İçerik değiştir

- - - - -

Microsoft Müşteri Hizmetleri Bıktım Sizden

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 8 yanıt verildi

#1 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 17.08.2007 - 20:42

geçen gün harddiskimde sorun meydana geldi ben de genel bir temizlik yaptım ve windowsu baştan kurdum.. az önce microsoftu aradım etkinleştirme için ( netten etkinleştirme sayısını aşmışım )

her aradığım da ahiret soruları.. bilgisayarınızı ne zaman aldınız.. parça değişti mi .. kaç bilgisayara kurdunuz.. fatura var mı .. fax layın .. faxlarsın silik çıktı der.. hadi bi de e-mail atarsın.. fatura tam gözükmüyor der okumak için sana sorar şöle şöle mi yazıyor orda evet dersin.. cd si var.. zamanında yüklü geldi dersin.. bilgisayarın markasını söylersin..

yükleme numaralarını bildirirsin ( bi dünya sayı ) bi saniye der bekletir .. yükleme numaralarınız oluştu der.. bir dünya sayı ekstra bi daha girersin.. ileri dersin.. teşekkürler etkinleştirildi der bilgisayarının ekranında...

ve her formattan sonra bu muhabbetle yeniden karşılaşırsın...

nedir bu çilem ya.. korsan kullanan takır takır kuruyor kullanıyor.. biz paramızla orjinal alıyoruz çekmediğimiz çile kalmıyor.. paranla rezil olmak böyle bişi olsa gerek..

microsoft a koca bir bannnnnnnn.. ne hayır gelir ki sizden..

valla öğreneyim şu korsan nasıl kuruluyor korsan kuracağım.. illalah geldi bunlardan.. yeter .........

şikayetçiyimmmmmmmmmmmmmmmm .. akşam akşam uyuz ettiler beni yine ..

#2 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 17.08.2007 - 22:18

Benim cd yi yollayayım sana... :)
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 17.08.2007 - 22:22

Gönderilen Resim

kullandığın versiyon bu mu :P bundansa yolla.. orjinall kullandık da noldu kıl ediyorlar adamı nasılsa.. korsan kullanıp keyfime bakmak istiyorum ben de .. :)

#4 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 18.08.2007 - 09:00

bürodaki pc nin hdd sini değiştircem bende bugün *zong yeni bi hdd alcam , dün format atmıştım ama yine düzelmedi , gitçek paracıklarım *heyo yanlız ben lisansı 4 sene önce aldım , 4 senede belki 8-9 kere format atıp etkinleştirme yaptım , benim neden etkinleştirmem dolmadı da senin doldu onu anlayamadım ?

Bu mesaj guide tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 18.08.2007 - 09:01

<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#5 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2007 - 12:38

Bilgisayar ile ilgili konularda Edy's'in başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. *zong Adam özenip bezeniyor güzel olsun diye , ama illaki bir yerden açık veriyor. guideciğim adam cimri olunca olun o kadar değil mi ? ::

Adamlar işini yapıyor Edy's. Her etkinleştirmek isteyenin makinasını etkinleştirmiş olsalar düşünsene ne olurdu ? *heyo Bence böyle yapmaları çok iyi oluyor. Xp ilk çıktığı andan beri var ve sürekli format atarız. Etkinleştirmeyi bir kez olsun telefondan yapmadık iyi mi ? *agla

Değişiklikler Kaydedildi...

#6 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 18.08.2007 - 12:54

öyle valla , cimrinin önce gideni bu namıssız :D

second handmi olm windows ? yoksa daha mı fazla ? :) hem sen daha düne kadar benimle dalga geçiyordun antivirüs programına bile para veriyorsun diye , sende o zaman windows korsandı :D

olm milleti 2 dakikada 40 yıllık saf , temizim imajına bürünüp kandırıyorsun, taklit yapma , kendin ol :) :) :)
<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#7 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2007 - 17:10

bürodaki pc nin hdd sini değiştircem bende bugün :( yeni bi hdd alcam , dün format atmıştım ama yine düzelmedi , gitçek paracıklarım :D yanlız ben lisansı 4 sene önce aldım , 4 senede belki 8-9 kere format atıp etkinleştirme yaptım , benim neden etkinleştirmem dolmadı da senin doldu onu anlayamadım ?

guide çım ben belirli aralıklarla format atanlardanım :D o yüzden sanırım hakkım doldu.. belki harddiski de bu formatlar yüzünden bozmak üzereyim.. :)

şimdi kurdum daha ellemiycem bakim nolcak .. yoksa uğraşılacak iş değil bu microsoftaki elemanlar yani :)

#8 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2007 - 17:13

sende o zaman windows korsandı :D

olm milleti 2 dakikada 40 yıllık saf , temizim imajına bürünüp kandırıyorsun, taklit yapma , kendin ol :) :) :D

benim kullandığım windowslar orjinal oldu hep.. çünkü bilgisayarın yanında veriyorlardı..

ama gidip te orjinal ayrıca almadım yani.. toplama bilgisayarım olsaydı kesinlikle korsan kurardım :(

onun haricinde kullandığım programlar crackli falandır övünmek için söylemiyorum ama her programa da para veremem yani...

kaçınız her programın orjinalini kullanıyor burda.. guide sen hariç sen hepsinin orjinalini alırsın :D

#9 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 04.08.2008 - 09:53

ben bütün müşteri hizmetlerinden bıktım ufak bir şey sormak istiyorsun en az 10 dk bekliyorsun zamanın çok önemli olduğu günlerdeyiz <_<

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...