İçerik değiştir

- - - - -

Şikayetçiyim

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 968 yanıt verildi

#841 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 25.09.2008 - 21:54

ecehan adlı şahıstan şikayetçiyim.Beni sürekli tehdit ediyor.Sürekli konuşarak beni yıpratıyor hayattan soğutuyor.Eskiden ne güzle yaşamaktan hoşlanırdım.Ancak hayatım artık zindan oldu.Her an onu görecem onu bir yazısı ile karşılacam korkusu ile yaşıyorum.Eskiden tekti şimdi bir de etrafında cephe oluşturdu alinda mesela ilk ele geçen üye oldu.Eskiden sessiz sakin biriydi ama şimdi uzaylı ele geçirmiş gibi benliğini.Öle davranıyor.
Ben ecehan ın uzaylı olması ihtimalini çıkardım burdan ve sizleri tek tek ele geçiriyor.BUndan da şikayetçiyim.Kanmayın ona ışığa gelin kendiniz olun eski saf masum insalar haline dönün.Sizden de şikayet ederim sonra...
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#842 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 25.09.2008 - 21:58

:D
ben shy'dan şikayetçiyim bi de şu an içtiğim çaydan ( muhahaha ne komiğim *zong )
kendisinin inanılmaz bi hayal gücü var ve hergün acaba bugün hangi yaratığa dönüştürecek beni endişesi içerisinde uyanıyorum. ailem perişan ben perişan kimse yok işime karışan <_< şu an msnin turuncu ışığı yanıp sönüyo "kutlu" diye. nasıl asabım bozuluyo. yine ne demiş yine hangi holivud karakterine aşık olmuş kimbilir. bunları duymaktan bıktım usandım yeter . amin .
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#843 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 15.10.2008 - 23:57

ahmaklardan
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#844 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2009 - 16:09

Yanlış yere yazmışım yeniden yazayım dedim *huh

Mor çatı şifresi + görüntülü sohbetin kullanıma açık olup olmadığı bilgisi reca olunur yöneticiler.

...

#845 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2009 - 16:20

Görüntülü Sohbet çalışıyor.
Mor Çatı Şifre için bu mesaja bakınız.

Değişiklikler Kaydedildi...

#846 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 04.08.2009 - 12:31

Ortada ipsiz dolaşan bi yönetici var şikayetçiyim.Beni de ipsizliğe zorluyor.Size de öle bişeyler derse kanmayın sakın :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#847 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 07.08.2009 - 23:14

karargah üyelerinden şikayetçiyim hala bekletiyolar beni :D
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#848 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2009 - 17:14

Görevini yapmayan ''ARAMA'' işlevinizden şikayetçiyim :mad1: Konuyu eklemeden önce arama yapıyorsun bi mok çıkmıyo, konuyu açıyorsun yöneticinin bi tanesi gelip *böö başka konuya ekliyo. Niye? Aslında aynısı varmış :mad1:

BOZUK HULEN ARAMA İŞLEVİNİZ İŞTE *fiuv

...

#849 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Gönderim zamanı 25.08.2009 - 17:38

BOZUK HULEN ARAMA İŞLEVİNİZ İŞTE :mad1:

forumun(IP.Board) arama işlevinde sorun yok , kullandığım kadarıyla. yeterince kullanışlı, google'in yapamadıklarını da yapar.

ama google araması düzeltilse iyi olur, özellikle birbirine yakın yazılışlar için. kısa zamanda el atılmalı çünkü "harabe içinde arama" yapmıyor kesinlikle.
google aramalarına "site:www.harabe.net" eklemek zor değil ama son kullanıcı bunu bilmek zorunda değil.

bir de bu iletilerin yeri burası değil :mad1:

Sitemizde yaşadığınız problemler için lütfen Siteden Haberler & Görüş ve Düşünceleriniz forumunu kullanınız.

#850 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2009 - 17:41

''Arama'' işlevine ebru sanatı yazdığımda çıkan konu sadece benim eklediğim abidik ebrular konusu ise,
Bu arama işlevi site içersinde aramayı gerçekleştirmek için sağ üst köşeye konulmuş ise,
Buna rağmen aradığım şeyi bulamıyorsa,
Bu tamamen bu konuya yazılacak bir şikayet olur :mad1:
Şikayetçiyim işte arama işlevinden, yöneticiler uyuyor mu :mad1:

...

#851 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2009 - 17:43

Altındaki sadece bu forumlarda ara işaretlimiydi rebiş ? :mad1:

smiley-sport036.gif  

#852 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2009 - 17:45

Tüm forumlar işaretliydi :mad1:

...

#853 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2009 - 17:47

sus pislik yalan kandırma aramaya tıklayınca sadece bu forum die kısım var o işaretliyse sadece o konu içinde arar
işareti kaldır hepsini bulur
şimdi yörrü git dogru dürüst kullan motoru :mad1:

smiley-sport036.gif  

#854 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Gönderim zamanı 25.08.2009 - 17:50

Gönderilen Resim

#855 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2009 - 17:58

Amor Vincit Omnia arkadaşım teşekkür ederim ancak ben şu köşedeki gariban arama motorundan bahsetmiştim, sen gidip gogıl amacadan aramışsın. Ha diyeceksin ki (desen de hakkındır) ''ben gogıldan buluyorum o konuyu da sen nasıl site içinden bulamıyorsun?'' bu arama işlevi ilk defa değil hep yapıyor bunu, bana gıcıklığı varsa bilemem ama genelde aradığım şeyi bulamıyorum *öberah Misal foto albümü bulabilmek için bile 3 kere deneme yapmam gerekiyor falan filan, yardımlarından dolayı teşekkür de etmem gerekir tabii. :D

Gölge hayfanı ; ben öle aramıyom *böö aramaya tıklıyom tüm forumları işaretliyom öyle arıyorum taam mı *böö

...

#856 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2009 - 18:11

o resimde hem harabe arama işlevi hem de google var. üst taraftaki harabedeki arama işlevi, gözünüzden kaçmış sanırım.

#857 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2009 - 18:14

Kaçmış tüh..
Yok ben onu gogıldan arattıktan sonra tıklayıp açtığınız konu sanmıştım, cahilliğime veriniz lütfen..

...

#858 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 08.09.2009 - 18:30

tembelliğimden şikayetçiyim ;P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#859 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 08.09.2009 - 18:47

Basınçlı baş ağrısından... Offfffffff

...

#860 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 09.09.2009 - 13:03

ilk kez vodafone dan şikayetçi olmam icap ediyor.. kaç saat oldu bir kriz masası oluşturamadınız mı çekemediniz mi merkezi başka yere .. illa turkcell hat mı almam gerekiyor .. ala ala