İçerik değiştir

- - - - -

Sanki kendime kırıldım

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 fullblack

fullblack

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 189 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2007 - 15:19

İçimde binlerce duygu,her biri bir yerlere savrulmuş,beynimde bir karabasan,bir fırtına,sanki şimşekler çakıyor...yanlışım nerde,ben nerde hata yaptım diyorum hep kendi kendime.Kendini yiyip bitirmek bu olsa gerek,kendi yüreğime asılıyorum,kendi yüreğimi kendim parçalıyorum...

Ah küçük kız sen neden bir şeyleri alttan almayı bilmiyorsun,neden haklıyım diyip te gene haklılığını kendin mahvediyorsun?Sus biraz,ağzına kilit vur,diline konuşmayı yasakla,konuşma,azcık susmayı öğren,azcık bir şeyleri görme..İçindekini diline dökemeyeceksin,belki üzüleceksin,ama gene kendi yüreğini asıl,kendi beyninde kopar fırtınalarını.Başkasına belli etme,hani derler ya,kızılcık şerbeti iç başkalarına karşı.Zehir akıt içine ama kızılcık şerbeti içtim de...

Dostlar kolay kazanılmıyor,dostlarını,doslukları bu kadar çabuk harcama.Kırıl,dökül,ama gene de susmayı başar.Bazen susmak konuşmaktan daha hayırlıdır ya,biraz o hayırlı olanı yapmayı öğren.Sinir harbini başkalarıyla yapma,eline ne geçiyor,ne kazanıyorsun?Hala öğrenemedin mi kazandığın bir şey yok,ama kaybettiğin çok şey var.Kaybettiklerini düşün,her hatanı kulağına küpe yapmayı öğren be küçük kız.Öğren ki,hayat ta daha çok kaybetme,kaybedeceklerini en aza indir.İnsan ne yaparsa kendine yapar,başkası gelip bize bir şeyler kaybettirmez,hayatta ne kazanıp ne kaybedersek bil ki bunun mimarı gen kendimiz oluruz.

Bir de bakarsın ki,kendi kendine kırılmışsın,hiçbir şey seni anlamıyor,tatmin etmiyor.Nasıl etsin ki,kendi yüreğini kıran sen değimlisin,başkası nerden bilsin kırgınlığını.

Sukut etmeyi öğret yüreğine,dilini kontrol etmeyi bil,bil ki bu hayat denen koca oyunda hep yüreğini kırmayasın...

#2 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2007 - 16:29

,hayatta ne kazanıp ne kaybedersek bil ki bunun mimarı gen kendimiz oluruz.

Sessiz çığlıklarım çoğaldı,üzerimize gece gibi çöken. Çıkamıyorum içimden. Anlamadığım, anlatamadığım ben, boğuyor beni;iyi değilim; bensizliğim sensizliğime karışırken;yokluğun varlığımın ötesindeyken; bensizim, sana karışırken içimden kopanlara bakıyorum . . .
Ne kaldı geriye... tükettim kendimi, kopan parçalarım yapışır mı tekrar ne dersin?...

Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#3 fullblack

fullblack

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 189 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2007 - 18:39

Neyine vuruldum ben senin
Beni görmeyen o ela gözlerinemi ?
Tutmaya hasret kaldığım o ufacık ellerinemi?
Okşayamadığım altın sarısı saçlarınamı?
Umutsuz yüreğinemi vuruldum?
Sıcaklığını,kokusunu hissedemediğim teninemi?
Gururuna,kibirine mi vuruldum?

ben senin neyine vuruldum?Gönderilen Resim

#4 albashara

albashara

perilere haber salın..

• Üyeler
  • 2.214 Mesaj
  • İlgi Alanları:DANS , dAnS , DaNs

Gönderim zamanı 21.08.2007 - 23:21

Bu hayatta en çok kendime kırgınım belki de bir tek kendime kırgınım...Yok yaaa bir tek kendime değil....
Gözünü kırpma , düşerim ben :girlcry:

#5 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 22.08.2007 - 13:35

Sanki kendime kırıldım da herşeyi olduğu yerde bıraktım. Olduğun gibi sevmem de bu yüzden. İşte böyle birşey sana olan kırılgan yapım.

Bu mesaj Bulutsuzluk tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 22.08.2007 - 13:38

Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#6 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2007 - 15:08

fullblack kardeşim askerde insan duyguları sivilde yaşadığından daha yoğun yaşıyor...Bir gemi batırmakla donanma savaş kaybetmez...İleriki yaşantında geriye baktığında içinde burkulsa yüzünde tatlı bir tebessüm olacak...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#7 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2007 - 16:26

çok kırıldım.. ama tahmin edemeyeceğin kadar çok.. halbuki herşeyin üstündeydin.. nefes alabilmeyi yaşamıma devam edebilmeyi sırf seninle bir hayat geçirebilmek için devam ettirmeye karar verdiğimdin.. neden hassaslığımla ilgili hiç fikrin olmadı ki? *zong neden kırıldığımda bunu anlamıyorsun ki? neden bu kadar çabuk kırılıyorum,alınıyorum,güceniyorum ki? hayatımı çoğaltıyordun. ama çoğalttıkların eksilttiklerinden fazla değildi sanki.. sanki beni benim gibi sevmediğindendi. belki benim kadar cesaretin olmadığındandı. halbuki *heyo neyse..

ama kendime daha çok kırılmışım yeni farkediyorum. farkedemediklerini farkettiremediğim için üzgünüm sevdiğim..

...

#8 y®sun

y®sun

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.505 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzün altında buzağı aramak :D

Gönderim zamanı 22.08.2007 - 16:32

manyakmıyım ben niye kendime kırılacamki *zong
Glamor'a kırgınım ben *zong ona olana aşkımı görmüyor *heyo gidip beni başkalarına yakıştırıyor ::
Seviyorum uleynnnnnnnn *zong
Gönderilen Resim