İçerik değiştir

Nazlı Öztarhan

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 5 yanıt verildi

#1 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 13.08.2007 - 19:42

Nazlı ÖZTARHAN

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

1977 İstanbul doğumlu. İlk ve orta okulu İstanbul?da Özel dost Kolejinde, liseyi İsviçre'de ki T.A.S.I.S yatılı okulunda bitirdi. Ardından Amerika'nın Boston şehrindeki Emerson Üniversite'sinde televizyon-video ve psikoloji olmak üzere çift dalda, yüksek onur listesinden mevzun oldu. 1999 yılında işe başladığı NTV Haber merkezinde polis alanında uzmanlaştı ve 5,5 yıl süreyle muhabir olarak görev yaptı. Güne Başlarken" adlı sabah kuşağında, kent hikayeleri ve portrelerinin yer aldığı "şehir notları" adlı bölümü hazırladı. Star Televizyonunda bir yılı aşkın "Nazlı Öztarhan ile Gece Haberleri"ni hazırlayıp sundu. Yine 2006 yılında "Kırmızı Koltuk" programını Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş ile hazırlayıp sundu. 2006 Ağustos ayından itibaren Star Televizyonunda anahaber bültenini sunuyor. 2002 yılında Amerikan Dışişleri Bakanlığının davetlisi olarak Beyaz Saray, Pentagon gezilerini de içeren "televizyon gazeteciliği" programını tamamladı. "İlhami Erdil" röportajı ile, 2004 yılında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından haber dalında övgüye eğer bulundu. 2005 yılında Siyaset Dergisi tarafından "yılın en iyi gece haber programı" ödülünü aldı. 2007 Altın Kelebek ?en iyi kadın haber sunucusu? ödülüne de sahip; İngilizce ve İtalyanca biliyor.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
dipnot:
kendisini çok beğeniyorum *böö başarılarının devamını diliyorum ve yüzündeki gülümsemenin hiç eksik olmamasını temenni ediyorum çünkü gülen yüz kendisine çok yakışıyor..

#2 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2007 - 20:07

dişlek *böö
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 13.08.2007 - 20:24

kurban olayım ben o dişlek dediğin hatuna
*böö

#4 pitbulll

pitbulll

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 16 Mesaj

Gönderim zamanı 26.10.2008 - 20:39

yok canm daha neler..neresi dişlek bunun..en çok beğendiğim yetenek..

#5 Minnie

Minnie

Ve Güldüm Geçtim...

• Üyeler
  • 1.156 Mesaj

Gönderim zamanı 26.10.2008 - 20:49

ben daha cok dişleğim ama güzel hatun artı çok iyi eğitimli donanımlı helal olsun

#6 pitbulll

pitbulll

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 16 Mesaj

Gönderim zamanı 26.10.2008 - 21:13

ben daha cok dişleğim ama güzel hatun artı çok iyi eğitimli donanımlı helal olsun

dişlekler daha güzel olur aslında.. tabi zewk meselesi..sizi merak ettim resminiz warmı *fiuv