki öyleyse bu nasıl bir kendine dürüstlüktür? bu kadar dürüstlüğü paylaşmakmıdır yoksa asıl zor olan?

kim ne istiyorsa onu yaşar bu hayatta, doğrusunu yanlışını toplum değil kişinin kendi belirlemesi lazım, eğer ki çelişki yaşıyorsa kişi "olması gereken" ile yaptıkları (ya da istedikleri) arasında, o zaman ya "olması gerekenlerde" bir yanlışlık vardır ya da kişinin seçimlerinde...

Bu mesaj coolhell tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 08.02.2008 - 19:27

Hakedeni hayatıma, hak etmeyenin hayatına sokarım!!!!

#160 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 15.02.2008 - 09:11

ben bir gerizekalıyım.
dün erkenden yattım. annemle babama hiçbişey söylemeden. sabah başucumda 2 ayrı hediye vardı. bu iki sevgilimden gelen.
özür dilerim anne-baba. sizin tırnağınız bile olmayan biri için üzülürken ben, nasıl da görmemişim bazı şeyleri. gözümün gördüğünü beynim geç algılıyomuş. anne sen bana "elin oğlu sevgilisiyle fink atsın, sen ona yan" derken ne kadar haklıymışsın. ben ne kadar aptalmışım . üzülen yerlerime söveyim...

bu sabah çok kötü başladım güne. vicdanım titredi hediyeleri görünce. sizi uyandırmak istedim, özür dilemek istedim, yapamadım. biliyorum yine eve gidince yapamıycam. anca burda hiç tanımadığınız kişilerin göreceği yere yazıcam. ama tek isteğinizi, canımı sıkmamam gereğini yapıcam. yapmak için bildiğim en büyük yemini ettim artık.

siz herşeyin en iyisini hakediyorsunuz, evladın da. biz yanlış oynuyoruz ama, benim sizi neşelendirmem gerek. söz veriyorum bundan sonra öyle olacak.

sizi çok seviyorum...hiç gösteremesem de .... *zong iyi ki varsınız annem- babam..
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim