İçerik değiştir

- - - - -

İçimi dökesim geldi...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 292 yanıt verildi

#81 ÇıLGıN_TüRK

ÇıLGıN_TüRK

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 317 Mesaj

Gönderim zamanı 05.11.2007 - 11:29

iyiydi bea
Gönderilen Resim

#82 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 05.11.2007 - 18:19

ah bu gönül seni deli sevdi güzelim seni çook sevdi... ve öylesine eminim ki hep seveceğinden...
Kendimi Bulduğumda Orda Olmalıydın!!!...
Ya Da Kendimi Bulduğumda Orda Mı Olmalıydın???
...

#83 kirazkız

kirazkız

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 6 Mesaj
  • İlgi Alanları:spor , kimya , kankayla hafiyelik, akla gelmeyen her türlü şey :P

Gönderim zamanı 09.11.2007 - 01:54

herşey çok güsel giderken bianda tepetaklak olmak...tepetaklak olursunda nası kalkıcağını bilememek en kötüsü...bikaç saat öncesine kadar hayaller ülkesinde yaşıyormuşum meğerse sırtımı dayadığım ne olursa olsun benim olduğunu bildiğim asla terketmez dediğim, aşkı ilk kez yaşadığım biri vardı hayatımda ama artık yok...ve ben şuan avucumda paramparça bi kalp ve yaşanmış onca anıyla yapayalnızım herşeyimi paylaştığım tutunduğum adam yok artık öyle bi gittiki hiçbişi yapamadım sadece yalvardım nolur yapma diyebildim ama ağlaya ağlaya gitti...seviyorum diye diye gitti...ağlamadım ilk başta anlamadım nolduğunu inanmak istemedim kötü bi rüya gibi geldi nası olurda yaşanılan onca şeyi yere göğe sığdıramadığı sevgisini aşkını alıp gider dedim yapmaz dedim bukadar güvendiğim sevdiğim adam beni böyle yapayalnız bırakmaz dedim ama yaşanan onca şey yalanmış ne söyledikleri ne sevgisi nede aşkı anlattığı kadar büyük diilmiş demekki...çok inanmıştım herşeye nasılda kaptırmıştım kendimi ilk kez aşık oldum ben ilk kez birisine sensiz yaşayamam dedim okadar güzeldiki yaşanan onca şey...farklı şehirlerdeydik ama her telefon konuşmasının her msjın her msn konuşmasının ayrı bi tadı vardı..öyle büyük bi özlem vardıki arada terminale onu karşılamaya her gidişim geliceği anı sabırsızlıkla bekleyişim ve geldiği anda birbirimize hiç ayrılmıcakmış gibi sarılışımız...bukadar kolay bitmemeliydi hiçbişi...ne msjlarını silmeye cesaretim var nede onca güsel fotoğrafı silmeye...silmek için açtığımda o güsel günlere gidicem yaşananlar gelick aklıma yapamıcam biliyorum canım dahada çok acıycak...kimseye güvenim yok artık en beklemediğimiz insanlar en beklenmedik anlarda öyle bi vuruyoki nefret etmek istesen edemiyosun ölmek istesen yapamıyosun mecbursun yaşamaya ayakta kalmaya acılarınla tek başına savaşmaya buna gücüm varmı bilmiyorum ama en çok canımı ne acıtıo biliomusun beni böyle bırakıp giden bi insana karşı bukadar güsel duygular hissetmiş olmak...
İNSANLAR YAPTIKLARININ HATA OLDUÐUNU HATLARININ TELAFİSİ İMKANSIZ OLDUÐUNDA ANLARLARMIŞ... ANLAYANAA....

#84 BucuK

BucuK

: вєş’є вєş vαя :

• Dokunulmazlar
  • 6.410 Mesaj
  • İlgi Alanları:* qαγєτ ίlqίsίz *

Gönderim zamanı 09.11.2007 - 12:55

bi git yaaaa ::
sabah sabah da nerden okuduysam artık *cool

yüreğine sağlık çok beğendim çok etkilendim
çok güzel olmuş

#85 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 09.11.2007 - 14:22

ben içimi dökecektim ama kirazkız'ın yazdıklarını okuyunca vazgectim :D ne kadarda güzel anlatmış içindekileri *ühü ellerine saglık :blink:
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#86 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 09.11.2007 - 15:04

Çok güzel anlatmışsın duygularını...Tatlı anıların yanına kar kalmış...Her güzelliğin bir sonu var...Erken veya geç...Ama sevenler için sonlar hep erkendir...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#87 kirazkız

kirazkız

• Üyeler
  • 6 Mesaj
  • İlgi Alanları:spor , kimya , kankayla hafiyelik, akla gelmeyen her türlü şey :P

Gönderim zamanı 09.11.2007 - 18:02

teşekkür ederim arkadaşlar ama ağlamayın ya gülen birilerini görmeye çok ihtiyacım var ::

Bu mesaj kirazkız tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 09.11.2007 - 18:03

İNSANLAR YAPTIKLARININ HATA OLDUÐUNU HATLARININ TELAFİSİ İMKANSIZ OLDUÐUNDA ANLARLARMIŞ... ANLAYANAA....

#88 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 09.11.2007 - 18:12

Allah seni güldürsün...Kortuklarından emin etsin...

#89 kirazkız

kirazkız

• Üyeler
  • 6 Mesaj

Gönderim zamanı 09.11.2007 - 20:51

aminn amin allah senide güldürsün kılıç :blink: ama kortuk ne desem *aptal

Bu mesaj kirazkız tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 09.11.2007 - 20:51

#90 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 09.11.2007 - 21:34

İnsanoğlu neleri atlatıyor...Bunu da atlatman dileği ile...

#91 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 10.11.2007 - 00:19

kirazım ne dedim sanaaaaa sadece 10 dk *secret bana güven :blush:

Bu mesaj tusiana tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 10.11.2007 - 00:19

...

#92 GÜL_ZAR

GÜL_ZAR

uzaklardaa...(hikari)

• Üyeler
  • 3.969 Mesaj
  • İlgi Alanları:tıp,bilim,mısır,rock... yani herşey desek daha iyi olur :)))

Gönderim zamanı 10.11.2007 - 00:24

hani insan bazen garip duygulara kapılır kendini çok yalnız hisseder ya iştre öyleyimm birinden hoşlanıyorum ama bunu kendime bile söyleyemiyorum olmayaak duaya amin denmez derler ya belkide onu uyguluyorum acaba açıkca söyleyip arkasında kalıp mutlu olmayı yada üzülmeyimi seçmeliyim yoksa hiç söylemeden unutana kadar içimin kendisini yiyip bitirmesini mi hiç bilmiyorum *secret
Feci Depiklerler Çetesi

Kurucular:IssIz _Gül_Zar
Üyeler: Kajmeran şeysiymiş.. (IssIz öle diyo)
KAHKAHA geçüsü.. (mesaj alındı tmm=))
kaktüs dikim dikim dikenli..

Which of us do you love?

#93 orumcekadam2

orumcekadam2

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.836 Mesaj

Gönderim zamanı 10.11.2007 - 17:14

bazen tıkanıp kaldığında hayat her şey durduğunda,hatta hava kararıp mesaim bitince evin yolunu tutuyorum.ve mesai saati bittiğinde yalnızlığım başlıyor benimle birlikte eve doğru yol almaya.karanlık sokak loş ışıklar hele birde gök yüzü ağlıyorsa o gün benim için bulunmaz bir hava..o gökyüzünün ağlayan göz yaşlarının altında keşke sevdiğim birisi olsa elimden tutsa eve beraber gitsek diyorum.öyleki beni bırakmasa her an yanımda olsa bana gülümsese bu mümkünmü diyorum duraksıyorum neden mi kim bir örümcekle her anı dolu dolu yaşamak ister her an onun yanında olmak onunla sohbet etmek onun yalnızlığına çare olmak diyorum..ama bir bakıyorum eve gelmişim her gün aynı molotonlu aynı hayata sıkılıyorum..bazen insanalra bakıyorum iki yüzlüleri o kadar çoğalmış ki sıkılıyorum.çekip gitmeli diyorum buralaradan kaybolmalı rüzgarın önüne bırakmalı kendimi savrulmalı rüzgarla beni götürmeli beni uzaklara hiç kimsenin bulmadığı yerlere kaybolmalı diyorum.sonra gene duraksıyorum düşünüyorum rüzgarın götürdüğü yerde gene gecelerde kaldığın gibi her gece olduğu gibi yalnız kalacaksın rüzgarda seni bırakıp gidecek yalnızlık ve sen gene kalacaksın baş başa ...ve duruyorum kendime hey hey örümcek kendine gel sen mahkum edilmişsin bu seni sarpa saran yalnızlığa.yalnızlık ve örümcek yine yollara düşecek birazdan yollara.yolun sonunda ne var dersiniz gene yalnızlık ve örümcek bu böyle mi devam edecek hep evet çünkü sen bir örümceksin yalnızsın yalnız kalmaya mahkum...

Bu mesaj orumcekadam2 tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 10.11.2007 - 17:16

Surda bir gedik açtık; mukaddesmi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar,artık ne yönden esersen es!...

Üstad Necip Fazıl Kısakürek
orumcekadam2

#94 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 13.11.2007 - 23:05

yağmurlu bir gün ve arabanın silecekleri kendime getiriyor beni.. kendime geldiğimde fark ediyorum yüzümdeki gülümsemeyi... öle durup duruken önümde uzanan ve yağmurla ıslanan yola gülümsüyorum... yola bakıyorum ama baktığım yer sen.. hayalini kovalar gibi gözlerim... sora düşünüyorum yine, böyle gülümsemeyeli ne kadar oldu die? cevabı çok basit aslında bunca yıllık hayatımda ilk diyorum sanırım ilk kez sadece birini düşnme düşüncesi bir tebessüm yaratıyor dudaklarımda.. senin hayalinle gülmserken varlığınla var oluyorum demekki.. sen benim sonsuzum sen benim rüyalarım.. ve sen benim hayatımdaki en büyük gerçeksin...
...

#95 orumcekadam2

orumcekadam2

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.836 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2007 - 16:32

hani geçenlerde de söylemiştim ya tıkanıp kaldığında hayat.. yine öyle bir an tıkanıp kaldı hayat. benim için her şey boğazıma düğlendi sanki etrafımdaki her şey durdu..zaman, mekan, insanlar, eşyalar beni izler oldu..ben napacağımı bilmiyorum sıkıldım artık çekip gitmeliyim buralardan. belkide kafamı dinlemeliyim yoruldum artık bittim tükendim. bu hayatta belki birşeyler değişir diye geçen günkü konuyu tekrar açtım birine ama gene bir lafla oturdum yerime hayat gene tıkandı benim için hareketsiz kadım tıkandım adeta..yaşamın tozlu yollarında daha ne kadar dayana bileceğimide bilmiyorum..artık herşey sahte insanlar iki yüzlü kime güveneyim bilemiyorum birisine öyle güvenmiş ona içimi dökmüştüm ki bir lafla tıkandım kaldım düşünemiyorum ne yapsam bilemiyorum..gene bir başımayım yalnızlığım ve ben bekleyin geceler ben geliyorum yalnızlığım ve ben...sanki sokaklar, gecenin karanlığı gene beni ve yalnızlığımı özlemiş bırak artık hayaller peşinde koşmayı yorulmadınmı daha kaç kez yenileceksin bu hayatın acımasızlığı karşısında diyor benle alay ediyor adeta.ne olduğunu bilmediğim bir ışık ümidim vardı içimde sana dair oda yok oldu kayboldu artık..bu hayattan ne bekliyorum bilmiyorum artık diyorum beni bana sorman ben bende değilem bir ben vardır bende benden içeru şair demişte ne güzel demiş diyorum kendime işte bende öyleyim artık saatler bile geçmiyor .. geçmiyorki gideyim beni bekleyen loş ışıklara, aynı caddeye, kaldırıma sokağa, karanlık geceye.. ve yalnızlığımı neden bekleteyim diyorum çünkü hep o var yanımda beni anlayan bana destek olan bana yar ve arkadaş olan ..yalnızlıktan arkadaş olurmu demeyin sormayın bana artık bir şeyler dokunmayın artık bana..dokunsanız ağlarım yılların verdiği acı çile dert keder bir anda dökülüverir dudaklarımdan.bırakın acımayın bana itin sizde itin beni bir kenara erkekler ağlamazmış demeyin ağlar hemde öyle birağlar ki ben ağlamıyorum ağladığımı kimsenin görmesini istemiyorum artık yoruldum..saatler dolun artık , bırakın beni gideyim saatler beni bekleyen yalnızlığıma gideyim...

Bu mesaj orumcekadam2 tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.11.2007 - 16:50

orumcekadam2

#96 orumcekadam2

orumcekadam2

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.836 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2007 - 19:06

saatler ilerlemekte sanki benden yana işlemekte..gece gene o muhteşem ahnegi ile çökmeye başlamakta ve beni beklmekte.sanki hadi daha ne duruyorsun gel hadi ben gene geldim seni beklemekteyim demekte.
bu yolda iki yoldaş iki arkadaş iki çilekeş dert ortağı gel hadi diye seslenmekte.benim geleceğimin yakınlaştığını hissetmekte ve yalnızlığıma seslenmekte sen olmassan bizim yanımızda olmaz demekte..caddeler sokaklar hatta sokak lambaları yolumu gözler olmuş geçeceğim saati beklemekte..aynı saatler aynı buluşma yeri bu yolun yolcusu 3 kişiyiz biri ben biri yalnızlığım biriside karanlık gece..geceye şiir yazayım sana dedim sen yazma be arkadaş hakkımda çok şiirler yazıldı dedi.yalnızlığıma seslendim oda aynı cvbı verdi..peki ben şimdi napayım içimi kime dökeyim dedim bana dedilerki git harabene dök..harapsın dediler bir tek senin haraplığını haraben anlar dediler.geldim harabeme içimi döker oldum harabem suskun ne yapsın . saatler ilerler oldu kelimeler kendimi anlatmaya yetmez oldu .. harabe sen kimsin dedi bende ben kırık kör bir ayna dedim..ben öyle bir aynayımki dünyanın tüm derdini sıkıntısını çilesini bilirim dedim..o kadarki kırıla kırıla kırıldım köreldim hani artık parçalandım..krıklarımı toplasam yapıştırırmısınız tekrar beni duvarınıza asıp yüzüme bakarmısınız.yok boş verin bana bakarsanız duvarınıza asarsanız baktıkça yüreğimin içindeki acı ve çile yumağını görürsünüz en iyisimi boş verin itin sizde beni bir kenara o kırıklar batsın yüreğime canım acısın zaten acımakta gecel gel demekte beni beklemekte..artık gitmeliyim zaman doldu gece ve yalnızlık beni bekliyor bu gün baya bi duygulandım içimi döktüm ey harabe iyiki varsın sende yoldaşım dert ortağımsın olmasan napardım bilmiyorum teşekkürler harabe net sana iyiakşamlar umarım günleriniz mutlu yarınlarınız umutlu ve hep sevgi dolu geçer tüm kederler üzüntüler sıkıntılar sizlerden uzak olsun ..

orumcekadam2

#97 dumrul

dumrul

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 1.785 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgi alanım konsept

Gönderim zamanı 14.11.2007 - 19:08

oh ya ne zamandır kaldırımlar şiirini böyle düz yazıda okumamıştım
yüreğine sağlık kardeşim örümcekadam *zong
Turkish Rock Legend

#98 GökceN

GökceN

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.389 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2007 - 20:04

merhaba orumcek adam kardeşım bakıyorumda çok dertlısın.
aşkta işler yolunda gıymıyor galıba .ama uzulme bu hep boyle gıtmez
bırgun mutlaka bulacaksınıstedığın aşkı. o zamana kadar gerçek aşkı bulmayı dene
yanı allah aşkını mutlaka huzur bulursun.bu dunyada zaten herşey ıstedığın gıbı olmaz.bena senı ilgılendırmez dıyebılırsın benımkı sadece bır onerı.
herşey ıstedığın gıbı olsun mutluluklar.
Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
Bernard Shaw

#99 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2007 - 20:22

Orumcekadam2 kardeşim biz seni seviyoruz...Sende bunu biliyorsun,Allah sana herşeyin hayırlısını nasip etsin...Senin hayr gibi gördüğün arzuladığın ,istediğin şey belki de senin için şer...Allah bizim bilmediklerimizi bilir, kendini ona teslim et ,Allah da sana iyi ve güzeli nasip etsin...

#100 BucuK

BucuK

: вєş’є вєş vαя :

• Dokunulmazlar
  • 6.410 Mesaj
  • İlgi Alanları:* qαγєτ ίlqίsίz *

Gönderim zamanı 23.11.2007 - 01:14

Gönderilen Resim

kızıma...

belki de şu an açıyorsun gözlerini hayata kim bilir?
seni dünyaya getirip sonra da yapayalnız bırakacak kadının sıcaklığı hala üzerinde...
şimdilik herkes, her şey yanında
şimdilik...
önce seni dünyaya atan kadın bırakacak ellerini sonra da hayat
ama üzülme
onlar olmadığı an ben olacağım yanında
senin için
sana, kendini bildiğinden beri, sevgi biriktiren ben
senin hayalinle ısınan; gözlerinden öpüp, ay ışığında yanmış tenini okşamayı bekleyen ben!
baban...

Bu mesaj on3bucuk tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 23.11.2007 - 01:17